Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj do艂a. Buuu...

Polecane posty

No zdjatka poszly :) Milunia...no no..ale z Ciebie laseczka..fiu fiu :) A to zdjecie przy tej figurce..:) A zaraz obiadek bedzie gotrowy :) Dzisiaj ide na spotkanie z kumpela ,z ktora nie widzilam sie poltora roku :P caluski dla Was!!! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam ! ja dopiero teraz si臋 melduj臋 , poniewaz ca艂y dzionek nie by艂o mnie w domku , \"zwiedza艂am\" dzi艣 sklepy i nawet spodoba艂y mi si臋 jedne butki ... by膰 mo偶e jutro je kupi臋 , ale jeszcze nie wiem .... s膮 bezowe na takim niedu偶ym i niegrubym obcasiku ( ale nie szpilka - bo w takich nie mog臋 chodzi膰 ) ale naprawd臋 mnie \"wzi臋艂y\" ( to by艂y jedyne butki , kt贸re mi dzi艣 przypad艂y do gustu ) a z moimi w艂oskami jest tak - obecnie mam br膮zowe i prawie do ramion ( wycieniowane troch臋 ) , ale pewnie nied艂ugo p贸jd臋 do fryzjera i podejm臋 decyzj臋 - o zmianie fryzurki - skr贸c臋 moje k艂aczki a w domu zrobi臋 sobie jaki艣 fajny kolorek ... mo偶e rubin lub bordo ... bo maho艅 i kasztan odpadaj膮 ( wog贸le ich nie wida膰 ) Malutka - oj, 艣ci艣gaj膮 si臋 Twoje zdj膮tka - czekam niecierpliwie - dzi臋ki 馃憚 Cleo - r贸wnie偶 dzi臋kuj臋 ! Behemotku ..... moja znajoma ostatnio powiedzia艂a mi , 偶e znajomi m贸wi膮 na ni膮 .................. Behemot ! otworzy艂am szeroko ustka ................ i si臋 u艣miechn臋艂am :P Madzik - gratuluj臋 udanych zakup贸w ..... mnie te偶 przyda艂o by si臋 par臋 rzeczy .......oj ....gdyby ta kaska p艂yn臋艂a z r臋kawa ..... a tak - trzeba by膰 cierpliwym i czeka膰 na jak膮艣 \"darowizn臋\" :P ps deszczowy dzi艣 dzionek .... :0

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOCHA
Jest ROBAL?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Leticia..no troszke sie sciagaja... A ja swoich wloskow nie chce scinac..ew musze podciac konc贸wki :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃憚 witajcie dzisiaj jest mi ju偶 ok brzunio nie boli i na dzie艅 dobry w ramach porannej niespodzianki dosta艂am zdj膮tka malutkiej malutka -> dzi臋ki jeste艣 taka s艂odziutka i fajniutka dziewczyna i do tego taka m艂odziusie艅ka :D ...偶ycz臋 Wam pogodnego i udanego dnia 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzie艅 dobry! :) mili 馃槝 wreszcie wys艂a艂am te cholery! c贸偶 od razu moze si臋 wyt艂umacz臋, 偶e hmmm jakos zdj臋c pozostawia duzo do 偶yczenia :D :D :D no i mo偶e czasem nie jestem do siebie hyhyhyhy podobna hyhyhyhy! 艂o jeju....jaka jestem podani臋ta. wczoraj sprzatalismy do godz 23 to cholerne mieszkanie gdzies na zadupiastych bielanach. jesssu! to dla mnie koniec swiata......i od razu pierwszego dnia jakis facet na mnie nawrzeszcza艂,偶e winde za d艂ugo trzymam.......a on tam czeka艂 na ni膮 5 minut.....tak mnie swym wrzaskiem zaskoczy艂, 偶e zapomnia艂am na niego nabluzga膰 tylko g艂upia grzecznie przeprosi艂am...no bo my tu plose pana pude艂ka do windy wnosimy..... dekiel ze mnie.....na drugi raz to mu posl臋 taka wi膮ch臋, 偶e spadnie ze schodow 馃槨

