Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość empik
Witaj Loreal i Balladynka. Dopiero bedziemy o czym mialy gadac przy spotkaniu. Zycze Wam wspanialego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Empik, napisz mi na meila, kiedy będziesz w Posce, a konkretniej w Kielcach, ja w meilu podam Ci numer telefonu i się umówimy. oto mój e-meil : oludka@wp.pl Do miłego zobaczenia -Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Lorelai i Balladynka, i pozostali Kielcznie🖐️ Lorelai, Zaraz wysle Ci @ chociaz nie wiem jeszcze dokladnie co i jak. Dalam sobie termin miedzy 27-06 # 6 - 07 - 07 i NIECH SIE TAK STANIE. :D:D:D Pogadamy juz juz ....... Zycze Wam milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ahoj Kielczanie, Empik, Lorelai, niedziela a u nas szaro za oknem. wczoraj padalo wiec w ogolre nosa sie nie chcialo za drzwi wyciagac. dzis Lorelai jedzie ze studentami do Umianowic pograć. niezła wycieczka, bylam kiedys, jedzie sie ciuchcią Ponidzie. ale sloneczko potrzebne, bo bez niego szaro-buro. ja zato do konca czerwca obsypana papierami, w koncu wybronie swoich i wakacje :) mozna sie bedzie zająć sobą .... i nie tylko.... ;) pozdrowionka serdeczne Empiczka - czekamy :) a gdzie reszta naszych kielczanek i kielczan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) dziewczyny glownie was tyczy sie moje pytanko. Potrzebuje udac sie do fryzjera a nie chce isc do zadnego salonu. Podobno jest w kielcach fryzjer stylista o imieniu Pawel. On jedzi do domu do klientki i sam jej dobiera fryzurke czesze ja etc. I chcialabym sie dowiedziec czy ktoras z was miala z nim do czynienia jaki jest>??? czy dobrze robi wloski?? czy warto korzystac z jego uslug/??? Jak wiecie napiszcie mi prosze bede wdzieczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo jak dobrze ze tu trafilam
moze polecicie mi jakies fajne jeziorko , zalew (bez tlumow) albo miejsce gdzie mozna sie spotkac, odpoczac i spedzic przyjemnie czas wlasnie w okolicach Kielc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kaciaa, ja czesze sie u faceta w salonie Loreala na Sienkiewce, ale ten fryzjer ma na imię Artur, ale czy on jeździ do domu klientek tego nie wiem.. . - ech fajnie byłoby, gdyby wiecej takich fajnych młodych frzyzjerów przyjexdzało do klientek, chetnie skorzystałabym ( pod nieobecność mojego męża w domu) :D Do kobietki, która wpisała się : \" ooo jak dobrze ze tu trafilam\" -Możesz świetnie wypocząć nad kieleckimi jeziorami, np. pod Cedzyną, albo w Siełpi. Życzę przyjemnych wrażeń. -Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorelai nie na pewno nie o tego mi chodzi :( Tamten na bat ma na imie Pawel ale za kurza stope nie wiem jak kontakt do niego zlapac a podobno jest rewelacyjny i robi cudenka na glowie. Tak ze kielczanki zlitujcie sie pomozcie bo do tego wszystkiego jest niedrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empk8
Za moich czasow :D znanym fryzjerem byl Pan Tadeusz:D Mietek Twoja stopka znowu mnie ubawila - gratulacje dla ptaszka:D BALLADYNA❤️gratuluje 🌻....... i do zobaczenia. LOREAL dziekuje za @ i do widzenia sie:D ZYCZE WSPANIALEGO WEEKENDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
witajcie, a h o j :) ja chyba wiem, o kim mowi Kaacia, kiedys kolezanka mi o nim opowiadala i nawet obiecywala dac namiary, ale w koncu jakos spalilo na panewce, i ja nawet tak mocno nie bylam zainteresowana. Ale to fakt, jeżdzi do klientek i chyba wtedy 50 zl bral z robote, dokladnie nie pamietam, zastanowie sie kogo by mozna jeszcze podpytac, bo z tamtą dziewczyna juz nie mam kontaktu. ale prawdą jest, ze o dobrego fryzjera w kielcach trudno i im drozszy salon tym gorsze strzyżenie. Ostatnio usmialam sie z tego, ze w kielcach panuje moda na fryz "na bobra" haha , nie moglam skapowac, o co chodzi z tym bobrem, zostawiam Wam zagadke, wiecie o co chodzi? ja juz wiem, potem napisze, ciekawa jestem jakie beda wasze warianty :) Empiczka dziekuje za gratulacjei serducho, cosik mi sie wydaje, ze moja Lorelai swoim zwyczajem opowiedziala wiecej :D ale spoczko, teraz tylko ślepy by nie zauwazyl. ide dzis ogladac budowe, sloneczko w kielcach az miło. a jesli chodzi o jeziorko, to ja w zeszlym roku chwalilam sobie Cedzynke, ale podobalo mi sie rowniez w Sukowie, zmotoryzowani jeżdzą na Chańcze i chyba Borkowo. ja jestem typowa plażowiczka-smazycielka i najlepiej czuje sie na plazy , na piaseczku i w morzu, ale musze przyznac, ze Cedzynka była ok. pozdrawiam serdecznie i ruszam tyłek - koniec leniuchowania. pozdrowionka dla Aborygenek, Amerykanek i Mietka :D (ehh ten , owiany mgłą tajemnicy, ptaszek caly czas dziala na nas, kobitki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balladynka byla bym Ci niezmiernie wdzieczna :) z gory dziekuje za pomoc mam nadzieje ze Ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Kaacia, spoczko, jest jeszcze 1 dziewczyna w mojej pracy, ktora moze wie. ale glowy nie dam. na pewno w poniedzialek