Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Madzik wez cos napisz, chociaz pustego posta ;) mam nadzieje ze masz lepsze dni. Buziole A i wszystkiego naj z okazji 15 lutego ( takie spoznione walentynkowe, ale co za roznica ? :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh my już chyba nie jesteśmy w w wieku na walentynki :P Madzia 👄 zmęczona jestem, małż stwierdził, że jeszcze 'posiedzi' na szkoleniu, więc jeszcze go nie ma, ale w sumie jaka róznica... i tak by siedział z piwem przy kompie i przed telewizorem więc :/:/:/:/ ja wieczorem nie wchodzę w grę :/ jadłam surówkę, ale mi stoi w gardle :/ piątek, wieczór, początek w-endu, wszyscy podnieceni, a ja tak pesymistycznie :D:D:D jest jedna rzecz jednak, z której się cieszę, od 1.2 wzięłam się za siebie i już widzę efekty, 'lecę' z wagi, a poza tym zmotywowałam się do ćwiczeń, więc może będę jakoś lepiej wyglądać, a uwierzcie, że po 2 ciążach jest się za co brać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ja jestem :) u nas dlugi weekend a potem dzieciaki maja przerwe zimowa. Sebastian moze chodzic bo przedszkole otwarte ale posiedzi w domu :) Chodze jakas spiaca, wiecej kawy potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, jak tu pisać, jak Wy nic nie piszecie?? :O:O troche dziwne, bo miało być tu tak pieknie znów .......... u nas ferie się skończyły, ale mnie to jesznie dotyczy heh, może poza tym, ze miałam spokój z korkami z ang. :D:D:D dzieciaki rosną w zastraszającym tempie heh synuś raczkuje, siedzi sam i woła 'mama' :D no piszcie bo nie wiem do kogo mam pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh leti! jak Ty byś mi się przydała kobieto! Poziom jezyka ang w szkole mojej corki jest zatrwazajaco niski i KONIECZNIE musze pomyslec o lekcjach dodatkowych ... a poniewaz ma juz basen, plastyke, tance, sklniam sie bardziej do indywidualnych lekcji z kims w domu ... tlyko nie mam z kim ... sama ang nie znam - ot na tyle zeby na wczasach poprosic o drinka haha Madzik- co u Ceibie ?? wyujasnilo sie cos ??? dziewczyny PISZCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfciu, ja bym miała więcej dzieciaków, ale brak czasu mi na to nie pozwala, mam teraz może 20% z tego co kiedyś, ale nie moglam odpuścić całkiem, bo sprawia mi to przyjemność i nie ma to jak sie oderwać od pieluch hihihi :D to zapracowana ta twoja panna, moją też pewnie to czeka, bo to żywioł niesamowity i też będzie musiała mieć jakieś zajęcia, aby spozytkować tę swoją energię ;) pit sobie spaceruje już w łóżeczku, w domu wstaje przy czym tylko może więc co chwilę jakiś dzwon :]:]:] moja mama stwierdziła, że jestem przewrażliwiona, że dziecko sobie poradzi, ale aż drżę jak on sie np złapie krzesła i chwieje się razem z nim.... :O małż chwilowo poza domem, więc samotne wieczory, pomimo że rozstaliśmy się w kłótni, to tęsknię za nim i brakuje mi chociażby jego obecności wieczorem w salonie.... nawet jeśli pracował przy swoim kompie, to fizycznie był obok :/ zamiast nic nie jesc, to własnie o tej porze zrobiłam sobie kolację, no cóż będę mieć wyrzuty sumienia jak zjem, na razie jestem głodna i się zapycham :D co tam Madzik'' a BEHEMOTKA MATKA JEDYNA ?????????????? MALUTKA, EFCIUSIAAAAA...........?? PS BYLYSCIE OSTATNIO na czyms w kinie? ja chcialabym [chciec a móc to dwie rozne rzeczy hehe] isc na Drogowke i Milosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnych Świąt!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dziewczynki! :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wstyd, ponad rok sie nie odzywalam :O w sumie nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Od wrzesnia poszlam na studia tutaj wiec czasu mam malo ale to tez nie usprawiedliwia tego ze tyle czasu sie nie odezwalam :( S ma juz 6 lat, w czerwcu skonczy zerowke i dzisiaj zdechla mu zaba ktora kupil z D w niedziele. I musze jeszcze napisac ze moj D to naprawde fajny facet, owszem czasami mam wrazenie ze cios patelnia miedzy oczy by mu pomogl, ale stara sie teraz tak ze przeloze drastyczne metody na kiedy indziej. Ja chodze na zajecia, musze pisac rozne rzeczy do szkoly, uczyc sie a D w domu sprzata, dziecko wszedzie wozi i pilnuje zebym ja miala czas w spokoju na nauke :) no kochany jest. Madzik widzialam ze blizniaki urodzila, ogromne gratulacje i ciesze sie ze juz umie ich rozroznic he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, dziewczyna prowadziła swój wątek 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matura nie jest obowiazkiem. Po prostu nie idziesz i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalcia
wow, ale leciwy watek ;) kiedys to forum bylo takie super, ludzie przyjaznie ze soba rozmawiali, dzis tylko nawalnica belkotu gosci i balagan, nie mowiac o bezplociowej szacie graficznej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madusia1
Oooo luuuudzie! Ale mam doła. Jest tu kto z łopatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziecieca, mozesz najwyzej dostac jeszcze po lbie ;) Powachaj prawdziwego kwiatka, mocno to ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dola idź do kościoła bzyknij anioła on cię przywoła taka p*****la .Wam baty nieroby i doły przejdą.Do roboty nieroby jedne a nie dołować się .Jest 21 wiek i tyle możliwości dzialajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×