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hello dzis wlaczam kompa i poczta mi oszalala a ja wraz z nia. tylko ze ja ze szczescia dostajac fotki ma-dziczka. dziekuje Ci kochana!!!! 馃憚 . swietne zdjecia, no i oczywiscie wy tez! mili 馃尲 malutka dzieki za wczorajsza pogawedke na gg leti zaszalej na tych zakupach!!! zycze Ci tego ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ma-dzik dzi臋ki za zdj膮tka s膮 rewelacyjne i takie wakacyjne :D ...bielany zadupie 馃槧 moje ukochane bielany :classic_cool: ja na bielanch b臋d臋 w ten weekend :D:D ...a w jakich rejonach bielan :D mo偶e w okolicach broniewskiego....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
s艂odowiec......ul s艂odowiec....... ....mili sorki :D ale ja wiesz z wsiowego ursynowa.....:D ja na bielanach by艂am mo偶e 5 razy w 偶yciu w tym 3 razy przejazdem........ dla mnie to inny swiat, to tak jak inne miasto.....:) cholirka, nawet nie wiem, jak do centrum dojechac ......:) tramwajem czy awtobusem.....:o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...hi,hi... szkoda, 偶e ju偶 tam nie mieszkam by艂yby艣my s膮siadkami ja mieszka艂am w okolicach Duracza ...przecie偶 tam jest uroczo, zielono i tak przyjemnie ...a do tego ten lasek.... i g贸rka ... ->miejsca moich m艂odzie艅czych spacer贸w :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam!!! Dzisiaj szko艂a... buuuuuuuu......... 艁o艂 Madzik..ale superowe zdjatka!!! :) Dziekuje! Taniuszka 馃尰 ja r贸wniez :) Milunia...dziekuje A dzisiaj musze podskoczyc do kolezanki,bo jej mama mnie poprosila,zebym popilnowala ich mieszkania jak ich nie bedzie..i ide nakarmic rybki i podlac kwiatki :P Buziaki Kochane 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ursyn贸w tez jest zielony.... chlip i okolice sejmu...tam mieszkam...jeszcze.....w samum centrum otoczona parczkiem.....chlip...na g贸rze g贸rnosl膮skiej.... a teraz bilenay...jaka g贸rka?! krzywe chodniki, ciasne podw贸rka, niemili sasiedzi!! 馃槶 zasikane windy, co bar to chi艅szczyzna ble! duracza? boszszsze...gdzie ja jestem? bedzie dobrze :) w sumie bede tam do lutego:) mo偶e d艂uzej , wi臋c moze jeszcze przyjedziesz do wawki i wst膮pisz na kawusi臋 :) he?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
teraz jad臋 do w-wy tylko na weekend :D ale mo偶e jeszcze w tym roku albo na pocz膮tku przysz艂ego przyjad臋 na d艂u偶ej i to sama, a wtedy to ju偶 koniecznie b臋dziemy musia艂y si臋 zobaczy膰 :D:D:D ...ja mieszka艂am w 艂adnym 4 pi臋trowym bloczku.... :D:D:D i dla mnie kwatrat duracza, broniewskiego, perzy艅skiego, magiera -> s膮 najcudowniejsze :D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mili.....postaram si臋 nadrobic tak haniebne zaleg艂osci i poznac blize j bielany i Tw贸j ulubiony kwadrat.....:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ok :D chocia偶 mo偶e teraz tam nie jest tak fajnie jak kiedy艣 :D:D t zn. jakie艣 8 lat temu ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ma-dziczku dzieki za zdj臋cia. Opisy s膮 super do tych zdj臋膰. Ja dzisiaj jestem troszke nie w humorze. Mam ciche dni w domu, ale tym razem b臋d臋 twarda i nie zrobi臋 pierwsza kroku. O nie miarka sie przebra艂a. Faceci s膮 okropni, nie przystosowani do normalnego 偶ycia i normalnego toku rozumowania, owszem zdarza im sie mie膰 chwilowe przeb艂yski, ale w艂a艣nie CHWILOWE. U mnie te chwile zdarzaj膮 si臋 niezwykle rzadko. Mo偶e nie wszyscy, ale wyj膮tk贸w jest niewiele.