Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Witaj Elfficzku koffany :) Jak samopoczucie ? Efciusiu , placuszki ziemniaczane ze śmietanką - uwielbiam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia 🌻 samopoczucie dobre :) wczoraj mialam wizyte u lekarza i rozwial moje wszystkie watpliwosci :) z dzidzia wszystko ok - brzuszek dobrze rosnie ........a ..... mamusia ..... yyyy ..... dobrze tyje ..... ehh hehe jak stwierdzil doktor na brzdaca \"szkoda prądu\" tak mocno i wyraznie bije serducho (niesamowite uczucie slyszec jak w Twoim brzuchu bije \"cudze\" serduszko) i do tego wiercipieta - co chwile bicie serca przerywaly glosnie dzwieki - ruchy maluszka :) ja sama coraz czesciej i coraz wyrazniej czuje jak malec sie wierci ... jednak to jeszcze nie sa te slynne ruchy ..... aha - wczoraj moglam poznac plec dzidzi ..... doktor nawet zaproponowal mi darmowe usg (normlanie kosztuje 50 zl - chyba meni polubił :P ) -a le bylam twarda .... także dalej dzidzuś pozostaje dzidziusiem :) czy jestem jedyną, ktora nie lubi placków ziemniaczanych ??? :0 mnie odrzuca sam ich zapach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla naszej Kochanej elffikczki będzie sama śmietana :D 👄 ->>> np. bita z lodami i truskawkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje elfficzku za gratulacje. zdobycie tytulu nic we mnie nie zmienilo, ciesze sie ze mam to juz poza soba ;) a co do plackow to tez nie przepadam wiec smaze je raz na ruski rok :P. ciesze sie ze dzidzia zrowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniesama
mam doła i myśli samobójcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mi Miluniu narobiłaś smaka na tą bitą śmietanę z owocami .... :) ja już juestem po obiadq - ale za jakąś godzinkę będę robiła gofry .... co prawda eni mam bitej śmietany, ale za to pyszny twarożek, dżemik i cukier puder są ..... ma ktos ochotę ?? mogę zrobić wiecej :) taniuszka - dla mnei też tytuł magistra nie przyniósł żadnych zamian, pracy i tak znaleźć nie mogłam itd ...... jak na razie 2 ukończone kierunki studiów dały mi przede wszystkim satysfakcję osobistą ..... no i niby 3,3 roku po jednych studiach a 1,5 po mgr wreszcie zblizona do zawodu pracę dostalam - ale żeby ja utrzymać musze robic kolejna podyplomówkę (a jeszcze nie skońcvzyłam przecież logopedii) i - co najważniejsze - jej utrzymanie jest baaardzo wątpliwe (wiadomo - nowa pracownica w ciąży ...) EHHH PRZYSZŁO NAM ŻYĆ W CHORYM KRAJU .... moj maż też ma wyższe wykształcenie i co ??? i wielkie G... mu to dało .... dalej pracuje fizycznie a praca, która go interesuje pozostaje w sferze marzeń (ma kwalifikacje ale nie ma znajomości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik> twój nowy \"tatuś\" (hm... nie jestem jeszcze tak pewna, ale oki) ma prawie 25 lat. ciemne włosy, ciemne oczy i sięgam mu prawie do ramienia :D Poza tym jest strasznym uparciuchem i złośliwcem. Ale przy tym wszystkim jest wyjątkowo słodki :D Myślę że będzie dla was dobrym ojcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! 🖐️🖐️ Widzę ze tak jakoś domowo i przytulnie się zrobiło....:) O pysznym jedzonku sobie piszecie.... Ja też uwielbiam jeść.Można powiedzieć ze cały czas coś podjadam: ciasteczka,zwłaszcza jeśli są kokosowe :) ,kukurydzę w puszce,owoce,a łuskany słonecznik to cały czas pogryzam :) Teraz na przykład piję herbatkę z cytrynką i wcinam delicje truskawkowe :) A na grzańca też reflektuję,bo u mnie również pogoda paskudna....:( Ma sie poprawić od czwartku,czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfficzku - duży uśmiech dla Ciebie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Niech maleństwo rośnie , a przyszła mama pieknieje :) Cleopatro , zaczekam z Tobą na tą ładną pogodę , a jak będzie już ładnie ( mam nadzieję ) , to będziemy się wygrzewać i szybko zapomnimy o pochmurnych dzionkach :) Behemotku , cieszę się z Twojej radości :D Milunia - 👄 