Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

ahoj! Jednak jestem prorokiem- wynik meczu Brazylia- Australia przewidziałam, bo powiedziałam 2:0 dla Brazylii. Przykro mi Empiczko, że Twoi rodacy nie wygrali, choć widać było tam w grze piłkarza o polskim nazwisku! Ale mam nadzieje, ze nie jest to powód do rozpaczy??? :) Ja dzisiaj i jutro na radach pedagog, wypisywanie swiadectw, uzupełnianie dokumentacji. . . ech, szkoda gadać, ale za tydzień już laba. :o) Myslę Balladyno, że i Maja jest nauczycielką , tylko głosno sie do tego nie chce przyznać. Idę legnąć na wyrko, trochę zregenerowac siły, bo jestem dzisiejszym dniem dość zmęczona. -To papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_a
Jestem nauczycielką i przyznaje się do tego :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
witajcie Rodaczki ostatnio dosc czesto Forum otwiera sie z opoznieniem tygodniowym. czy to tylko u mnie? przez kilka dni moj wpis byl ostatni. dzisiaj widze, ze odpisalyscie od razu. Tlen nie jest zbyt mily dla mnie :( Lorelai, tak przewidzialas mecz. to jest OK to 2 : 0, Australia od 30 lat weszla pierwszy raz do World Cup, to duzy sukces. po wczorajszym meczu 2 : 2 zakwalifikowali sie do nastepnego. narazie to wystarczy. ja chcialam zeby PL wygralo. mam kilku znajomych Niemcow, i wmawiam Im, ze wygrali tylko dlatego ze maja polskich graczy, i to oni strzelali gole. :D:D:D Balladyna Wy macie dosc interesujace zycie. podroze, piwko... u nas tez nie wolno pic w publicznych miejscach. wiesz co niektorzy robia? piwo czy buteleczke maja w papierowej torebce. :D Jak wiecie u mnie zaczela sie zima (haha) slonce swieci i jest ladny dzien. slysze o upalach u Was i burzach. Mimo ..zimy.. u mnie w ogrodzie wychodza konwalie. no przeciez to majowo-czerwcowe kwiaty. uwielbiam je, zawsze przypominaja mi dom. mam bardzo duzo zdjec z setkami tych kwiatow. Drogie Panie postaram sie wpasc wieczorem, mam nadzieje, ze Forum bedzie aktualne. Zycze Wam wspanialego dnia i duzo slonca. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna32
ahoj kielczanie i kielczanki, ahoj Empiczka! wlasnie wybieramy sie z Lorelei na Białe noce nad Sinnicą. w zeszlym roku impreza umknela naszej uwadze, wiec bedziemy nadrabiac. repertuar bogaty wiec zrobimy rekonesans, a jutro złożymy sprawozdanie. pozdrawiamy wszystkich :) piszcie, co porabiacie, a moze tez bawicie sie nad Sinnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna32
ahoj kielczanie, jak minela noc nad Silnicą? my z Lorelei balowalysmy do 1.30, az w koncu skonane wrocilysmy grzecznie do domkow. zwiedzilysmy Muzeum zabawek z cudowną kolekcją żab i innych rozmaitosci, ktore przypomnialy mi czasy przedszkolne, bo niektore z tych zabawek mialam w przedszkolu, nastepnie posluchalysmy spiewaczki pod KCKiem - mloda dziewuszka z mocnym glosem. tradycyjnie wypilysmy piwko w Antrakcie zagryzając chipsami, chociaz tym razem dostalysmy nie to piwko i nie te chipsy, co najbardziej lubimy - pani stwierdzila, ze duzo klientow (że niby wyżarli nasze chipsy ;) ) po czym przeszlysmy sie jeszcze Sienkiewką, w dzien pewnie bedzie wiele atrakcji, my załapalysmy sie o tej późnej porze na pchle targi i krotką rozmowe z panem Metzgerem. po czym zajrzalysmy do Jazz clubu, ktory niegdys namietnie odwiedzalysmy, ale ktory musze przyznac zszedł na psy :( bylo naprawde fajnie, a