Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu weszłam dzis na wage i co zobaczylam ????????? no co ?????????? 67,2 kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buuuuuuuuuuuuuu :( :( :( ja !!!!!!!!!!!! dla ktorej 57 to juz byl o kilogram za duzo :( jejqqq jak to przezyc ???????????? tylko mi nie piszcie, ze ciaza, ze dziecko ..... ja to wszytsko wiem .... ale ...... czuje sie taka grubaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!! bezlitosnne 9 kg na plusie .... i 20 dekagramow hehe ............ a ja sie ludzilam na poczatku ciazy ze jakos kolo 10 kg przytyje :( a tu jak sie w 15 zmieszcze to bedzie suuperrrr :( + 2 zimowe przedciazowe nadprogramowe kilogramy ..... jestem jak hipopotam !!! :( i jeszcze cos !!!!!!!!!!!!!!! zobaczylam go !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak tak - to podstepne ROZSTĘPICHO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ide sie pociąć :( taks ie co wieczor i co ranek mal;tretuje oliwkami i kremami a on co ???!!!!!! normalnie z mojej sliczniusiem blizny po wyrostku wyrasta taka gruba krecha ...... po co mi bylo te wycinanie wyrostka ???? :( nic wiecej nie napisze bo jestem pograżona w uzalaniu sie nad sobą elffik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik ❤️ niestety coś za coś chcesz mieć dzidzi to musisz się trochę pomęczyć i poświęcić ...czy wygląd jest najważniejszy ???? bądź dzielna, dbaj o siebie a po urodzeniu szybko wrócisz do formy :D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffi....normalnie jak cię palne to zobaczysz! oczywiscie, że JESTEŚ GRUBA!! i bedziesz JESZCZE GRUBSZA!!! elffiaczku bedziesz mamusią :) bedziesz sliczna mamusią, i rozstępiki na pewno sie cześciowo wchłoną po jakimś czasie....eeeeeh ...później i tak nie będziesz zwracała uwagi na takie drobiaszszszczki :) z drugiej strony jesteś przeurocza z tą swoją paniką :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia ...... wyglad nie jest najważniejszy ... oczywiscie ... ale ......... jest WAŻNY :( milunia .... widzę, że Ty choć troszqq mnie rozumiesz ..... i solidarnie pocieszasz pisząc, ze ........ będę jeszcze grubsza hehehehe :P wiadomo - dzidzia teraz najwazniejsza ........ ale ja ........ tez chce sie liczyc !!! dlaczego wszyscy patrza na mnie jak na wariatke, gdy mowie, ze boje sie za duzo przytyc, ze przerazaja mnie rozstepy i ze ogromnie wazne jest dla mnie, zeby wrocic do siebie jak najszybciej po porodzie ........... przeciez to, ze będę mamą nie sprawia ani w 1 %, ze przestaje byc KOBIETA !!!!!! Kobietą, ktora dalej chce byc atrakcyjna ... czy to tak trudno zrozumiec ???? kilogramy az tak mnie nie martwia .... moja mama przytyla w ciazy 20 kg a jest nizsza ode mnie 5 cm ...... i po 2 miesiacach wrocila do wagi sprzed ciazy ..... ale rozstepy ???? ja chce w rpzyszłym roku dalej opalac sie w bikini a nie we wstrętnych wysokich gaciach ...... albo - nie daj Boże w STROJU JEDNOCZĘŚCIOWYM brrrrrrrrrrrrrr chcę mieć płaski brzuszek .... taki jak był kiedys .......... chcę dalej przyciągać spojrzenia facetów .... nie no teraz to jush przegięłam :P :D hihihi na dodatek mójmisiu wołą na mnie BULI ....... :( ........ kto oglądał kiedys te bajkę to mnie zrozumie ....... ehhh idę do pracy - poschylam sie troche, nagimnastykuję przy maluchach i może zrzucę te 20 deko :P :D mmiłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffi spytaj w aptece o krem czy inne mazidło nie na rozstępy tylko na blizny. Moja kuzynka właśnie takim czymś się namaszczała po ciązy i jej rozstępy, choć to nie mozliwe] ,,schudły,, tak, że ich prawie nie widac :) sama mam kila na dupce i planuje sprawić sobie cóś takiego :) może przesadzam, ale cóz.... ....:Dtomek mówi żebym sobie coś na smarowanie głowy kupiła, to może mi trochę przybedzie....,,MONDROSCI,, elfficzku, gorzej bys miała rodzac w wieku np 35 lat. w tym wieku kobietki maja ogromny problem, żeby wrócic do figury sprzed ciaży. a ty jeszcze młoda siksa jesteś i bez problemu wchłona ci sie jakieś ,,uboczności,, ciążowe. z resztą miałaś taka figurę przed ciązą, że wątpie, czy cóś takiego cie dopadnie czego bys nie mogła lekko usunac :) zobaczysz, jak małe sie urodzi, bedziesz musiała chodzic w kółko z nim na raczkach, zeby usnał albo żeby mu sie ekhem bekło, za kilka miesiecy bedzie mu sie wydawało, że umie chodzic, a ty bedziesz musiała trzymając go biegac nie małe kilometry żeby mały były usatysfakcjonowany.....no i tak dźwigajac, robiac skłony i przysiady oraz biegajac bez przerwy schudniesz jak sorki, pies. a jak jeszcze bedziesz cycuniem karmić! cha! zobaczysz jak to wyciągnie z ciebie wszystko, nie mówiac o tym , że bezsenne noce spędzone na przygrzewaniu co 2 godziny buteleczki z mleczkiem, badź uwalniania cycunia z paszczy maluszka tez robia swoje. elfi! ni bój żaby, jak by to taniucha powiedziała! zobaczysz, że miesiąc-swa po porodzie bedziesz laska-nebraska! gwarantuje! jezeli moje słowa sie nie sprawdza - obiecuje zajść w ciąże ! oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elficzku kochana Ty moja rozumie Cię doskonale ❤️ Chociaż nie jestem miss wygląd jest dla mnie ważną rzeczą ...ale po ciąży wcale nie musisz stać się potworem :D popatrz na kobiety, które urodziły dzidzi :D:D:D duża część z nich jest nadal piękna albo jeszcze piękniejsza ...mam w pracy 2 kol jedna ma 3 m-czne dzidzi druga 8 miesięczne obie wyglądają cudnie i są szczuplusie ...a moja przyjaciółka ma 6 miesięcznego chłopaka i jeszcze nie jest wszystko idealnie ale już waży tyle co poprzednio tylko te rozstępy... – chociaż można i z nimi powalczyć rozjaśnić, opalić..itp..... wiem, że raczej to co napisałam nie pocieszyło Cię ale cóż taka jest kolej rzeczy... ->a żeby być pięknym i sexc-i trzeba bardzooooo się starać zaś to że chcesz się innym podobać to + a nie – 👄 miłego popołudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elficzku kochana Ty moja rozumie Cię doskonale ❤️ Chociaż nie jestem miss wygląd jest dla mnie ważną rzeczą ...ale po ciąży wcale nie musisz stać się potworem :D popatrz na kobiety, które urodziły dzidzi :D:D:D duża część z nich jest nadal piękna albo jeszcze piękniejsza ...mam w pracy 2 kol jedna ma 3 m-czne dzidzi druga 8 miesięczne obie wyglądają cudnie i są szczuplusie ...a moja przyjaciółka ma 6 miesięcznego chłopaka i jeszcze nie jest wszystko idealnie ale już waży tyle co poprzednio tylko te rozstępy... – chociaż można i z nimi powalczyć rozjaśnić, opalić..itp..... wiem, że raczej to co napisałam nie pocieszyło Cię ale cóż taka jest kolej rzeczy... ->a żeby być pięknym i sexc-i trzeba bardzooooo się starać zaś to że chcesz się innym podobać to + a nie – 👄 miłego popołudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki malutka i co, nie mowilam ze jednak luby zadzwoni? ;) elfficzku ja nie urodzilam dzidziusia a mam na biordach rozstepy (male ale jednak sa). to moja zmora i naprawde bardzo sie wsyydzilam rozebrac na plazy. teraz troche nauczylam siebie akceptowac ;). kochany elficzku ty sie nie martw na zapas swoja figurka ;). zobaczysz jak urodzisz dzidzie to nie bedziesz miec czasu na rozmyslanie ;) :P a jesli przed ciaza mialas nienaganna figure a wiem ze zdjecia ze milalas to napewno \"wrocisz do siebie\" ;) leti ty mnie tu szybko wysylaj foteczki bo chialabym Cie zobaczyc odnowiana przed wyjazdem!!!! ma-dzik widze ze mnie cytujesz, az sie zawstydzilam, kurde :P. laseczki czy u Was tez padla pogoda? bo u mnie szaro i buro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj taniucha :) u mnie szaro, buro, ponuro, ciemno, zimno,mokro i do domu daleko....eeeeh! nic mi sie nie chce .....w sumie to jesc mi sie chce, ale to tak zawsze jak się troche zimniej zrobi :D nie dam się skusic! bede twarda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpadało się .....bleee.....brzydko jest :0 Elffciu kochana ! 