Efciusia - 🌻 - wysłałam Ci maila :D Taniu - mam nadzieję , że dzisiejszy dzionek był bardzo miły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello🖐️ Nie wiem czy jasno wszystko opisałam i czy o wszystkim pamiętałam ale nie jestem w tym mocna (tzn. w pisaniu przepisów) zazwyczaj coś robię i nie myślę nad tym jak to czynię i często też w trakcie coś mi przyjdzie do głowy i przepis zmieniam coś dodam coś innego odrzucę :D A oto przepis 🌼 Ja używam szpinaku mielonego-rozdrobnionego Rozmrażam go w garnuszku, dodaję do niego sól, pieprz, czosnek(mielony), Jak już się podgrzeje to dorzucam do tego 1 jajko surowe i mieszam do uzyskania jednolitej konsystencji Następnie odrobina masełka Na maśle podgrzewam trochę roztartego czosnku następnie dokładam pomidory (pokrojone w plastry bez skórek) duszę przez krótką chwilkę(ja robię to w mikrofali) Formę lekko wysmaruję masłem i wkładam jedną warstwę szpinaku, posypuję ją grubo serem żółtym startym, następnie nakładam pozostały szpinak i posypuję resztą sera i zapiekać w uprzednio rozgrzanym piekarniku przez 10 minut (ja to robię w kuchence mikrofalowej) Całość posypuję kukurydzą z puszki i ugotowanym posiekanym na drobną kosteczkę jajkiem ->>> ale się zmachałam tyle namaziać z samego rana ;);) ->>> miłego dnia i wielka buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku no wiesz ten wiek mojego przyszłego \"tatusia\" przeraża mnie - będę miała młodszego ojca ;);) o rany co to się na tym świecie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia - mnie tez...hehehehehe:);););)...ale niech mu bedzie..skoro uszczesliwia nasza Behemotke moze byc nawet mlodszy..w koncu to nie jego wina;0;);)....a tak w ogole to czesc:):):) Efciusiu wyprobuje przepis....bankowo:):):) Elfficzku to dobrz ze z dzidzia oki....ale jestes twarda ja to bym sie chyba zlamala i zapytala o plec:):):) Taniuszka....fakt mgr to dzisiaj dopiero poczatek:) Leticia kofnana nasza i jak pogoda lepsza??:):):) Rozalio :):)..czesc.. ta osobka co ma dola ...nie smuc sie:):):) Ejj..a ktos wie co sie z Malutka stalo??? umnie dzisiaj pada od poczatku...hehehe...ciekawe czy do konca...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Karaani ale Ci fajowo – u mnie wprawdzie pogoda jest ;) ale za to jaka słonka brak i zimno Ale może jak u Ciebie jest ładnie to i u mnie się polepszy :D ->> miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziewuszki witam robala miluniu wielkie dzieki za przepis !!!! 👄 👄 👄 👄 dla Ciebie!!!!! newet nie jest trudny ten przepis, napewno go wypobuje ;) leticia dzien byl taki sobie, ale wieczor........ wspanialy ;) (a Twoj Wojt przyjechal do Ciebie? ) wszystkim pieknym paniom 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dołkowiczów :D Milunia> do tej pory miałaś jeszcze młodszego i było ok ;) A twój nowy tatuś będzie dobry dla ciebie. będzie się z tobą bawił.. niekoniecznie klockami :D Karaani> 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani 👄 na to Behemot 👄mnie teraz zaskoczyłaś -> a ten \"stary\"tatuś nie wyglądał na takiego młodzika :D:D -> ale jak ten \"nowy\" będzie się ze mną bawił to :classic_cool: nie se będzie młodszy, ...a do zoo też mnie zabierze??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> i na lody cię zabierze i do wesołego miasteczka.... :D jak to \"stary\" tatuś nie wyglądał na takiego młodzieniaszka? ;) Karaani> Malutka zniknęła. :( Już nie wspomnę że Kalię na amen wcięło :( Taniuszka> dzień dobry kofana.. :) Leticia> co dzisiaj na obiadek serwujesz? I o której mam się stawić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj behemotku 👄 udal Ci sie wczorajszy wieczor? ja niestety teraz jezdze na odkurzaczu i sprzatam :0 ale dzis szykuje sie niezly dzionek :P ooo nawet slonko mi wyszlo na chwilke :D :D. dobra, ide walczyc z kurzem przy piosence \"smoke on the water\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka> miłego sprzątanka ci życzę. :) wczoraj było miło i fajnie tylko dzisiaj padnięta jestem bo nocowałam u koleżanki i troszkę późno poszłyśy spać. A tobie jak wieczór się udał? Co porabialiście? