Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Taniuszka no Oliwka to chyba raczej do mamusi nie podobna, jutro poszukam jakiegoś lepszego zdjęcia. A Ty szukaj, szukaj i pokaż nam swojego lubego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka dzięki za zdjęcia :D -> super, że tak możemy się powymieniać zdjęciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili, taniuszka to ja sie wam moim kluskiem pochwale :) bo pozostałe dołkowe dziwewczynki chyba juz widziały .... mojego..........kluska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka!HA!Pytanie! Jasne,że chce fotki! :) Jak ja zrobie sobie jakas stronke z fotkami to podesle Wam linki :)...(tylko na razie nie mam czasu :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik mi tez możesz podesłać fotki kluska, bo nijak dogrzebać się do nich nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło jejsiu...ale ślićna ta Twoja Oliwcia,Inguś..A loczki ma zawodowe... dla Oliwci od Cioci (tej najmniejszej :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ingusss 👄 wedlug mnie od razu wudac w kogo wdala sie olivka :) toz to caly tatko :) sliczna jest .... jeejjqqqqqqq ... aż sie rozmarzylam jak to moje szczescie kopiące bedzie wygladalo ...... misiek tez ma krecone wlosy (tylko nigdy im nie pozwala urosnac na tyle, zeby sie krecily hehe) wiec moze i maluszek bedzie mial loczki ..... :) a czemu ja od nikogo wiecej nie dostalam fotek ???? sobie wysylacie a o elffiku to zapomnialyscie ... :( nieladnie ..... juz drugi tydzien pracuje ....... i od wczoraj mam dzieci ... jako, ze to tydzien adaptacyjny - przychodza z rodzicami na razie ..... ale jest cyrk :P i tak dobrze, ze jest ich ok. 10-12 a nie cala 27 !!!!! nie zmiescilabym tylu rodzicow i tylu dzieci na sali hehehe a maluchy sa rozne ..... i placzace i odwazne ..... ale juz widze, ze od 01.09 nie bedzie za wesolo ... niektore dadza nam w kosc .... tylko nasz najmlodszy maluszek pewnie nie bedzie plakac .... mamy 2,5-letnia Wiktorie .... jest taka slodka .... - a odwagi i werwy ma 100 % wiecej niz wszytskie 4 latki razem :P (mam grupe 3 i 4 latkow) :) ehh a jutro czeka mnie robienie zakupow zabawkowych do przedszkola .... tylko ..... ja nawet nie wiem gdzie sa u nas hurtownie zabawek .....bede postepowac wg \"szukajcie a znajdziecie hehehe :P aaaa i jeszcze chce sie pochwalic, ze dzis bardzo ladnie zachowaly sie wobec mnie moje kolezanki z pracy (tzn. nauczycielki) ... podczas rady dyrektorka powiedziala, ze jeszcze sie nie opowiedziala wzgledem mnie czy bede mogla wrocic po macierzynskim i zapytala czy \"bardzo chca mnie\" bo jak tak to bedzie znowu musiala pisac do kuratora o zgode :) i dziewczyny jak jedna opowiedzialy sie za mna :) az mi sie milo zrobilo tak chetnie i glosno mowily, ze mnie chca :P nawet dyrekcji nie daly skonczyc :P mowily, ze odkad jestem wreszcie jest normalna atmosfere a pracy itd.... (zajelam miejsce niezlej kretaczki...) .......... :) zeby nie bylo za slodko - jak nie mnie to przyjmie jakas babke, ktora interesuje sie nie tym co trzeba i nie chce ja zadne przedszkole w miescie hehehhehe nio ale i tak milo, ze tak szybko i entuzjastycznie zareagowaly ... takze na jakies 80 % bedemiala gdzie po macierzynskim wrocic ..... :) uffff alez sie rozpisalam ..... caluski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik! to cudnie! choć nie bardzo mi sie twój podpis na gg podoba no ale ty wszystko mozesz :D ingus juz wysyłam klucha mego okropnego! patrzajcie i podziwjajcie! mojego buraczka cukrowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-dzika