dzis bierzemy coreczke Lorelei i synka naszej kolezanki i wyruszamy na koncert katarynek, juz niedlugo - trzeba sie zbierac. pozdrowionka serdeczne wasza balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj! ale wspanialy dzien był, pan Lubawski sie postarał- ŚWIETO KIELC przebiega zankomicie, tyle imprez, ze nie ma jak wszystkich obskoczyć! Kataryniarze pieknie grali, i byl Mozart- Eine kleine Nachtmusik, Byl i Sztrauss- Walce, i Brahmes- tance wegierskie. - to wszystko w ramach Miedzynarodowego Festiwalu Kataryniarzy. Byli hobbisci i z Holandii i z Niemiec a z Polski przyjechał kataryniarz az z Kolobrzegu , razem ze sliczną i muzykalna papuzką :) Udalo mi sie porozmawiać z Niemcami- bylo to dwoje małżonków, którzy grali na 2 katarynkach w wieloglosie-przybyli z Hannoveru Wyobraźcie sobie, że takie katarynki produkują w Getyndze , a kosztuja ok 50tys. euro. . .!!! Potem poszlismy na lody , a o 15.00 grała orkiestra dęta i symfoniczna z PSM w Kielcach- to pry 4 Porach Roku. Bylo wspaniale, prawdziwa uczta muzyczna. Rewelacyjnie mój kolega-Krzysiek J. poprowadził orkiestre symfoniczna, która zagrała 2 hiciory- Astora Piazzolli- Liber Tango i Klausa B.- \"Piraci z Karaibów\". Potem były i kiełbaski i piwo i pluskanie we fontannie dzieciaków- to na placu artystów, czyli przedłuzenie ul. Leśnej , nieopodal Bliklera. Wieczorkiem zaś teatr Kubuś przedstawil sztuke, z której zwiały moje kolezanki na pokaz modeli pływających, to oczywiście było organizawane na stawie miejskim. Koleżanka Balladyby z synkiem poszła do domku, a ja wróciwszy z domu po pogodzeniu obowiązków przy pysznych bliklerowskich ciasteczkach przysłuchwałam się dalej koncertowi zespolów-Trybunie-Tutki, parodystycznemu-Stanowi Tutajowi i zakończyłam wraz z Balladyną przebogaty dzien. Jeśli ktoś z Was był na koncercie Shaikina Dudiego w Pałacyku Zielinskich, lub na Teatrze Ulicznym przy KCK-u, to niech zda relacje, jak było, bo my z Balladyna nie dotrzymałyśmy juz kroku imprezom i sie wykruszyłyśmy. A jutro tez jest dalsza część Dni Kielc, więc zapraszamy, bo my dalej idziemy w \"tango\" - cieszyć się życiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- uff, nareszcie wakacje, naprawdę mam rację - wakacje będą już. . .- tra, lalala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
u mnie jeszcze jutro i tez wakacje - koniec zajec. chociaz jeszcze pare prac do sprawdzenia i niestety referat na konferencje:( ale upał - jutro Cedzyna, bo sie roztopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
pozdrawiam z cieplej zimy, 23 stopnie, co za wspanialy dzien. ZYCZE WAM WSPANIALYCH WAKACJI. nadal strony otwieraja sie te 2 tygodnie stare. wiec nie jestem pewna czy ta wiadomosc sie pokaze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Empik! - fajnie, że zaglądasz do nas. To niewiarygodne, chciałabym, aby i u nas w zimie było tak cieplusio, jak u Ciebie w Australii. U nas jest juz lato i było ok. 32 st dzisiaj. Ja właśnie zmeczona z podróży, bo przyjechałam z Międzynarodowego festiwalu i konkursu gitarowego organizowanego w Grotnikach ood Łodzią. Byłam tam z moją uczennicą. Fajnie się i wypoczywało i uczestniczyło w lekcjach, koncertach, konkursie. Była to prawdziwa uczta muzyczna. Mam nadzieje, że nasze uczennice( bo byłam z koleżanka i jej uczennicą) załapią bakcyla i zaczną lepiej grać i ćwiczyć. Ogólnie