Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Hej! Taniuszka> gratuluje !!! Tylko.. .dlaczego my tego jeszcze nie opijamy? :D Karraani> 😘 wygląda że wszystkich wymieniłaś :) Co słychać? Witam wszystkich. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot ->👄 karaani ale z ciebie zdolniacha tak super wszystko i wszystkich opisać :D -> 👄 ->>> teraz już na 100% spadam na ksero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo...matko...Matka:):):):) czesc Sloneczko....:):) w sumie to nicnie slychac boniemam radia;););) a co u Ciebie kofana???.mam nadzieje ze juz lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak słodko, że aż się pracować nie chce cha cha cha. Jeju jak was lubię. Milunio! Dzięki za mailika :) A ten wierszyk sobie zachowam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> ło matko..... córa na łono matki powraca. niech cię do serca przygarnę dziecino. Chyba mi się w końcu uda już do was porządnie wrócić. Wczoraj wróciłam do starego zajęcia w pracy i nareszcie wiem że troszkę czasu będę miała. :) Poza tym ok. Tomek pojechał na mazury i jak wróci to ma mi dać znać czy chce ze mną utrzymywać kontakty (przyjacielskie) czy nie. Poza tym zakofałam się :D ❤️ i wiosnę czuję :D Przepraszam, ja trochę nie na bierząco..... Gdzie jest Maduś? Widziałam że Efciusia się pojawiła 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mam WIELKA PROŚBE :) Kto ma Adres Miluni , to niech prześle jej mojego MAILA :) Z góry dzięki :) A bEHEMOTKU - PROSZE cIĘ O MAILA ( BO MI ZGINĄŁ ) I tWÓJ NR gg :) Efciuusiu - jak będziesz miała gg to prześlij nr :) Ale ja mam do Was próśb dziś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusiu ... 👄 będę czekać z niecierpliwością :) Już się doczekac nie mogę ... :P Efciusia - piękny buzialek :) Behemotku ... ❤️ ... to kochaniutka czujesz lato :) Ściskam seeeeeeeerdecznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kocuki i robalka 👄 dziekuje Wszystkim za gratulacje. leticia kochanie dziekuje za pamietasz o mnie ;) 👄 dla Ciebie. wczoraj bylam tak padnieta ze przespalam caly dzien. po 20 lipca jade ze znajomymi w gory !! juz ie moge sie doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordeczki... a co mi tam macie mój nr gg: 2268842. Leticia> mailka ci podam na gg (za dużo w nim danych) :D 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniu - 👄 na pewno sie będziecie na wyjeździe dobrze bawić :) Bo i macie co świętować :P Behemotku - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nie tylko ja dzisiaj nie mam czasu i że Wy też ostro pracujecie, a może właśnie z nic nierobienia usnęliście:D:D:D co???-> przyznać się :D->👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot....mordulo.....to karusia bedzie miala nowego tatusia???hehehehehehehehehe.......a tak serio to suuuupeeerrr, ze w zyciu ci sie uklada....to naj, naj, naj, wazniejsze:):):):):)..trzymam kciuki za ciebie kofana moja.... Madus....pajechala...nad morze...hlip.....i zostawila...hlip....naaaaaassss ale wroci niedlugo:):) a Efciusia daje glos...serio...serio...:D:D...az milej jest na duszy:D:D:D...wczoraj to sie nawet uroczo pogniewala ze nikt sie do niej przez godz. nie odezwal......bossssko.....nasza Efciusia wrocila.... Leticia co mial znaczyc ten jezor...ze sie nie mozesz doczekac...ze tak dlugo wysylam;);););)...hihihi..ale za to bedziesz pierwsza ktorej wysle zdjecia:):):)..o ile w koncu wszystko w domciu zainstaluje na stale:):):):):)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje oczy wychodzą spod sterty papierów- paluszki też - więc piszu! Madusia z lubym swym nad morzem - miłość kwitnie- uuua- i bardzo się cieszę.!!!! Będzie chyba we wtorek- czyli za tydzień - musimy wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy się jak możemy ->>>może wytrzymamy i się z rozpaczy nie popłaczemy, oj chyba jednak nie 😭 -> płacze ale nie za Ma-dzikiem ani tym bardziem za jej facetem ale za urlopem, którego nie mam 😭 i za tym wyjazdem który mnie nie czeka 😭 ->>> jak myślicie ma-dzik zabiła siostrę Toma??? Albo jej potworne dziecię??? :D:D:D ->👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakopała w lesie- i żyli długo i szczęśliwie.....w spokoju, harmonii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakopała w lesie- i żyli długo i szczęśliwie.....w spokoju, harmonii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakopała w lesie- i żyli długo i szczęśliwie.....w spokoju, harmonii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakopała w lesie- i żyli długo i szczęśliwie.....w spokoju, harmonii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakopała w lesie- i żyli długo i szczęśliwie.....w spokoju, harmonii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakopała w lesie- i żyli długo i szczęśliwie.....w spokoju, harmonii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakopała w lesie- i żyli długo i szczęśliwie.....w spokoju, harmonii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×