Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

MADZIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! madziczqqq kochany !! normlanie wzruszyłam się !!!!!!!!!!!!!!!!!! cudowna wiadomość 🌻 gratuluje z całęgo serca ❤️ i już nie mogę sie doczekać fotek brzuchola i potem malucha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) a mówiłam, że szczeniak zadziała hahahahaha no cudnie poprostu :))) a mój brat zostanie tatą ok. 20 kwietnia :) a b. dobra koleżanka z pracy ok. 20 marca .... i już lekko zarysowuje sie brzuszek (jest baaaardzo szczupła a to 2 baby będzie) i normlanie ... same brzuchatki mnie otaczją :) nawet na topiku! ha ! ehh a że mam bzika na punkcie ciąży i noworodków umieram z radości :) i tak myślę po cichu ... czy na pewno chcę z 2 czekać jeszcze 5 lat ?? hmmm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 👄 Madzik - - cudownie ❤️ gratuluję kochana 👄 a jak przyszły tatuś?? :) przeczytałam to wczoraj i to chyba była najradośniejsza wiadomość dnia, od razu się uśmiechnęłam :D:D:D i to bardzo szeroko :) Całuję i przytulam 👄 jak sie czuje przyszła mama? ze świadomościa, że już niedługo będzie mamusią?? :) Tania, jak sie takie sprawy nawarstwiają, to o nieporozumienia nietrudno; u nas też dużo stresów, luby się \"przepracowywuje\", a nawet \"zapracowywuje\", budowa to skarbonka, więc i z kasą różnie, ja mam tę sesję poprawkową i też nerwówka :( i tak czasami wychodzą różne dziwne sytuacje 😭 Nie moge sie doczekać, kiedy przyjdzie zima - będzie nieco spokojniej .... mam nadzieję ;) Dziś jadę po wyniki, a jeszcze w tym tyg. 2 egz. ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ...😘 jakas jestem nie wiem sama :):) :)...😍.......😍......... jakby to nie mi sie przytrafiło :) ciesze sie jak choliiira...ale jakos tak na razie jak by nie dociera że to ja hehehe :) wiecie martwie sie czy wszystko dobrze będzie bo cały sierpień w ciazy przechodziłam nie wiedząc o tym a wtedy urlop miałam i cóz nie żałowałam sobie niczego ..... :( tomek sie cieszy :) wiem że sie troche boi :) ale sie cieszy. już miele ozorem na lewo i prawo że tatusiem będzie :) cały czas sie dopytywał czy juz wynik testu wyszedł i ci chwila dzwonił czy juz i jak zadzwoniłam do niego z rykiem i śmiechem...nie wiem co to było...:) ... to krzyczał że fajnie i super..i że mnie z pracy teraz nie zwolnią bo jestem pod ochroną...cóz no w szoku był chłopak :) z reszta ja tez :) na razie nasze mamy nie wiedzą :) hmmm...jak by im to powiedzieć :) na 100% sie ucieszą a moja to już w ogóle zwariuje chyba ze szczęścia bo to pierwsze wnuczatko będzie :) wkurzam sie troche na ,oja gin, bo na razie nic nie powiedziłała, co mam robić, czy dieta czy witaminki czy co, tylko po za 5 tygodni mam przyjść i wtedy da mi skierowania na usg i badania. no a teraz mam sie tylko cieszyc...no to sie ciesze... diety mam z internetu, kupiłam sobie kwas foliowy i mleko pije.... :) pozdrawiam wszystkie przyszłe ciocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki 👄 dla przyszłej mamy :) ja tam w ciąży nigdy nie byłam więc nie wiem co i jak :) ...a z urzedu w dalszym ciągu nie mam żadnej odpowiedzi chyba jutro tam zadzwonię bo inaczej jajko zniosę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałaaaaaam!!!!!!!!!!!! 