Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Milunia- nie mam twojego adresu na skrzykę bo nie podałaś- ładnie to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Efciu hehehe;) masz bardzo sympatyczny głosik:P Moj numer Ci przesle na poczte bo jak widziałas znaczy go nie widziałas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje odpowiedz wiec sie nie moge pomylic:P pewno dojdzie ale potem heheh jak wszystko w polsce naszej kochaney;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosi dojsc;) U mnie sie rozpadało na dobrze ,a tak było słonecznie i cieplutenko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniuszla
no jestem kochani !!!!!!! dziekuje ze trzymaliscie kciuki :D jestem juz pani magister ale jakos tego nie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutkować! ,,Nigdy nie przestawaj się uśmiechać - nawet gdy jesteś smutny bo nigdy nie wiesz kto zakocha się w twoim uśmiechu ''. Niech wam przyświeca to motto. Wczoraj te słwa przysłała mi przyjaciółka i staram je sobie przypominać :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniu- przemawia przez Ciebie pokora- niech tak zostanie! Ale co tam ! Też bym tak chciała ! GRATULACJE !!!!! 🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necik mi zgłupiał ale już jestem ale za chwilkę idę do domciu efciuś jutro z samego rana napiszę do Ciebie meila z telefonem, a Ty od której pracujesz???? Taniuszka – GRATULUJĘ PANI MAGISTER !!!! ->>> to teraz możesz szaleć :D:D i upić się do nieprzytomności z radości ... i do jutra->>👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia! Zmykam - poczta mi siadła chyba- nic nie dochodzi.Do juterka- napisz jak będziesz miala czas. Pozdrawiam wszystkich- ja wychodzę a za okienkiem oczywiście....pada .Ech....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniu - gratuluję :) Milunia - a ja nie mam Twojego maila :( Efciusiu , mam nadzieję , ze Madusia dobrze sie bawi :) Ten wieczorek jakiś burzowy :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rozalio ... chyba tylko ja zostałam .... na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 -> dzień doberek wszystkim 👄 Efciusia przed chwilą do Ciebie wysłałam maila:)) miłego dzionka 👄 i oby ten 13 mimo, że jest 13 był super :D:D ->> jesteście przesądne(-dni) bo ja nie :D:D:D Leticio do Ciebie też za momencik napiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio ale Ty swojego adresiku też nie umieściłaś to jak mam do Ciebie napisać ...ja swojego nie mogę podać na forum bo mam tylko służbowy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciusia doszło - później zadzwonię i się pojawię teraz pędzę na kserokopiarkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniu...mam nadzieje ze jestes pijana ze szczescia:):):D:D......jestesmy z Ciebie dumni:):):):):)...noooo...nasza madra dziefczynka:):):D:D..... Czesc dzieciaki.....normalnie wam sie kotki przewracaja w glowkach:):)...juz normalnie tak za soba tesknicie ze do siebie dzwonicie...:D:D..powiedzcie czy to nie mile:D:D??!!.....jestescie supre ludziki i strrrrrrrasznie was lubie:D:D......... wszystkich hurtem pozdrawiam...:):)❤️👄 Leticio dzisiaj ci wysle..ostatnio jestem tak zakrecona i mysle tylko o urlopie.....w koncuuuuuu...:D:D...sie.....:D:D...wyspie...:D:D kiedy ludkow cala chmara....... ..............przed komputer sie wepchala..... zaraz sie zrobilo milo........ ...........................i opowiem wam jak bylo............ Madus siadla z Karaani Efcius na kolana Tani Behemotka gdzies w kaciku wraz z Leticia robi piciu Wtem Milunia jaaaaak nie wpadnie ladnie dzis wyglada:)...ladnie....... Robal za nia zadyszany rybki niesie i banany:) Molly zaraz tu przybedzie i zasiedzie....sobie w rzedzie:):) a Rozalia sie przyglada ale wnet ja Madus wciaga:):)..... Inga i Elfficzek maly siadly i sie przygladaly wspominaly Kitty , Kalie...bylo fajnie I JEST FAJNIE:):):):):):):) bedzie fajnie:):):):) buziaki ps. kulce chyba nie pominelam????..hm?? z a b j c i e jak tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×