👄 w ciąży jeszcze nie byłam , a na moich bioderkach rozstępów moc :( i sama nie wiem dlaczego ... ale przyzwyczaiłam się już do nich ! myślę , że dla mojemu misiowi nawet z tymi rozstępami się podobam .... chyba , że o nich nie wie :P żartuję , ale Elfiku - nie przejmuj się tak nimi ! prawie każda kobitka w ciąży tak ma :) pomyśl sobie , że urodzisz śliczne dzidzi i zapomnij o użalaniu się ! nie ma powodów , kochana 👄 a jesli chodzi o blizny , to mam takowe niestety na stopie , po wypadku , sa dośc widoczne , ale przyjęłąm do wiadomości , że po prostu tam są :( może za jakiś czas mi zjaśnieją - nie wiem , nawet się nie martwię , że w tych butkach , co idę na weselisko , to będzie je widać ! juz traktuję je jako część siebie , bo wiem , że nic nie zrobię :) madziku .... ścięłam włosy .... prawie na krótko ... co prawda wyglądam trochę jakby mnie kózka wygryzła .... :P .... ale za jakiś tydzień będzie wsio ok :) jak sobie je zacznę układać i ładnie czesać , to nie będą tak straszyć ludzi :D gdyby nie to , że włoski od razu mi się kręcą , ta fryzurka byłaby cudowna - natura jest silniejsza , a ja będę ją ujarzmiać jakimś żelem , lakierem i innymi bajkami :P a jeśli chodzi o kolor - to kupiłam sobie szampon koloryzujący ( bo zmieniam kolor tylko raz na jakiś czas ) - jest to rubin ! śliczny :D i taki ładny czerwony lakier do paznokci kupiłam na weselicho :) jeszcze tylko w piątek idę z przyjaciółką szukać jakiejś fajnej szminki :) malutka 👄 super , że Wojtek się odezwał i dobrze , że u niego ok :) Taniu 👄 niestety takiego aktualnego nie dam rady :( ale mam nadzieję , że zeskanowane fotki będę miała w miarę szybko ! to wyślę :) Milu 👄 👄 🌻 a ja tak już trochę chciałabym mieszkac z moim lubym , pewnie bałabym się na razie tych wszystkich obowiązków , ale z czasem - myślę - że jakoś dałabym sobie radę ;) Milu , tak widziec Go przynajmniej raz dziennie , to juz radość :D łohoho ! ale się rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc leti! kurcze naprawde ciekawi mnie jak wygladasz ;) ja przez cale zycie mialam krotke wloski bo mam proste druty i w krotkich mi najlepiej, ale teraz mam poldlugie i jestem naprawde zadowolona bo zawsze moge cos z nimi zrobic. teraz juz nie farbuje wlosow bo mi wylazily wiec postanowilam dac im odpoczac, ale wczesniej to farbowalam na kasztan albo jakies odcienie czerwieni ;). letus, kurcze nawet nie wiesz jakiego mam stracha przed wspolnym zyciem, codziennie mam problemy zoladkowo-jelitowe. ja wiem ze to ze strachu, ale coz poradzic jesli sie denerwije podswiadomie. ja wiem ze fajnie jest sie widziec codzinnie z lubym, ale wspolne zycie to juz co innego ;), no ale mam nadzieje ze nauczymy sie dogadywac ze soba. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka --- ja byłam o Ciebie i Wojtka spokojna...cieszę się również że wszystko w porządku :) Taniuszka --- ja dziś cały dzień jestem zaspana,kapnięta,bez mojego naturalnego wigoru,:) jeszcze wracając z pracy czekałam pół godziny na autobus,a do domu mam 4 przystanki 😡😡😡😡😡Myślałam że pobiję kierowcę 😡 Ma-dzik --- mnie też rozbawiłaś tymi płatkami :D Jesteś przekochana ❤️ :) Leti --- to już po fryzjerze :) Mam nadzieję,ze dobrze się czujesz w nowej fryzurce,i kolorek też napewno wyjdzie śliczny.