👄 Cieszę sie bardzo!! :) i znowu uciekam w ksiażki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff!!!! w końcu!!!! Leti dzięki za tę super widomość teraz mogę jechać do domu z uśmiechem na twarzy bo właśnie kończę pracę 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti :) super :) jeden do przodu :) a taniucha jak tam sprawy ,, rodzinne,, bo wiesz mnie by wkurwił mój facet jezeli nie byłby po mojej stronie. przeciez pewnie doskonale zdawał sobie sprawę z tego jak zachowuje sie jego brat i ta jego lafirynda? wiec kurcze nie kapuje! nie dosc że powinien dac w pape braciszkowi to jeszcze huknac na rodziców że sie na ciebie obrażają! mimo wszystko mam wiare że juz sie wszystko ułożyło :) milunia kochana, jak dobrze że u ciebie wszyściutko w porządalku :) i własnie zobaczyłam emi No i się przynam, że ja łykam już kwas foliowy emisiu kachana czyżbyś znowu miała przymatkowac :) super :) trzymam kciuki :) 😍 uściski dla elfika i elffiatka :) 😘 😘 😘 trzymajta sie dziewczynki :) 😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porządku to było do nia dzisiejszego, a teraz urząd skarbowy doprowadził mnie do szału trzymajcie mnie ludziska bo cosik mnie trafi 😠 jestem zła jak cholercia..... i bezsilna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złapałam doła .... wielkiego ... dołuju sie piosenkami ... wspominam zmierzchłe czasy ... jestem nienormalna :( niedojrzała emocjonalnie :( jetseście szczęśliwe ? potraficie byc ???? bo mi sie czasem wydaje, ze ja nie potrafię .... nie na dłuższą metę ... ggzie ta radosna dizewczyna p[otrafiąca cieszyc sie chwilą ?? :( chociaż ... cyz ja kiedykowlwiek to umiałam ??? tak mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie piosenke M.Markiewicza, J.Radka, P.Rubika - \"Psalm dla Ciebie\" ?????????????? jeśli nie - zajrzyjcie na onet na teledyski - coś pięknego ! mówie Wam .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfciu .... może takie chwile sa Ci potrzbne, abyś za chwilę mogła popatrzeć na zycie inaczej?? mi też zdarzają sie takie dziwne chwile, różne rzeczy przychodzą mi do głowy ... jest mi smutno, ale za chwilę to przechodzi, cieszę sie zwykłymi rzeczami ... i już sie nie przejmuję tym, czym się martwiłam :) może u Ciebie to też jest takie chwilowe?? 👄 Elfffiku, chyba, że to jest jakis konkretny powód.... nie jestem pewna dokładnie, czym się tak dołujesz ... ale życzę Ci, aby to było przejściowe! :D Wszystkie już śpicie?? czekam na mężusia, jeszcze nie wrócił z pracy ... staram sie uczyć, a tak naprawdę chciałabym, żeby już był w domu i za nic nie mogę skupić sie na tym, na czym powinnam :P Pewnie się zdziwi, jak wróci, że nie śpię ... ale chyba nie zasnę, jakoś tak - nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie śpię, chociaż siedze i podpieram sie nosem ;) Nostalgicznie tu się zrobiło ...... :):):) Ja raczej jestem szcześliwa, staram sie przynajmniej... złe mysli odpędzam zaraz jak sie pojawią.... mam dla kogo żyć, mam cele i marzenia, w końcu jakos wszystko mi sie poukładało..... :) chociaż do konca sytuacja a moim zdrowiem nie jest wyjasniona :(:(:( gdybym jednak żyła tylko tym sama bym sie pogrążyła....:O a kłopoty pewnie ma każdy.... bo jakie by było bez nich życie? ;) karmicie dziewczyny swój umysł pozytywnymi myslami.... taki sposób na życie potrafi zdziałać cuda 😍 Tak Madziku zamierzam matkować i przyznam się, że nie mogę już się doczekać ;):D A według jakiejs tabelki, która to niedawno wpadła mi w ręce mam ogromna szansę na dziewczynkę, bo tylko w marcu ewentualnie poczety byłyby chłopiec. A jak wszystkie wiecie dziewczynka to moje najwieksze marzenie :) Właśnie dziś rozmawiałam z siostrą, bedzie rezerwować lot /a ma być starszą razem z mężem :)/ i od tego zależy kiedy sie pobierzemy ;) Uciekam Buziaki szczególnie dla Elfika 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi !! swietnie trzymam kciuki! 😘 elficzku mój maleńki!! 😘 kochanie moje! 😘 słoneczko drogie! 😘 co sie stało skarbeńku!?? powiedz tu zaraz coci madzi :) królewno złota! 