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ingu艣...馃槝 tak mi pszszykro.....nie martw sie ....wszyscy faceci s膮 ...hmmm....uposledzeni jesli chodzi o inteligencje emocjonalna. m贸j ostatni tak jakos mnie nadepn膮艂, 偶e mi spodnie si臋 popru艂y...c贸z...on za takie cos urwa艂 by mi 艂ep, robi膮c wyk艂ad jaka to ja jestem ma艂o uwazna....i dlatego szczena mu opad艂a i sie mocno zaczerwieni艂, gdy ja cmok艂am go w polik i powiedzia艂am, 偶e jest ok....{kupi mi drugie :D :D :D ] we藕 si臋 za tego meza, niech ju偶 cie kocha bardziej i bardziej a nie tak sie z艂osci na ingusie... bedzie dobrze......pogadaj z oliwk膮 i nie b臋dzie juz cicho 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ma- dzik ja jak z Olwk膮 pewnie 偶e wdaj臋 si臋 pogaw臋dki i to codziennie. Narazie nie umie jeszcze wiele m贸wi膰, tak偶e na wszystko przytakuje mi ze zrozumieniem, jak sobie tak wieczorkiem le偶ymy na 艂贸偶eczku i opowiadam jej r贸偶ne historie z 偶ycia wzi臋te, albo co robi艂am w dzie艅. Ale 艂adnie wysz艂as na tym zdj臋ciu w klaustrofobicznym pokoju.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ingu艣 mi to si臋 czasem wydaje, 偶e oni 偶yj膮 w innym 艣wiecie :D I czasami my艣l臋 po co my razem jeste艣my, Mo偶e bez niego by艂oby mi lepiej Ale te „m膮drusie” pomys艂y szybko mi przechodz膮 :D buziaczki dla Oliwki :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak....ja sobie to pytanie zadaje ze 100 razy dziennie...... jedn膮 z moich ulubionych piosenek jest ,,with or without you i can\"t live with or without you!!!!!!\" no ale zawsze wychodzi 偶e with :) niestety jestem beznadziejnie uzalezniona...ale c贸z robie si臋 coraz twardsza. tak jak ty ingus juz pierwsza nie wyciagam 艂apki na zgode. 艂ykam procha i przesypiam :) a co! niech sie buja buraczek cukrowy i zrozumie, 偶e jak kumple moga mie膰 inne ni偶 on zdanie to ja tez moge sie z nim w czyms nie zgadza膰 :) no!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ostatnio si臋 wnerwi艂am, bo m贸wi臋, chod藕 dzisiaj \"wyjatkowo\" Ty uspisz Oliwk臋 (zawsze robi to ja, ale akurat wtedy co艣 chcia艂am zrobi膰 wieczorem), a on mi m贸wi zaraz bo akurat Kolega odezwa艂 sie na gg, kt贸ry mieszka zaraz obok i codziennie z nim gada. No i przyszed艂 jak ja ju偶 Oliwka spa艂a, normalnie si臋 wnerwi艂am, wtedy to m贸g艂 si臋 ju偶 wypcha膰. Wiecznie zaraz i zaraz, to koledze cho膰 raz m贸g艂 powiedzie膰 zaraz bo teraz akurat nie mog臋. Ostatnio ja przychodze z Oliwk膮 ze spaceru, to spa艂, jak przysz艂am to wsta艂 i co zrobi艂 zasiad艂 do komputera, a jak zapyta艂am czy uspi dzisiaj Oliwk臋 to odpowiedzia艂 dos艂ownie \" Czy Ty?