Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

A musze sie pochwalić za Balladynkę(bo to skromna dziewczyna)- jej książka też w naszym Wydawnictwie wydana już od dwóch lat na półkach księgarni dostepna. kto sie interesuje XX-wieczną literaturą zza wschodniej granicy, ten moze być jej szczęsliwym posiadaczem :) Pozdrowioneczka. Pogoda w Kielcach wydaje sie być dziś łagodniejsza, choc oczywiście zima nadal. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska/...
co to za koncert? i gdzie..? Pewnie dzis jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
tak, koncert był dzis, juz jestesmy po i pod milym wrazeniem. Lorelai tradycyjnie napisze wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłysmy z Balladynka i znajomymi z pięknego koncertu w KCK-u pt.\" Usta milczą dusza spiewa\" Solistami byli Ewelina Hańska, Bogusław Morka,Iwona KaczmarekJan Zakrzewski, akompaniował im zespół o nazwie Allegro. Piskny koncert, który zawierał najsłynniejsze miłosne arie operetkowe . Miło, fajnie było. polecam jeśli bedzie podobny w waszych miastach. Idealny, aby pójść z mężem, lub sympatią. Ciepłe pozdrowienia od Lorelai- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniona
Czesc wszystkim Kielczanom!! po raz pierwszy przeczytalam wasz topik i bardzo sie ciesze ze ktos pisze o Kielcach bo to naprawde super miasto! Mieszkalam w nim przez 20 lat,teraz niestety od 3 lat mieszkam w Dublinie i choc dobrze mi sie tu zyje to nie ma to jak w moim malym miescie na KSMie oczywiscie:> Teskni mi sie za miastem jak i za ludzmi ktorych tam zostawilam! Pozdrawiam Was bardzo goraco!Trzymajcie sie ciplutko w te zimne wiczorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Ahoj witamy serdecznie stesknioną :) ktora zamiast w naszych kochanych Kielczątkach mieszka: 'In Dublin's fair city, where the girls are so pretty.....' ;) miło nam, ze sie odezwalas. Napisz czym sie zajmujesz w Dublinie. Mamy juz koleżanki w Perth, teraz w Dublinie - Kielce sie rozrosły na całą planete, hoho. pozdrawiam serdecznie Balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
///// ////// 🌻 Happy Walentynki 🌻 ////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! Ten powyższy link dostałam od znajomego z internetu przed walentynkami. Pokazałam mojej matuli, a ta zbulwersowana powiedziała cyt. \"zamiast na głupoty mitrężyc czas, to lepiej bys rózaniec zmówiła !\" , ale dłuzsza chwile nie mogła oderwac wzroku. . A jak Wam podoba sie link instruktażowy? Czy któres z propozycji szczególnie was zafrapowały, bo mnie tak- hehe :) Pozdrowioneczka. Ps. Mam nadzieje, ze nie jestescie równie zbulwersowane, jak moja matula???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie odpisuje, a więc wiem, wszyscy zajęci \"ćwiczeniem\" pozycji instruktażowych? -hihi - pozdrawiam -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A coś ty taki cięty na Kler, czyżby w dzieciństwie molestował cie jakiś księżulo? -Pozdrowionka-\" Może nie mnie bo już bym mu zgotował taką nauczkę żeby prosił żebym go dobił.Ale molestowali budżet Polski i się za bardzo żądzą.Oni są podobno od służenia.A ktoś ich tego służenia powinien nauczyć.A kodeks karny powinien zachęcać ich do wypełniania swoich zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Amancie! -tak, tak- forum kieleckie działa, to chyba fenomen, i bardzo sie z tego cieszymy z Balladynka :) Nic mi o tym nie wiadomo, aby którakolwiekz nas ubiegała sie na prezydenta; a tak,teraz sobie przypominam- jedna z kobitek na naszej Akademii ubiegała sie o prezydenture miasta- dr.Grzela, ale nie powiodło jej sie- troll Lubawski przeszedł na nastepną kadencje- chyba z powodu tego stadionu, który wybudował i tych pomników nastawiał ( ja bym za to skazała go na dożywocie, za to ze życie w mieście podczas meczy i po stało sie nie do zniesienia) a te betonowe płyty, co je postawił na Kadzielni, to też o pomste do nieba krzyczą!!!- tyle marmuru i naturalnego kamienia w okolicy, a ten palant zniszczył krajobraz - a ma to słuzyć zobrazowaniu tablic, które z X- orgiem przykazan dostał od Chrystusa Mojrzesz. Co do księżuli, to nie należy wszystkich wrzucać do jednego worka. . Podobnie krzywdzące jest to, jak postrzegaja Polaków za granicą, mówiąc że to \"same kurwy i złodzieje.