Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Weszłam dziś na kafe ... i się zasmutkałam ... Jak mogli \"wybielić\" wszystko ? Ten żółciutki kolorek był taki śliczny ... 😭 Nie podoba mi się ten biały ... :0 Dzien dobry wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi Kochani ❤️ faktycznie ta wybielona szata jest nie fajna :( ale może to tylko chwilowe braki barwnikowe ->> życzę Wam miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj okres buuuuu!! 😭 w sumie lepiej, że jest niz go nie ma, nie? cóz....łoooooooooooooooooooooooo!!!! ale tu ...tego ....no ....jakos....kurcze .....yyyyyyyyyy INACZEJ! remont jakis czy cóś? no fajno, tylko jakoś tak...hmmm.... BLADO..... :D wiecie co dzis jest? :D 2 rocznica poznania klusi z pusia :D ...😍 jakos sie nie ciesze.... raz} mam okres i mnie brzuchol boli dwa} wczorj tez sie zle czułam, ( jak z ewa na piwku byłysmy, zasłabłam i dzwoniłam po kluska, żeby po mnie przyjechał) a ten dziad mi afere zrobił, ze koszuli mu nie wyprasowałam....wyobrażacie sobie. ja tu ledwie dycham, duszno, goraco, nogi i żołądek jak z galarety a ten z pretensjami, że on pranie rozwiesz a ja leże i jak fajnie być leniuszkiem...słuchajcie, po prostu mnie zatkało. juz to sobie wyobrażam jak bede w 9 miesiacu ciaży a ten zrobi mi afere , że okien nie umyłam i jakim prawem leże sobie, jak ty dywan trzeba wytrzepać....cóz za znieczulica...po orostu tak sie na nim zawiodlam, że chyba jeszcze ze te dwie takie akcje i sobie pójdę. to po prostu przerazajace...ręce mi opadły, o szczęce nie wspomnę. ale , ze dzień wczesniej posprzatałam, zmieniłam posciel jego staremu, obrałam worek fasolki szparagowej, przetarłam łazienke, pozmywałam, uprasowałam koszulę, przetarłam parapety, zrobiłam pranie i mnóstwo innych duperelków które mi zajęły czas od godz8** do godz 16** 😡 to juz nie dostrzegł. wszystko to co do tej pory zrobiłam jest przekreślane jednym faktem, że koszuli nie wyprasowałam...ŻART, PO PROSTU ŻART! mój klusek okazuje się małomiasteczkowym , typowym bucowatym facetem, któremu po prostu potrzeba kobiety do usmiechania sie, sprzatania, gotowania i prasowania. przeciez ON ZARABIA NA ZYCIE, a moja gówniana praca jest i tak do dupy, więc z pocałowaniem raczki mam kluskowi usługiwac i jeszcze mu tyłek cmokać, że mi na to pozwala!! JEGO KRÓLEWSKA MOSC! psia mac!! a poza tym bardzo go kocham i boje sie tego. juz chyba nie chce miec z nim dzieci....boje sie, po prostu sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie awanturowac, nie chce mi sie mu tłumaczyć dlaczego mnie rani i w jakisposób. on po prostu nie umie słuchac. od razu sie jez y i mnie atakuje> ,,bo ty jestes taka i owaka ,,, czy wszyscy faceci to dekle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik ciężki los z tymi facetami coś im wytłumaczyć to czasami graniczy z cudem bo to jest tak jak w tej książce \"faceci są z marsa....\" -> ale może jakoś Wam uda się dość do porozumienia trzymam kciuki za powodzenie w rozmowach (bo chyba bez rozmowy to się jednak nie obejdzie) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik ciężki los z tymi facetami coś im wytłumaczyć to czasami graniczy z cudem bo to jest tak jak w tej książce \"faceci są z marsa....\" -> ale może jakoś Wam uda się dość do porozumienia trzymam kciuki za powodzenie w rozmowach (bo chyba bez rozmowy to się jednak nie obejdzie) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kochane :D leticia, milunia, malutka, ma-dzik 👄 ma-dzik nie przejmuj sie, chyba kazda z nam ma przeboje z naszymi lubymi. ja wczoraj wieczorem tez mialam krotkie spiecie z moim M. wkurzam sie bo jutro jedziemy w gory a roboty mamy w huk (naprawic plecaki, zrobic zakupy, pakowanie, przejzenie sprzetu, musimy zrobic zdjecia do albumu i jeszcze spotkanie z kumplem). juz nie wspomne o tym ze wyjezdzamy za 1,5 mies a nic nie jest zalatwione.... poprostu jeszcze jest czas..... no coments :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz.....dupa! trzeba z tym życ az w końcu czara sie przepełni :)....ale dziś kluś był uroczy i zrobil mi sniadanko do pracy. nie wiem, czy chciał byc miły, czy tylko chciał pokazac swoja wyzszosc: zobacz, ty jestes taka okropna a ja taki wspaniały.......psychiatra pilnie poszukiwany....dla mnie owkors! malutka a jak tam wojtus? milunia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz taniuszka...facet to takie cos co zyje sobie własnym życiem we własnym tempie i albo to zaakceptujesz i nadwyreżysz nerwy przy wykrzesywaniu z siebie ostatnich śladów cierpliwosci, :D albo zwariujesz i zamkna cie na oddziale wiadomym, albo trzaśniesz drzwiami i sie rozpłaczesz, czekajac w niepewnosci kiedy wreszcie przyjdzie po ciebie... :D :D :D faceta nie zrozumiesz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik, kurde jak ja Cie rozumiem ;). jak sie wkurze to M sie zastanawia co sie stalo, przeciez on nic zlego nie zrobil 😠 a co do jutrzejszego wyjazdu to bedziemy lazic po gorach przez 6-7 dni, a spac dziedziemy w namiocie ......... z jego kumplem :0....... fajnie nie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kumplem??? w jednym namiocie? wy + kumpel!!?? no to gratuluje.......jeeeju taniuszka! broń cie p. b. !!! weż dla SIEBIE oddzielny namiocik! pożycz, ukradnij ale miej swój! taki poziom testosteronu w jednym małym namiociku mógły cie zabic...:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik to jest MOJ namiot i to ja powinnam decydowac kto w nim spi a kto nie, ale tak sie jakos dziwnie zlozylo ze sprawa juz jest przesadzona.:0 poza tym jutro rano wyjazd i kumpel nie mialby od kogo teraz pozyczyc namiotu. no coz przyjdzie mi teraz udawac matke terese z kalkuty, ale to tylko przez tydzien, a niech mi tylko kumpel jakis numer wywinie to wywale na zbity pysk z namiotu i nie wazne ze wilki glodne i nocki zimne. