Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Ma - dzik ------- buahahahahaha!!!!!!!!:):):) Widelcem w siusiaka.....hahahahahaha :D:D:D Upsss,Ma-dzik cierpi,bo ją brzuszek boli,a ja tu rechoczę ;) Zawsze mnie rozśmieszasz do łez :D Ja właśnie skończyłam robić obiadek lubemui,poszło szybko i sprawnie,mimo że ja baaardzo początkująca.Boże,kiedyś tak będzie trzeba codziennie....:( :) Pozdrawiam Was wszystkie,moje dziubaski 😘 i ..... Kocham Was ❤️ Czuję się tutaj,jakbym siedziała sobie w knajpce z kilkoma najlepszymi przyjaciółkami...,❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - z mężczyznami jest różnie , ale też \" z kobietami nigdy nie wie , oj nie wie się ; czy jest dobrze , czy już źle \" ( trochę chyba pokręciłam , ale to jakoś tak leciało ) albo \" z kobietą nie ma żartów ; w miłości czy w gniewie co myśli - nikt nie zgadnie i co zrobi - nikt nie wie ... \" , to tak krótko o nas :) ja jestem w trakcie dni \"środkowocyklowych\" , więc humorek mam jak najbardziej na plusie !! i tak ma być ! Taniu , a ja tak z moim bym sobie pogadała - taki miły wieczór i trzeba siedzieć samotnie :( ale dziś zrobię sobie \"odnowę biol.\" :P zrobię sobie peeling ... nałożę maseczkę , a poza tym jeszcze włoski muszę umyć :) a jutro jadę do miasta - i m.in. na zakupy z kumpelą w poszukiwaniu fajnej pomadki :) i jakiegoś żelu do mycia buźki - oczywiście specjalnego , bo moja skóra regularnie zaskakuje mnie jakimiś syfkami :( i próbuję sobie z tym radzić ... wypróbowuję wszystkie sposoby - może kiedyś się uda ;) Madziku 👄 powiedz kluskowi , że chcesz przytulanko i już !!!! Karusiu 👄 Cleo 👄 chciałabym kupić sobie czarne kozaczki , oczywiście na obcasie :) takie w miarę normalne i wygodne - mam nadzieję , że w tym roku będzie zróżnicowanie na półkach , bo jak znowy wszystkie buty będa \"na jedno kopyto\" , to chyba się załamię :0 Elffciu 👄👄👄 całusy dla przyszłej mamusi :) Malutka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane słoneczka ;) jak to dobrze, że dzisiaj piąteczek :D:D ...a jutro będę szalała na weselisku :D:D oczywiście tyle na ile mi moje pozdzierane nożyska pozwolą :D:D miłego dzionko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! jestem wkurz i w ogóle niech piekło pochłonie nfz! taniucha1 spalmy ta budę!!!!!! mili 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki milus a jak tam stopki, juz zdrowe? ma-dzik pisze sie na to ;). z jednym babsztylem mam na pienku wiec moge sie nad nia jeszcze poznecac :P np. rozgrzane do czerwonosci wegle powkladac jej w gacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniucha - sorki za ordynarnosc - te rozgrzane węgle to im wszystkim kaloszem w dupe wkopac! mamy wrzesień....w kwietniu wydali jakies tam aneksy do kontraktów, ze trzeba dodatkowo jakies procedury pisać, własnie od kwietnia... i dopiero teraz powiedzieli, że pierwszy kwartał ma byc uzupełniony i to do końca października....+ wszystko bierzace oczywiscie ma być niezaniedbane... zajebac sie mozna...chyba wymówienie złoze.... nie mam zamiaru siedzieć tu dniami i wieczorami i psuc sobie ślepaczki SZUKAM PRACY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) mamy dziś piękny i słoneczny piątek ! aż chce się żyć :D właśnie maluję sobie paznokietki i zbieram się na autobusik ;) mam nadzieję , że zakupy mi sie udadzą ... Milu , życzę wyleczenia nóżek i przetańczenia całej sobotniej nocy ! a może welonik złapiesz ........? albo bukiet ?:P Taniu i Madziku 👄 ps a tak wogóle , to czy złapałyscie kiedyś na weselu welon ? bo ja nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja bylam tylko na 3 weselach i nigdy nie bralam udzialu w lapaniu wianka czy tez podwiazki, mowiac szczerze nie lubie tego typu imprez. leti i milus zycze Wam abyscie zlapaly welon i swietnie sie bawily na weselichu !!! ja dzis ide z rodzina na urodziny bratanka, konczy 5 latek ;). bedzie mi naprawde przykro zostawiac cala swoja familje i Was tez... mam nadzieje ze o mnie nie zapomnicie. 😭 a wczoraj probnie sie spakowalam .... cholera jak ja mam sie zmiescic w 25 kilogramach!!! 