Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

mam trochę jagi w domu , bo zostałam sama ... i coś trzeba zrobić ... więc na razie umykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku daj znać czy doszły do Ciebie moje zdjęcia :D i oczywiście czekam na Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> dziekuje. dostałam. piękna z Ciebie kobieta i zazdroszcze figurki. Poczekaj poszukam jakiś i już Ci przesyłam. Taniuszka, Leticia> jeszcze raz dziekuje za @ do Miluni :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku -> dzięki -> mam!!! jesteś taka śliczniusia, że pozostaje mi tylko być dumną, z posiadania takiej mamusi, a i tatusiek niczego sobie (ale chyba były tatusiek :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia> nie zawstydzaj mnie :D ale dziekuje. A ja jestem dumna ze swojej córki i ze wszystkich moich dziatek :) wszystkie jesteście śliczne (po mamusi ;) ) chociaż jeszcze nie wszystkich widziałam... Chciałam jeszcze dodać że masz śliczne włosy. Zastanawiałam się nad takim kolorkiem, ale boje się. A tatuś były jak najbardziej :) Chociaż były tatuś cały czas próbuje to mamusia narazie trzyma się dzielnie i nie daje się jego podchodom :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie przesadzaj :D moje włosy nie są fajne był kasztan, później prawie czarne a od ponad roku ciągle je farbuje co raz to jaśniejszymi farbami nawet ostatnio położyłam sobie złocisty blond ... ja teraz chciałyb być blondyką i może kiedyś będę :D tak to właśnie jest najbardziej chcemy to czego nie mamy :D mi rudy już się znudził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie bede pisala zeby wam humorkow nie popsuc.....mam okropnego dola i nie moge z niego wylezc....:(:(:(*:(:(:(:(...trzymcie sie baboki kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaarusiu słoneczko Ty nasze przecież po to tu jesteśmy, żebyśmy mogły się dzielić ze sobą zmartwieniami, troskami i problemami nie tylko radościami i uśmiechami :D więc jak Ci coś leży na sercu to wyrzuć to z siebie może trochę Ci ulży ...postaraj się przez moment nie myśleć o problemach i uśmiechnij się do nas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) prosze prosze ...... az milo poczytac jak tak sobie komentujecie wlosy, figury itd ..... od razu jakos jakbysmy sie bardziej znaly prawda ??:) karusiu ..... Ty mi tu nie pisz, ze nic nie napiszesz - tylko pisz nam szybko co Cie w dola wpedzilo !!!!!!!!!! zaraz dorwiemy lopaty i go zakopiemy .... jak on smial - czepiac sie naszej karusi !!!!!!!!! 😠 aaaa i chcialam Ci przypomniec, ze Ty tez jako jedna z niewielu nei pokazalas sie nam jeszcze .... nie wyslalas zadnego zdjatka ..... kiedy sie poprawisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) prosze prosze ...... az milo poczytac jak tak sobie komentujecie wlosy, figury itd ..... od razu jakos jakbysmy sie bardziej znaly prawda ??:) karusiu ..... Ty mi tu nie pisz, ze nic nie napiszesz - tylko pisz nam szybko co Cie w dola wpedzilo !!!!!!!!!! zaraz dorwiemy lopaty i go zakopiemy .... jak on smial - czepiac sie naszej karusi !!!!!!!!! 😠 aaaa i chcialam Ci przypomniec, ze Ty tez jako jedna z niewielu nei pokazalas sie nam jeszcze .... nie wyslalas zadnego zdjatka ..... kiedy sie poprawisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia......karuuuusisaaaaa!!!!!!...moje skarby, co jest? maz? szef? pjciec? kolega z pracy? sprzedawca? dozorca? co cie wepchło w takie doły!? bo przeciez to musiał byc facet!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusiu przeciez jestesmy tu od tego zeby sobie pomagac. ja jak mam dola, to od razu wylewam swoje zale tutaj, a wszystkie moje kochane siostrunie i mamusia mi pomagaja. dziekuje Wam za to dziewuszki ;) 👄 co ja bez Was poczne w tej irlandii. :0 karusiu wyslalam Ci foteczki ;) moze ci sie humorek poprawi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również nie widziałam Karusi :( Karaaniu 👄👄👄👄 na wrednaśnego dołka :P do ziemi z nim !! łopatą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie taniuchna! my tu sie wyzalamy i cholera jasna, nie rozumiem dlaczego ktos się nie odzywa przez kilka dni (tygodnie , miesiace) by w końcu oznajmić, że ma doła i jest jej smutno i nie chce nas zanudzać! a po co my tu kurna jesteśmy? po to by dzieńdobrować i poklepywac sie po .....pleckach. jak ja mam jakis problem to wylewam go na maxa i w sumie zawsze mi ktos odpisze, doradzi, badż opieprzy. to pomaga. ale teaz gdy komus innemu jest zle i nie chce nas zanudzać swoimi problemami to ja sie czuje tak jak bym was zanudzał i dostane kompleksów i juz nic wam nie bede pisała bo przeciez nic was to nie obchodzi!!!!!! nie tak? behemot? karaani? 