Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Cześć Kaacia!- dawno Cie u nas nie było ! - witam Cie srdecznie :) Nie moja miła- chodzi mi o Kate Melua. -pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Lorelai :) czasu nie mam zajeta jestem i prosze mi tu nie pisac zle na Tanite Tikaram bo bardzo ja lubie :) w Sopocie w 1998 byla niezla :) a tak poza tym to co slychac??? czy jest szansa na wypicie wspolnego piwka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze jest, a masz ochote? Mozemy sienawet jutro spotkac, po południu, jesli masz ochote na spotkanko, bardzo chetnie, tylko powiedz gdzie i o której mam sie stawić, oczywiście bede sama, bo Balladyna w Gdańsku jest. - tto narazie Kaacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorelai otwarli nowy klub na wesolej :) Gaudi sie nazywa jest za klubem hollywood moze tam??? jesli ci nie pasuje to napisz gdzie a przybede na wezwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, niech będzie 16.00, pasuje mi, moze byc ten klub Gaudi, choc nie wiem gdzie to, ale chyba podejrzewam, ze na odcinku od Sienkiewki w kierunku Hipotecznej?- to jestesmy umówione- do milego zobaczyska- jutro :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai to jest na wesolej jest atmosfera potem w dol galeria 28 zaraz za nia hollywood i za hollywoodem gaudi :) tak jak bys szla wesola w dol wesola do bodzentynskiej :) na pewno trafisz :) bede czekala o 16 pod gaudi :) do zobaczyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Jakie to wspaniale, ze mozecie sie, ot tak, umowic i wyskoczyc na ... kawe czy cos tam. Zazdroszcze. Wiem, ze bawilyscie sie dobrze na piwku. Lorelai 🌻 zycze Ci milego dnia - pierwszego - w pracy. Mam nadzieje, ze czas uplynie szybko i wesolo. Balladyna bawi na morzem, Szczesciara. Bede liczyla z Nia te pietra i czekala niecierpliwie na wianek :D Tak u mnie juz wiosna, ale poranek chlodny i deszczowy. Malo bylo deszczu w tym roku, wiec moze lac i lac :D:D:D:D:D:D Lorelai tak jak i Ty dla mnie jest duza radoscia, ze nareszcie jest pomoc dla wielu ludzi z choroba raka. Napewno teraz bedzie latwiej wykryc kolejne antidotum i na pozostale odmiany raka. Lorelai zycze Ci udanego tygodnia, pozdrawiam wszystkie kielczanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kaci, fajnie było wczoraj spotkać się, i pogadać przy piwku, czy driniu :). Tem lokal Gaudi serdecznie innym polecam, bardzo ciekawy architektonicznie, oraz przyjemny nastrój. Spotkałam swoją byłą studentkę, która była za barem( ale nie było żadnych względów specjalnych - hehe- nie liczyłam zresztą na nie ) Pogadałyśmy, poplotkowałyśmy i miło spedziłyśmy czas. Zawsze można się czegoś dowiedzieć ciekawego - ja dowiedziałam sie od niej, bo byłam zacofana niestety w sprawie kosmetologii, że można bezstresowo i bezinwazyjnie komputerowo oczyścić twarz u kosmetyczki. Pobiegne więc i zaklepie sobie wizyte- jak zobaczyłam efekty na jej twarzy, to aż pozazdrościłam :) I tak szybciutko 2 godzionki minęły jak z bicza trzasnął :D Do Empik, Dzisiaj rzeczywiście pierwszy dzień- rozpoczęcie roku szkolnego. Można powiedzieć, że po 2 miesiecznym lenistwie nareszcie do pracy, człowiek musi wtoczyć się na normalne tory codziennej harówki. Trzeba sie cieszyć tym co się ma, mimo, że to niewiele, że chciałoby się może więcej ( mam na mysli godziwość wynagrodzenia i możliwość wyżycia z niego). Wczoraj popłaciłam rachunki i marnie :(- dobrze, że jest pomoc ze strony teścia- emeryta, bo chyba trzeba byłoby zęby w ścianę! Tak jak wspomniałam o nadziei dla chorych na nowotwory, to u nas w Polsce minie chyba ze 20 lat, zanim ta genowa terapia się rozwinie i zostanie wprowadzona. Dzisiaj rano własnie otrzymałam telefon o śmierci koleżanki- jutro pogrzeb- właśnie niedoczekała tej możliwości szybkiego leczenia w/g nowoczesnych metod. Mam nadzieję jednak, że ruszy u nas medycyna, że skoro w Stanach wpadli na trop, to i u nas dalej będą lekarze podążać tymi ścieżkami? Będzie można leczyć inne choroby, np. alzheimera, aidsa, i inne choroby genetyczne. Jest w każdym bądź razie światełko w tunelu i to się liczy! Ja też życzę Ci Empik udanego tygodnia, i Tobie Kaciu i wszystkim innym foremkom :) -Wasza Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Hello dla wszystkich 🌻🌻🌻🌻🌻 Lorelai przykro mi slyszec o kolejnej bezsensownej smierci Twojej kolezanki - moze jednak to swiatelko w tunelu zablysnie szybciej. Zapewne znalas z TV - lowce krokodyli - mamy narodowa zalobe w Aus. Wielka strata dla swiata przyrody. Zycze Tobie i pozostalym kielczanom wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczeta! Chciałam niesmiało zapytac czy przyjmiecie mnie do Waszego zacnego grona... ? :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Empik, tak słyszałam o śmierci Stieva Irvina- przyrodnika, bardzo znanego, że tez zginął od kolca płaszczkI?- gdzieś czytałam, że jaszczurka go ugryzła, więc informacje w mediach sa rózne, ale szkoda faceta, bo to taka bezsensowna śmierć!. . Zycze Ci fajnego, miłego wekendu :) [kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bridget w naszym gronie!- no nie przesadzaj z ta szacownością!- hehe Powiedz coś o sobie :) ? -pozdrawiam - -Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai dziękije za przyjęcie na forum Wrocilam wlasnie ze spaceru i musze powiedziec ze jest zimno i czuc juz powiew jesieni. I niesamowice ciesze sie ze jutro wreszcie bede mogla sie wyspac. Pracuje ( jakby to ładnie ując) w branży edukacyjnej :) I ledwie zaczelam a juz mi bokiem ten tydzien wyszedł :( buuuuuuuuuuuuu Ech... może nic juz na ten temat bo i tak o smutnych sprawach ostatnio piszecie. Przyznaje bez bicia ze nie mialam jeszcze na tyle czasu zeby przeczytac wszystkie posty, ale bede musiala to zrobic zeby Was blizej poznac :) A tymczasem uciekam juz do łóżka, bo padam z nóg! Miłego dnia jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też z Kielc
Witam Odkryłam właśnie ten topik czytam i ... Lorelai mam pytanie odnośnie oczyszczania twarzy - bezstresowo, bezinwazyjnie komputerowo. Byłabym wdzięczna za podanie namiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Wam wszystkim, jestem załamana -wczoraj zmarł mój ulubiony teściu😭 -jakie to zycie jest kruche!! jak powiedział kiedys ksiadz Twardowski: \"śpieszmy sie kochać ludzi, tak szybko odchodzą. . \" -jestem zrozpaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bridget, witaj w naszym gronie- koleżanko z branży :D - tak jesien mamy piekną, nareszcie! Nie napiszę dziś zbyt wiele, ale mam nadzieje, ze będękiedys miała przyjemność poznać Cie w realu- i nie chodzi mi tu wcale o sklep :D do dziewczyny- , która pyta o gabinet,który bezstresowo, komputerowo oczyszcza twarz. Śpieszę więc z informacja, że dokonuja tego w salonie Yves Rocher w Centrum Urody Kielce na ul. Sienkiewicza 56 tel. 0413417270 Zabieg kosztuje 150zł. a czasem mają zniżkę 20% ( a więc coś około 120zł), tylko trzeba sie odpowiednio \"wstrzelić\" Pozdrawiam Was i inne foremki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też z Kielc
Dzięki za informacje w sprawie oczyszczania twarzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Lorelai bardzo serdecznie wspolczuje z powodu tragedii rodzinnej. Odnosnie smierci Stevena, to ugryzla Go plaszczka. Nagrywal film pod woda dla corci Bindi. Nieagresywna (z natury) plaszczka ukula Go smiertelnie prosto w serce. Do dzisiaj nie moge dojsc do siebie. Moze podczas urlopu i ja skorzystam z gabinetu pieknosci. Pozdrawiam Was serdecznie. Zycze udanego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Witam ponownie kielczanki. Wczoraj grzecznosciowo skorzystalam z kompa znajomych i wskoczylam na Hello... Dzisiaj, mam sliczny wiosenny dzien. Tesknie za polskim krajobrazem. Za Kielcami. Chce zobaczyc te nowe miejsca o ktorych piszecie, nowe (stare) ulice. Pobiegac po sklepach, wypic kawe ... w Teatrze. Moze ... zarkoje ... placki wegierskie ... pieczarki w Bristolu Tak pomarzyc dobra rzecz. Zebralo mnie na tesknote. Panie mam nadzieje, ze wszystko uklada sie Wam pomyslnie. Zycze wspanialego dnia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochana Empik za słowa współczucia, to fajne, że ludzie nawet, kórzy sie nie znają osobiście potrafią być tak empatyczni, życzliwi. Dziś do mnie do domu przyszła paczka z Australii ze śliczną sukieneczką dla mojej córeczki :)( takie piękne kolory, ozdoby, szkoda, że dla dorosłych takich ciuchów