😠 przeciez jeszcze musze wziac zimowe ciuchy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty taniucha!! jak to Cię zapomnieć!? nie ma bata! :) tylko musisz sie przypominać :) oczywiście! i ten i kartke wyslij z ładnym widoczkiem :) łoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mowy zapomnieć Taniuszki :D ❤️ Jeśli chodzi o łapanie welonu,to złapałam raz.....dwa lata temu :) I mój luby na tym samym weselu złapał krawat pana młodego :) Ale była sensacja :) Leti,jak tam zakupy?Jaka szmineczka?I koniecznie musisz zrobić sobie zdjęcie na weselu,w tej sukience,w nowej fryzurze,zeskanować,no i nam przysłać.... Ufff....czeka Cię dużo roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO !!!! Co tutaj tak pusto???? :( Ja dziś też tylko na chwileczkę,bo świętujemy z ukochanym 4 rocznicę poznania :) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Wybieramy się po południu do knajpki.:) Pogoda dziś u mnie piękna,słońce swieci mocno,ale w cieniu zimno. Pozdrawiam Was gorąco😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć !! Cleo ? i jak po świętowaniu ? ❤️ dziś jest przepiękny dzionek ( podejrzewam , że to jeden z ostatnich tak ładnych ) i jedziemy z lubym na małą wycieczkę :) jak wrócę , to napiszę gdzie byłam i jak było ;) buziaki !!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka ----- dzięki serdeczne :) Oby tak się stało ;) Berbeć ----- proszę się uśmiechnąć :D Leti ----- dzięki,było bardzo miło,świętowaliśmy,poszliśmy do miłej knajpki,były prezenty,kwiaty ....🌻 A dziś taki piękny dzionek,że mnie tradycyjnie rozpiera energia :D I tego i Wam życzę :) Udanej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️.......i już po weselichu ja podobnie jak i Ty Taniu nie lubię takich imprez ale cóż czasami trezba się poświęcić ;) a tak serio to nie było tak źle trochę tańczyłam, piłam, jadłam ale najczęściej to paliłam :D:D:D w konkursach nie uczestniczyłam (nie nawidzę tego...) Taniu słonko Ty nasze kochane o Tobie zawsze będziemy pamiętać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴😴😴😴 ( na razie tak wygladam ... ) co oczywiście oznacza , że mój weekend był baaardzo udany :D jak całkiem dojdę do siebie , to skrobnę więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ciesze sie milus ze zabawa sie udala. ja tez nigdy nie biore udzialu w konkursach, dla mnie to naprawde robienie z ludzi idiotow ;). leti spiochu jeden! juz mnie tu opisac jak bylo na wycieczce ! :D :P cleo 👄 dla Ciebie i Lubego. dziewuszki juz jutro mnie z Wami nie bedzie! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 Taniu -> już tęsknię za Tobą ❤️ ....a ja od rana mam sprzątanie bo w sobote w pracy miałam malowanie .....a malarze zostawili syf, że be!!!!! i nam wertikale zniszczyli i teraz nie ma czym okienka zasłonić i ludziska z parkingu się gapią !!!!!! :P:P: -> do ludzisk na parkingu -> :P:P ....i nie ma słonka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milus wspolczuje, jak to mozna pracowac w takim syfie i do tego jeszcze pod obstrzalem ludzkich spojzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już czystko :D wszystko wysprzątane oprócz wykładziny przyjdą panie sprzątaczki (o 15) to ją odkurzą:D ...a w sobotę specjalistyczna firma nam ją wypucuje :D:D a wertikale za chwile nam zrobią już byli przeprośili poszli po co trezba i.... oby tylko nie wiercili dziur bo nakurzą ...miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeść :) a mi wreszcie lustro nad umywalką załozyli, podajnik ręczników i pojemnik z mydełkiem zamontowali :) ale gruzu nie posprzatali 😠 zaraz przyjdzie do nas kumpela z oddziałau.... cały weekend tam leżała, bo piesek jej odgryzł 2 paluszki...cos tam przyszyli, ale wiecie jak to jest...przyszyte to juz jakby nie te same ... eeeeh..nic mi sie nie chce a roboty tyle, że az mnie trafia.... praca jaga rosnie w siłe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, po baardzo długiej nieobecności. Ostatni tydzień w pracy byl koszmarny, miałam tyle pracy, że musiałam jeszcze zabierać do domu i przesiadywać wieczorami przy papierzyskach, a poza tym mam drugą stazystke, więć teraz to już w ogóle nie mam jak pisać. Dzisiaj wyjątkowo jestem sama, bo jedna poszła po pieniądze, a duga się rozchorowała, a ja jak za dawnych czasów, posiedzę trochę z Wami. Jeszcze nie skończyłam czytać, co u Was się działao, przez ten czas, także muszę oddać się teraz lekturze. Doczytałam tylko że Elffik, ma rozstępulca. Nie przejmuj się Elficzku, ja mam całą hodowlę rozstepulców. No cóż już się do nich przyzwyczaiłam, a jak się komuś nie podoba, to przecież nie musi patrzeć. A co do figurki, to nic sie nie martw, ja mam lepszą teraz niż przed urodzeniem dziecka. Idę czytać, zaraz powrócę. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się działo u mnie: 1.Co do wesela w górach to było super, prześlę Wam zdjątka. 2. Atmosfera w pracy do bani, wszystko trzeba pisać i potwierdzać podpisami, bo po tygodniu, ktoś wyprze się patrząc Ciw twarz że nie dostał od Ciebie żadnego dokum,entu. Paranoja. 3. Idę na urlop bezpłatny, bo braknie pieniędzy na moją wypłatę. 4. Mam nową stazystkę, pasjonuje się w romansach z żonatymi facetami, trzeba bronić swojego :D 5.A teraz cosik lepszego: Pogodziłam się z moim Kochaniem, (oczywiście już dawno, w piątek pokłóciłam się na nowo, ale w sobotę przeprosił i wybaczyłam) 6. Jutro mam 2 rocznicę ślubu. No i to by było w zasadzie na tyle z ciekawostek, albo i nie ciekawostek, a faktów z mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś! skarbeńku! widzisz jakos mało nas ostatnio na buu...:( jak się cieszę, że juz loveforever z szanownym małzonkiem :) przyślij zdjatka z wesela :) ja moze też będę miała :) jak mi szanowna eXpanna młoda przyśle - wredna rura moja kochana 😘 a czy juz obgadałam pana młodego? nie? a to juz nadrabiam :D p.m. miał garnitur z supermarketu BEŻOWY, z za długimi nogawkami i za długa marynarką z za długimi rękawami. ogólnie wygladał jak ciećmok! :D :D :D a z panną młodą gdy ta już była z makijażem i w długaśnym welonie z big kokiem ubierałam samochody..... ingus u mnie w pracy tez do bani! zwaliły nam sie poprawki i ja się buntuję, że ni chce kasy ani dni wolnych za siedzenie po godzinach i tyle....jestem....wyrzutkiem! :D no, asystentke masz boską! przynajmniej nie taka mimoza! 😍 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 2 ROCZNICY ŚLUBU!!!😍 żeby zawsze było słodko i dobrze, żeby mąż był wyrozumiały i kochał ponad życie żoneczkę swoja ukochaną! 😍 żeby oliwcia miała najfajniejszych rodziców pod słońcem i żeby miała oczywiście rodzeństwo, jeżeli rodzice sobie tego zyczą oczywiście ....:) 😍 i żeby już nie było spięć i konfliktów, bo tak zawsze łatwiej!! 😍 I KOCHANI!!! DBAJCIE O SIEBIE!!! 😘 a mój stary [tatus sznowny...] spotkał pod sklepem starego pijaka który chciał mu sprzedać aparat cyfrowy za 150 zeta. stary go pogonił, ale wracajac ze sklepu, widząć, że pana mocno suszy i oddałby zycie za butelke piweczka zaproponował, że da mu 5 złociszy w zamian za ten aparat. facet z mina jakby bóg się nad nim ulitował zgodził sie natychmiast. aparat cyfrowy firmy minolta wart 2 tys zł.... potrzeba tylko ładowarka do baterii ...cudo....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-dzik witaj!! Dzieki za życzenia. No głowę do interesu to Twój Ojciec ma nie ma co, biedny pijaczek strasznie musiało go suszyć. Pozrowionka. Oj dzisiaj rzeczywiście pustki tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczątka :) Ingusiu - ❤️ życzę Wam wszystkiego , wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu ! Dużo ciepła miłości , radości , pogody ducha , jak najmniej smutków , dużo zrozumienia i cierpliwości gdy trzeba , dużo szczerości 👄 Niech Wam Oliwka zdrowo rośnie !!! Madziku ... mnie też czekają wrażenia weselne już w sobotę :) Mój weekend był bardzo udany - sobotę spędziliśmy w domu , a w niedzielę byliśmy w Łańcucie , gdzie spędziliśmy dużo czasu :) spacerowaliśmy po parku ... było miło ! pogoda się udało , słońce pięknie świeciło , lody były pyszne a widoki śliczne :) Aż buźka się cieszy , gdy wkoło tyle zieleni i kwiatki ... Może za 2 tyg. też jeszcze gdzieś wyjedziemy ;) ps sprawdźcie pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyneczki !!! 🌻 Do każdej jakieś słówko : Milunia >>> to już po weselisku,fajnie,ale ja też nie cierpię tych wszelkich konkursów i zabaw,zawsze uciekam na pole jak się zaczynają :P Taniuszka >>> odwzajemniamy z Piotrusiem buziaka 😘 Ale smutno że Cię nie będzie :(:(:( ❤️ Ma-dzik >>> Ale Ci się udało z tym aparatem :) Ja też jestem na kupnie...Jakby tatuś spotkał jeszcze raz tego pijaka,to zamów dla mnie też :) Dam nawet dychę :D Inguś >>> miło Cię znów widzieć.Nie zapomnij o mnie gdy będziesz posyłać zdjęcia :) A że jutro mnie nie będzie,dziś składam serdeczne zyczenia z okazji rocznicy ślubu,po prostu : bądźcie SZCZĘŚLIWI !!!❤️ Leti >>> cieszę się z Tobą ze weekend udany,miła wycieczka z ukochanym przy pięknej pogodzie to sam raj :D A teraz pewnie troszkę żyjesz weselem.. Pozdrowionka dla wszystkich 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×