Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekajacNaToCoNieNadchodzi

PYTANIE O OKRES DO DZIEWCZYN ZAZYWAJACYCH TABLETKI

Polecane posty

Gość czekajacNaToCoNieNadchodzi

Witam , Mam pytanie-problem. Od dwoch miesiecy zazywam tabletki. Wszystko robie tak jak powinnam (przynajmniej tak mi sie wydaje) . W piatek powinnam dostac okres. Tymczasem jest sobota wieczor i nie na zarty zaczynam sie martwic, bo okresu wciaz nie mam :((((((( Mam pytanie czy komus zdarzylo sie ze nie dostal okresu w 7 dniowej przerwie ??????????? a mimo to wszystko bylo w porzadku (czyt. nie bylo nieplanowanej przykrej wpadki) Byc moze to mozliwe skoro zazywam tabletki od niedawna ??? nie wiem. Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to normalnie
Ja tez tak mialam ! na poczyatku mialam okres tylko 3 dni.! Albo mialam tylko plamnienie. Ale jak sie boisz to wez poczekaj jeszcze 2 dni i jak nadal nic to zrob sobie test!! I nie przejmuj sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, jestem teraz w tej samej sytuacji :| Ale mysle,ze to raczej normalne,bo biore tabletki od jakiegos czasu i zdarzalo sie,ze mialam tylko plamienia. Ostatnia tabletke wzielam we srode i do tej pory nic. Ale chyba nawet na instrukcji jest napisane,ze moze sie tak zdarzyc, przynajmniej moich tabletek a biore Jeanine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze pamietam przez pierwsze 3 miesiacece mialam bardzo roznie z tym okresem, dopiero potem uregulowalo sie na tyle ze moge zegarek ustawiac wg mojej miesiaczki :D mysle ze nie masz sie czym przejmowac jesli po kolejnym opakowaniu tez bedzie taki problem to idz do gina, moze bedziesz musiala zmienic pigulki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacNaToCoNieNadchodzi
dzieki ze zainteresowalyscie sie moim problemem troche mnie uspokoilyscie , zwlaszcza tym ze jak twierdzicie tez na poczatku dziwnie u was bylo z tym okresem... ale same rozumiecie w takiich chwilach , raz sie jest spokojnym , a za chwileee szaleje sie ze strachu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacNaToCoNieNadchodzi
dzieki ze zainteresowalyscie sie moim problemem troche mnie uspokoilyscie , zwlaszcza tym ze jak twierdzicie tez na poczatku dziwnie u was bylo z tym okresem... ale same rozumiecie w takiich chwilach , raz sie jest spokojnym , a za chwileee szaleje sie ze strachu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacNaToCoNieNadchodzi
A ijeszcze jedno pytanie : a jutro ? Jutro juz bedzie 5 dzien przerwy chyba powaznie powinnam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
Martwic to sie bedziesz mogla jesli 2 razy z rzedu nie dostaniesz krwawienia (bo okres to to nie jest!). Przy pigulkach brak krwawien moze sie pojawiac. Poza tym krwawienie nie zawsze musi byc tego samego dnia. Ma sie pojawic w 7 dniowej przerwie i czy to bedzie 2,3,4,5,6 czy 7 dzien przerwy to bez roznicy. Dla pewnosci zanim zaczniesz kolejne opakowanie zrob test ciazowy i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacNaToCoNieNadchodzi
tak wiem. to nie okres. pisze tak z przyzwyczajenia - w koncu uzywalam tego slowa przez kilka latek ;) dzieki za odpowiedz. kazda troche mnie uspokaja , ale wiesz kobieta - to kobieta - czesto szuka dziury w calym . zreszta wole zwracac uwage na takie rzeczy jak brak krwawienia , niz olac to zupelnie i spokojnie zyc sobie dalej nie wiedzac czego moge sie spodziewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacNaToCoNieNadchodzi
DZIEKUJE JESZCZE RAZ WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM KTORE WYPOWIEDZIALY SIE TUTAJ W MOJEJ SPRAWIE! Dzis rano okazalo sie ze wszystko jest pod kontrola ! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę JEANINE od 6 miesięcy. Zawsze miałam krwawienie, ostatni miesiąc tylko plamienie. W tym miesiącu powinnam dostać w środę i do tej pory nic. Zrobiłam test i wynik ujemny. Troche się boję, że nie dostaje. To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×