jestem zadowolona, ale było to niestety kosztem mojej rodziny, bo okupione 5-o dniowym rozstaniem, niestety nic za darmo. Małżonek powiedział , że już do końca roku jestem zkoszarowana, i jeśli gdzieś wyjade, to tylko z małą. Kończę już, bo trzeba iść spać. To narazie i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj moi sąsiedzi sie hajcowali. . .! - straz, pogotowie, policja. . jutro bedzie chyba w prasie lokalnej- na ul. Żabiej spalila sie rudera zaprszona przez bezdomnych, mam nadzieje, że nikt nie spłonął, wydobyli jednego z lokatorów \"na gapę\" , dawali tlen, no zobaczymy. . -narazie - współczuje tylko ludziom , którzy mieszkaja po zawietrznej- czyli w blokach, nam wiatr na szczęście sprzyjał, ale swąd jest, niestety boli głowoa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Hello z zimy. Wiem, ze macie bardzo gorace lato. W centum miasta temperatury sa wyzsze niz na otwartym polu. Znam te odczucia. Wiecie co, pamietam ze przez pierwsze lata w ogole nie przeszkadzaly mi wysokie tem. ponad 20 lat temu, mielismy 42 - 45. moglam wylegiwac sie na plazy godzinami. Teraz unikam slonca jak moge, chowam sie przed goracem. Pije wode litrami oby nie miec bolu glowy. A jak Wy sobie radzicie? Lorelai przykro slyszec o pozarze. mam nadzieje. ze nie bylo smierlelnych przypadkow. Jak to mozliwe zeby w PL byli bezdomni? wiem ze to pytanie jest smieszne. ale w naszych Kielcach? jak Rzad moze dopuscic do takiej sytuacji? przeciez ci ludzie wybieraja politykow do wladzy, aby pomogli zlepszyc zycie. wystarczajacym szokiem dla mnie bylo widziec bezdomne psy, ale ludzi? Serce boli. Jakim powodem jest bezdomnosc w Kielcach? Prosze napisz w wolnej chwili, jesli jest na to wytlumaczenie. Dzisiaj jest chlodny ale sloneczny poranek. mamy bardzo malo deszczu ja na zime. Zle dla farmerow i dla nas. bo oszczednosc wody bedzie na najwyzszej skali. wtedy nie wolno podlewac ogrodu, prac przed 18 godzina. itp. Panie, Lorelai i Balladynka32 zycze Wam i wszystkim kielczanom milego wakacyjnego urlopu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Empik, Masz dobre serduszko, martwisz sie o biednych pozostałych ludzi w Polsce. Jeszcze powiem o tym pożarze. Na szczęście nikt sie nie spalił. Ten dom, który juz się nadaje do rozbiorki , to juz 5 pożar. Bezdomni w Polsce, to rzeczywiscie spory problem. Sa to ludzie różnych kategorii, np.biznesmenii, którym sie nie powiodło- mięli pozaciagane kredyty w bankach, i niestety niezbyt dużo szcześcia w interesach, lub ludzie po kolizji z prawem, których wyrzeka sie rodzina, albo starsi ludzie, którzy nie mają pomocy od swojej rodziny. Jest to smutne, jak rodzina wielodzietna jest wyrzucana na bruk, z tego tylko powodu, iż nie płaca za czynsz, bo matka i ojciec poprostu stracili pracę, i brak perspektyw na jej znalezienie. Ludzie, którzy nie sprawdzaja się w zwiazkach i sa poprostu wyrzucani z domu. Natomoast rządy w Polsce sprawowane są przez nieodpowiedzialnych karierowiczów, nieodpowiednio wykształconych, którzy nie maja pojecia o rozwoju gospodarki, tylko nadal sprawy ideowe w mediach są rozdmuchiwane i zajmują sie blahymi sprawami , aferami, aby odwrócic uwagę od istotnych spraw- czyli egzystencjalnych. Jesteśmy niestety nie nauczeni od pokoleń współpracy na rzecz polepszenia gospodarki, tylko rywalizacja, zawiść, \"podkładasnie świń \". Niestety to nie rokuje na pomyslność naszego kraju i jego wizerunek na zewnątrz. Sory za rozwlekłość wyjaśnień, ale to subiektywna ocena, czy mogą inni, zyjacy pod ta długościa i szerokoscia geograf. potwierdzić?- zobaczymy. I tym oto pesymistycznym akcentem kończę i pozdrawiam- miłe Aborygenki. -Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaas
ja jestem z kielc ;) os swietetokrzyskie ;)) mam do Was prosbe, kliknijcie mi na link http://www.humorpage.pl/?kk=19 nic wiecej nie trzeba robic, thx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Waszystkim, ja też życzę udanych wakacji. Pogodę mamy piekną, więc mozna sobie pozwolic na odpoczynek nad Bałtykiem , lub w górach, jak ktos woli, albo jeszcze nad naszymi pieknymi Mazurskimi jeziorami :) Ja wybieram się w miesiącu sierpniu z rodzinka w Tatry Słowacjue, moze jeszcze uda mi się zwerbowac Balladynę, może ktoś jeszcze chciałby do nas dołączyć? Jestesmy zauroczenie miejscowościa-Strbskie Pleso, ale teraz chyba moze gdzies wybierzemy się do Niskich Tatr-Slowenski Raj. Chcemy troche połazić po dolinach i wymoczyć tyłeczki w ciepłych wodach. ., czyli termalnych :) A gdzie spędzają, lub zamierzają spędzać inne foremki wakacje, można wiedzieć? -Pozdrawiam- Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Pozdrawiam 'gerlfrends' z Kielc. Wiem, ze macie bardzo goraco w kraju. u mnie zima. ale jest 21 stopni w dzien, a wczoraj 1 stopien w nocy. Smieszna zima. malo deszczu, to zle dla farmerow i dla nas. Ceny wody wzrosna, a oszczednosc jej bedzie jeszcze wieksza. Lorelai dziekuje za obszerne wyjasnienie odnosnie polityki w kraju. Tak przykro jest slyszec ze ludziom jest zle. Zycie jest takie piekne. no ale coz, -polityka-koryto-wlasna kieszen. Nawet jak ktos znajdzie sie uczciwy, to nie ma szansy na przetrwanie przy wiekszosci zainteresowanej tylko swoim nosem. Oni sa wszedzie tacy sami. Ostati moj urlop w PL, miedzy innymi bylam nad Dunajcem. Co za wspaniale wspomnienia. Wczoraj tez kolezanka przyslala mi mase zdjec z Baltyku. Slicznie zrobione, o kazdej porze dnia. Bardzo uzdolniona dziewczyna. Sprawila mi duza radosc. Marze o urlopie w Kielcach i calej Polsce. Mam mase zdjec z calego kraju. Chwale sie Ozis znajomym. Bo przeciez oni mysla, ze PL to 3-ci swiat. Lorelai Balladynka pozdrawiam Was serdecznie 🖐️ dla wszystkich Rodakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
WOW Tlen pracuje, udalo mi sie za pierwszym razem. witam Was kochane dziewczyny sprobuje wyslac Wam zdjecie Oceanu Indyjskiego. oraz czarnego labedzia, zyjace tylko w Zach.Austr. [URL=http://img70.imageshack.us/my.php?image=img0696ie8.jpg]http://img70.imageshack.us/img70/1867/img0696ie8.th.jpg [URL=http://img50.imageshack.us/my.php?image=img0725mw0.jpg]http://img50.imageshack.us/img50/6278/img0725mw0.th.jpg Mam nadzieje. ze wyszly OK Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochana Empik! ale nam narobiłas ochoty na spacer piękną plażą nad oceanem- mniaaam!!!!! A i ten czarny łabędź - przepiękny! Ja teraz zastanawiam sie nad sprawa zdrowotną- chciałabym, jeszcze oczki laserem poprawić, więc myśle, myślę i myślę. . . A nasza Balladynka kupuje własne \"m\" w Kielcach, też mocno sie biedna zastanawia jak nie dać się niepotrzebnym opłatom, -deweloperowi, skarbówce, notariuszowi, więc tez mysli, mysli, myśli. . . :) Pozdrawiamy i ściskamy mocno z