\" . . Nie zgadzam sie z taką opinią, więc nie generalizujmy! Musiałeś być jednak molestowanyprzez księży, albo ktos z twojego otoczenia- szczerze współczuję. . Mam tez znajomego, który był bity i szkalowany przez kolegów w szkole, za to, że był wychowywany jako gnostyk( oczywiscie napuszczał na niego kolegów klecha) To przykre,słyszec, że jednak nie jesteśmy społeczeństwem tolerancyjnym. Niech żyją wolni ludzie.nie mam nic przeciw lesbom i homosiom. Niech sobie żyją , ale niech nie mają praw do adopcji dzieci, bo to już dewiacja! Pozdrowienia dla amanta wszech czasów. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ahoj kielczanie i kielczanki! a to Lorelai zapuscila nam garść kontrowersyjnych informacji - nic tylko dyskutowac. Wachlarz od gimnastyki cielesnej poprzez psychologie z socjologią i polityką wlącznie ;) Amancie topik nasz dziala i jakos nie kwapi sie ku schylkowi, natomiast temat, ktory poruszyles, juz dawno odszedł w niepamiec - przypomnial mi sie dowcip o zyrafie, ktorej opowiadano kawał :) ja dzis krociutko, zmykam, bawcie sie dzis dobrze - śledziczek! z radosnym pozdrowieniem balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Ufffffffffff ............. "Fachowcy" naprawili mi Internet - Hurra! Drugie ... uffffffffff .... dzisiaj u mnie bylo 34 stopnie. A u Was slysze -8 w nocy. I co lepsze ? :D:D:D Lorelai moze jutro uda mi sie wejsc na ten link (zamiast zdrowasiek) :D:D:D Teraaz szykuje sie do spania - ciezki dzien mialam :D Pozdrawiam Was serdecznie. I do nastepnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga_aga
hurra!!! wreszcie znalazłam topik, który mi pasuje:) i ktorego szukałam. Tezcierpię na brak znajomych. Również jestem z Kielc:)))) Pozdrawiam wszystkich:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga_aga
Inspektor, a juz myslalam, ze nikt po mnie nic nie napisze:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga_aga
...i zamilko....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga_aga
heee...dziewczynko..noo..jak to ładnie brzmi:) Tak Inspektorze mieszkam w Kielcach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
witajcie jago_ago i ciapciaku. my z lorelei po feriach w wirze pracy, wiec zaniedbalysmy topik. Ale trzymamy reke na pulsie. napiszcie troszke o sobie, co porabiacie w naszym kochanym miescie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
zupełnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj!- ale sie topik rozognił! -hihi. Witam wszystkich i starych i nowicjuszy Jagę-Agę, Inspektora Ciapciaka i Chilli81 :) Od czasu do czasu spotykamy się z Balladynką i z innymi foremkami z naszych okolic w jakieś przyjemnej knajpce na pogaduchach, lub disco, czy na imprezkach kulturalnych- koncerty, teatr, kino. Balladynka sie nie pochwaliła, ale w zeszłym tygodniu wyrwałysmy sie do kina-multiplex na fajny francuzki film \"Miłość, nie przeszkadzać\" Fajny film, usmiałysmy sie i zrelaksowałysmy. Gorąco polecam :) Balladyna miała cos wiecej napisac, ale jest ostatnio jakas małomówna i enigmatyczna :) Pozdrawiam serdecznie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich KIELCZANEK, z okazji SWIETA KOBIET. U mnie 42 stopnie od kilku dni, przesylam WAM 20 stopni do Kielc ////////////////////////////////////////////////////////// Sorry ze tak krotko, brakuje mi czasu na kompo od kilku tygodni. Wytlumacze innym razem. Milego dnia Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powyższych forumowiczów, czyli Mietka Wirażkę i Empik i dziękuję za życzenia w imieniu wszystkich niewiast- nie tylko kieleckich :) 🌼 Byłysmy z Balladyna na reklamowanym ostatnio filmie-Testosteron\" i polecamy- jest smieszny i mozna wyłozyc 16zł., bez żalu. . . :) Nie bedę opowiadała treści, ale on razu przypomina mi sie piosenka , która mówiła o młodym człowieku, który zakochany przyprowadza swoja dziewczyne, aby przedstawić ją ojcu, a ten mówi do niego, że zna ja i mówi\" oto siostra Twa, o ktrórej nie wiedział nikt\" na to chłopak ojcu odpowiada\" och Tato, co za pech spotyka dzisiaj mnie, och Tato, co za skandal, gdy mama dowie się. . \'\" I tak wszystkiemu winien nadmiar testosteronu, którego można winić za rozwiązłość ( zresztą u obu płci) -papatki- Wasza-Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Witam Was serdecznie z cieplych krajow :D Lorelai dziekuje za mile pozdrowienia na 8 marca - Czy wiesz, ze tutejsze kobiety nie znaja tego swieta. Wzdychaly ze smutkiem, jak im opowiedzialam jak polscy panowie swietuja z nami ten dzien. Czekoladki, wodeczka, Dlugie kolejki u .... Krysickiej ............. czy nadal tak jest? Balladyna czy Twoj dom duzo urosl .. Panie zycze Wam milej niedzieli i do nastepnego razu. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×