Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Karaani – mnie też ta pogoda przyprawia o mdłości ;) ale przykra sprawa niestety chyba musimy się do niej przyzwyczaić bo już zaczynam wątpić, że tego lata będzie chociaż tydzień takiej superanckiej pogody, teraz moim szczytem marzeń zaczyna być dzień bez deszczu :D:D pomimo to musimy się dużo usmiechać abyśmy mieli pogodę chociaż ducha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiitajcie ! Cóż powiem- pusto bez Madusi. Puste biurko, puste krzesło, pusty kubek, pusty pokój, cicho, smutno, szaro.... :( Nie odzywa się cholira jedna... ale może to znak , że wszystko dobrze- jest z lubym swym ! hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciusia 👄 wiem coś o takiej pustce moja kol. z pracki też wybyła na urlopik :( dobrze, że mam Was :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednoczę się z wami.Słucham radia- ale ile można.Porozmawiała bym z żywym człowiekiem .Cieszę się jednak , że mogę być z wami.Szaro w Warszawie- a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było be.... szaro, buro i ponuro ale już się z lekka przejaśniło, a ponadto kawkę wypiłam i mi się lepiej zrobiło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFCIUSIA KARAANI - czy możecie przesłać mi swoje numerki gg ? Bo miałam małą awarię i mi Was brakuje :) A jej ... nie przywitałam się ... CZEŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!! tANIA - trzymam kciuki !!!!! 👄 Milunia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od czwartku do wczoraj było pięknie ... a dziś deszcz ... i nie będę się czarować ... lato ZNIKNĘŁO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio kofana wysle ci z domku..bo komp w pracy..toooo...zlomiszcze jakich malo....i tu ostatnio nawet maili nie moge slac...:(...no coz budzetowka:(..... Efciusiu mi tez brakuje Madusi... trzymta sie dziefczyny..ja to caly dzien sama siedze...i nawet radia nie mam:( uuuuuuu....i caaaalyyy czas paaaadaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten deszczyk to chyba dojdzie i do nas. Gadulca mi skasował taki duży barczysty pan od komputerów- nic nie powiedział- myślałam , że to poważny chłopak ale się myliłam- chyba , że się zmienił- ożenił się jakieś dwa tygodnie temu- może to TA metamorfoza- nochal do góry i robi co chce- echhhhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby się nie potknął przypadkiem :) zobaczymy go za rok, za dwa- może opadnie - hy hy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki brzydak z tego pana :0 Jak on mógł ... Hi hi , może go żona potem odmieni ;) Karusiu , ok , bedę czekać :) Ta pogoda jest niemożliwa ... uff.... Jak spędzisz urlopik , czy już wiesz ? 👄 Efciusiu , a jak Twój urlopik ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 15 - 21 sierpnia będę w Kołobrzegu- z kumpelą z pracy i jej koleżanką Darią- taką śmieszką i jak sama się nazwała erotomanką gawędziarką - hy hy.Bdziemy siedziały na plaży i patrzyły które kąpielówki są najładniejsze - mlask.A tak na poważnie to mam zamier się odstresować i opalić jak słonice dopisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusiu , nie smutkaj się :) Wysyłam uśmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciusia👄, a co to za smutna buziunia :D:D ->> uśmiechnij się :D przecież już za 3 dni będziesz nad morzem i będzie Ci super jakoś przemęczysz się jeszcze te kilka chwil w pracce :D:D ->>> a nawet jak słonka nie będzie to i tak odpoczniesz, w takim szalonym towarzystwie (wnioskuję to z tego co napisałaś) napweno nie będziesz się nudziła i będzie kuuupppa śmiechu :D:D Leticio ->👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu Robal !!!!:D -> jak nas mogłeś na tak długo porzucić :D gdzie się podziewałeś??? W wodzie się pluskałeś?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu Robal !!!!:D -> jak nas mogłeś na tak długo porzucić :D gdzie się podziewałeś??? W wodzie się pluskałeś?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę dopiero w sierpniu a smutkowałam bo nikt się nie chciał do mnie odezwa przez godzinę. Robalu! działasz ożywczo !!!! :) Co Robal to Robal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę dopiero w sierpniu a smutkowałam bo nikt się nie chciał do mnie odezwać przez godzinę. Robalu! działasz ożywczo !!!! :) Co Robal to Robal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄ale ze mnie gapa faktycznie napisałaś w sierpniu, a ja myślałam, że Ty lada dzień :D:D ale i tak nie jest tak źle bo ja w tym roku chyba nigdzie nie pojadę :( ale cóź niestety tak też bywa :D:D grunt to nie poddawać się :D:D efciusię kocha milusia ❤️, a jak chcesz to do Ciebie zadzwonię :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeyku- podam ci gadulca jak będę miała bo poproszę tego co mi skasował- oczywiście- żonkosia i ci dam mój nr.na komórkę i do pracy- oki? albo wyślij mi maila z numerem to odzwonię ! - No nie pomyślałam o skrzynce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ........ słonko ..... WIDZĘ słonko ..... :D Ale ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciu mi tez podaj ;) bede Ci eski wysyłal co 15 minutek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×