Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

hej, hej jestem! dziewczyny probuje sobie zalatwic w narodowym funduszu zdrowia ubezpieczenie zdrowotne na miesiec pobytu za granica. juz mnie krew zalala bo panie w urzedach albo sa niedouczone albo leniwe. niestety jeszcze nic nie zalatwilam 😡.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki... jestescie bardzo bardzo kochane! ❤️ Ale jak nie zadzwonil wczoraj to zadzwoni dopiero za tydzien..najpredzej..:( wirec dlatego taki dołek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten dzień mi zleciał ! czuję się , jakbym dopiero przed chwilą wstała od kompa ... a byłam tu dobre kilka godzin temu ;) miałam sporo prac różnych ... obiadek :P itd. nastrój ogólnie dobry , to na pewno efekt niedzieli 👄 muszę się zabrać za czytanie , bo ostanio coś zaniedbałam - mam kilka fajnych książek , które MUSZĘ przeczytać przed uczelnią , bo jak mi się zacznie czytanie lektur , to chyba znowu będzie mi ciężko sięgnąc po coś \"lekkostrawnego\" , miłego lub śmiesznego ... dziś ciepełko , słonko świeci , złota jesień ... w tym tygodniu znowu jadę na małe zakupki :D tylko nie wiem jeszcze kiedy ;) malutka 👄 bądź dobrej myśli ! milu 🌻 nie ma to jak udany weekend :D karusiu :classic_cool: mam nadzieję , że wszystko pójdzie dobrze ! madziku ;) własne mieszkanko i urządzanie .... cuuuudna rzecz ! taniu 🌻 życzę powodzenia w placókach państwowo-zdrowotnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeellllllllooooooooo !!!!!!!!!!!!!! 🌻 Jak się miewacie???? Bo ja dobrze :)Jak zawsze :) Leti --- to już się szykujesz do wesela,bo się zbliża,świetnie,a jak tam kreacja,butki?Wszystko już skompletowane? Malutka --- Czekaj więc cierpliwie na telefon,chyba każda z nas tak nie raz czekała;zadzwoni,czy nie zadzwoni?:) Karaani --- dobrze że jesteś :)Rzadko Cię widuję :) I życzę niech plany się powiodą za te trzy tygodnie 🌻 Madzik --- zazdroszczę straszliwie tej nauki tańca Latino :) Ale bym sobie tak popląsała....:) Milunia --- ja się też imprezowałam,wczoraj :)Mieliśmy festyn,głośna muzyka,pyszne żarełko,piwko....jestem zadowolona. :) A dla pozostałych wszystkich : Rufinki,Robalka,Ingusi,Taniuszki,Behemotka,Efciusi i jeśli kogoś zapomniałam to też : wielkie,i gorące buziaki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti... wlasnie sie dowiedzilam ze Tomek jest juz oficjalnie z ta Anka,,, 😭 DÓŁ...WIELKI DÓŁ... BARDZO DUZY DÓŁ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo... to nie jest kwestia czy zadzwoni czy nie.. To jest kwestia..co u niego sie dzieje??? czemu nie zadzwonil.. co sie takiego stalo? Zawsze dzwonil..chociaz na 5 minut..ale zawsze w weekend byl telefon. Wiec bardzo sie martwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo -> 👄 butki już są :D jestem z nich bardzo zadowolona ! chociaż wesele będzie dużym testem dla nich ... bo wtedy trzeba tańcować , wariować , itd , itp ... a i pić też ... hih :P żeby się w takich butkach potem nie potknąć .... ojejej ! a i jeszcze moja nóżka z \"doświadczeniem\" , aby mi się nie wywinęła ... będę musiała uważać ! będę musiała ją oszczędzać , tańczyć , ale i odpoczywać :D malutka .... to bardzo trudna rzecz ... u mnie też czasami jest podobnie - chociaz teraz coraz rzadziej się to zdarza - dwa dni , 3 dni bez telefonu i się martwię , czy aby coś się nie stało , czy aby .... i wtedy 1000 myśli w głowie , i już trudno się zasypia . kiedy się kocha , to taka troska o druga osobę jest jak najbardziej normalna , to naturalne , że ja się martwię , że Ty się martwisz ! tego już nie zmienimy , chociaż - co ja mam mówić - u mnie 2 czy 3 dni się zdarzały , a Tobie tydzień , życzę Ci kochana dużo cierpliwości i jak najszybszego usłyszenia się z ❤️ !!!!!!!!! 