Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia 22

wystroj wnetrz- pomoge

Polecane posty

Gość iza_24
Kasiu zwykle wybirałam rzeczy dość proste i nie kombinowałam za bardzo. Mieszkanie urzadzamy od postawa wiec wszystko jest dozwolone. na pewno w pokojach podłoga szwedzka, a kuchnia, korytarz i łazienka kafelki. do kuchni chcemy kupiś brązowe mebelki, do tego lodówwkę i kuchenkę posrebrzana. tylko nei wiem jakie kafelki dobrać i co ze ścianą gdzie kafelek nie będzie? O jednym pokoju myslałam o pomarańczy dośc żywej. widziałam i ślicznie wyglądało. nie wiem co z pozostałymi pokojami.firanki myslałam tiulowe dość gładkie i rolety zamiast zasłon. Do sypialni duże łóżko i ogromna szafa z lustrami + jakas komoda z szufladami. na dzienny pokój nei mam pomysłu. no i jak pomalowac sciany w tych pokojach , a moze tapetę? jaki kolor łazienki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supermenka
Mam problem z urządzeniem pokoju, prosze o pomoc;)...chociaż nie bardzo to sobie wyobrażam.Pokój jest dosc duży, są w nim czarne meble ze złotymi dodatkami, karnisza w kolorze złota,duże okno.Zastanawiam się nad wstawieniem rogówki, jeszcze nie wiem w jakim kolorze;( wszystko zależy od tego czy wyszukam coś oryginlanego w sklepie, myślę o czerwieni, fiolecie, bądź czymś morelowym. Ściany są białe, również zastanwiam się nad zmianą koloru. Jest to pokój spełniający funkcję salonu a zarazem sypialni. Proszę o propozycję. Z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_24
chyba kasia znikła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasha
Witam serdecznie i gorąco pozdrawiam!! Własnie rozpoczynam remont mieszkania. Chciałam więc prosić o poradę. Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze i ma 60,22 m2 - kuchnia 280x170, łazienka z ubikacją 290x160(kiedyś oddzilenie, ale postanowiłam usunąć ścianę znajdującą się między nimi w celu powiększenia pomieszczenia), duży przedpokój podzielony na dwa 320x170 i 240x115, trzy pokoje 580x330 (dzienny), 465x240 (sypialnia), 400x230 ("roboczy"). Wiem napewno, że mieszkanie ma być jasne i przestrzenne i urządzone w stylu raczej nowoczesnym, prostym, z dużą ilością kwiatów doniczkowych. Podłogę chciałabym z deski berlinieckiej w kolorze jesionu, czyli w miarę jasnego drewna, żeby nie pomniejszać pomieszczeń. Podłoga w kuchni prawdopodobnie będzie wykonana z korka, a to po to żeby uniknąć dywaników chroniących przed zimnem. Na ścianach w kuchni kamień, nie kafelki. Szczerze powiedziawszy największy problem mam z łazienką. Wiem tylko, że ma być duża wanna, nic poza tym. Proszę więc o jakieś pomysły :) Poza tym nie mam pojecia jak rozwiązać problem z sypialnią. W zwiazku z tym, że jest wąska i długa, podejrzewam, że problemem będzie ustawić w niej tradycyjne łóżko, a z drugiej strony nie chciałabym ustawić tam jakiejś składanej sofy. Proszę o podanie mi jakiś pomysłów. Myślałam o zbudowaniu podestu, który z materacem mógły tworzyć "łóżko", ale to z kolei odbierze w tym pokoju przestrzeń. Mam jeszcze problem z doborem kolorów, żeby przejścia z pomieszczenia do pomieszczenia były płynne. Jak radzisz Kasiu: drzwi powinny być jasne czy ciemne. Myślałam o orzechu i w tym samym kolorze parapety. Poradź proszę... :) Zatrudniłam do remontu fachowca, który zna się na rzeczy i sam podsuwał mi pomysły, ale to moje pierwsze takie duże przedsięwzięcie i chciałabym, zeby było zrobione dobrze i w dobrym stylu. Mam projekt i zdjecia pomieszczeń przed i już w czasie remontu. Mogę więc podesłać jeśli będzie potrzeba. Będę wdzięczna za każdą sugestię. Dziękuję z góry. GG 2377549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić ten sklep http://sklep.alpa.pl/ bo mają bardzo duzy wybór firan i zasłon. Jeśli urządzasz mieszkanie ten adres z pewnością będzie pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak @supermenka mam czarne meble i mam problem z panelami. Planuje zakup winylowych paneli z Podlogi24 z tym ze nie wiem kompletniejaki kolor wybrac. Czarnych nie wybierzemy bo za bardzo mogly by sie zlac z meblami a kupowac nowych racze nie będziemy bo te mamy nowe. Brazowe panele mogly by się 'gryźć' z czernią więc pozostają chyba jasne. Jaki kolor polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmina88