upalnych Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ahoj kielczanie. no tak, lorelei juz wychlapała (swoim zwyczajem) moje plany :) tak, teraz przezywam gorączkowy okres wyboru mieszkania, ktore z 36 skromnych metrow rozroslo sie do 60, a z tym mam przerazenie w oczach na mysl o kredycie. jednak decyzje trzeba podjąc i zyc na swoim. wiec jak sie powiedzie w przyszlym roku zaprosze do siebie na parapetowke :) pozdrowionka serdeczne wasza balladynka Empik, dzieki za zdjecia, czy te stopy w japonkach są twoje? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
mam bardzo udany dzien. Tlen znowu otworzyl sie bez wiekszych klopotow i oczekiwan. :D Witajcie damy kieleckie. ❤️ Ciesze sie z Twoich planow balladynko, i tak trzeba placic i tak. a przynajmniej na swoje. Uwielbiam dekorowac domy i mieszkania. Ja tez mialam duzo strachu z kupieniem domu, ale przez ostanie 12 lat zarobilam 4 x tyle. gdybym sprzedala teraz - to jestem baaaardzo bogata :D:D:D Wiec balladynko powodzenia i pamietaj stress przejdzie po roku, a pozostanie radosc z wlasnego kata. Te japonki i te nogi to nie moje, ja robie to zdjecie z labedziem, - nie wiem czyje to nogi. Ja nie chodze tutaj w japonkach (YAK. australany to ubieraja nawet na swieta), wiec malo kto z europejczykow je kupuje. chociaz teraz jest duzo ladnych i kolorowych. ale jakos niechec do japonek pozostala. Lorelai slyszalam ze warto zrobic lasera na oczy. wiec tez zycze powodzenia. Dziewczeta wysle Wam jeszcze kilka fotek na pocieszenie oka. m.in. mojego kotka, bidulek ma juz prawie 14 lat. ale wyglada jak mlody chlopaczek:D, moze znajde tez pieski i wiecej oceanu. Pozdrawiam teraz i zaraz cos tam wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Gość dla wszystkich pan
o imieniu ANNA 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
przyłączam sie równiez do pozdrowień imieninowych, tym bardziej, ze mamy takową w naszym gronie :) buziaczki. zdróweczka 🌻. niedawno bylysmy razem u fryzjera i przyznaje uczciwie, ze czuprynke mam jak trzeba. i tu dziekuje naszej solenizance, ktora mi doradzila fryzjerke. pozdrawiam społeczność kielecka i pędze załatwiac dalsze sprawy mieszkaniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_a
Witam. Wreszcie założyłam sobie Intrnet. Częściej bedę tu zaglądać. Korzystam ze słońca. Jestem pieknie opalona i taka upalna pogoda wcale mi nie przeszkadza :) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i składam spóźnione życzenia wszystkim naszym wspaniałym Annom, Krzysztofom,Martom,Liliannom, życząc udanych, pięknych wakacji, pomyślnego wiatru w żaglach i słonecznych dni w życiu przez cały rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
witajcie drogie kolezanki Sierpien, czy juz sprzedaja bulki z jagodami. te najlepsze na swiecie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedają, ale w tym roku bardzo mało jagód , bo okropna susza. Niedawno pozar strawił sporo lasu na Białogonie, i niestety pala sie torfowiska tam :o( My natomiast z Balladyna i moja rodzinka wyruszamy dziś na Słowację. Celem naszej podróży bedzie Beszenova- czyli baseny termalne, chcemy sie tam wypluskac, pomoczyc tyłeczki w babelkach, wziąść troche masaży leczniczych. Przedtem jednak jedziemy do Koszyc, zobaczyć stare miasto - jest tam piękna fontanna wspaniale oświetlona i puszczana muzyka- woda współgra z