Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

🖐️ dla wszystkich,mam dziś doła,czy życie musi byc takie podłe?Strzelić w głowę nie chcę,ale nie wytrzymuję:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) Rozalko 👄 dlaczego jesteś taka smutna .....? Napisz , może choć trochę wspomożemy ... 🌻 Buziaki :) Jak nastroje weekendzikowe ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio🌻👄 Rozalio🌻👄 coz zasmuciło Twe pogodne oblicze??? Dziewczyny mowie Wam ale miałem połowy w nocy heheheee ale sie ciesze;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluję udanych połowów :) Jakie rybki będą dziś na obiadek ......? :D Pewnie odsypiasz zarwaną noc ... :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! Oświadczyn nie przyjełam...powiedziałam,że to dla mnie za szybko..Zresztą On też pewnie o tym wiedział. Może pojade do Niego do Londynu pod koniec sierpnia. Kurcze..wyrzucili Go z prazy przez ze mnie :(..miał wrócic w niedziele..11go..ale został..i pojechał dopiero dzisiaj o północy.Zobaczymy..mamy plan..więc może go przyjmną z powrotem. Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 17
Czesc dziewczyny . Bardzo fajny i przyjazny ten wasz topik. Tez troche sie doluje bo jestem na macierzynskim. Z tego co czytalam mdz. wami sa tez przyszle mamuski. Oprcz tego nie mam ochoty rezygnowac z zycia i mam ochote myslec tez o sobie mam nadzieje ze wszystko jakos pogodze. Mam tez wiele problemow tzn.mieszkam za granica i zrezygnowalam z pracy nie mam ochoty zaszyc sie przy garach wiec kombinuje co by tu robic na wlasna reke.Uwielbiam stres i bez niego nie moge zyc. Elfiku-Gratulacje.Jezeli chodzi o prace to dla tego wyjechalam bo tak jak ty robilam te studia nie wiem po co po to zeby nic z tego nie miec wiec wyjechalam i zobaczylam ze na zachodzie wykonujac nawet najgorsza robote zarabiasz zeby spokojnie zyc.Do PL.moge sobie jezzic ile chce wiec nie jest tak zle.Czasami mysle o powrocie ale jak poslucham wypowiedzi takich jak twoje to mowie PO CO? Mysle ze jak twoj maz skonczyl studia i pracuje jak by skonczyl zawodowe to czy jest sens pracowac w PL:?Tyle ludzi wyjezdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moi wspaniali dołkowicze 👄 Malutka trzymam kciuki za ponowne przyjęcie Twojego do pracki, A następnym razem bądź rozsądniejsza i nie pozwól jemu na taki gest miłości ;);) A co do oświadczyn to masz rację poczekaj, masz czas i całe życie przed sobą Robal to super, że połowy udane, a jakąś syrenę w sieć złowiłeś??? Rozalio no co Ty??? –>>> co się stało??? ->> pamiętaj o tym, że po nocy przychodzi dzień, a po smutku radość uśmiechnij się ->>> chociaż tak na minutkę do mnie 👄 no proszę :D:D:D:D ... i dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ! Witamy! Mamy nadzieję , że zostaniesz z nami . Skoro zechciałaś nas odwiedzić to już dobry znak - no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ! Witamy! Mamy nadzieję , że zostaniesz z nami . Skoro zechciałaś nas odwiedzić to już dobry znak - no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozalia! Co to za dół ? Jak się czujesz ? Strzelanie w głowę ? Absolutnie !!!!!!!!! i [ pociesza] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia, Efciusia, witam :)...Kurcze..hehe...nawet nie macie pojecia w jakim ja szoku byłam jak rano zadzwonił i powiedział, żę nie pojechał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobietki dzisiaj o 11 mam egzam z prawa jazdy :0 (prosze trzymajcie za mnie kciuki) boje sie jak cholera, wszystkie pytania juz mi sie myla. chcialabym zdac ale zobaczymy jak to bedzie. wyjezdzamy na poczatku wrzesnia do irlandii (juz wszystklo zaplanowane), a bilety kupujemy w tym miesiacu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki ! ja dziś tylko na momencik ... ale potem wpadnę ... idę się \"budzić\" , bo wczoraj miałam urodzinki ... i trochę poświętowałam ... ale było cudownie 🌻 buziaaaaaki !