🌻 Elfficzku --- w tej ciąży jest Ci napewno tak do twarzy,że nie musisz sie martwić co będzie potem :) Ja jestem na przykład bardzo szczupła,a mam...cellulit...:( I co mam poradzić,podobno ciężko go zlikwidować,a ja nie mam cierpliwości...:( I rzeczywiscie,tyle widzę dookoła pięknych mam,że aż jestem zdziwiona ;) Milunia --- butki Ci się marzą,czarno-białe są w Deichmannie,fajne,miałam sobie kupić,ale znalazłam inne :) A jeszcze w zakupach mam kożuszek do kupienia,i kozaczki,ale to w listopadzie :) Pozdrawiam Was serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniu , życzę Ci tego - właśnie , abyście we wspólnym życiu potrafili rozumieć się i szczerze rozmawiać ! i żeby problemów było jak najmniej , a jesli już takie się pojawią , to rozwiązujcie je wspólnie !! 👄 mam nadzieję , że czasem łapniesz jakiegoś kompa i stukniesz , jak sobie radzisz z lubym na obcym lądzie ❤️👄 !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo 🌻 ja również jesienią będę poszukiwać kozaczków na zimę :) czy masz już jakiś upatrzony wzór , kolor ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti --- jeszcze nie :) To będzie zależało od koloru kożuszka :) Marzy mi się bordowy,do tego ciemno-bordowe kozaczki,lub w ciepłym beżu. Zobaczymy co będzie w sprzedaży :) Ale kozaczki obowiązkowo na obcasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo, kurcze, kozaczki na obcasie! tez mi sie marza wysokie obcasy, bo ja taki kurdupelek :P (159 m), ale chodzic nie potrafie na wysokim obcasie i to jest ten bol! letus dziekuje Ci bardzo, mam nadzieje ze czasem cos skrobne do Was, jak ja przezyje bez wspolnego plotkowania! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta 👄 jestescie kochane ...... bede Was trzymac za slowo .... ze po ciązy wroce do siebie .... a jak nie ... to sie będę cieszyc przyszlym maluszkiem madzika .... a co :P zmierzyłam swojego rozstepa ..... po jednej stronie blizny ma 0,8 mm a po drugiej 0,5 mm ....... (bo on idzie tak jakby mi sie blizna po wyrostku wydłużyła) jest przeraźliwy 😠 ....... nigdy nie mialam takiego stwora na swojej skórze ..... cleo ..... co do cellulitu - tez to mam .... na posladkach ... a w ciazy pojawilo sie i na udach ..... masakra ...... a zwalczyc za cholere nie potrafie bo to trzeba by ze slodkosci zrezygnowac ..... a to zwyczajnie niemożliwe jak dla mnie ..... ale bede myslec pozytywnie ... wezme za przykład naszą ingusie .... też mama a jaka ślicznusia i szczuplusia :) a wlaśnie - co się z nią dzieje ... dawno sie nie odzywała ... oczywiscie tez chce fotki leti ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ -> jesteście kochane za to że jesteście :D:D:D ❤️ ...a co do wspólnego życia początki bywają ciężkie ale uwieżcie mi na słowo lepiej od razu sobie wszystko wyjaśnić niż później cierpieć w milczeniu ja na początku naszego wspólnego życia przezyłam koszmar ciągłe kłótnie i sprzeczki ...ja jestem uparta i mój luby też, a do porozumienia trzeba było jakość dojść jednak lepiej jest tak niż jakbyśmy udawali, że jest idealnie ...a później byśmy pękli ...a wtedy mogłoby być za późno ....i znowu mam dzisiaj BIG pracy 😠 leti -> ja też czekam na zdjątka :D:D 👄 => dla wszystkich i spadam do papierzysk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. mam okres 😡 😭 chlip...same smutne piosenki w radyyyjuuuuubuuu.... mam podły nastrój, ale chlip jestem w zyciu szczęśliwa.....ostatnio.... mimo tych wacików......a raczej ich braku....😭.... miłego dnia :)...............😭............