Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość PAOOLA1
twoje wypowiedzi świadczą o tym że największym ciołem i chamidłem jestes ty frajerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethh
zabolało? oooo o taki efekt mi chodziło hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAOOLA1
nic nie boli tylko przyznaj sie skąd jestes a nie obrażaj innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliozabethh
z Koziej Wulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAOOLA1
tak właśnie myślałam ale hit , a może z Cycowa koło Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POOLLAAA2
elizabeth jest z Koziej D....u.........py, widac to po jej wielkiej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak było
:( miło i kulturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu i nie ma tej elizabeth z koziej wólki przez u otware szkoda bo jeszcze bym z nią pogadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
Lorelai to piękna i mądra Dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-hej Franek z fabryki firanek, -dzieki za komplement, ale chyba mówisz o moim pięknym duchu?- bo chyba w rzeczywistosci mnie nie widziałes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z fabryki firanek
Lorerai - też. pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethh
do POOLLAAA2 ---ech kobieto, a czy inteligencję można zobaczyć? jeśli ją widziałaś to daj znać jaki ma wygląd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ahoj Lorelei - skad ta druzgocząca samokrytyka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj Balladynka! Ja jestem krytczna, to fakt. Nie uwazam siebie za piekną, jeśli chodzi o wygląd, ale ogólnie lubie siebie. Może być. . . Do tego, zeby być fizycznie piękna to musiałabym zafundować sobie kilka zabiegów operacyjnych, ale nie przesadzałabym z tym jak Cher, czy Mikel Jakson. Gadałysmy juz nieraz na ten temat, ale sama przyznasz, że jak pojawimy sie gdzies w dyskotece, to od razu łańcuszek facetów obok sie zjawia, no nie? - to chyba nie jest jeszcze z nami tak źle - hihi :D W styczniu przeciez startowałam do edycji telewizyjnej pt. \"Łabędziem być\" ale nie przyjęli mnie, chyba były kobiety bardziej potrzebujące pomocy kosmetycznej, niż ja. Po ostatnio przebytej wiosna operacji, która uratowała moje zycie powiedziałam sobie, że nie bede wiecej nic robić ponad to, co konieczne. Tak mi dopomóż Bóg Pozdrowiam Cie serdecznie-Lorelai 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
tak Lorelei, byly dobre czasy podrygiwań dyskotekowych. Ja juz wypadlam z obiegu, czego nie powiem o Tobie ;) jeszcze w piecu żar bucha. Empiczka tak ciekawie opowiedziala o ozis, ze doslownie sobie ich wyobrazilam w tych kapeluszach - pewnie musialam kiedys widziec w tv. Empiczka, pisz wiecej, co u Was. Piszesz ciekawiej niż National Geografic i wiadomości mamy z pierwszej ręki :) pozdrawiam serdecznie. dzis wybieram sie do fryzjera (tego od kollorowej) bo mi grzywka juz na nos spada. wieczorkiem napisze wiecej, bo bedzie o czym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ahoj , wybieramy sie dzis z Lorelei do KCKu na balet Jezioro Łabędzie w wykonaniu Moscow Balet. to prawdziwa uczta dla duszy. Bylysmy w zeszlym roku, teraz powtorka, ale warto, pamietam, ze czulam sie jak w bajce. gdyby jeszcze scena byla troszke wieksza, to zupełnie bajka. mamy dobre miejsca, wiec juz zacieram rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniały balet, warto go zobaczyc, przecudna muzyka Piotra Czajkowskiego, oraz wpaniała choreografia. Obejrzec to arcydzieło na zywo, a w telewizji, to rzeczywiście kolosalna różnica., A artysci sie napracowali- 3 godziny biegania po scenie, to nie lada wyczyn! Balladyna miała racje- wspaniała baśń pięknie opowiedziana. ja oczywiscie bardzo dobrze znam muzyke, bo trzeba było swego czasu wszystkie wątki z baletów, koncertów , symfonii umieć grać , czy też spiewac. Lata nauki! Warto iść na wszystkie arcydzieła Czajkowskiego. -Polecam--Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego, samych słodkich prezentów , i oczywiscie dzisiejszym solenizantom- wszystkieo najlepszego 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokół Nisko ponad wszytsko
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam porządki przedświąteczne? Wafelki już kupione? Okna pomyte, drewna narąbane? - od razu przypomina mi się piosenka \" disco kukuła, kukuła disco. . \" Od razu z tego miejsca wszystkim przedsiębiorczym fremkom i pozdrowionka 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
AHOJ Kielczanki jestem zabiegana, zapracowana dlaczego ten czas tak szybko leci? A robota stoi:D:D:D Panie u mnie czas cofniety o godzine, wiec mamy 8 godzin roznicy w czasie (teraz jest po 23:15) Pogode mam sliczna, lato w pelni. Wiem, ze u Was tez nie ma jeszcze zimy, tej normalnej grudniowej. Panie innym razem wytlumacze moje zabieganie i brak czasu. Teraz pozdrawiam Was serdecznie i zycze samych radosci przedswiatecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Empik! To super, ze u Ciebie jest piekna pogoda. U nas też zdarzają sie czasem dni niepodobne do grudniowych. Dzień jest krótki, zmierzch nastepuje już po 15.30 . brakuje nam troche dnia. . . Już za tydzień Świeta, czas cieszenia sie bliskością rodzin, prezentami. U mnie nie będzie tak wesoło( teściu odszedł na łono Abrahama w tym roku), ale zrekompensuje nam tą strate obecność rodziny mojej siostry. Trzeba cieszyć sie życiem, szanować spokój, zdrowie, czas. . i regenerować siły, po całorocznej harówie; na szczęście specyfika mojej pracy jest taka, ze często są przerwy, choćby ta Świąteczna od 23-2 I. Następnym razem napisze może wiecej, narazie- papatki, ido usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Lorelai, Balladyna i pozostali rodacy zycze Wam wspanialych i spokojnych Swiat. Moze troszeczke sniegu, bo inaczej to jak swieta na plazy w Australii :D Wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja życze też wspaniałych Świąt Bozego Narodzenia wszyskim foremkom, pozdrawiam cieplutko z coraz piękniejszych Kielc. -Lorelai- 🌼 👄 Szczególnie cieplutkie pozdrowienia dla Empik, Helki1- naszych krajanek zza Oceanu, Janka Szpachlarza, Balladynke, Kollorową, Kaacie, i innych miłych i aktywnych- hej ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
najlepsze zyczenia swiateczne sklada Balladynka. Zmykam na połnoc do rodzinnych pieleszy. Do uslyszenia w Nowym Roku buziaki dla pań i panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez zycze wszystkim wszystkiego najlepszego szczegolnie Lorelai :) i Balladynce :) choc u mnie nastroj wcale nie swiateczny :(wszystkiego NAJ NAJ NAJ w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez przylaczam sie do zyczen Z okazji Swiat Narodzenia Panskiego zycze Wam wsiego co najlepsze i najcudowniejsze i oby ten Nowy 2007 byl tym najpiekniejszym 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×