Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

hehehe...no ale to nie 400 :) ale fakt daleko....chlip...i znowu sie mijamy...jak statki w porcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jadę na śląsk , więc też czeka mnie daleka podróż ... życzę Ci Ingusiu udanej imprezki ... mam nadzieję , ze wpłynie ona bardzo pozytywnie na relacje miedzy Toba a lubym ! trzymam mocno kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś bardzo zapracowany dzień w domku ( w kuchni :P ) i dlatego na razie mykam od kompa ! i macham Wam 🖐️ serdecznie i jeśli już się z niektórymi dziewczątkami nie \"zobaczę\" , to całuję 👄 bardzo mocno - szczególnie Ingę i Milę :) miłego dnia i weekendu i wszelkich imprezzzzz !!!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dziewczynki to udanego, wspaniałego weekendu :D i do wtorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia..wzajemnie... Leti..ja nie uważam,że masz buntowniczą nature..co jak co..ale masz już 20 latek!!! Dziewczyny..faceci sa..współczuje Wam.. Ja juz od wczoraj sie zaczełam martwic co z Wojtkiem...bo koma miał cały czas off..właczył go po 2 dniach!!1 i jak mu wysłaląm SMSa..to dopiero łaskawie oddwonił i powiadomił mnie,ze zmienia numer..iże bedzie dopiero w sobote..wrr!!!! A ja wurwa mac prawie cala noc siedzilam i sie martwilam..nie moglam spac! Jak zadzwoni w sobote..to dostanie taka zjebke,ze hej! bo nie uważam,ze mi minie! Inguś..foteczki włąśnie wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia..wzajemnie... Leti..ja nie uważam,że masz buntowniczą nature..co jak co..ale masz już 20 latek!!! Dziewczyny..faceci sa..współczuje Wam.. Ja juz od wczoraj sie zaczełam martwic co z Wojtkiem...bo koma miał cały czas off..właczył go po 2 dniach!!1 i jak mu wysłaląm SMSa..to dopiero łaskawie oddwonił i powiadomił mnie,ze zmienia numer..iże bedzie dopiero w sobote..wrr!!!! A ja wurwa mac prawie cala noc siedzilam i sie martwilam..nie moglam spac! Jak zadzwoni w sobote..to dostanie taka zjebke,ze hej! bo nie uważam,ze mi minie! Inguś..foteczki włąśnie wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka -jakoś lubię Cię jak się złościsz :D Mam nadzieję że Cię to nie zdenerwowało ;) Rozbawiłyście mnie zastanawiając się czy to ja jestem aniołem,czy mój luby :) Nie potrafię odpowiedzieć :) Chyba pół na pół,bo ja jestem raczej cierpliwą osóbką,chociaż ostatnio coraz mniej :P,a on jest bardzo cierpliwy,ale też zależy do czego :D Leti - czy Leti to Leticia? Bo nie wtajemniczona jestem... Nie miej dołeczka,proszę,chciałabym pocieszyć,przytulić i pogłaskać po buzi :) Taniuszka - ja też miałam dziś koszmarny sen......że mój tata umarł..... Płakałam jak się obudziłam,i poszłam zobaczyć czy śpi :( Ale wszyscy mi mówią ze skoro mi się tak śniło,to będzie długo żył :) Mam nadzieję,bo ja to jestem taka córeczka tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo..a ja sie złoszcze??? ;) A co do analizy snu...w pełni się z Toba zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Cleo - tak to ja :) tylko trochę \"skrócona\" :P ech ... kobieta zmienną jest ! dziś tryskam radością - a zgadnijcie dlaczego ! wczorajszy wieczorek spędziłam nie-sama ! i mi dziś buźka sama cieszy :D było cudownie ! fantastycznie ! dołki mam zakopane głębooookooooooo ... :P ( mam nawet odpowiedni cytat z piosenki : " zatopiłeś okręt smutków mych ... głęboko" ❤️ ) dzieńdoberek ! gdzie jesteście pyśki kochane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka 👄 dobrze , że jesteś ! pogodny i ciepły dziś dzień , czy u Ciebie też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti - 😘 Jak dobrze że nastrój Ci się poprawił :) Może ja się zmienię na Cleo? :) Zastanowię się :) U mnie jest dziś piękna pogoda,serducho mi się raduje :) Mimo że ukochany wyjechał na weekend,zostawił mi klucze abym mogła być z Wami :) Pozdrawiam,i miłego weekendu,ja jutro idę do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja będę Twym aniołem Twą radością , smutkiem , żalem będę gwiazdą na Twym niebie będę zawsze obok Ciebie ......... /sumptuastic/ piękny dziś dzionek ! chyba to będzie dobry weekend ! :D dziś trzymam za mojego lubego kciuki ... ma exam ... bidulek mój kochany - życzę mu , aby miał to już za sobą 👄👄 Malutka 👄 Cleo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki !!! Jak się dzisiaj macie? Ja jestem troszkę zmęczona,bo w pracy byłam :( Tylko do 12,ale to zawsze trzeba rano wstać,i się nie wyspałam do syta :) Ale już się odrobiłam,wymyłam