👄 dla Ciebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti..dziekuje :) . To juz drugi tydzien leci.. Znów probowalam sie kilka raz dodzwonic..ale nic .. znow sie wlaczyla poczta :(.. lece do skzoly :(] buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani -> 👄 malutka nie martwusiaj się może nie mógł się dodzwonić łącza zawiodły - czasami tak bywa więc nie rozpaczaj i bądź cierpliwa weekend już tuż tuż ....moje kofane dzisiaj też mam duuużo pracki więc będzie mnie z Wami tu mało :( ...a dzisjaj obtarłam sobie nóżki i to jak -> potwornie, strasznie i nie nowymi butkami tylko zeszłorocznymi wszystkie palunie mam zdarte -> w sob. idę na wesele do koleżanki :D:D:D a jak nogi będą poździeranie to co ja zrobię???? ... -> 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaczone namietnoscia ktora w nas sie ciagle tli zaznaczone niesmialoscia ktora radzi - wolniej zyj....... nie ma miejsca na wachania nie ma miejsca na ten strach wciaz nas goni do kochania do szlochania i do lez............ i niepomne tego zalu co jak glaz przygniata nas wcaz tez trwamy w tym kochniu wciaz nam malo wciaz nie w czas......... oby nasze milosci byly i wczas i bez lez....tego zycze i wam i sobie..moje pyszczorki :):):)...milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee....jakis taki i bez rymu i bez taktu...wsadz se du$#@@....do kontaktu ten wiersz.....ale tak to jest jak ktos ci ciagle w pracy przeszkadza;););););) buzka Milunia...ja tez ide na wesele w sobote....w Krakowie:):):) Malutka...nie martw sie bedzie dobrze:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaarani poetko Ty nasza wspaniała 👄 ja będę się weseliła we wrocku u mojej koleżaneczki, która obiecała zapisać się ze mną od października na język ale fajnie !!!!!!! we dwie zawsze raźniej :D:D:D Leti 👄 Praca, praca, praca.... kiedy ja to wszystko co mam na biureczku zrobię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc czesc Leti❤️👄...co spowodowalo zmiane nika???:):):):):) Miluniu napewno bedzie oki...dzamy rade ja tez mam troszke roboty:):):):):):)::):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ ale wam zazdroszcze tych wesel....też bym chciała...raz jeszcze :) karusia - w KRAKOWIE!!! normalnie chyba umrę z zazdrości....:) a tak w ogóle, co to za smuty mi tu ten, aa? bez takich prosze, no! mili, życze wytrwałości w wirze pracy. ja tez zmykam do robotki chociaz tak bardzo chce mi sie spaaaaać ....💤....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Malutka pomysl,że może ukradli mu komórkę i dlatego nie dzwoni i zgłasza się poczta. Mi dalej jest źle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobietki 👄 malutka nie martw sie, zobaczysz jak tydzien szybko zleci i znow uslyszysz w sluchawce glos swojego lubego ;) leti zycze udanych zakupow, moje wczorajsze byly bardzo udane. tylko marcin strasznie marudzi i nic mu sie nie podoba... a mowia ze to my baby jestesmy niezdecydowane. milus nie przepracuj sie kochana! milego tancowania w sobote ;) a luby niech tam dmucha i caluje twoje obdarte nozki to sie szybciej zagoja. ;) karusia mnie sie bardzo podobal twoj wiersz;) cleo 🌼 ma-dziczku powinnas nosic zamiast 2 sniadania podusie w torbie :P teraz moglabys sie kimnac na chwileczke. dziewuszki a ja zaraz zmykam nd narodowego funduszu zdrowia. bede juz tam 3 raz i powoli dostaje wrzodow zoladka. ale dzis biore ze soba lubego moze on cos wskura w sprawie naszego nieszczesnego ubezpieczenia. potem mamy zamiar wybrac sie po buty, jak na razie zadna para nie jest az tak dobra dla mojego wymagajacego miska ;) dzis mam w planie probnie sie spakowac i zwazyc swoj bagaz. nie wiem jak ja sie zmieszcze w 25 kg a musze wziac ze soba zimowe rzeczy :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty taniucha??!!! jak to ? bez drugiego sniadania? chyba bym umarła z głodu!!! a podusia...cóz...zawsze gdziesjest wolny gabinet a wnim wolna kozetka :) mozna kimnać sie z pół godzinki :) 😘 rufinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jutro jadę na zakupy ! lubię bardzo :P a i właśnie - najważniejsze - he he :D jutro idę ściąć włoski ... i wybiorę kolorek ... ale będzie zmiana ;) TAniu , wyobraź sobie , że sprawa , którą ja załatwiam w pewnym państwowym urzędzie pchnięta do przodu ! dostałam dziś telefon :) bo czasami już człowiek nie ma cierpliwości ... trzeba czekać.....i czekać......ale jak widać można sie doczekać , czego i Tobie życzę ! 👄 Karusiu .... dlaczego ? spodobało mi się to zdrobnienie :) i krócej się stuka :P Madzik 👄 Rufinko ❤️ przytulam mocno !