Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to wpożąku

Byłam u ginekologa i nie przepisał mi tabletek anty...!!!!

Polecane posty

Gość czy to wpożąku

Współzyje z gośćmi dość często. Dla przyjemności, kasy, kiedy mam ochotę i kiedy tego potrzebuję. Mam 15 lat (niby mało ale ja się na tyle nie czuję, nie ten wygląd, charakter, podejście do życia) zdecydowałam się na pójście do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne. Weszłam wszystko ok mówię że chcę tabletki antykoncepcyjne, nie pytał o nic tylko wypisał receptę. Po chwili pyta się nie ile mam lat. Mówię że 15 [podarł recepte i powiedział że nie może, że muszę przyjść z opiekunem. Gość jest zajebisty, szczery, powiedział nawet że nigdy jeszcze nie przyszła do niego taka zdecydowana dziewczyna która boi się o swoje zdrowie i wogule, że go zaskoczyłam. Mói jednak że mimo wszystko muszę przyjść z mamą lub tatą bo na wszystko trzeba zgodę. Nie wiem co teraz. A ja już nie chcę tych gumek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wciskaj kitu..
kazdy lekarz wie, zanim zacznie badać, ile lat ma pacjentka bo na karcie ma napisane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I lekarz ma racje Bez zgody rodziców, lub opiekunów jesli nie ma sie skonczonych 18 lat nie wypisze Ci recepty. Oczywiście są lekarze i lekarze.... Jedni wypiszą inni nie. W tym przypadku lekarz miał racje! www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to....
Nie wciskam bo nie mam po co. Jakby było inaczej to bym tu nie pisała. A musze miec 16 lat zbym mogla sama przyjsc. Wy mi powiedzcie jak ja mam przekonac chocby brata zeby ze mna poszedl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wytłumacz mi w jaki sposób, jak piszesz- boisz się o swoje zdrowie? Bo skoro współżyjesz z wieloma partnerami, to pigułki nie zabezpieczają Cię w żadnym stopniu przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Od tego są właśnie gumki, ale Ty ich nie chcesz... jakieś to nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainwestuj najpierw
w słownik ortograficzny i nie zawracaj tyłka takimi pierdołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwarzam rze to niewpożątkó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to wpożąku
odwalcie się ode mnie! Będę się pierdolić z różnymi gościami, bo dobrze mi płacą. wasi faceci też by mi dobrze zapłacili, bo mam młode ciałko, a ich to rusza, a nie takie podstarzałe baby jak wy! idlatego tak mi odpisujecie, bo zazdroscicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrościmy? Ciekawe czego? Syfilisu i zjechanej psychiki??? Piszemy tak, bo nam Cię szkoda! A ciałko też mam całkiem całkiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×