\". Wkurwi艂am sie na maxa przynajmniej g艂upio by nie odpowiada艂. Miarka sie przebra艂a. Normalnie ten cholerny komputer to chwilami wyrzuci艂abym z domu przez okno. Rozumiem zainteresowania, mozna posiedzie膰, bo po to jest, ale nie czyim艣 kosztem, wiecznie wszystko ja pranie, prasowanie, mycie gar贸w, wychodzenie z Oliwka na spacer, k膮panie, usypianie, przebieranie. Poprostu mam wra偶enie, 偶e komputer zajmuje w domu wazniejsze miejsce ni偶 ja i st膮d ca艂a ta historioa i moja frustracja. Wiem 偶e czasami jestem wybuchowa i si臋 czepiam, ale czy cho膰 troche nie mam racji??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Inga masz racj臋 , wiem co艣 o tym ostatnio narzeka艂am Wam i偶 czuj臋 si臋 zaniedbana bo ogr贸d jest na 1 miejscu, a do tego jeszcze tv-sat, nagrywanie muzyki, gry komputerowe, tuning samochodu i wiele innych rzeczy ...a gdzie艣 na szarym koniuszku ja ... tak mi si臋 czasami wydaje, 偶e to bez sensu... ale s膮 takie dni ...dla kt贸rych warto 偶y膰 razem :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...a ostatnio m贸j luby powiedzia艂 mi, 偶e nie cierpi jak mu co艣 kilka razy powtarzam bo on przecie偶 wie, 偶e ma co艣 zrobi膰 i o tym pami臋ta ale przecie偶 nie musi tego robi膰 w danym momencie mo偶e za chwil臋 ....i 偶e zrobi to na pewno bez mojego gadania wi臋c postanowi艂am go przetestowa膰 ...i 3 tyg. czekam na to a偶 p贸艂ka na kwitki zawi艣nie na 艣cianie hi,hi....a wczoraj lubemu powiedzia艂am widzisz:-> a jednak trzeba Ci臋 m臋czy膰 i Ci przypomina膰, a wiecie jak膮 mia艂am przy tym satysfakcj臋 :D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak...mnie juz meczy ciag艂e powtarzanie ,,a nie m贸wi艂am?" wi臋c chyba sobie to nagram i nie b臋de wysila膰 mojego g艂osu :) ingus masz racje. masz 艣wi臋ta racje! to doros艂y facet, ma zone i dziecka i niech si臋 kopnie w dup臋 i nie zachowuje jak maly bachorek za kt贸rego wszystko zrobi mamusia! cholera jasna! to wasz wsp贸lny dom i wasza c贸rka i na mi艂o艣c bosk膮 niech on sie tym wszystkim zajmie. ingus a mo偶e ma艂y strajk? moze na kilka dni do mamy? najpierw powiedz mu, 偶e oczekujesz od niego pomocy a jak nie pomoze to oliwke za fraki i do mamy! niech zarosnie razem z tym swoim kompem! wiem, nie powinnam tak pisa膰...najwazniejsza jest rozmowa....yyy... m贸j ma tv : wiadomosci , fakty , informacje, kuriery, tvn 24....czyli gospodarka, polityka, ekonomia, komisja sledcza, afery i co ostatnio sprawi艂o mnie w stan tzw zbaranienia i utwierdzi艂o mnie w przekonaniu, 偶e klusek jest mocno walniety : obrady sejmu rp... no i oczywiscie jego nietykalni, wspaniali, wiecznie w dobrych humorach,,przyjaciele,, kiedys go spyta艂am czy wie dlaczego jego kumple s膮 tacy rozrywkowi, b艂yskotliwi, maja wiecznie u艣miechni臋te ryje i mn贸stwo czasu dla siebie. powiedzia艂: nie, nie wiem ja: bo sa samotni...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A wiecie co jest w tym wszystkim jeszcze najlepsze, 偶e jak ja co艣 powiem to on jest obrazony bardziej ode mnie. Ura偶am wtedy m臋sk膮 dume, no i wiecznie czegos si臋 niby czepiam, ale ciekawe kto mia艂by takie stalowe nerwy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