muzyka i pnie sie raz wysoko, raz nisko- pieknie to wygląda. . :) (Chciałabym coś takiego mieć kiedyś w przyszłości u siebie za domem- hehe :) ) Może jeszcze zahaczymy o Tatry wysokie-- i jakieś 2 dni spędzimy w Strbskim Pleso? Zobaczymy, na ile kaski nam starczy, bo bedziemy dość oszczędnie sie rządzić, ale nie z przesadą :classic_cool: To narazie , trzymaj sie Empik i pozdrów swoją kolezanke- Helkę1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Panie pozostalo mi tylko zyczyc WAM wspanialej zabawy. Czekam na wspaniale opisy pieknych stron. duza 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_a
Jagodzianki sprzedają już od dawna. Ja mam w domku mały remoncik tzn. miał być mały ale jakoś się rozrasta i końca nie widać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Foremki! :) Właśnie wrócilismy 2 dni temu ze Słowacji i regenerujemy się klimatycznie, zbieramy siły. Widze, ze moja koleżanka-Balladynka się leni. .-hehe, to ja opiszę wrażenia z naszego pobytu. Koszyce sa pięknym starym miastem, jeszcze za czasów Habsburgów była tu letnia rezydencja tamtejszych moznowładców, którzy przyjeżdzali tu wypoczywać. Ulokowalismy się w akademiku medycznym, gdzie spędzilismy 2 dzionki. Stare Miasto było dość blisko, więc spacerkiem podążaliśmy tam w 20 minut. Stare kamienice misternie rzeźbione, gotycki Kościół, jakich wiele w Europie- jeśli widzieliście Katedre w Kolonii, Kościół św. Stefana we Wiedniu, to wiecie o czym mówię. Niezwykle urokliwa jest fontanna w centrum Starego miasta, tuz nieopodal Koscioła. Muzyka współgra tu razem z woda, im głosniejsza, tym wyżej unosi się woda, do tego kolory lamp noca dodają wielkiego uroku. Sporo tez zakochanych par siedzących na ławkach można tu zobaczyć http://www.invitour.com/index.php?Cmd=ShowGalleryImage&ImageID=106〈=pl Znalazłam powyzszy link z fotka, ale ona wcale nie oddaje tego piekna!. Po zwiedzeniu Koszyc, i odwiedzinach w barach na Starym Mieście pora była na Beseniovą. Udaliśmy sie do prywatnego domu państwa Slusniaków( Beseniova 2), który serdecznie wszystkim odradzamy z kilku powodów: 1. Dom położony jest blisko drogi, którą rano pędzą ciężarówki a za tą drogą jest rzeka i dalej autostrada, więc huk rozpędzonych aut wybudzał nas dość często rano. 2. Gospodyni okazała sie być bardzo gadatliwa i namolną osobą, na samym końcu ochrzaniła nas, że o 10.00 punktualnie nie opuścilismy jej domu, co było napisane w regulaminie!( spóźniliśmy się 7 minut) 3. Infrastruktura w domu niezbyt szczęśliwa, bo są tam 4 pokoje na pietrze, w których łącznie przebywało 12 osób ( a tylko 2 kible( jeden samodzielny, ale z którego bardziej capiło , niż w szalecie miejskim) 4.Nasi sasiedzi notorycznie okupowali kuchnie jak i równiez łazienkę. Tak więc odradzamy takie zamawianie internetowe kwater. Najlepiej samemu przyjechać i sie rozejrzeć po okolicy. Oprócz tych negatywów sam kompleks basenów termalnych był ok. Oto link:http://66.102.9.104/search?q=cache:XjJ-Fiwt9AUJ:familytour.pl/galeria.php%3Fpokaz%3Dgaleria%26Id%3D13+Beszeniova&hl=pl&gl=pl&ct=clnk&cd=1 Może i Balladynka doda cos od siebie. To narazie tyle. Acha jeszcze jedno, nie wszystkim odpowiada tamtejsza woda pitna( mój małżonek miał rozstrój żołądka, moja córeczka też nie najlepiej sie miewała, ale my z Balladynka, to jak rybki we wodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×