sie nie szyje, bo bardzo chętnie wskoczyłabym w coś tak pieknego i orientalnego). Mamy znajome w Melbourne, które też wyjechały spory okres czasu temu z Kielc. To miłe, że jeszcze o nas pamiętają. . . Dzię i wczoraj była u nas też piekna pogoda, taka złota polska jesień. Grzybiarze handlujaprawdziwkami, kaniami, juz pojawiły sie też rydze-mniam.Wczoraj kupiłam mały pojemnik, bo jednak nie znalazłam czasu na chodzenie po lesie i mam piekny zapach suszonych grzybków w domu. Czuć juz jesień. . . -Pozdrawiam serdecznie - Lorelai 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam wszystkich :) Lorelai serduszko przyjmij prosze moje najszczersze kondolencje. :(. Niestety zycie jest tak kruche jak banka mydlana nie wiadomo co kogo kiedy czeka. Ciesze sie ze sie ze mna fajnie bawilas i vice versa skarbie :) jak bede miala troszke kasiorki moze to powtorzymy ale spokojnie bo masz przeciez zalobe. :( Mowilam ze gaudi Ci sie spodoba. Pozdrawiam Cie serdecznie i witam w naszym gronie nowe kielczanki :) pozdrowionka dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Kaciaa, ze się odezwałaś. Dzięki też za współczucie. Żyć trzeba dalej, na przekur wszystkim i wszystkiemu. Ale pięknie dzis też na dworze! -Pozdrawiam Cie serdecznie. -Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim furemkom. Nie mogę spać. I może w związku z tym zapytam, jak sobie radzicie z bezsennością? Niby pracy mam bardzo dużo i jestem zmęczona, ale coż, chyba stres w związku z ostatnio przeżytą tragedią tak mnie dobija. Być może wszystko minie po tym wekendzie? Troszkę martwią mnie też przeprowadzki moich znajomych na stałe do innych państw.Tak, trzeba chyba szukać szczęścia gdzie indziej, poza tą smutną szarą rzeczywistością w Polsce. Życzę im wszystkim szczęścia na nowej drodze, niech go odnajdą - szczeście i życiowe spełnienie. Spośród moich znajomych, którzy wczesniej wyjechali do USA i Australii spora grupa ludzi osiedla się w Anglii i Irlandii, a wczoraj dowiedziałam się o zamiarze przeprowadzenia do Norwegii przez całą rodzinę mojej uczennicy. Przed wakacjami inna rodzina mojego ucznia wyprowadziła sie do Wielkiej Brytanii. Masowa migracja,k a raczej emigracja. To smutne, że za chlebem ludzie wyjeżdżają, że normalnie nie można tu egzystować, a swery rzadzące tylko walczą o stołki i gdzieś mają zwykłego człowieka. . . . Teraz z innej beczki- moja córcia skończyła w niedzielę 2 latka, jest coraz mądrzejsza. Ona jest słoneczkiem w moim życiu. Wymyśla nowe słowa, i tak na przykład \"skokiki\" to ptaki. W głowę zachodzilismy co to takiego, aż wyjaśniło się przy spacerze do parku miejskiego i ptaszarni :) Najzabawniejsza jest prosto po przebudzeniu, kiedy wypowiada wszystkie słowa, których się nauczyła, informuje, że kocha misia i śpiewa \"kukułeczka kuka. . chłopiec panny szuka- kuku, kuku. .\"a potem\" czerwone korale, czerwone niczym wino\". . -ech, może będzie z niej jakiś muzyk- po mamusi ? -Pozdrawiam Foremki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Boska Diablico ! - hehe, ale fajny nick :D Powiedz cos o sobie i gdzie bywasz, albo mieszkasz? -pozdro 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Lorelai, jednoczesnie składam wyrazy współczucia i radości. Kondolencje z powodu rodzinnej tragedii. Trzymajcie się Kochani cieplutko. Zaś słowa radości i gratulacje składam z okazji urodzin Julii.:)🌻 Tak to już jest, że smutki i radości się nam przeplatają. Ja, wciąż bezskutecznie usiłuję zdać egzamin na prawo jazdy. Już trzy podejścia za mną i wielka niechęć do zapisania się na czwarty egzamin. Od miesiąca to odkładam \"na potem\". Aaa... cholercia, bo to trza iść na to zadupie, zostawić tam 120 zł a potem jeszcze mieć kupę w porach ze strachu. Połażę jeszcze trochę pieszo, to może schudnę do Sylwestra.;) Ostatnio jestem opanowania manią zbierania grzybów. Nawet w nocy śnią mi się śliczniutkie i zdrowe maślaczki, kozaczki czerwone i ogromne borowiki.;) Wysyp w tym roku, jak nigdy. Szkoda, że już się zmino robi i co dobre się kończy. Jednak, mimo ruchu, krokieciki i pierożki nie wpływają pozytywnie na moją sylwetkę.:D Kończę i zbieram się powoli, bo idę na przeszpiegi do sklepów. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×