inga, normalnie, to tak jak u mnie..... ja juz go po cichu hrabi膮 nazywam. ja - ,,kitu艣 jak bedziesz szed艂 na basen [z darkiem i krzysiem] to we藕 po drodze smieci,, kitu艣 -- dobrze pusiaczku! oczywiscie 艣mieci nie wyrzuci艂. przychodzi po 3 godzinach [mial by膰 za 1 godzine...] ja - kitu艣, nie zdejmuj butk贸w, tylko id藕 smieci wyrzu膰, bo wychodz膮c zapomnia艂e艣 kitu艣 - siedzia艂a艣 tyle czasu w domu i nie mog艂as smieci wyrzuci膰!!? i sie obraza :) a i jak okularki kupowaLI艢MY to si臋 obrazi艂 偶e zapomnia艂am wziac paragonu :) on tez zapomnia艂, no ale moje okulary :) wyprasowa艂am mu 2 koszlehcia艂am zrobic przerw臋 na papierosa, proszac go 偶eby sobie wyprasowa艂 3. (jecha艂 w delegacje) no i sie brazi艂, bo przeciez on zawi贸z艂 mnie dzis do sklepu i juz nic nie musi robic.... normalnie rece opadaja.... i najfajniesze jest to, ze zaczynam czu膰 si臋 winna gdy czegos nie zrobie....bo mi si臋 po prostu nie chce..... :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a i ostatnio taki kozak jestem, bo przeczyta艂am ,,grzeczne dziewczynki ida do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chc膮,, nie moo偶na tej ksiazki brac dos艂ownie, ale na razie moja ostatnia awantura sko艅czy艂a sie moim zwyci臋stwem :) nie ba艂am si臋 powiedzie膰 co mysl臋 o jego kumplach, o tym, 偶e nigdy go nie ma i jezeli idziemy na kompromis to tylko ja si臋 wywi膮zuje z umowy i je偶eli tak dalej b臋dzie to niech zapomni o jakimkolwiek zwi膮zku! a! i NIE ZAWSZE MUSZ臉 SI臉 USMIECHAC i wita膰 jak kr贸lewiczy niezapowiedzianych gosc {jego .....gosci]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
trzeba by膰 silna, stanowcz膮, nie ba膰 sie krzycze膰 i niech nie zbija nas z tropu stwierdzenie 偶e gegamy, m臋dzimyjeste艣my upierdliwe i wiecznie narzekamy! jaka艣 przyczyna takiego stanu rzeczy musi do cholery istnie膰!!! 馃槧

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...u mnie z pracami domowymi jest nie najgorzej jak czego艣 nie zrobi ja si臋 na pewno nie ugn臋 i te偶 tego nie zrobi臋 np. nie czyszcz臋 pralki itp. bo kiedy艣 powiedzia艂am, 偶e mnie taki mokry brud o md艂o艣ic przyprawia i mog臋 zwymiotowa膰, a jak nie zrobi tego natychmiast to strajk i nie ma pranka ...nie prasuje lubemu 偶adnych rzeczy bo powiedzia艂am, 偶e tego nie cierpi臋 ;) ...ale np. ja zmywam, a on raczej nie (lubi臋 zmywa膰) za to on myje oka -> ja raczej nie itp.... ale wiecie ile mnie to wszystko kosztowa艂o pracy, uporu, nerw贸w, tersury (poprzez jak ty mi tak ja tobie).... :D:D jeszcze, 偶eby nie te jego zami艂owania m贸j lubi ogl膮da膰 w tv filmy dokumentale... wszystkie o wojnie, przyrodnicze itp..... a wtedy mo偶na do niego m贸wi膰 i nic nie dociera -> mo偶na tylko w 艂ep strzeli膰 .....czasami mam takie odpa艂y, 偶e jak nie s艂yszy to w niego czym艣 rzuc臋 - m贸wi wetdy, 偶e chyba nienormalna jestem :D albo jak nie us艂yszy pytania czy chce kolacj臋 to jej nie dostaje :D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×