Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Emi - 👄 zdjęcia są ... w trakcie ... wysyłania ... jak znajdę więcej czasu ... bo teraz to tylko na chwilke wpadłam ;) na polu jest PASKUDNIE!! :(😭 brzydko i zimno :( oby nie dopadła nas jakaś jesienna deprecha - - - - :) gdzie reszta dziewczyn?? aha - przekazuję pozdro 👄 od Malutkiej, która aklimatyzuje się w nowym miejscu i studiów, i życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaaaaa
dzieki Leti... to teraz ja juz sama pozdrawiam..hihi :) pracy szukam juz 2 tydzien,niezle nie? pociaszajace jest to,ze ludzie sa tu cudowni :) tzn bardzo uprzejmi...to niesamowite :) nie moge Was czytac,bo zaraz lece bo musze wpoasc jeszcze do job centre mam nadzieje,ze mi nie zamkna przed nosem! trzymcie sie! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka -> powodzenia... i wszystkim miłego dnia 👄 ja dzisiaj zdycham, brzuch mnei boli jak cholercia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki:) Trzymajcie się,nie dajcie się,wiem,idzie jesień, ale w sercu miejmy ciągle lato:) Całusy Wam ślę gorące 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dalszym ciągu nie mogę zobaczyć zdjęć Leti bo mój komp jest w rozsypce wprawdzie ma juz wymieniony dysk ale za to jego części walają się tu i tam podobno dzisiaj ma być złożony w całość -> zobaczymy ...a dzisiaj przyjeżdża do mnie moja przyjaciółka i zostanie aż do niedzieli, będziemy mogły poplotkować i zaszaleć.... 👄 miłego dnia :classic_cool: 👄 ...weekend już za moment :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś miałam pierwszą jazdę ... kurczę ... porażka :( jestem z siebie niezadowolona, choć jak na pierwszy raz ... ale to podobno sztuka wprawy ...liczę na to :) już czuć jesień w powietrzu, chłód, silny wiatr ... i deszcz, choć dziś na szczęście nie pada :D i na dodatek chyba zostawiłam parasol w autobusie ... oj! co za dzień, a jescze się nie skończył ;) dobrze, że to już pt!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti zmiłuj sie nade mną 😭 śmiem twierdzić, że te zdjęcia wysłałaś do mnie piechotą :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Emi 🌻 ja Ci posłałam :) bo ta leniwa Leti ..... nie doczekasz sie :P :D zajrzyj na skrzynkę :) mała - powodzenia :) zmykam :) zajrzałam tylko \"powiedzieć\" emi o fotkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doła nie ma nikt (mam taką nadziej, że własnie tak jest) i niech tak pozostanie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łohoho - ale wstyd :( :) ale nie miałam czasu!! :):):) robie prawko, uczę sie na poprawki, no i budowa w trakcie - dziś jestem połamana, bo wczoraj miałam romans z łopatą :P dobrze, że luby mnie posmarował maścią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti daj spokuj jak możesz romansować z łopatą Ty świeżo upieczona żonka ;) ...oglądałam!!!! wicziałam wczoraj Twoje (Wasze) zdjęcia Leti muszę przyznać, że wyglądałaś olśniewająco :D:D:D:D makijaż faktycznie miałaś perfekcyjny i ta suknia.....jak marzenie :) udanego tygodnia :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło widze że sie ożywiło :) choc niektórzy z łopatami biegają :) i dobrze dobrze niech biegaja :) jesień słuchajcie idzie :D moja piękna, mroczna, zamglona, pachnąca zgnilizną jesień :) eh jak jak lubie jesień :) 😍 ide se....powietrza powdychac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik jak lubisz jesień to sobie ją weź i schowaj gdzieś głęboko tak żebym ja jej nie widziała bo ja niecierpię jesieni :O tech deszczowych błotnistych dni, zimnych pochmurnych poranków, nieprzyjemnych wietrzysto mglistych nocy.... och jak ja niecierpię jesieni :O PRECZ Z JESIENIĄ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dobrze, że pogoda nieco się poprawiła :) ma-dzik pilnuj tej swojej jesieni niech mi się tutaj nie pałęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie chciało mi się wyjść spod kołdry ... Zizizizizizmno.... :( Jesieni - - - - oddal sie chwilowo - - - :0 Brrrrrrr!! Co taka mała frekwencja na Dołkowie??..........?? Przed ślubem były papiery, teraz też mnie to czeka ... meldunek, dowód ... nazwisko ... i oczywiście problemy, czekanie - - jak to w urzędach!! No i koszty jakby nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti współczuje nie lubię łazić po urzędach, a zresztą kto lubi.... no właśnie wrzescień zaczął się, a na dłokowie jakiś taki bezruch :O pisać leniuszki co tam u Was, pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posilam sie gorącą herbatką ...mniammm... i czekam na mężusia :P dziś na jeździe już lepiej mi szło :D tylko raz mi zgasł :) bo się okazało, ze tamten punciak to jakis felerny i coś ma ze sprzęgłem .. i kto na niego trafia, to ma pecha :P trzeba by coś w biurze o tym zagadać! Milu dziś babka w dowodach mnie dobiła, zdjęcia jej nie pasowały i musiałam robic inne, oj! sądzę, że długo to potrwa :( w weekendzik mamy swoje małe, ale duże święto :) rocznica - kupiłam lubemu czekoladki ... co by mu było bardziej słodko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Leti i doczekaliście się swojego 1 święta -> super :):):) ...a z samochodem (jazdami) będzie szło Tobie z dnia na dzień lepiej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, idzie mi coraz lepiej :) I coraz bardziej to lubię :D Zmykam, bo dziś muszę zakuwać na pt egz. :( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti tylko zdaj tę poprawkę :P i nie ma to tamto 👄 początkowo jazda samochodem (samodzielna) barddzo mnie stresowała, a teraz nie wyobrażam sobie życia bez samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho wszędzie głucho wszędzie co to będzie co to będzie ;) albo cisza przed burzą :) ...witaj Robal :):):) jak tam rybki -> śpią w jeziorze ? Leti kiedy poprawka ? określ się dokładnie bo nie mogę tak przez cały czas kciuków trzymać ;) ...a gdzie efciusia, Inga, Cleo, Emi, ma-dzik, malutka (chociaż ta to wiadomo gdzie ;) ) i gdzie inne małe i duże istotki, dziewczyny wracać czas urlopów i wakacji już kończy się.....:O MIŁEGO DNIA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam jakiegoś pogodnego wiersza jesiennego ale... Na łące pośród lasów gęstych Gdzie słońce jasnym blaskiem świeci Wśród traw zielonych, kwiatów leśnych Bajecznie barwny motyl leci I ciepły wietrzyk trawę pieści Wygładza płatki kwiatów pięknych Panuje pokój na tym świecie I słońce łąkę tę rozświetla Lecz teraz lato przeminęło Jesieni chłód wypełnia ziemię I deszcze smutkiem ogarnęły Źródlany strumyk, wiecznie zmienny Pośrodku łąki krzaki róży Przekwitły wobec zimnych czasów Lecz cztery pąki - już za późno W swym sercu kryją piękno kwiatów Tu lada chwila zima mroźna Uderzy nieodpartą siłą I śniegu biała moc bezgłośnie Uczyni tak, że kwiaty zginą Lecz o poranku gdy słoneczne Strumienie łąkę oświetliły Zadrżały fundamenty wieczne I łąka pięknem róż zalśniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu, śliczny wiersz :) a ja znalazłam wiersz, wierszyk, raczej dla dzieci, ale też o jesieni .... i o lesie :D W LESIE (M.Konopnicka) Zawitał nam dzionek I pogodny czas, Pójdziemy, pójdziemy Na jagody w las. Na jagody, na maliny, Na czerniawe te jeżyny Pójdziem, pójdziem w las! A ty ciemny lesie, A ty lesie nasz! A skądże ty tyle Tych jagódek masz? I poziomki, i maliny, I czernice, i jeżyny, A skądże je masz? Uderzyły deszcze, Przyszło słonko wraz; Zarodziła ziemia W dobry błogi czas: Te jagody, te maliny, Te czernice, te jeżyny, W dobry, błogi czas. Dziś słońce od rana świeci, zapowiada się piękny dzień!! W nocy dostałam @, brzuszek boli, a czekają mnie 2 godz. jazdy...... Na naszej budowie już idą mury :) Radość mnie ogarnia, gdy patrzę na to wszystko. I staram się nie myśleć o jutrzejszym rgz :P Milu, a w sob. to nam stuknie 5 latek razem!! Ciekawe jak to sobie zorganizujemy, czy będzie wogóle czas?? Ale tak szczerze mówiąc to dla mnie już od prawie m-ca jest święto, bo wreszcie nie zasypiam już sama i zawsze mam się do kogo przytulić ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efciusiu
... kochana wdowo! Chłopina Ci kipła ale nie placz-nie warto! Pobiegnijmy razem do składu łopatek i zakopmy tego doła! A tak w ogóle to mnie rozśmieszyłaś... czego toludzie nie wymyślą! Pisz dziewczyno, pisz! Życie przed Tobą ... wolne życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×