a tam! słyszę glosy, że kusek wcale nie jest...kluskiem jak zaczęłam się spotykac z kluskiem myślałam, że to najbrzydszy facet jesli brac pod uwagę moich byłch...cóz odbiegał nieco od moich ideałów :) ale wtedy miałam złamane serce i myslałam że tak bedzie bezpiecznie. spotykać sie z facetem który średnio mi sie podoba a że jest odemnie starszy (10 lat) interesujący, ciekawy, spokojny.......... i MĄDRY przede wszystkim. jakże inny od tych poprzednich...był taki ..hmmm...dojrzały i twardo stapajacy po ziemi i coz...przepuszczał mnie pierwsza w drzwiach... :D no i myslałam, że sie nie zakocham a jak stalo sie tak że jednak się zakochałam, to scieło mnie z nóg i wciaz sie nie moge podnieśc.....chociaż...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik naprawde gdzie ta klusia bo ja nie widze, przeciez on jest szczuply :). ja na swojego lubego mowie misio ale daleko mu do misia, chyba ze takiego wychudzonego ;), chociaz .......ma cos z misia, jest strasznym lakomczuchem :D malutka podaj mi twoj mail to ci wysle fotki :) elffik nie plakusiaj, ciocia Tania wyslala juz zdjatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki 🌻 Jesteście prze-laski sympatyczne :) Dzięki za fotki Taniuszka,Inguś ( cudowna Oliwka !!! ) i Milunia !!! Wysłałam swoje :) Zaraz wyślę Ma-dzikowi i Elffikowi. To biorę się do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku {usta] rano otworzyłam maila i wiecie co??? spotkała mnie niespodzianka :) dostałam zdjęcia od naszej przeuroczej cleo Cleo -> serdeczne dzięki jesteś cudowną dziewczyną :D elffiku -> 👄 dobrze, że w pracy masz takie cudowne koleżanki, na które możesz liczyć w pozytywnym słowa tego znaczeniu :classic_cool: za chwilkę wyślę Ci moje okropniaste zdjątka :D .....dziewczyny ale miałam dzisiaj koszmarny sen 😠 obuciłam się cała roztrzęsiona i zapłakana 😡 coś potwornego... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ....🌻...... milunia co sie stało? co ci się przysniło? to dziwne....... bo wiesz ja dzis w nocy tez z takim strachem i szlochem sie obudziłam że aż musiałam swiatło zapalic zeby się uspokoić...śniło mi się ze tfu! tfu! tfu! klusek....no wiesz...tfu tfu tfu....umarł...........................po prostu szok....i dzis mam troche zjebany humor...sorki...ale tak mnie to z rytmu wybiło... cleo, cleo...no no...dzięki za fotki! a nie mówiłam, że na buu same laski?! no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, cleo wiesz nie wiem czy ci moja fizjonomie wysłałm......ale jakby co to jeszcze raz.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik szok!!! mi się śniło, że byłam w takim pokoju co to ludzie dzwonili do swoich bliskich i okazywała się że oni nie żyją a ja próbowałam dodzwonić się do mojego lubego i mamy ale jakoś mnie telefon nie chciał połączyć widziałam jak ludzie dzwonią coś tam mówią i za chwilę ryczą a ja płakałam bo się bałam, że moi bliscy też nie żyją ale tak do końca to nie wiem czy coś im się stało.... ...a na szczęście to były tylko sny :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik szok!!! mi się śniło, że byłam w takim pokoju co to ludzie dzwonili do swoich bliskich i okazywała się że oni nie żyją a ja próbowałam dodzwonić się do mojego lubego i mamy ale jakoś mnie telefon nie chciał połączyć widziałam jak ludzie dzwonią coś tam mówią i za chwilę ryczą a ja płakałam bo się bałam, że moi bliscy też nie żyją ale tak do końca