Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Elffik> :D jestem pod imieniem bo kolega wpisywał na szybko. masz skrzynkę @ pod ręką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiik ja jezdze nad Odre ale tu na południu dokładnie to ja łowie w Czechach niedaleko przejscia w Chałupkach!!! ale to ta sama woda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ dzieńdobry :) Behemotku , ng gg mozesz mi przesłać mailem , bo chciałam Ci wysłać , ale nie poszło :0 Ale wczoraj było pięknie ... a dzis ma byc jeszcze cieplej ........ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Leticio🌻pusto tu jakos co nie???ja tez chce Twoje GG!!!!!!!przeslij mi e-mailem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 właśnie dotarłam do pracy :D ale u nas dzisiaj leje, a w nocy szalała burza i ciągle mnie budziła także pomimo to, że dzisiaj miałam do pracy na późniejszą godzinę i tak się średnio wyspałam. KOCHANI ZABIERZCIE TEN DESZCZ – JA CHCE SŁONKA!!!! :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu 🌻zapraszam Cie do mnie słonko i przednia zabawa zagwarantowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo witajcie kochani :) luby mial wczoraj obrone bo przesuneli mu termin. oczywiscie zdal, dostal 4 ;) byl bardzo szczesliwy ze ma to juz za soba i ze mial wsparcie we mnie i w srod swoich kumpli ktorzy sie juz obronili wczesniej, ale przyjechali. wypilismy jeszcze wczoraj symboliczne 2 piwka i o 20 dotarlismy do domku. ja sie jeszcze nie boje (az sie dziwie). chociaz budze sie czasem nad ranem i mysle czego jeszcze nie przeczytalam albo przypominam sobie wazne daty :0 pozdrawiam moje kochane kocury i robala laticia 👄 behemot i malutka uszki do gory jesli ktos chce moje gg to prosze o kontakt и будет сделано :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka ->> ucałuj 👄 w nagrodę i w ramach gratulacji ode mnie swojego lubego 👄, a Ty jak tam naumiana :D:D i jak samopoczucie :D:D Robal ->>>fajnie by było ale.... tymczasem wyślij do wrocka troszeczkę słoneczka, chociaż ociupinkę - >>> ja tak ładnie proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia ;) ale......... Taniuszka ja chce GG;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia dawaj na gg bedzie szybsza komunikacja !!!;( tylko pierw mi go przeslij na meila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Robal nie czytasz tego co piszę ja nie mam gg:(:(:(:( wczoraj o tym pisałam i jak mi się przypomniało o tym to teraz płaczę z rozpaczy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie płakey ;) czemu nie masz załozyc prosze na nowo ;)moze minałem ten watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie wyjdzcie z doła tak slicznie dookoła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy blokadę na niektóre strony oraz tlen, gg itp i nawet jakby mi ktoś dopomógł - obszedło to i zainstalował mi gg to moi informatycy mają zdalny wgląd do naszych kompów i by mi go wyrzucili i mogłaby być draka (już jeden taki koleś miał problemy)taże wolę nie ryzykować ale nawet nie wiesz jak się cieszę, że któregoś dnia na Was odkryłam i mogę do Was pisać jesteście przefajni...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzieciaki kofane:):) Kiobitkowo nam sie w dolki wpedza...to przez braki w dostawie sloneczkowa:(:(:( Malutka tak mi przykro...:(...tule cie mocno nasza dzielna dziefczynko... Behemotko..moja kochanienka...👄....bedzie lepiej....zobaczysz...tak mi przykro....tule cie mocno...mocno:):)❤️ Miluniu..ja tez czasami poddaje sie nastrojom niewesolym ...ale zawsze jakos wracam do rownowagi i przekonuje sie ze kocham...bo to chyba na tym polega...z kazdym dniem musimy sie w sobie zakochiwac na nowo i starac sie dla siebie...a ze czasami nadchodzi zwatpienie...moze swiadczy ono o przejsciu naszego zwiazku w wyzszy etap???....a co do zazdrosci i kontrolowania facetow...to chyba kazda z nas tak ma:)...w mniejszym lub wiekszym stopniu Leticia >>>>> She is alive!!!!! SHE IS ALIVE......huhuhuhu...sparafrazuje..ona chodzi....ona chodzi:):):):):):)...ciesze sie ogromnie:)...ze czujesz juz sie lepiej:) Robalku..nasz cudowny mezczyzno....>>>>jednak tacy istnieja:):):):) mam nadzieje ze bedzie z noga coraz lepiej:) Elfficzku..poglaskaj brzusio i nasza malenka kruszynke:):):):) ( ale u nas buro i ponuro...no nie:(:(...ubieraj sie cieplutko:)) Taniuszka buziaki...i caluski....❤️ Cleo❤️ zobaczycie bedzie lepiej...muuuusi byc..... choc bez slonca i goraca dni mijaja i sa smutne przepedzimy chmury zle bedzie lepiej bawmy sie:):):):) caluski dla wszystkich:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani 🌻dzieki;) milunia -a to powazna sprawa no to lepiej daj spokuj z gg szkoda sobie atmosfery w pracy psuc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani - > tak właśnie bawmy się.... a dzisiej faktycznie już jest ok już wczoraj prawie było ok - pojechałam sobie umalować paznokietki, a później na zakupy (kupiłam kilka potrzebmnych mi kosmetyków :D) a jak wróciłam byłam taka umęczona i na dodatek paluszki u nóżek sobie poopcierałam, że już mi lepiej było :D:D ..i masz rację codziennie na nowo trzeba się zakochiwać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia jestem i nigdzie sie nie wybireram, chyba zeby do sklepu albo z psina na szybki spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze :D:classic_cool::D bo już myślałam, że się wszyscy na gg przeniesiecie i że będę musiała sama do siebie piać :D Robal 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha pytalas mnie czy juz sie naumialam. odpowiem Ci tak, jeszcze sporo nauki przede mna i musze sobie lekturki przypomniec. ale juz jakies ogolne pojecie mam ;) . pocieszam sie ze obrona to tylko formalnosc i tlamsic mnie nie beda :D moj luby, bidulek pisal prace z chemii a dostal jedno pyt z fizy ale sie chlopina wybronil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mu się be... trafiło ale masz rację obrona to formalność i w moim przypadku była to bardzo miła formalność :D czego i Tobie życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam od psorka pytania ktore juz opracowalam teraz trzeba sie naumiec i trochu lit poczytac. pytania sa nawet fajne bo o gogolu i bulhakowie ale 3 za chiny nie rozszyfrowalam :0. mam jeszcze troche czasu na szukanie wiec sie zabiore do roboty. szkoda tylko ze taki gorac i nic mi sie nie chce :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×