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,ja tu na deszczu!! wiiiilkiiii!!!!!,, hyhyhy kurde! jakis zart, przeciez ten facet ma normalnie jeszcze kilka ladnych godzin, że by podzwonic po znajomych i popytac o namiocik. a z reszta, jak to ma byc tylko tydzień pod golym niebem, niech zachrzania do supermaretu po namiot ,, jednosezonowy,, za 30 zeta!!! a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik nie chodzi to te 30 zl czy kupno namiotu, wiesz chodzi o to ze moj M obiecal kumplowi spanie z nami i teraz poprostu jest mu glupio powiedziec \"sory stary ale nie ma miejsca dla ciebie\". a po drugie juz machnelam reka i nie bede sie juz z nim spierac. wczoraj zrobil mi takie maslane oczy ze ten kto widzial scene z kotem w butach w shreku2 to wie o co chodzi. poprostu odplynelam i zgodzilam sie ...... moze jestem stuknieta....... zreszta zobaczymy jak bedzie na wypadzie. oczywista opisze w szczegolach co sie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeżeli zrobił taaaaakie oczy....to Ci sie nie dziwie :) kurcze faceci jak dzieci, nie? razem! z kumplem! pod namiotem!! ale frajda!! :D :D bedzie dobrze!!! pewnie nawet zabawnie! całe szczęscie że kumpel, a nie na przyklad jego siostra z 8 letnim gowniarzem który wiecznie stęka! :D :D ło! baw sie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Zapomnijcie chwilkę o kłopotkach - uśmiechnijcie się :) Przesyłam dla Was słoneczne buźki !!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio 👄 Oj faceci, faceci -> to dziwny gatunek Musimy z nimi walczyć i tolerować ich wady, A mogłoby być tak pięknie, żeby nie brak wzajemnego zrozumienia ...ja też miewam takie złe dni (co zapewne już zauważyłyście) ale później wszystko wraca do normy alb jest jeszcze cudowniej -> teraz mam właśnie takie błogie dni pełne miłości i zrozumienia ale jak długo potrwają nikt tego nie wie :D:D:D ->> mimo wszystko jednak dziewczyny chodźmy za radą Letici i cieszmy się choćby słoneczkiem za okieneczkiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie zaraz taka burza pewnie bedzie że az strach! jest cholernie duszno i kurewsko gorąco i właśnie sie jakos chmura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki za pocieszenie 👄. zycze Wam milych i goracych dni ( aaa i prosze mi sie nie przepracowac ;) ). ja zmykam sie pakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. Madzia> u mnie już burza przeszła. Śliczna była. A Tom... no cóż.. no bo jak Ty mogłaś mu koszuli nie uprasować???? Ja tego po prostu nie rozumiem :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a u mnie słonko świeci i burz nie było -> och jak cudownie, och jak miło :D -> pozdrowionka i miłego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ o poranku ma-dzik czy Ty dzisiaj jesteś imieninowa panienka, jeśli tak to oto życzonka i 🌼 dla Ciebie :D Z okazji imienin życzę Ci uśmiechu , nawet gdy cie spotyka smutek lub boleść. Tęczy na niebie , która Ci przypomni, że nawet nad najciemniejszymi chmurami świeci słońce. Pewności, że o Tobie ktoś myśli kiedy sie czujesz samotny. Przyjaciół, którzy ci wskażą piękno, które mają widzieć twoje oczy. Pewności w wątpliwościach , cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości, oraz siły w przekazywaniu miłości! ->>> a jeśli nie jesteś to i tak nie szkodzi dobrych życzeń nigdy nie za wiele :D:D ->>> i dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzEśĆ !!! 🌻 Miluniu , ten poranek jest przecudowny , dlatego tak miło wstać wcześnie :) Dziś chyba znowu wygrzeję się na słoneczku ... Pozdrawiam Was bardzo słonecznie i mam nadzieję , że wszystkim Wam pogoda dziś dopisze :) 🌻 Dziewczyny : NIE SZCZĘDŹCIE CZASU NA T0, ABY BYĆ SZCZĘŚLIWĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio Twoje słowa będą mottem moich nadchodzących dni :D:D -> być może jutro pojadę z lubym do teplickich skał :D i nareście będę mogła wypocząć ->>> tak się cieszę :D:D -> jestem dzisiaj taka pogodna i radosna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo! 😘 dzięki życzonka, ale ja ta magdolka z 29 maja :) alez gorąco! i znowu burzka chyba będzie. goraco jak w piekle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma-dzik niech będą te życzonka spóźnione (i to jeszcze jak)ale szczere ;) gorąco, a dzisiaj jak jechałam w autobusie to baran (czyt. kierowca) grzał co nie miara (wartiat) myślałam, że mi się słabo zrobi ale jakoś przeżyłam (jechałam krótko) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×