Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

dzieki za gadacza;) Nie bajaj sie Kobitko ja Ce nie opuszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszko -> 3mam kciuki za to by Ci się chciało tak jak mi się nie chciało:D:D Robal -> a Ciebie 3mam za słowo....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luby wezmie na moja obrone aparat cyfrowy wiec zrobimy sobie sesje zdjeciowa i chetnie wam poprzesylam fotki ;) moze nawet komisje uwiecznimy na zdjeciu ;) ech jak sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka /......gorac?????...gdzie ty mieszkasz dziecino???...przeniose sie do Ciebie....bo u mnie bllleeee...bez sloneczka i codziennie pada:(:( Miluniu ja tez jestem...i tez w pracy nie mam gg....tylko w domku....i nie opuszcze cie :):):) buzki.....dzisiaj piaaaaaaattttttteeeeeeekkkkkkk!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam cyfrówkę i mam zdjęcia i nawet z komisją :classic_cool: i wzięłam też mój egzemplarz pracy to mi się w niej wszyscy na pamiątkę wpisali :D nawet promotor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani \"czerwone zaglebie\" zaprasza ;). u mnie upal od wczoraj i mam nadzieje ze do poniedzialku nic sie nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani - super, że jesteś i nadal tu będziesz :classic_cool: Robal :p taniuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka ZARTUJESZ!!!!!!...ja tez jestem z tych rejonow.....tylko mnie wywialo na studia daaaaaaaleko i juz zostalam.......a blizej mozesz cos napisac???...z samej L. jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Witajcie w klubie bo ja z nie daleka Jastrzebie Zdroj jakies 60km od Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NIE TO ZAGLEBIE:):):):):):)..JA MOWILAM O MIEDZIOWYM...hihihihihi...a czerwone to ono bylo przez legnice co stolica ruskow byla w Polszcze:):););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani widzisz w sosnowcu byla dawniej granica miedzy zaborem ruskim a pruskim. my nalezelismy pod zabor ruski. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tam się macie misiaczki? Behemotek, Malutka - już lepiej? Trzymajcie się !!! ❤️ Po to tu jesteśmy wszystkie,żeby jedna drugą pocieszyła.... ROBAL,Milunia,Elffik,Taniuszka,Leticia,Kaarani - dla Was też gorące 😘 Opalałam się znowu dziś,i wczoraj,super,wyglądam prawie idealnie ;) Cały tydzień prawie leżałam na balkonie,ale mnie wygrzało !!! Pozdrawiam Was serdecznie 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo 👄 ale Ci superancko :D:D i mnie lało, a teraz wprawdzie przestało ale słońca nie ma :( ->>weekendowe życzonka super relaksu i dużo słonka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo 👄 ale Ci superancko :D:D i mnie lało, a teraz wprawdzie przestało ale słońca nie ma :( ->>weekendowe życzonka super relaksu i dużo słonka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma u Was słoneczka ? TO WAM PRZESYŁAM !!!!!!!!!!!!!!!! U mnie od dwóch dni jest UPALNIE i to bardzo . I się opalam :) Ale fajowo - wreszcie czuję lato :) Wam też tego życzę :) Robalku - wyślę Ci gg :) Dziewczynki - ślijcie mi swoje numerki , bo mi się coś z gg zrobiło i zaimportowałam tylko starą listę kontaktów , na której Was jeszcze nie miałam ..... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam wszystkim 👄 ...i jak tam po weekendzie ->>>buźki roześmiane, serduszka miłością rozgrzane 👄 oby, oby bo przed nami nowy pracujący tydzień (->> oczywiście dla tych co się nie urlopują) oby minął nam szybko i bez większych problemów (najlepiej bez żadnych) :D:D Rozalio ->>> a teraz Ciebie tu nie ma ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka ->>> faktycznie ->>> a ja już biorę się do dzieła i trzymam kciuki 👄 bądź :classic_cool: dziewczynką i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc miski:):D:D jejku jak u mnie leje:(:( a za tydzien urlop zaczynam...jak tak dalej bedzie lalo to sie rozpuszcze;);) fstretna pogoda:( i poniedzialek w dodatku;););) ale jak to mowia zawsze moze byc gorzej i trzeba myslec pozytywneie...tylko jak tu lapac dobry humorek kiedy nie dosc ze zima byla wyjatkowo szaro-bura...to jeszcze i lato skapi slonca...toz to uidowodnione ze brak slonca depresje powodowac musi i tak juz jest;);););) buziaki - szaraki sle wam wszystkim wraz misiaki slodaki lepszy przyjdzie czas bedziemy radosne usmiechniete tez bedziemy na wiosne w przyszlym roku he he;););):D:D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×