Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość schizolka

POMÓŻCIE DZIEWCZYNY BO OSZALEJĘ, !!!!!

Polecane posty

Gość schizolka
Czesc To znowu ja, Dziewczyny ja sie ciagle schizuje tą ciążą, mimio ze okres był i test zrobiony byl na nie, mam jakieś takie dziwne wzdęcia z wiatrami.....to strasznie krepujace....do tego cały czas bolą mnie piersi...czy to moze być ode tabletek....???? Robialam jak wiecie test jakis czas temu po poludniu, ale wyszedl negatywny, czytalam tu na formum, ze raczej powinien byc prawdopodobny. To skad te wdecia? Pomozcie mi. Czy to mozliwe zebym byla jednak w tej ciaży mimo okresu i negatywnego testu? Boze, chyba oszlaeje....cały czas biore tabletki.....boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-at
Nie panikuj. Wiatry nie sa objawem ciazy. Poczytaj sobie topik na dyskusji ogolnej "jakie oblesne rzeczy robia wasi faceci" (nie sugeruje, ze jestes oblesna). Tam jest napisane o facetach, ktorzy puszczaja wiatry. Czy oni sa w ciazy?? nie!!! Ty tez nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizolka
Bardzo śmieszne.....to jest naprawde krępujące, a ja naprawde znalazłam informacje, że wzdęcia i gazy mogą być również objawem ciąży....pytanie czy są rónież skutkiem ubocznym brania piguł??? Nie jest mi wcale do śmiuchu..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-at
To nie mialo byc smieszne w sensie "baw my sie", ale mialo Cie sprowadzic na ziemie. nie schizuj. Test wyszedl negatywny, dostalas okres (moja siostra jak wpadla na tabach to nie miala okresu). Ja tez czasami mam wiaterki (szczegolnie rano) i zyje. Zrob drugi test, jak Ci to w czyms pomoze. I nie schizuj. Przepraszam jesli pomylasal ze sie z Ciebie smieje. To nie bylo moim zamiarem. Rozumiem Twoj problem, ale wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizolka
mat-at ja naprawde ma z tym kłopot i to nie jest tylko rano ale przez cały dzień. I jeszcze jedno. Taka ciemna kreska od pępka w dół (do wzgórka łonowego) nie wiem czy ja do tej pory to miałam bo się nie przyjrzałam..macie też taką kreskę mimo ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia 17
slyszalm,ze tak kreska jest objawem ciazy:(ale to nic pewnego!ale wszystkie znaki na ziemi i niebie mowią,ze nie jestes w ciązy!glowa do gory!:) lec po test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizolka
z tą kreską to chyba zeschizowałam, bo widzę teraz, że mogła mi się odcisnąc od rajstop. ....ale pozostałe obajwy....kurde pieprzenięta jestem, jutro robie jeszcze jeden test!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-at
dobre z ta kreska od rajstop :D jak widzisz schizujesz na maksa. Nie jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizolka
jednak ta kreska tam jest, bardzo niewyrażna, jedna dzieczyna tu pisała że jej wyskoczyła po solarium....ale ja na solarium nie byłam....qa, naprawde się boje....i do tego te wzdęcia....miałamje wprawdzie wcześniej już ale tej kreski nie pamiętam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-at
Moja kumpela sie z taka urodzila. Ja tez mam taka prawie niewidoczna. Kurwa. Teraz ja sie zaczynam schizowac Dzieki schizolka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka kobietki :* Ej laski ja tez mam tu swoj wlasny topik i w ogole...ale...kurcze ja tak sie schizuje jak ty kochana schizolko!! i dziekuje ci bardzo... teraz ja spojrzalam i....tez mam ta kurcze kreske:(:(:(:( jesssssuuu...wrrrr.... a juz bylam taka wyluzowana:(:P kurcze laski napiszcie cos na moim topiku bo teraz znowu mam mala(?) schize... laski pomocyyyyyyyyyyyyy PS=ta kreska jest taka malo widoczna...ale kurcze...jest... nie no ja zwariuje... zapraszam na moj topik i prosze o wypowiedzi... jejku jak ja sie boje.... :(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizolka
ma-at, naprawde taką masz?...ja pieprze...chyab zaczne teraz każdej koleżance brzuch oglądać....napisz czy masz na epwno, nie rób sobie ze mnie jaj...proszę....to dla mnie naprawde ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka kobietki :* Ej laski ja tez mam tu swoj wlasny topik i w ogole...ale...kurcze ja tak sie schizuje jak ty kochana schizolko!! i dziekuje ci bardzo... teraz ja spojrzalam i....tez mam ta kurcze kreske:(:(:(:( jesssssuuu...wrrrr.... a juz bylam taka wyluzowana:(:P kurcze laski napiszcie cos na moim topiku bo teraz znowu mam mala(?) schize... laski pomocyyyyyyyyyyyyy PS=ta kreska jest taka malo widoczna...ale kurcze...jest... nie no ja zwariuje... zapraszam na moj topik i prosze o wypowiedzi... jejku jak ja sie boje.... :(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-at
Mam. Ale oczywiscie nikt po za mna jej nie widzi :D Chyba kazdy taka ma. tylko,ze w ciazy ona ciemnieje. Nie wiem. W ciazy nigdy nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie nie nie
czy wy kurwa naprawde jestescie popierdolone?????? naprawde rozumiem ze kazda ma kurwa objawy jak w 8 miesiacu a oprocz tego normalna miesiaczke, negatywny test, objawy od tabletek , bole piersi itp zabezpieczacie sie z globulkami i prezerwatywami i czym sie da i co miesziac jestescie w ciazy to po co sie pytam idziecie do luzka z facetami, macie wogole jakas przyjemnosc z tego??? czy w trakcie mslicie - wpadka nie wpadkawpadka nie wpadkawpadka nie wpadkawpadka nie wpadka nerwice sie leczy, normalnie medycznie, wam psycholog mlodziezowy, profesjonalny jest potrzebny a nie seks i kafeteria rozumiem rozterki ale to co uprawiacie to kurwa jazda bez trzymanki na kreche bez butow na snowboardzie seks dla ludzi a nie dla schizmatykow, wspolczuje waszym facetom, naprawde baranka o sciane mozna wywinac szklanka wody (zamiast stosunku) wam pomoze nastepnym razem pa wszystkim ciazowkom na tym innych takich topikach zycze oczywiscie nie-bycia w ciazy i zana;lezienia profesjonalnej terapii moze psychoanaliza by sie wam przydala,macie moze jakas blokade z wczesnego dziecinstwa do przepracowania, moze mama was za wczesnie na nocnik sadzala albo w bawilyscie sie w przedszkolu w doktora i was teraz poblokowalo czasem uswiadomienie problemu moze pomoc powodenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-at
DOBRE DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizolka
schizmatyk Kośc. rz.kat. = odszczepieniec. schizma rozłam relig. nie wiedziałam że jestem religijnym odszczepieńcem.....;-) a tak na poważnie....masz racje, po co te nerwy....myślę jendak, że jesli mi tak zostanie do przyszłego opakowania piguł to się wybiorę do jakiegoś specjalisty....na razie interesuje mnie kwestia kreseki....zajrzyjcie pod pępek...macie ją? To tzw. biała linia pępka, ale czy np kobitki o ciemnej karnacji mają ją wyraźniej zarysowaną....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×