😠 ja wiem,że to krepujące tak wszystkim się wyżalać, ale kurna co z tego? co w tym strasznego, że napiszemy co nas boli? mi to pomaga i juz! nie chce pisac pamiętnika, bo bedzie to zbiór żałosnych opowiadań , zbiór żałosnych pytań retorycznych....a tak ktos pogłaszcze , ktos pocieszy i naprawdę jest ciut lepiej. lepiej tak niz duscisc wszystko w sobie! przeciez my sie naprawde martwimy....może fizycznie nie jestesmy w stanie pomóc...ale ...no wiecie.....jestesmy tu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja zaraz spadam 👄 ...a Ty taaniuszka szybko wracaj i mów co i jak i kogo mamy sprać 😠 kto ośmiela się dołować naszą siostrunię 😠 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja zaraz spadam 👄 ...a Ty taaniuszka szybko wracaj i mów co i jak i kogo mamy sprać 😠 kto ośmiela się dołować naszą siostrunię 😠 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> wracaj do nas! wskakuj mi na kolana i wyżal się matce. Matkę po to się ma w końcu by pomagała! Jeśli nie chcesz się wyżalić to niech Cię przynajmniej przytulę. Trzymam kciuki by było dobrze cokolwiek się dzieje. Maduś> sorka ale był moment że nie mogłam się żalić. Bo jak nie rozmawiałam o tych moich problemach z Tomkiem to jeszcze się jakoś trzymałam, ale rozmowy jakiekolwiek o nim doprowadzały mnie do łez. :( Poza tym akurat w tym okresie zaczęłam się zajmować czymś nowym w fimie i nie miałam dosłownie czasu :( Teraz wróciłam do starego zajęcia i już praca mnie tak nie dobija. :) Jest już lepiej a mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani..Ty tutaj szybko mow co sie dzieje..będzie Ci lżej..A my siostry i nadstawiamy uczka..no i nasza kochana matula..Usmiechnij sie Kochana..bedzie dobse..a dolka zakopujemy.. U mnie posprzatane..juz nie wiem co ze soba zrbic..teskno mi do Wojtka.....stara milosc jednak nie rdzewieje..Tomka to mam w dupie szczerze mowiac..otworzyly mi sie oczka troche..chyba jednak nie byl dla mnie..zreszta i tajk przez caly zwiazek z Tomem nie moglam zapomniej i tesknilam za Wojtkiem..zastanwia mnie to..ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaarani - moja Ty żabulko,nie smuć się !!!! Mam nadzieję że dołek coraz mniejszy..... Pozdrowionka dla Ciebie 🌻 I odezwij się,bo nie wiemy co z Tobą.... A ja nadal czekam na fotki Leti,Ma-dzika,Behemotka,Elffika i Malutkiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki Karusiu- odpędź daleko smutki. Zyczę duuuużo słoneczka. 🌼 Inga,Leticia- niestety w pierwszy weekend września nie mogę przyjechać, ale mam nadzieję,że w końcu uda nam się spotkać.❤️ Próbowałam dziś założyć nowy adres na tlenie, ale jak na razie bez rezultatu.:( Pozdrowienia dla 🌼🌼🌼 Malutkiej- jak sprawy sercowe Elffika- cieszę się,że będziesz mieć pracę po powrocie z macierzyńskiego Milunia- Behemotek- miło, że nasza mamusia pamięta o swoich dzieciach Ma-dzik- jak nowe mieszkanie Buziaki dla Cleo, effciusi, Robala, taniuszki i całego DOŁKOWA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłam wieczorne buziaczki - takie bardzo słodkie 👄 bo mi trochę smutno ... z babskiej tęsknotki ... przytulam Was wszystkie ... bardzo mocno ... a szczególnie Karusię 🌻 żeby się tak już nie smutkała i żeby wszystko się ułożyło ! życzę Ci tego Karusiu z całego serducha !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mnie dzisiaj główka boli po wczorajszym drinkowaniu z koleżanką, a i jeszcze mam nosek zapchany i w gardle mnie coś drapie ...bo muszę dodać, że drinkowałam na ogrodzie :D:D:D i to na dodatek jak zwykle nieodpowiednio (bo za letnio) ubrana:D:D ..czy ja kiedyś zmądrzeje :D ...miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mili - wanili 💤 😘 łomatko ...o której ty kobieto wstajesz, ze jestes tu o tej porze? 💤 znowu sie nie wyspałam...znowu impreza w akademiku obok...yyyyh...akademiki powinny byc n zamkniete w wakacjie!! pogoda u mnie taka sobie, ciepło ale sie chmura... tom dzis wraca....sama nie wiem czy sie cieszyc....fajnie, fajnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sloneczka...ale z was kochane istotki... dziekuje za wszystkie slowa otuchy...jestescie WSPANIALE...wszystkie i kazda z osobna:):):):)...buzka tak naprawde to dol jest pochcdzenia nieznanego...tak ogolnie meczy mnie jakies zle przeczucie i poczucie....i w sumie wszystko jest oki i nic nie jest oki...znacie ten stan???...takiego marazmu.....buuuu...jakos tak....i dlatego nie chcialam was dolowac...bo jak mam problem alebo sie czyms ciesze to zawsze wam pisze.....a tak co mam napisac...ze nie wiem co mi jest i mam dziwne sny ostatnio?...ehhhhhh kochane jestescie i dzieki za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki ;) karus swietnie Cie rozumiem bo czesto miewam takie stany :(, nawet bliskosc lubego nic nie zmienia, ale takie doly szybko mi przechodza same ;) czego Ci zycze z calego ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×