Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Opty_mistka

BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Opty_mistka

Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc. Zwracam się do kobiet, które usuwały ciążę, z prośbą o podanie na e-mail'a adresy, telefony do sprawdzonych ginekologów w Warszawie, którzy wykonują zabieg w przyzwoitych warunkach. Jestem w trzecim tygodniu ciąży. Nie mogę urodzić tego dziecka (jest bardzo wiele powodów osobistych, dla których muszę usunąć ciążę - nie zamierzam spowiadać się na forum, muszę zachować dyskrecję). Dodam, iż nie oczekuję odpowiedzi typu: zastanów się, itd. Nie piszę po to, by czytać, że zabijam, że to niemoralne. Podjęłam już decyzję i jej nie zmienię. Proszę tylko i wyłącznie o konkretne odpowiedzi. Dodam, że mam córkę w wieku 8 lat. Bardzo proszę o pomoc. Liczę na to, że kobiety, które były w podobnej sytuacji odpowiedzą na moją prośbę. Proszę też o podanie kosztów zabiegu. Mój e-mail: akasha-6@o2.pl Czekam z niecierpliwością... Mimo tego mam optymistyczne wizje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko spokojnie
kup gazetę z ogłoszeniemi i zobacz na ginekologów!pod hasłem "zabiegi" wiele sie kryje!a jak masz zaufanego swojego ginekologa to spytaj go delikatnie kto wykonuje takie zabiegi.z gabinetu cie nie wyrzuci w najgorszym wypadku nic ci nie powie.trzymaj się i nie panikuj!sprawa jest do rozwiazania.osobiscie nie popieram takich rzeczy ale cie w pełni rozumiem i skoro masz powód konkretny,a wiadomo-dzidzia to nie zabawka to zrób to!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opty_mistka
Bardzo dziękuję za takie słowa. Jest mi raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×