Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

nie no przeciez ja wlasnie napisalam ze u mnie paaada......:):):) a za przepis dziekuje Miluni...:):):) ale jestem dzisiaj zakrecona..i jeszcze przed chwilka jakas stara baba mnie wku!#@##@$.....glupi babsztyl...mysli ze jak zastepuje kierownika katedry to jej wszystko wolno....grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani 🌻 w zeby jej daj niech ma za swoje babsztyl jeden;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie buźka dla Was 👄 Jak będę miała więcej czasu , to się zjawię i skrobnę dłużej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było.. A to dlatego..że przyjechał Wojtek... I... Oświadczył mi się!!!!!! Heh...mam mętlik w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! O BOŻE~!!!!!!! WOJTEK MI SIĘ NA SERIO OŚWIADCZYŁ!!!! TAK NA POWAŻNIE...NA BARDZO POWAŻNIE!!! AAAAA.....HELP ME!!!!! MAM MIEKKIE KOLANA...NIE WIEM CO MYSLEĆ....DZIEWCZYNY...KURDE...NO....JEDYNE CO WIEM...TO TO ŻE TOMKA MI WOGÓLE NIE BRAKUJE I ŻE CZUJE SIĘ SZCZĘŚLIWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...nadal mam mieciutkie nozki. A co z Tomem...nie wiem..juz nawet za nim nie tęsknie..nie wiem czemu..czuje się szczęśliwa. A jak się rozstaliśmy? No więc tak..Byłam we Francji..gadalm z Tomem przez GG..powiedział mi o co chodzi..ok..powiedziłam,że w takim razie nie przyjade do Brukselii-do Niego.Ale nalegał.Przyjechałam.Powiedział mi to prosto w oczy,że przemyślał wszystko,że juz mnie nie kocha jak kiedyś...i że byłby ze mna nieszczęśliwy.Rozstaliśmy sie (czyt.rzucił mnie). Dołka miałam niesamowitego..ale pewnie dlatego,że byłam sama w brukselii. PRzyjechałam..czekał na mnie Wojtek...czekała Kinia..Odkąd wsiadłam do autobusu w Paryżu to nie uroniłam ani jednej łzy. No i do tego Wojtek teraz...:) Behemotku...to super!Z wyglądu podobny do Tomka :P....i też mu siegałam do ramienia..może nawet niżej..ile ma wzrostu,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
wskakuj stronko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
wskakuj stronko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to hoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to hoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁO MÓJ BOŻE MALUTKA !!!! ale zaskoczenie, nie wiem co powiedziec nawet, moze tylko tyle ze ciesze sie z twojego szczescia i zycze Ci jak najlepiej. 👄 dla Ciebie jak widzisz bo burzy zawsze swieci slonce ;) dla Ciebie nawet wyszla tencza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wczorajmnie przyblokowali- internet w ogóle nie działał. Z tego co już przeczytałam to dużo dobrych rzeczy się dzieje! Malutka! Bądź szczęśliwa i pewna swojego wyboru. Nowy rozdział - niech będzie jak najlepszy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello moje wspaniałe dołkowiczki👄 i Ty wspaniały Robalu👄 ja wczoraj jednak nie dałam rady poszłam tylko na solarkę,  bo później przyjechała do mnie koleżanka ale dobrze, że się tak stało  przynajmniej sobie pogadałam i się pośmiałam Malutka w końcu jesteś bo już chciałam list gończy za Tobą wysłać ale mnie zaskoczyłaś tą wiadomością nawet nie wiesz jak ->>> życzę Ci aby Twój związek z W... był bajecznie rewelacyjny Efciusia 👄 Rozalia👄  ale mam dzisiaj dużo jagi-pracy niech to..... :(  jak mi się uda chociaż trochę nadgonić to później do Was zaglądnę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello moje miłe milunia nie daj sie obowiazkom ;) efcia 🌼 oby Ci net dobrze dzialal rozalia 🌼 wszystkim moim malym kocurkom 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No i jednak wczoraj nie dałam rady wpaść tu :0 Miałam bardzo zakręcony dzionek i wieczorem byłam padnięta .... Dziś chyba też tak będzie ;) Malutka , 👄 a to niespodzianka - napisz jak teraz się z tym czujesz , co myślisz na ten temat i co planujesz :P Buziaki WIEEEEEELKIEEEEEEEEE dla Ciebie :):):):):):):):):) tANIU - 👄 Miluniu , pogoń jagę :P efciusiu , dostałas maila ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole
