Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Grzaniec, gdzie??? Kto daje??? -> ja też chcę koniecznie bo mi już stopy zamarzły :D:D a tak po grzańcu może odtają :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , piję dziś z Wami - też się chce rozgrzać , bo ta pogoda mnie dobija :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi w ustach zaschło- napił by się człowiek..np.wina jakiegoś... hy hy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz wymagania efciusia ->winka Ci się zachciewa -> a grzańca jak wszyscy to nie łaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Kobietki🌻 Wezcie mnie do swego grona,i poczestujcie tym wynalazkiem ;) ja serwuje placuszki ziemniaczane ale pycha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kawkę z kanapeczek może też ktoś skorzysta z wędlinką i pomidorkiem- acha jeszcze troszkę sałatki z kukurydzą i ananasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam kanapeczkę (i właśnie ją jem) z wędlinką, pomidorkiem, ogórkiem, majonezem, serem żółtym ->>> mniam, mniam ...a jeszce wzięłam sobie do pracy fasolkę szparagową :D:D:D Ogólnie lubie dobrze zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi - Rozśmieszyłaś mnie milunia- a buziunia pewnie malusia jak szpileczka- a ile ta buziunia potrafi wrąbać- hy hy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku- znalazam cię - coś mi się dzieje z tekstem- wybiórczy jakiś. Placuszki ziemniaczane się przeplotły w menu- Robalu- jednego poproszę mam ochotę zjeć z gęstą śmietaną - mniam!Jeśli nie ma to troszeczkę cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam jeść – jedzenie jest dla mnie podstawą i treścią życia :D:D uwielbiam np. zapiekany szpinak taki z pomidorami, żółtym serem, jajkiem, kukurydzą – palce lizać ...a taka cudzinka to ze mnie nie jest jestem w miarę normalna nie za gruba (no może mogłabym ważyć z 5 kg mniej :D:D ) nie za chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiele jest przyjemności na tym świecie- jedzenie do nich się zalicza. Jak wszystko niestety ma skutki uboczne. Poprosimy o przepis - wnioskuję że to nie jest bardzo kaloryczne danie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka ->>dobrze później napiszę jak będę miała chwilkę czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyrzucić z tego dania żółty ser to może i nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewuszki .... narobiłyście mi smaku :) Aż zgłodniałam :P Idę sobie cosik zszamać :) Na zdrowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusiu ;) własnie ze smietanka takie własnie lubie i raczej na słono ;) prosze Cie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluniu dla mnie moze byc kaloryczne (od czasu do czasu mozna zaszalec) a zolty serek uwielbiam ........ ;) z gory dziekuje za przepis. :D :D miluniu 🌼 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez uwielbiam placki ziemniaczane - z keczupem , kefirem lub sosem pieczarkowym :) A Wyz czym lubicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efciuisia
Ze śmietaną z sosem pieczarkowym hm.... Lubię też kotlety ziemniaczane z pieczarkami i sosem- robione tak jak mielone tylko na bazie ziemniaków - pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fszyscy jesteście fstrętni. Narobiliście mi takiego smaku że ślinka mi na klawiaturę pociekła. Idę szukać jedzenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mialam zaleglosci ... ale udalo mi sie wszytsko przeczytac uffffffffffffff :) przede wszystkim GRATULACJE 🌻 dla taniuszki :) pewnie jestes z siebie baaardzo dumna ;) behemotqq - a kim jest ten szczesliwiec ?????? skrobnij cokolwiek o tym nowym wybranq (w koncu to kandydat na naszego tate :P ) a nie taka tajemnicza jestes :) dla calej reszty hurtowe caluski 👄 i smacznego hehe ja lepiej nie bede pisala co ostatnio lubilam \"przegryc\" .... jeszcze Wam obrzydze hihihihi ale juz takie dziwactwa mi prawie calkiem przeszly ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placuszki – pycha po węgiersku tzn. z warzywami i mięskiem lub ze śmietana pycha :D:D:D (o przepisie pamiętam.... al. .... zrobię to pod koniec dnia lub juto rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×