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka na pewno sobie poradzisz!!!! Tylko musisz sie skupić!!! Bede trzymać mocno kciuki!!!! Pokaż im co potrafisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio –> STO LAT!!! STO LAT!!! ->🌼[kwiatek 👄 🌼🌼 – >jak najwięcej i jak najcudowniejszych chwil 🌼 z okazji Twojego święta 🌼 – efciusia 👄 – malutka 👄 taniuszka ->> wysyłam pozytywne wibrację i dużą dawkę opanowania i oczywiście trzymam kciuki -> tylko zjem i zacznę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka> trzymam kciuki za ciebie. poczaruj tam troche. :) uda ci sie. ja w ciebie wierze! 😘 witam fszystkie mordeczki kofane... 😘 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga17 :) milo, ze do nas dołączyłaś :) mnie też czasem nachodzą myśli, zeby rzucić to wszystko i wyjechać gdzieś w poszukiwaniu lepszego jutra .... ale coż - trzyma mnie bariera jezykowa i fakt, ze za granicą nie mogłabym robić tego co najbardziej lubie - pracować z dziećmi .... u nas tez z taka pracą ciężko - ale zawsze jest taka możliwosć .... a o tym ze nasz kraj jest baaardzo chory świadczy wieeeeele szczegółów .... milunia 👄 taniuszka 🌻 będzioe dobrze !!!! ja juz mooocnoooo trzymam kciuki - a dzidzius przesyła kopniaczka na szczęście :) wyjeżdżacie - znaczy jedziecie na wakacje czy tez wyjeżdżacie na dłużej ??? Leticia wszystkiego naaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjj skarbeńqqq 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjj taniuszka skarbenqqqqq 👄 nie martw sie ... zdac za pierwszym razem to naprawde nielada sztuka i niewielkiej iczbie ludzi to sie udaje ....... nastepnym razem bedzie lepiej -zobaczysz ... kiedy masz nastepny egzamin ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik -> ❤️ Behemot -> ❤️ Taniuszka nie martwusiaj się i nie płakusiaj (bo i ja się popłakusiam) następnym razem będzie ok. przecież sama dobrze wiesz jak to teraz wygląda na tych egzaminach na prawko – koszmar!!! ale nie poddawaj się, bądź dzielna i wytrwała 👄 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki, jestescie kochane. nastepny egzamin mam dopiero 17 sierpnia :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! No to sie porobiło,miałam jechac teraz w tym tygodniu do Wojtka..ale do pracy go z powrotem nie przyjeli..fuck!!! Nie pojede chyba :( Milunia...jak tam dzioneczek? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku 🌻..nie dobse..nie dobse :(...kurcze no..:(.A jak tam ten Twoj ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - dzięki 👄 za życzonka ... hi hi ... człowiek , co rok to starszy :D Dzieńdoberek .... ale dziś PIĘKNY SŁONECZNY dzień :) Wreszcie lato ... prawdziwe LATO !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 -> malutka, leticio, behemot całuję Was mocno 👄 Dzionek powolutku przesuwa się do przodu :D jakoś tak mi się dzisiaj dłuży i muszę wziąć się do pracy-jagi ale mam lenia :D wczoraj byłam w knajpce na piwku , a dzisiaj jestem jakaś taka bezsilna jakbym do rana tańcowała ale do g. 15 już co raz bliżej :D:D malutka, a może nie tak źle, że Wojtusia powtórnie do pracki przyjęli, bo popatrz na to z innej (tej drugiej strony).... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia...Wojtak wlaśnie NIE przyjeli z powrotem..i teraz wilka lipa..bedzie musial sprzedac auto...a nie wiadomo czy cos znajdzie :( poza to byla swietna praca..dobrze płacili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×