Witam, przyznaje nie czytałam wszystkiego, bo nie mogę się skoncentrować. Mam doła, nie dół to jest zbyt mało powiedziane, tragedia od jakiegoś miesiąca. Cholera, podpowiedzcie co robić. Mam zamiar się dziś upić, bo już mnie cholera bierze, najchetniej bym coś rozwaliła. Ta pieprzona bezsilność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ! Dużo pracy ale jestem 😘 U was chyba też nie lepiej. Będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słodżcie tak
sobie bo was zemdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ole nie przejmuj sie, zobaczysz wszystko bedzie dobrze ;) 🌼 dla Ciebie na poprawe humorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ole szybciutko bierz łopatę i zakop ten wstrętny dołek bo i po co Ci on :D:D lepiej podnieś dumnie głowę do góry popatrz na chmury i uśmiechnij się :D:D a jak masz ochotę to czymś rzuć to pomaga :D:D:D ....a co do słodzenia my lubimy słodzić i lubimy jak nas mdli :P:P:P:P:P ->>> buźka 👄 babeczki i Robalku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woowwww malutkaaaa :) zaskoczylas nas wszystkich ..... ja nei gratuluje - bo przeciez nie napisalas czy przyjelas zareczyny ..... nio i ja nieco sceptycznie do taich spraw podchodze ..... przeciez go niedawno rzucilas co nie ?? i mowilas ze nie kochasz ...... oczywiscie stara milosc nie rdzewieje ale ... ja bym miala w takim przypadq watpliwosci ..... :) ale jesli pwoiedzialas tak i jestes szczesliwa to oczywiscie ciesse sie Twoim szczesciem :) tylko za mąż za szybko nie wychodz - nie marnuj młodosci ... przecież jesteś jeszcze baaardzo młodziutka :) całe życie przed Toba i możecie przez kilka lat być narzeczeństwem :) ehhh wymadrzam sie jak stara ciotka :P ale coz - wszytskie moje koleżanki, ktore wyszły za maż w wieku 18-20 lat terraz żaluja ...... choć na szczęście nie ma zasady ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny 🌻 >>Malutka 🌻powodzonka Ci zycze :)tak trzymaj !!!!!! a ja sie pakuje na rybki z rana wpadnijcie na sandaczyka w smietanie bo jade na cała nocke ;) pozdro dla Was ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , chyba każdy z nas ma dziś trochę pracy na głowie . Musimy przez to przejść - jutro będzie lepiej :) Pocieszam się tym , że dziś nie padało ( rzadko się ostatnio zdarzają takie dni ) ... a na jutro zapowiadają CIEPEŁKO ! Jakoś w to nie bardzo wierzę - przekonam się jutro :D Buziaki 👄 Elfficzku ... masz rację czas \"chodzenia\" , czy też narzeczeństwa są piękne . Ale powiem Ci , że później - im dłużej jest się ze sobą , to zaczyna brakować takiego wspólnego życia ( chodzi mi o mieszkanie ze sobą )... Hi hi ... ja mam takie \"stany\" ... Jestem kobietą .....la la la la la ....... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca jaga mnie dorwała w swoich szponach przytrzymała :D:D ale zaraz jej ucieknę :D:D ->>> cudownego weekendu ->> pełnego miłości, czułości i słońca i do \"usłyszonka\" w pon. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,, miłóści"- o ile taka istnieje... ...zawsze sceptyczna Ewa. Trzymajcie się! Idę przytulić pluszowego misia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cieplutko!!! Taniuszka,Efciusia,Milunia,Rozalia - 😘❤️ Malutka - co za wiadomość !! ❤️ Jak tam samopoczucie? Pozdrawiam,już mamy weekend !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dla wszystkich,mam dziś doła,czy życie musi byc takie podłe?Strzelić w głowę nie chcę,ale nie wytrzymuję:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×