Mogę polecić świetne maty ochronne POLITRADER na podłogę i inne powierzchnie - jak blaty biurek itp. Maty sprawdzają się idealnie - podłoga z paneli jest w bardzo dobrym stanie, biurko u dziecka również nie nosi oznak użytkowania. A wcześniej musiałam co jakiś czas odnawiać podłogi bądź po prostu kupować nowe blaty, co wiadomo nie jest proste ani tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiwanek
Czy taki model http://www.batdom.pl/kp,0,7/stol-st6-okragly.ehtml pasuje do stylu starodawnego? mieszkam w dworku i mam problem z dobraniem mebli, pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitka
Ja mam taki dylemat. Wybrałam już firmę, gdzie kupię i która zamontuje mi drzwi http://www.euro-windows.pl/, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Chcę z porty, ale nie wiem czy jasne czy ciemne. Moje pokoje są dość małe, ale mam już okna drewniane ciemne i teraz nie wiem czy się tym sugerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliia1
aiwanek - ja polecam z tego sklepu takie rozwiązanie - mam osobiście i bardzo sobie cenię http://www.batdom.pl/ze,0,156/zestaw-zt127.ehtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia11
Jest tyle aplikacji z których można korzystać. My np. przed zakupem parkietu sprawdziliśmy tutaj http://projektant.finish-parkiet.pl . Wprowadzanie wszystko tak jak chcecie mieć i dobieracie kolor parkietu. Super! Okazało się że ten, który wstępnie chciałam kompletnie mi nie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuszytran
Ja tam sobie sama radzę. Wspieram się różnymi poradnikami. W zeszłym roku uległam modzie i stworzyłam wszystko nowoczesne w mieszkaniu, ale nie było tam żadnego klimatu. Teraz zamierzam zmienić wnętrze na romantyczne http://www.budnet.pl/Jak_zaaranzowac_romantyczne_mieszkanie,Aranzacje_wnetrz,132666-czytaj.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zlecałam urządzenie mojego mieszkania firmie www.maximum-interior.com. Fachowcy stamtąd świetnie wykonali swoją pracę, efekt jest po prostu zachwycający. Oni zajmują się wszystkimi czynnościami dotyczącymi wykonania projektu, świadczą kompleksowe usługi i do tego mają niebanalne pomysły, to firma na poziomie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie zrobił ogromne wrażenie beton architektoniczny jako element dekoracyjny w mieszkaniu i postanowiłam zamówić taki projekt i płyty do swojego mieszkania w firmie VHCT.pl. Już nie mogę się doczekać realizacji. Wizja jest bardzo nowoczesna i przyszłościowa zarazem, nie ukrywam, że również praktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alana1998
Ja urządzam swoje mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. Mogę śmiało polecić, ponieważ nie po raz pierwszy ich wynajęłam o jestem z usług bardzo zadowolona. Wszystko przebiega tak, jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam pracownię ARCHITETTO. Pani architekt, która ze mną współpracowała to świetna osoba, super profesjonalistka z dużą wyobraźnią i fajnym podejściem do klienta. Robiła aranżację całego mieszkania 50 metrów. Zajęła się wszystkim- wizualizacją, a potem nadzorowała prace wykonawców. Szybko złapałyśmy kontakt i jej pomysły oddawały to, co chciałam mieć w domu, a czego sama nie umiałabym ani zobrazować, ani często nawet wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj kot jest glupi
ja odmieniłam całkowicie swoją chatę w prostu sposób -- poszalałam z tynkami ozdobnymi. efekt czadowy. a inspirowałam sie tu https://www.magnatfarby.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://kpstudio.com.pl - Jeżeli chodzi o najlepszą firme w kwestii wystroju wnętrz to polecam wam tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam od zmiany dekoracji w salonie to najprostszy sposób na zmianę wnętrza:) kupiłam nowe poduszki, kapę no i zdjęłam z okien ciężkie zasłony - od razu zrobiło się jaśniej i przestrzeni więcej. W oknach założyłam rolety firmy www.lechrol.pl, dzięki czemu wnętrze wygląda bardziej nowocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie jaka podloge zrobic w sypialni. lepiej panele czy wykladzina dywanowa? Zastanawiam sie nad ta druga, zwlaszcza, ze slyszalam ze w http://xn--rafmar-wykadziny-syc.pl/oferta/ maja swietnych specjalistow. Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×