😘 kto ci krzywde zrobił ?? powiedz a znajde go i zabije! maleńka, a moze ty po prostu jestes zmeczona? powinnaś sory za określenie..podrzucić malą dziubinkę do swojej mamusi na weekend i poszaleć z koleżankami :) pójść na dicho, upić sie i podrywac facetów!...może to ci zwróci radosc zycia..czasem trzeba zrobić coś zupełnie innego niz robi sie na codzień....kluseczku mój maleńki ...😘 nie martw sie wszszystko bedzie dobzizize.. 😘 to pewnie taka mała depresyjka, bo lato sie kończy :) a ja i moja fasolka 😍 czujemy sie dobrze :) własnie jabłuszko jemy se :) pozdrawiamy serdecznie :) papa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boszszsze o mojej milunisiuni bym zapomniała! miluniusiuniuńku! kochana, nic sie nie martw ze skarbówka nie wygrasz...niestety...no chyba ze masz wyszystko udokumentowane i możesz im zapchać gały! trzymam kciuki za ciebie ! buziaczki 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowne :) tylko kto to??? czyżby to zdjęcie usg :P:P:P całuję wszystkich mocno i czule 👄 dzisiaj już mi o wiele lepiej :) tylko mam kaca od wina i papierochów i z lekka chce mi się spać poszłam spać ok 2 problemy jak na razie złagodniały zobaczymy co będzie dalej w każdym razie trzymanie kciuków za mnie w dalszym ciągu wskazane :) ...mam gości od wczoraj do piątku dlatego imprezowałam (tłumaczę się żeby nie było, że piłam ze słości ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffiku Ty mi się tu nie dołuj nie masz problemów to nie szukaj dziury w całym bo inaczej dostaniesz ode mnie kopniaczka i łopatę, a za karę będziesz zakopywała nie tylko swój dołek ale także i nasze doły ;) ...a tak serio to w życiu każdej kobiety (nawet tej najszczęśliwszej -> a może się myle) przychodzą chwilę zwątpienia i troski, na szczęście one szybko mijają 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak zwykle efciusia gdziesik się zapodziała hop! hop! gdzie jesteś efciusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nieee :) usg bede miała dopiero za miesiąc :( nie wiem czemu ...:( ale dooobra podobno lekarz wie lepiej :) ewa powiedziała, że odezwie sie później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech się odzywa później byle sie odedzwała :) nie martw się miesiąc to prawie lada dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki 👄 leti gratuluje zdanego egzaminu, oby tak dalej ;). a tak w ogole jak Ci sie podoba zycie mlodej zony, pewnie zajebiscie :P ?? ma-dziczek juz pogodzilam sie z miskiem, ale problem nadal nie jest rozwiazany do konca tzn mlodzi sie do nas nie odzywaja, nie dzwonia itd.., ojciec marcina za to gada z marcinem przez skypa prawie co 2 dzien, o mnie sie nie zapyta nawet, nie pozdrowi...(mam go gleboko gdzies...) . ojciec chce zaby marcin rozwiazal cala te chora sytuacje, ale ciekawa jestem jak. przykre ze na marcina spad caly ten ciezar. aha kochane zapomnialam Wam napisac ze moj misiaczek ma krociutkie wloski, zmienil prace a tym samym fryzure ;) nie moge sie przyzwyczaic teraz do niego, wyglada jak nie moj marcin buzalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka 👄 faktycznie nie za fajnie ma Twój Marcin, bo ta cała sytuacja najbardziej dotyka jego osoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wam powiem .....to Wam powiem....................... jestem już na czwartym roku!!!!!!!!!!!!!!!! Już mogę oblewaę kampanię wrześniową :):):):):):) Tania - - - - jestem bardzo zadowolona, a najbardziej z tego, że mam lubego przy sobie blisko, co prawda czasami nie widujemy sie cały dzień....ale jest to pocieszenie, że wieczorem się zobaczymy!!!! Wiadomo czasami jest różnie, trzeba sie docierać i takie inne sprawy .... ale nie narzekam!!!!! :D:D:D:D Ale mam dziś humor!!! Jak Misiek wróci z pracy, to go prawie zaduszę z radości!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×