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti radosna jak skowronek! :) urocze 😍 do jutra kochanieńkie 🖐️ I PAMIETAJCIE, JAK IDZIECIE DO URZĘDU, JAKIEJŚ ZASYFIONEJ PLACÓWKI PAŃSTWOWEJ COŚ ZAŁATWIĆ, ZAWSZE BIERZCIE ZE SOBA PRASOWANĄ KAWĘ LUB GORZKA CZEKOLADE WEDLA :D :D:D WTEDY URZEDNICZKI CZUJA SIE TAAAAKIE ZOBOWIĄZANE! i wtedy nawet sie usmiechają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti radosna jak skowronek! :) urocze 😍 do jutra kochanieńkie 🖐️ I PAMIETAJCIE, JAK IDZIECIE DO URZĘDU, JAKIEJŚ ZASYFIONEJ PLACÓWKI PAŃSTWOWEJ COŚ ZAŁATWIĆ, ZAWSZE BIERZCIE ZE SOBA PRASOWANĄ KAWĘ LUB GORZKA CZEKOLADE WEDLA :D :D:D WTEDY URZEDNICZKI CZUJA SIE TAAAAKIE ZOBOWIĄZANE! i wtedy nawet sie usmiechają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! :) Taniuszka> Madzik dobrze mówi. Czekolade trzeba wziąć to łatwiej cos załatwić. Załatwić- zrobić tak żeby było łatwiej :D ;) A jak tam nasza plantacja się miewa? Kto jej dogląda? :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek dziewczątka :) 🌻 Karaani ----- a gdzie to weselisko w Krakowie? Może się wybiorę,to się spotkamy,hehe :D No bo ja przecież krakowianka :) Taniuszka ---- ja też butki sobie kupiłam,śliczne,ale......cholerka jasna,troszkę mi kłapią :( Zawsze kupuję ten rozmiar,ale te są do szpica,a ja mam cieniutkie paluszki,i one mi wchodzą prawie do końca ;) Wsadziłam troszkę waty,co zrobić...:P Ale są śliczne,czarne,a lekko wytarte jakby srebrnym....i strasznie wysokie obcasy :) Leti ---- też masz butki,to fajnie :) Jestem ciekawa Twojej nowej fryzurki,jak się będziesz w niej czuła,i chcę wreszcie zobaczyć Twoje fotki !!! A ja dziś miałam spokojniutki dzionek,przed chwilą wróciłam od weterynarza zaszczepić mojego Misia :) Dla reszty dziewczynek wielkie buziaczki i duo uśmiechu,i mało zmartwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik , behemot 👄 :D cleo 🌻 moje zdjątka będą niedługo , bo może w tym tyg. dam kilka lubemu do zeskanowania :) także zobaczysz mnie przed tymi zmianami ... ale poza fryzurką , to raczej od jakiegoś czasu buźka mi się nie zmienia :P :D pozdrowionka 🖐️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 wspaniałej środy :classic_cool: -> u mnie dzisiaj w pracy będzie młyn już za chwilę zjadą się wszyscy święci od 10 do ok 13 będę na zebraniu więc niestety :( nie za często będę dzisiaj do Was zaglądała ....oby do jutra :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczątka! 😘 mili-wanili :) moze nie tyle wspaniała sroda, co świeta środa, odważyłabym sie powiedzieć ,,BŁOGOSŁAWIONA ŚRODA,, a to dlatego, że kerowniczka :) od dzis na urlopie, a oddziałowa wychodzi dziś o 13:30 i przyszłam dziś na 8 :30 i miałam mieć dyżur w reresracji :) ale nie bedzie tej doktorki i nie trzeba siedzieć do 16 :) jjjjjjjjees!!! chlip, tez bym sobie kupiła jakies butki.....brązowe przebiśniegi ....ostatnio mam hopla na punkcie brązów :) i widziałam w jackpocie taka śliczną płaszczykowatą kurteczkę w pieknym ciemno brazowym kolorze...... ale tomuś mówi że mam być powazna, bo mam buty na jesień i kurteczke też a teraz musimy ścisnac pasa ...😠 boje sie powiedzieć, że waciki mi się kończą!!! 😡 😭 i ja ide do fryzjera :) [bo mam kupon rabatowy.....hehehehe] ale to tak za dwa tygodnie :) oooocleo! 😘 jak ja uwielbiam kraków!!! nie byłam tam juz ze 2-3 lata....eeeeeeeh.... może w przyszłym roku :) albo pod koniec wrzesnia :) leti! 😘 😘 😘 behemot, come stai? no co z tym włochem ? :D ...........................................🌻.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, normalnie mnie o zawał kiedyś przyprawisz.... 😘 ale to fajnie że wojtas sie odezwał. czy zastanawiałaś się juz nad tym żeby jednak jakiegos tubylca przydybać? wiesz taki stacjonarny facet to dobra rzecz :) widzisz go codziennie, możesz skontrolowac, i w ogóle jak to pomyłka to sie szybciej spostrzeżesz :)......😘....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka 👄 uffff!!!! Dobrze, że Wojtuś dał znać, że żyje :D .... ja ze swoim lubym pierwsze 2 lata też byliśmy na odległość i powiem Wam było suuuuper!!!!!!! :D te cudowne dni razem spędzone i tęsknota i listy i telefony i .... dużo wolnego czasu .........:D:D:D ma-dzik z tymi wacikami to mnie ubawiłaś :D ....oj mi też przydały by się butki na zimę i to też brązowe bo czarne mam zeszłoroczne ........... a może czarno-białe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×