Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helpyou2

niechciana ciąża

Polecane posty

Gość helpyou2

Dziewczyny jeżeli któraś zajdzie w ciążę a nie chce dziecka proszę o kontakt: helpyou2@wp.pl Sprawdzony sposób! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusek17
nie rozumiem, mozesz napisac cos wiecej...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj0rka
Dzis odebrałam wynik testu - jstem w ciąży. Czy moze byłabyś w stanie tutaj napisać coś więcej na temat swojej metody? Zapewne niejedna z nas skorzystałaby z wTwoich rad, jeśli są skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupotyjakieś
????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rain
moze jakies czary mary ...i ciaża znika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek
Jestem w szoku!!!Dziewczyny ile wy macie lat? Macie pojecie o czym piszecie. Jesli nie macie pojecia o seksie to lepiej dajcie sobie spokoj.Czeba myslec zanim sie wejdzie do lozka a niszczyc zycie sobie i innym.Jestescie beznadziejne i nieodpowiedzialne a wasi faceci tez. Kiedys bedziecie marzyc o dziecku,a teraz mozecie stracic ta okazje. Jedna z moich znajomych wyprobowala jedna z takich dziwnych metod i o malo co sie nie przekrecila.Pomyscie nastepnym razem zanim to zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek
Jestem w szoku!!!Dziewczyny ile wy macie lat? Macie pojecie o czym piszecie. Jesli nie macie pojecia o seksie to lepiej dajcie sobie spokoj.Czeba myslec zanim sie wejdzie do lozka a niszczyc zycie sobie i innym.Jestescie beznadziejne i nieodpowiedzialne a wasi faceci tez. Kiedys bedziecie marzyc o dziecku,a teraz mozecie stracic ta okazje. Jedna z moich znajomych wyprobowala jedna z takich dziwnych metod i o malo co sie nie przekrecila.Pomyscie nastepnym razem zanim to zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUZ NIE TAKA MŁODA MATKA
CIEKAWA JESTEM CO TO ZA SPOSOB.CIEKAWA ALE NIE POLECAM ZABIJANIA TYCH ISTOTEK.JA ZASZŁAM W CIAŻE MAJAC LAT 18,URODZIŁAM I JESTEM NAJSZCZESLIWSZA NA SWIECIE.MÓJ MAŁY MA JUZ 4,5 LAT I KOCHAM GO NAD ZYCIE!!!!!!!NIEJEDNA KOLEZANKE ODSUNEŁAM OD GŁUPICH POMYSŁÓW STAWIAJAC IM SIEBIE ZA PRZYKŁAD.NIE BYŁO I NIE JEST ŁATWO ALE NAPRAWDE WARTO.PAMIETAJCIE O TYM DZIEWCZYNY!!!!!!!!DZIECKO TO NAJPIEKNIEJSZE CO NAS MOŻE W ŻYCIU SPOTKAĆ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwnabyłam
wiecie co ,ja to chyba zwymiotuje niedobrze mi bo ilekroć szukam informacji w necie co mam zrobić to mnie ktoś poucza ja wiem co mam robic i szukam informacji gdzie ....i żaden facet tego nie zrozumie żaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość can_help
Witam Dziewczyny. Jesli ktoras z Was jest w ciazy i nie moze sobie pozwolic na urodzenie tego dziecka, prosze o kontakt, moge pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, warto pomyslec o tym, ile par w Polsce czeka na mozliwosc adoptowania dziecka. warto, naprawde warto rozwazyc oddanie dziecka do adopcji. samo zostawienie dziecka w szpitalu tez jest rozwiazaniem, choc wedlug naszego prawa, duzo trudniej oddac takiego maluch w rece przybranych rodzicow, ktorzy czasem i od wielu lat czekaja na \\\"wlasne\\\" dzieciatko. Jednak jesli kobieta zadeklaruje przed porodem, lub tez po, ze chce oddac dzieco do adopcji, szansa na to, ze dziecko trafi szybko do nowej rodziny jest o wiele, wiele wyzsza. Druga sprawa.. moje drogie.. czy kiedykolwiek widzialyscie zdjecie plodu? Poszukajcie, chocby nawet w googlach... Widac na nich od razu, ze jest to CZLOWIEK... Sprawa trzecia. Mam znajoma, ktora ciaze usunela kilkanascie lat temu. Kbieta jest obecnie wrakiem emocjonalnym. I zaluje, ze to zrobila. Nie potrafi poradzic sobie z wlasnym zyciem,z emocjami.. wciaz mysli o dziecku, ktore moglo sie narodzic.. Wiele niedoszlycha matek sprawa ta sciga przez wiele lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SAFOKIR
odezwalam sie do ciebie niestety mail nie moze zostac doreczony poniewaz masz zapchana skrzynke pocztowa.. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usunelam ciaze
nie wypowiadajcie sie na temat dziewczyn ktore to zrobily nie potepiajcie ich...ja nigdy w zyciu dopuki nie przezylam tego na wlasnej skorze nie pomyslalabym o tym...zawsze bylam przeciwna temu procederowi dopuki nie przezylam tego ina wlasnym przykladzie i uwierzcie mi wielka kara spotyka dziewczyny, kara z wyrzutow sumienia...strachu...wiec nie rzucajcie kamieniami skoro nigdy nie byliscie w takkiej sytuacji te dziewczyny takze i ja,nie sa w stanie nigdy zapomniec o tym co zrobily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×