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik nie chlipaj bo mi papierzyska zachlipiesz a jak będą mokre to mi się posklejają i jak ja je później pokseruje :P ....tuli, tuli przytulam madzi-ka i masuje brzunio 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik nie chlipaj bo mi papierzyska zachlipiesz a jak będą mokre to mi się posklejają i jak ja je później pokseruje :P ....tuli, tuli przytulam madzi-ka i masuje brzunio 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks mili-wanili...😘 sorki za te mokre plamy....ale jakos tak mi sie oczy pocą......yyyh.....jak ja sie nie lubie w takim stanie..... jutro bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dzierlatki ;) milus a juz mialas mniec dzisiaj luz w pracy. bidulka 👄 ma-dzik ja tez mam okres, ale na cale szczescie to koncowka. jeszcze wczoraj moglabym zabic mezczyzne z zimna krwia, szukalam zaczepek a dzis..... chyba lepiej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniucha.....zabic męzczyzne z zimna krwia......jesssu.... ja bym ICH TAKA MACZETĄ WSZYSTKICH POWYCINAŁA W PIEŃ!!!!! FLAKI BY LATAŁY JA WRÓBELKI!!!GŁOWY BYM IM ODGRYZŁA!!!!!!! WŁOSY Z ŁYDEK PINCETA POWYRYWAŁA, WIDELCEM W ....siusiaka .... BEZ OPAMIETNIA - CIACH CIACH CIACH!!! GRYZŁA DRAPAŁA, ROZSZARPYWAŁA!!!!!! WRRRRRRRRRRR!!!!!! wredne lekkoduchy oni nic nie wiedzą o prawdziwym bólu!!! za te wszystkie cierpienia nalezy nam sie taki szacunek i powazanie, że to pała-mała!!! chlip...za co my kobietki tak cierpimy...chlip...tak mnie brzunio napierdala ze ledwo siedze...juz zapomniałam jak to jest....teraz mam przerwę w anypigułach i bolączki powróciły....chyba kurna ze zdwojona siłą..... a faceci to maja dobrze! nie chce byc wulgarna, więc nie napisze jak to facet ma dobrze, bo to kobietki zawsze odwalaja czarna robotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik nie wiem, ale jestem wsciekla od kilku dobrych dni, az czuje jak mi sie gotuje w zoladku! a postawa lubego wcale mi nie pomaga, gdy widzi ze jestem zla to jeszcze staje okoniem. np wczoraj nie przyszedl do mnie wieczorem bo pewnie sie obawial klotni. zwalil na zmeczenie po pracy! 😡. jeszcze dzis sie nie widzielismy, ale jakos nie mam ochoty z nim gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeh taniucha, faceci to po prostu narnolmalniej w swiecie swinie! jak bys nie miała okresu to by pewnie nie był zbyt zmęczony by do ciebie przyjśc! mój jak mam okres, przytuli owszem, ale zawsze przy tym gazete czyta, bądz cosik tam oglada w tv co go niezwykle pasjonuje.....chodzi na paluszkach a jak trochę głosniej go zawołam to jakby....podskakuje z zaskoczenia z takim dziwnym wyrazem oczu....hmm...co to moze byc....hmmm...strach?! :D póżno kończy prace, szybko zasypia, zmywa, sprząta, wyrzuca smiecie....wiesza mi pranie.....cóż...ale trzyma sie ode mnie z daleka...wrrr akurat kiedy potrzebuje czułosci i miłosci, głaskania, poklepywania, przytulania, masowania....wrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki Madusiu przytulam baaaardzo mocno...mnie tez brzunio boli przy okresie...zabijaj kochanie ...zabijaj jak ci to pomoze:):):):) Taniuszka trzymam kciuki i wierze ze sie wszystko ulozy Leti....faktycznie ladnie i krocej....ale ja sie przyzwyczailam do Leticii Elfficzku...bedziesz pieeeekna mamusia ........rozstepami sie nie martw wiekszosc kobitek je ma..a dbajac o siebie szybko wrocisz do formy...zobaczysz jak poganiasz za berbeciem to zaraz spadnie to co powinno:):):):):) Milunia.....odrywaj sie od pracy czesto...bo przeciez cie tam zamecza;);););) Cleo...ten slub to w ta sobote o 15. w kosciele sw Anny..... Behemotko 👄 Ingunia ❤️ Efciusia👄 Rufinko nie plakuniaj:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×