Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza83

CILEST raz jeszcze

Polecane posty

Gość Iza83

Wiem, ze jest duzo tematow o tych tabletkach, ale na zadnym wlasciwie nie znalazlam odpowiedzi na pytanie. Dziewczyny, jak sie czujecie biorac Cilest? Czy urosly Wam piersi, zwiekszyl sie apetyt, macie plamienia, suchosc w pochwie albo zmiany nastroju? Ja za jakies 2 tygodnie znow zamierzam wrocic do tabletek, ale mam 2 recepty - na Cilest i na Jeanine. I nie wiem, ktore tabletki wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania84
ja po cilescie dostalam krwotoku poza tym bylo ok ale wzielam tylko 8 tabletek , pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza83
Przeciez to jedna z najpopularniejszych tabletek! Naprawde nie macie ochoty podzielic sie swoimi opiniami? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brałam cilest.Piersi urosły mi strasznie, przy czym bardzo bolały.Czasami nie mogłam spać na brzuchy bo czułam, że śpie na kamieniach.Na początku brania tabletek miałam straszne humory, nikt nie mógł ze mną wytrzymać.Czasami były takie sytuacje, że coś robiłam i naglke ogarniała mnie taka senność, że szłam spać bez względu na wszystko.Spałam pół godziny i póżniej byłam jak nowonarodzona.I chyba miałam większą ochotę na seks.Aż śnił mi się nocami.Innych dolegliwości nie miałam, nic nie zauważyłam.To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza83
Wydawalo mi sie, ze to bardzo popularne tabletki.. A tak mi zalezy na Waszych opiniach, bo jakos ostatnio trafiam na duzo zlych informacji o Jeanine, na ktore sie tak nastawialam, ze niby nowa generacja... A teraz sie zastanawiam, czy jednak Cilest nie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Eva
Ja go kiedys brałam .Na początku nic ale po dwóch miesiacach całkiem spadło libidi.Kompletnie nie miałam na nic ochoty.Po z atym coś sie ze mną działo nie tak.Dziwna robiła mi sie głowa.Czułam sie jak w jajku.Miałam spowolnione reakcje.Odstawiłam je na jakiś czas. Obecnie biore Triquilar i czuje sie swietnie.Mam ochote na sex , nic mnie nie boli :).Tylko nie wiem czy sa to tabletki dla młodych kobiet?Ja juz urodziłam dziecko.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka
Według mnie są to njalepsze tabletki jakie do tej pory stosowałam. Nie przytyłam po nich, cera wspaniała, libido wysokie, piersi normalne, okres jak w zegarku. Niestety po 2 latach przerwy w ich stosowaniu skusiłam się na Jeanine, okropny wybór. Właśnie jestem na etapie dochodzenia do siebie po tej "rewelacji" i gdy wszystko bedzie ok znowu decyduję się na Cilest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkiponki
Ja zdecydowanie polecam CILEST.Bralam przez 5 lat bez problemowo, nic nie utylam, znosilam świetnie nawet na początku.Teraz odstawilam bo chce chce zajść w ciąże i po 2 miesiacach doszlam do unormowanych miesiaczek.Bez problemów.Acha i dodam ze biorąc te 5 lat robilam testy na wątrobe i nie mialam zadnych skutków ubocznych.Zero suchości, libido wcale nie zmalalo wręcz większa ochota na seks wiedząć ze sie jest zabezpieczonym. Podpisuje sie 10 palcami pod tym srodkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logest ma wieksze powodzenie
na tym forum :( :( :( Zalezy mi na Waszych opiniach, bo jak na razie to naczytalam sie duzo zlego o Jeanine. Nie wiem, jak moj organizm przyjmie Cilest, a jakby przyjal Jeanine, pewnie i tak bede musiala metoda prob i bledow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hormonek
brałam 10 lat,czułam się super,żadnych skuków ubocznych,jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fab-jola
Ja biorę cilest od pół roku i muszę powiedzieć, że na początku miałam strasznie długi okres jakieś 10-11 dni chyba. Ale od drugiego miesiąca wszystko sie unormowało, piersi urosły minimalnie, bolą lekko przed okresem, żadnych skutków ubocznych nie odczuwam oprócz może tego, że pomimo iż w USA jest to ponoć lek na trądzik, mi wręcz przybyło dużo małych syfków i jest to troche denerwujące. Ale ogólnie nie narzekam i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKS
hej ja po tabletach miałam noralny okres tzn. skończył mi sie tak jak powinien!!!! nie przytylam:) pocieszające bo sie bardzo tego bała!!! Piersi mi urosły i w przez pierwsze dwa opakowania strasznie mnie bolały:( ale juz teraz wszystko przeszło i juz nie ma zadnych skutków:)) buziaczki i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Cilest od 16 miesięcy. Nie przytyłam (choć bardzo chciałam) i nie schudłam. W zasadzie to wszystko jest dobrze, tylko muszę się ograniczać z jedzeniem ciężkostrawnych potraw (smażone grzyby, placki ziemniaczane...) jak również nie moge zbytnio \"mieszać\" potraw (np. jabłka, potem śledziki, czekolada, pieczona wątróbka, pomarańcze). Kiedyś mogłam jeść co chciałam i w jakich ilościach chciałam, odkąd biorę Cilest od takich \"mieszanek\" boli mnie żołądek. Libido nie spadło, lecz pod koniec opakowania \"jestem sucha\" i pojawia się konieczność używania żelu lubrykującego. Psychicznie jestem podniecona, mam wielką ochotę na seks, ale fizycznie, to jakoś brakuje nawilżenia. Odkąd zaczęłam brać Cilest, moje piersi z A zamieniły się w pełniutkie B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana22
Brałam cilest trzy miesiące. Niestety nie służył mi. Piersi mnie specjalnie nie bolały(po Mercilonie ktory teraz biore - bolą okropnie), nie urosły tez. Może troche przytyłam, około 2 kilogramów. Ochota na seks w porządku. Nie miałam też boli i zawrotow głowy. Niestety nękały mnie nastroje, bywałam nieznośna i często przygnębiona. No i NAJGORSZE: masowe wypadanie włosów i wysuszenie skory. Szczegolnie widoczne na twarzy : skóra zwyczajnie mi sie łuszczyła, odchodzila małymi płatami zostawiając po sobie czerwone plamy.Nie bylo mowy o nałozeniu fluidu czy pudru bo wszystko odpadało. Nie pomagały silnie nawilżające kremy i maseczki. No coż ale każdy jak widzisz reaguje inaczej. Mam dużo znajomych, ktore chwalą sobie Cilest. Po prostu trzeba przekonac sie samemu co jest najlepsze dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamka
Dla mnie rewelacja! Biorę od 3lat, wage mam stałą, cerę ładną, okres regularny i trwa tylko 3dni:) Próbowałam wcześniej Maervolin był koszmarny. Mam koleżankę która eksperymentowała z różnymi markami aż zaczęła brać cilest. Przy tch już została. Ale wiadomo każdy organizm różnie przyswaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-parolatka
biorę Cilest od pół roku, wcześniej brałam Diane i w zasadzie nie widzę różnicy, cera bez skazy, okres regularny dosłownie co do 1- 2 godzin, krótki i mały. Piersi mnie nie bolą ani też nie urosły (przy Diane też nie miałam takich dolegliwości) jednak miewam częściej doły niż przy Diane...nachodzi mnie chandra z byle powodu i ryczę jak bóbr...ale poza tym wszystko ok...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra20
posiadam do sprzedania 2 listki cilestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×