to nie wiem czy coś im się stało.... ...a na szczęście to były tylko sny :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś pełnia była ,czy coś....co za sny.... makabra... na szczęscie podobno jest tak, że złe sny tłumaczy sie odwritnie...ale to wersja dla takich jak ja - chisteryków... cóz sny sa podobniez tym co siedzi głęboko w nas, naszymi lękami, pragnieniami a i freud miał tez swoja teze w tym temacie... :D :D :D pewnie by wyszło, że nekrofilka jestem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi Cleo nie wysłała zdjatek, buuu zapomniała 😭 Ja dzisiaj też miałam koszmarny sen, noramlnie już dawno nie sniły mi się takie głupoty i też jakaśwybita z rytmu jestem. Pozdrowionka Cleo czekam na fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi Cleo nie wysłała zdjatek, buuu zapomniała 😭 Ja dzisiaj też miałam koszmarny sen, noramlnie już dawno nie sniły mi się takie głupoty i też jakaśwybita z rytmu jestem. Pozdrowionka Cleo czekam na fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko! ale pustki! :) ale to dobrze, bo nic mnie nie omija, a mam duuużo pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) pewnie dostałam od Was zdjątka , bo poczta mi się długo ściąga :P oby ich było jak najwięcej - a jak mi jeszcze któraś nie wysłała - to wyślijcie !!!!!!!! :) nie zapomnijcie :D ja chodzę od rana nie w humorze ... nie ma to jak wqrzająca rodzinka :0 Madzik - ja się Ciebie chciałam spytać o soczewki :) jaki to koszt , jak ze stosowaniem ....itd .... będę wdzięczna za info :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOSTAŁAM :D fotki od Miluni i Ingi :) czekam na następne !!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti: 😘 no więc jezeli o soczewki chodzi. ja uzywam tych firmy bausch & lomb. {miekkie} są takie które sie zmienia codziennie, co tydzień co miesiąc, co 3 miesiące, co pol roku, co rok itd... ja mam takie na miesiąc, dłuższe uzywanie wydaje mi się jakos,,,,hmmm.....mało higiebuiczne. koszt pary soczewek wynosi mnie ok 40-44zł zalezy od sklepu. do tego kupuje płyn za 48-50 zł (zalezy od sklepu) który starcza mi na ok 3 miesiące i w opakowaniu płynu jest zawsze pojemniczek na soczewki . prócz tego warto sie zaopatrzec w płyn AQuifty bo pod koniec dnia soczeki juz zaczynają wysychać na oczkach i mam mały dyskomfort, jakby piach pod powiekami. a taka kropla tego płynu dzienni sprawia, że nic nie czuje i jest idealni. soczewki wkładam rano i zdejmuje wieczorem wkałdając je do uprzednio nalanego w pojemniczki płynu . proste i jakze wygodne. w zime okularki nie parują, moge na basen chodzić i widzę normalnie (tylko okularki do pływania trzeba załozyc) jak pójdziesz do okulisty najlepiej ,do takiego gdzie w jednym zakładzie jes tez optyk, on zmierzy ci oczko - bo sa rózne rozmiary soczewek, powie jakie najlepiej pasuja i nauczy cie jak je zakładać i zdejmowac. na poczatku jest to denerwujace potem robisz to machinalnie- szast-prast i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wlasnie wrocilam z narodowego funduszu zdrowia i pluje kawsem na odleglosc! cholera juz 2 razy tam byla i nie moge sobie zalatwic tego zakichanego ubezpieczenia 😠 . ile sie czlowiek musi nachodzic zeby cokolwiek zalatwic..... a czas nagli!!! dobra dziewuszki trochu mi juz zlosc przeszla bo Marcin sie o to postaral. (wyskoczylismy na piwko i ciastko :P ) a za niedlugo znow uderzem do dentysty :D. aha, komu jeszcze zdjecia, komu, bo ide do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×