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wieczor byl milutki. ogladalismy shreka 2 , zjedlismy kolacyjke, gadalismy do pozna no i pokimalismy sobie troszke :). dzis moj tato kupuje ciacha deserowe i szampana (oblejemy 2 magistry z rodzinka) i jak tu sie odchudzac kurde???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka> i jakie wrażenia po Shreku? coś nie mogę się wybrać. :) Powiedziałam ci co myślę o tym twoim odchudzaniu :D Zresztą takiego sukcesu nie można nie uczcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot bo stary tatuś to nie chodził ze mną na wycieczki i się nie chciał bawić :D a ten widzę fajnusi - gratuluję trafnego wyboru mamusi :D:D taniuszka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> bo nie wiedziałam że ze \"starym\" chciałaś gdzieś chodzić :D Ale rzeczywiście fajniutki. Lubię go bardzo za to że jego zachowania są tak odmienne od zachowań Tomka :O W niedzielę się umówiliśmy, może chce mnie wziąć do kościoła ;) 😘 co porabiasz dzisiaj kofana...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot:D:D:Ddzisiaj chciałam iść: -do solarium -na gimnastykę -do sauny i to na tylę dzisiejsze plany ...a teraz sobie siedzę w pracce i buszuję po necie, chociaż powinnam się zająć papierzystami -ogólnie to jest mi be...->jak ja nie lubię jak nie ma słońca -KOSZMAR!!! ale się nie daję i uśmiecham się od ucha do ucha :D:D:D:D a Ty masz na dzisiaj jakieś plany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaam :) behemotqq 🌻 a czy tatko bedzie rowniez meni zabieral na spacerki ?? :) co prawda ma roczek mneij niz ja ... ale coz - mowia ze ojca sie eni wybiera :P a tak w ogole - to czy oboje jestescie gotowi w tak mlodym wieku na WNUKA ????? bo skoro ja - corcia - jestem w ciazy to Wy bedizecie .... dziadkami :P :D tak by wyszlo co nie ;) milunia 👄 dla mnei Twoj przepis brzmi wyjatkowo trudno .... niemal czarna magia ... ale coz - ja z kuchnia od zawsze bylam na biakier :) karaani 🌻 ja poprostu nei skorzystalam z propozycji dodatkowego usg - jakby mi je juz robil moglambym nei wytrzyamc i zapytac :) poza tym nie jestem zwolenniczka zbyt czestego przeswietlania malenstwa (bo to w koncu ejst rodzaj przeswietlenia) - sa juz glosy, ze sg moze byc szkodliwe ... na razie dowodow nie ma - ale moj lekarz zgadza sie ze mna,ze niedlugo (powiedzmy za kilka lat, jak bedzie lepszy sprzet) moga sie takie pojawic :) poza tym to ebz roznicy czy bedzie chlopczyk czy dziewzybnka - i tak tak samo bedzi ekochane :) a rodzinka bedzie miala wieksza niespodzianke :) miluniu - chyba nie zrozumialam karusi - u nas wcale nie jest ladnie ... rwecz przeciwnie - jest pasqdnie niemal - ok. 16 stipni, pochmurno i cos tam siąpi z nieba brrrrr wlasnie ciekawe co z nasza Malutka ..... czy juz wrocila z brukseli ..... całuski 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal> 😘 🖐️ Milunia> ło bosze to ty dzisiaj cały wieczór będziesz tak biegała? solarka... itd? :D no, ale trza o siebie dbać. Ja jadę dzisiaj do Tomka. Znaczy jego nie ma bo siedzi na tych mazurach ale umówiłam się z jego siostrą. Zawsze miło spędzamy czas. :) Elffik> ups. właśnie uświadomiłaś mi że ja już jestem babcią ( a nie ciocią jak sądziłyśmy) Oliwki np. :D Kurka wodna, muszę przygotować Kubę na taki szok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee no behenotqqq ciocia naszej Olivci to jestem np. ja :) a Ty ... no cóż babciu ... grono wnucząt stopniowo się powieksza .... :P Olivcia wreszcie bedzie mialam kuzyna/kę i bedize miała z kim broić ;) ehh zazdroszcze Wam solarium ... u mnie nie ma nawet mowy o nim ..... a slonka tez niet - no i chodze i straszę białością .... dobrze, że chociaż mam dosć śniadą cerę z natury ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×