włoski,wydepilowałam nóżki,zrobiłam manicure i pedicure :)Jestem czyściutka i pachnąca :)Co z tego jak mojego misia nie ma... Ale lubię czasem sobie tak od Niego odpocząć ;) A na Cleo się nie "przerobię" , bo już zarezerwowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! dzieńdobry ! malutka - dzięki za 3manie kciuków - poszło \"do przodu\" , szkoda , że tak nie jest ze wszystkim 😭 wczoraj znów zawaliłam ... zepsułam wieczór komuś i sobie ... i to jest takie okropne ... noc ledwo przeżyłam ... totalny dół i to ten z tych głębszych ... a miało być tak wspaniale ... :( fatalnie się czuję ... załamka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki widze ze Dolkowo umiera :( leti nie smuc sie, zobaczysz wszystko bedzie dobrze. te dolki kiedys sie zasypia ;) tylko musisz w to wierzyc. cleo ciesze sie ze z leti i malutka jestescie na posterunku. ja niestety nie ma zbytnio czasu. ciagle cos zalatwiamy i kupujemy a dzien wyjazdu niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki widze ze Dolkowo umiera :( leti nie smuc sie, zobaczysz wszystko bedzie dobrze. te dolki kiedys sie zasypia ;) tylko musisz w to wierzyc. cleo ciesze sie ze z leti i malutka jestescie na posterunku. ja niestety nie ma zbytnio czasu. ciagle cos zalatwiamy i kupujemy a dzien wyjazdu niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniu 👄 jesteśmy ! czuwamy ! ja myślę , że to tylko chwilowy zastój na topiku , bo przecież Dołkowo nie może upaść :) będzie się dobrze trzymać i ja w to wierzę ! póki my tu jesteśmy ... życzę Ci Taniu , aby przygotowania do wyjazdu przebiegały w dobrej atmosferze , starajcie się unikać stresów i nerwowej atmosfery ( to częste przy wyjazdach ) uśmiechaj się jak najwięcej i myśl pozytywnie , a myślę , że to pomoże w dobrym nastroju wytrwać w tej bieganince !! trzymam kciuki za wszystkie Wasze przygotowania ! buźka 👄 !!! a mój dołek > chciałabym go zakopać ... zakopię ... jak wszystkie ... za jakiś czas ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniu 👄 jesteśmy ! czuwamy ! ja myślę , że to tylko chwilowy zastój na topiku , bo przecież Dołkowo nie może upaść :) będzie się dobrze trzymać i ja w to wierzę ! póki my tu jesteśmy ... życzę Ci Taniu , aby przygotowania do wyjazdu przebiegały w dobrej atmosferze , starajcie się unikać stresów i nerwowej atmosfery ( to częste przy wyjazdach ) uśmiechaj się jak najwięcej i myśl pozytywnie , a myślę , że to pomoże w dobrym nastroju wytrwać w tej bieganince !! trzymam kciuki za wszystkie Wasze przygotowania ! buźka 👄 !!! a mój dołek > chciałabym go zakopać ... zakopię ... jak wszystkie ... za jakiś czas ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia..cio to za dołki? Zakopuje szybciutko! Ja wczoraj tez z Wojtkiem..było nie miło.ale przez telefon :(..ech no nic..\"być czy nie być,oto jest pytanie\" (Z wojtkiem oczywiscie) Taniuszka..tylko uwazaj,zebys nie zapomniala niczego! Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka - ale z nami sie nie rozstaniesz ???:( Udanych zakupów,i nie zapomnij czegoś ważnego,bo tak nieraz bywa :P Leti - moje słońce,dołączam kilka łopat z ziemią do zasypania doła :) Mam nadzieję że już jest lepiej...trzymaj się,i ślę Ci uśmiech pocieszenia :D Malutka - ja z moim też raz kłóciłam się przez telefon. Ale to było dawno....:) Czemu my się wogóle nie kłócimy ??? :) A tak odbiegając od tematu cieszę się że mam Wasze zdjęcia,bo widząc nick,od razu kojarzę Was po buziach :) I jakoś mi z tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli - powolutku wrzucam dołki ... do dołka ... i zakopuję :) a przynajmniej się staram ... jednak sama tego nie zrobię , lecz tylko z pomocą ❤️ , ale myślę , że nam się uda ! Cleo - dziękuję 👄 ... my też się nigdy nie kłócimy ... przynajmniej ja ... nie potrafię ... i dobrze :) Malutka 👄 dzięki za łopatkę ! W końcu ten topik nazywa się MAM DZISIAJ DOŁA. BUUU....... :P więc żale i narzekania sa jak na miejscu ;) I razem zakopiemy wszystkie doły i te małe i te wielkie :) Ja miałam dziś zły dzień, ale myślę , że jutrzejszy będzie lepszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Leticio...slonko..na bank bedzie lepszy!!! Mowie Ci!!! Ja dzisiaj mam 8 lekcji!!! do 15:20 (jesssu..jak ja to przezyje???) umre z głodu!!!! powaga!!! I zaraz po szkole jade na koniki!!! wiec bede pewnie kolo 21..chyba,że Pani Ula bedzie chcicla wrocic wczesniej... LEce... Buziaczki moje Kochane Istotki :) Milego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×