ją zapytam. mieszkanko mam juz od zewnatrz oklejone styropianem, balkon tez okleli i znacznie sie przez to zmniejszyl, no ale trudno jaki bedzie taki bedzie - ciepluchny chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladynko jak nie krzyczec ze szczescia, ze przyjaciolka jest najszczesliwsza kobitka w swiecie:D To taka radosc i ja tez powiem wszystkim o tym :D:D:D Napisz jak budowa domku sie ma na ... dzisiaj. Kolezanka - chyba bede Ja nazywala znajoma:D - nie odpisala na moje pytanie odnosnie .. .. podlogi i Jej sklepu. Napisze do Niej jeszcze raz. Pozdrawiam Was serdecznie i zycze wspanialego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,jestem nowa na tym forum i rowniez szukam przyjaciol z kielc.niestety moje dotychczasowe znajomosci pourywaly sie z powodu licznych emigracji i czuje sie bardzo samotna.nie wiem czy udalo wam sie juz ze soba spotkac czy nie wychodzicie poza internet?ja mam 27 lat a to ile wy macie nie ma dla mnie wiekszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla46
scyzoryk to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edith wypraszam sobie :P to byl Donatien-Alphonse-François de Sade :) a fakt lubie go i to bardzo czytalam prawie wszystkie jego dziela poza 120 dni sodomy. ale zamierzam i to nadrobic. Czyzbys i Ty byla fanka boskiego markiza??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozhulał kielecki topik! - ku mojej wielkiej uciesze :D Witam nowe panie Edith, Perle 46, i Panią sędzinę :D witam reównież Kacie, Balladynke i Empik i Mietka Wirażkę.. Nasz topik( dla niewtajemniczonych) służy oczywiście zawieraniu nowych sympatycznych znajomości. Istnieje od ponad chyba 3 lat i naturalnie wychodzimy poza internet i czasem spotykamy się w Kielcach :) Kielce stają się coraz piękniejsze - z dnia na dzień i warto tu przyjechać, aby odetchnąć świerzym powietrzem, czy wypocząć. . . Ja jestem strasznie zapracowana- na cóż koniec roku szkolnego, trzeba dokumentacje uzupełniac, świadectwa wypisywać a ja jeszcze podjęłam się robienia biznesplanów dla 2 Instytucji, więc siedzę i kwiczę. . . Dzidzia mi rośnie, męża prawie nie widuję( mijamy się, mijamy siebie. . .) i tak zycie upływa w zabieganiu. . Zycze wszystkim pracoholikom upragnionego wkońcu i szybkiego wytchnienia. -Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi kicia,że poznałam pokrewną perwersyjną duszę;-).uwielbiam klimat jaki stwarza w swych dziełach Allphons.natomiast co do spotkań to ja jestem na nie bardzo chętna bo wolę rozmawiać normalnie niż przez komputer.zbliża sie lato miło by było zintegrować się przy jakimś akwenie wodnym..byłby ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o mnie chodzi to jestem za:) tylko ze teraz mam dola bo zerwalam zareczyny moj narzeczony mnie oszukiwal moze za kilka dni........na pewno codziennie bede wpadac na ten topik to jakos sie ugadamy na razie nie mam sily wyjsc z domu i jestem w kiepskiej formie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo!miejmy nadzieje ze dol nie bedzie trwal zbyt dlugo..ja niestety musze zniknac na tydzien z forum bo wyjezdzam jednak jak juz bede z powrotem to sie jakos zmowimy,albo dostosuje sie do tego co wymyslicie.a a tak w ogole to gratuluje,ze ten watek przetrwal tak dlugo,na pewno bede sie udzielac bo milo tu u was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Edith! Ja bardzo chętnie popływałabym sobie w jakimś miłym akwenie wodnym , ale wolałabym czystym, bo nie lubię zbierać jakichś chorób od wody( a czasem mi sie to zdarza) Do Kaciaa! Kurcze, współczuje Ci rozczarowania!, tak to juz jest z tymi chłopami. . . . ja też zrywałam zaręczyny kilka razy. . . to jakiś ukryty nałóg. . a to niezrównoważony emocjonalnie- zazdrośnik. . , a to nieuspokojony lowelas.. - ech ci mężczyźni!. . . . . Ale się nie łam, bo ponoć ten kto szuka, ten znajdzie :) Pozdrawiam serdecznie i do miłego zobaczenia 🌼👄🌼 -Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kielcach ruch jak w ... Rzymie :D Wspaniale. Witam nowe Panie z zimy, pieknej zimy. Edith🖐️(moja fajna kolezanka tez ma to imie) ja uwazam, ze biedak to jest te ex.. narzeczony a NIE KACIAA🌻 Trzymaj sie w zdrowiu Kaciaa - to on duzo stracil nie TY. Ja tez chce poplywac z Wami w jakim kieleckim akwenie wodnym :D Pozdrawiam Was serdecznie i zycze wspanialego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz ku mej ogromnej uciesze i satysfakcji okazalo sie ze Dziewczyny o najszlachetniejszych rysach i urodzie to Kielczanki. dowod: p. Józefina - Dziewczyna przecudna , ktora w pelni zasluzenie wygrala konkurs debiutow w Opolu. z serdecznosciami dla Dziewczynek tu piszacych Mietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha oprocz urody nie tyle ze ladnej to zbyt banalne stwierdzenie ale wrecz szlachetnej [ antropometry] ma rowniez duzy talen wokalno- aktorski i to glownie zawazylo ze wygrala z czego sie ciesze . i gratuluje. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×