Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gość madusia
cześć taniuszka! ale masz fajne bukwy! ....🌻....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik, taniuszka 👄 -> ❤️ Ma-dzik poskrom włosy bo musisz przecież widzieć klawiaturkę od kompa :D:D a jak nie da rady już umiziać to zrób sobie z tusin kucyczków :D:D witamy, witamy Towarzyszko Taniuszko :D:D:D -> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo....badz...twarda nie poddawaj sie...jestesmy z Toba i myslimy!!!!!❤️🌻👄 Leticio...biedactwo....cieplutkim kocykiem sie otul i wpatrzona w horyzont kontempluj uplywajacy czas:):):) Miluniu...buziaki na nowy dzionek:):):):) aCala reszto....sloneczka duuuzo wam zycze....tmymta sie kofane robaczkikomp mi sie wiesza w pracy..buuu...dlatego dzisiaj chyba sobie nie popisze z Wami....buzka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kompa karaani ->>> bądź grzeczniutki i przestań się wydurniać :D:D Do Karaani ->>> duża buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jakie to nudne powtarzać cały czas ,,a nie mówiłam,, no więc ten pieprzyk co ewie wyoutowali to rzeczywiście tylko pieprzyk....a nie mówiłam? :D no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa odzyskała zdrowe rumieńce...(te chorobowe zniknęły].... :D może na piwko dzis skoczymy, taaaaaka dzielna była :D :D :D cholerka!! nigdzie nie ma ładnych WYGODNYCH kostiumów kąpielowych!! a jak są to za 600 pln!!! żart jakiś do jasnej - ciasnej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pracusie kochane milunia- fajnie, że weekend z rodziną się udał 🌼 ma-dzik- miło widzieć, że w lepszym humorku dziś jesteś :D cleo- głowa do góry, jutro będzie lepiej ❤️ Buziaki dla kaarani,taniuszki, Ingi, Letici,Behemotka,malutkiej(gdzie się podziewa),effciusi,ellfika, no i oczywiście Robala- który gdzieś beztrosko na jeziorach łowi dla nas złote rybki.👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik to jedź na plażę nudystów :D:D 🖐️ Molly -> 👄 ale super, że Robal na ławy się wybrał oby dużo tych złotych rybek przydzwigał. A ja już awansem mam jedno mini życzonko aby mnie ten cholerny ból brzunia opuścił i to natychmiast :D:D bo ja nie lubię jak mnie brzunio boli..... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu ... dzięki ... staram się odganiać złe ... i walczyć :D Taniu ... a wyniki jutro ... no zobaczymy , ale myślę , że u mnie też wsio budiet haraszo :) a bukwy ocień krasiwyje :D Karaaniu - jestem bardzo mocno opatulona ... i sobie pokaszluję przy okazji ... ciepełko , ciepełko ...gdzie jesteś ..........? Madzik - pozdrów Efciusię i wyściskaj ode mnie , bo mi GG nie działa :( Molly - witaj 👄 A ja ... staram się trzymać ... z zatkanym noskiem .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzi -> to pomasuj mi moje obalałe brzunio :) prszę :D -👄 Leticio ->>>>proszę szybko zmykaj pod kołderkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticja- słońce moje! oczywiście, że wszystko bedzie dobrze!! milunia - masuję -> (( 🖐️ )) ....(( 🖐️ )) .... (( 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik ->> jesteś boska od razu lepiej :D:D:D:D ....i słonko za oknem się pojawiło - och jak dobrze, och jak miło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczątka moje kochane wlasnie wróciłam od psorka z dobrą wiadomością. bronie sie 12 lipca o godz 10!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluniu a moj ukochany miś broni sie 9 lipca :D ech...... ale bedziemy swietowac !!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już rewelacyjnie ->>> będziecie mogli szaleć do woli :D:D i to razem będziecie mieli co świętować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszko - będziecie mieć świetną okazję do świętowania :D Ma-dziku i Miluniu 👄 a ja muszę się pochwalić , że i do mnie słoneczko dotarło :P Ale super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - oj świat wygląda inaczej- naprawdę! Jaśniej świeci słońce - i tak jakoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....efciusiowo, wesoło i kolorowo ->>>>👄👄👄 Miłego popołudnia ❤️ dziewczyny (Robal też ale on gdziesik zaginął...:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Efciusiu 👄 jak zdrówko ? samopoczucie ? miluniu - miłego dla Ciebie :D jak najbardziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego tak jakoś nam się wypiło baccardiego no i senność ogarnęła cieławieka- ręce jak z ołowiu , powieki też! Cieszymy się razem- wespół w zespół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem są wakacje 👄 ale do przesady szkoda dnia więc WSTAWAĆ!!!! POBUDKA!!!!! :D:D:D:D:D ...szumu, wrzasku narobiłam i szybciutko wybyłamD:D-> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia! hej, hej! 🖐️ ja tak późno, bo dziś jakos mi wszystko w zwolnionym tempie idzie....moze dlatego, że nie wyspana jestem i malusi kacyk mnie dopadł....u mnie pogoda do....dupy! ostatni dzień czerwca to dzień pochmurny, wilgotny i zimny! ja sie nie bawie w takie wakacje!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeecho!!! eecho!! echo!... cho......o... takkk....jakos tu pustawo! proponuje zwinac sie pod kocykiem z ciepłą cherbatką z cytrynka z maślanymi ciasteczkami i obejrzeć jakiś film. niech ktos cos wybierze, bo ja znowu dirty dancing puszczę albo wichrowe wzgórza...i znowu będę płakać...chlip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik👄 u mnie za oknem też tak niemrawo... i ja też tak niemrawo się czuję i z chęcią pod kocyk bym wskoczyła i jakiś wesoły filmik zobaczyła :D:D:D ale taka już moja dola i niedola, że nie mogę bo muszę się pracką zająć. :DBuźka 👄 dla wszystkich dołkowiczek (-ów)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×