Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość balladynka32
empiczka, ja zaraz zamawiam dla siebie aneks, ciekawa jestem, jaki bedzie Twoj? bierzesz w DEKu? jaka cena? kurcze, mam tyle watpliwosci, a czas sie wziac do roboty, bo samego czekania potem nie wiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
wlasnie, klaudyna - pojawila sie i zniknela - "śliczna taka missis of America" - khe khe, to niby parafraza Lombardu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ufff ale dusznu dzien. Balladynko, tak kuchnia z DEKu. Dzisiaj zaplacona, monotowanie 3 Lipca. O szczegolach i cenie powiem przy najblizszym spotkaniu. Kuchnia jest nawet duza. U mnie nadal maly balagan, a na podlodze narzedzia mechaniczne :D W wyborze koloru czy wzoru moze doradzic Ci projektant w DEKu. Musisz jednak wiedziec co chcesz. Za 100 zl. osoba moze przyjsc do domu i wymierzyc kuchnie. Kolejki duze do projektantow i 6 tyg. oczekiwanie na meble i montaz. To tyle z ciekawostek .. aneksowych. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co, po Kiermaszu biegacie? Wiejski chleb ze smalcem - PYCHA ! Bulki z prawdziwymi jagodami - pycha. Udanego weekendu zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha faktycznie bo swieto kielc to Burdel na sienkiewce;/ i przejsc sie nie da??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się tyczy Święta Kielc, , jego końcówki , to w niedziele przechodzilismy obok Sienkiewki(z Dworca PKP) i taka moc niska decybeli z odległości 100m. \"powaliła nas \" chodzi o to, ze negatywnie odbija sie to na zdrowiu, współczuje osobom mieszkajacym przy Sienkiewce!! A Akustyka za to oddałabym w ręce policji i strazy miejskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się tyczy Święta Kielc, , jego końcówki , to w niedziele przechodzilismy obok Sienkiewki(z Dworca PKP) i taka moc niska decybeli z odległości 100m. \"powaliła nas \" chodzi o to, ze negatywnie odbija sie to na zdrowiu. Współczuje osobom mieszkającym przy Sienkiewce!! A pana akustyka za to oddałabym w ręce policji i strazy miejskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to swieto kielc omijam szerokim łukiem, ale smalcyk ok, chociaz sam robie lepszy wg przepisu babci zmiksowanego z przepisem Makłowicza Widziałyscie projekt przebudowy/remontu Rynku?? Hehe kolejne miejsce po placu artystów i Sienkiewce do rozstawiania tego badziewia a jak fontanny nie zrobia to sie to na mikroklimacie i juwenaliach odbije, Hehe a ja wczoraj wróciłem z wawy ... nawet fajnie i ni eumarłem od zapylenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A serdecznie zapraszam, Uniwerek czy Polibuda?? Skąd jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
no prosze, mamy nowy narybek, mlode pokolenie, zapraszamy. fajnie tu w kielcach. czy to pogoda, czy co innego, ale jestem totalnie zmęczona. doslownie padam na ryjek. Lorelai, bylas kiedys w Szczawnicy? czy polecasz to miejsce na wczasy z maluchem. Setebos obejrzalam Beskidy, ale wydaje mi sie, ze dla nas troche za wysoko. cudne schroniska, ale duzo pieszego podchodzenia do nich, a z maluchem i bez samochodu to chyba niebardzo. caly czas mysle, dokad by sie udac, zeby sie zrelaksowac - dzis juz kompletnie padlam. skad te dzieci maja tyle energii. ulozylam malucha na drzemke, pospal godzine i z nowa sila zaczal buszowac, ja w tym czasie tez kimonko, ale za zadne skarby nie chcialo mi sie wstawac - no ale przy takim maluchu sila wyzsza - zaraz cos połknie czy wyliże. odpoczywamy od upalow. natomiast Empiczka cieszy sie w koncu swoim nowym aneksem - Empiczka pisz, bo jeszcze nie poszlam do swojego majstra specjalnie czekam na Twoje wrazenia. pozdrawiam serdecznie moze rzeczywiscie sie spotkajmy, troche rozruszac języki :) buziaki wasza Balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za spotkaniem jak najbardziej jak zawsze:P, a tobie balladynko przydałaby sie opiekunka do malucha za free, a ze ja lubie dzieci ... no joke, a moze pół joke:P Ale jak cos to Krisu zawsze do usług:D, Co do tych Beskidów to racja, jak młody podrośnie to i przy okazji widoki doceni a teraz to i tak tylko by spał od tego swiezego powietrza, to moze cos bardziej obleganego, Krynica Górska, albo jakies uzdrowisko ... no ewentualnie Mazury, np.: okolice Gołdapii, zadupie jakich mało, ceny w niezłych warunkach znosne, mało ludu, no ale conajmniej 6-8 h jazdy, a samochodem to wiadomo meczace;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś byliśmy z cała rodzinka w Szczawnie-Zdroju. .było fajnie , bo w Uzdrowisku. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
uuu, spojrzalam na mapie - za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej do Gdańska pojechać. .jodem sie naszpikowac i swoje dzieciątko??? I opieka w razie czego matczyna ( babcina) byłaby . .Masz rewelacyjne mozliwości i nie doceniasz tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak u mamy. cichyab dom. ., cichy kąt. . nie ma jak u mamy. .kto nie wierzy robi błąd!1. taba daba daba daba da. . tra lalala la la. .tra la la Ciepłe pozdrowionka. . Balladynko i Empik zapraszam do siebie w me skromne włosci, jak znajdziecie czas w tym tygodniu. , to będe zaszczycona. . _wasza Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie. Ja tez chce do ... jodu :DGdansk? Bylam tam rok temu. Faaajnie. Balladynko szczesciaro jedz i odpoczywaj z Wojtulkiem😘 Kuchnia skonczona i .. sliczna :D Elektryk zawalil i przyjdzie ... moze w sobote. Wlasnie czekam na rodzine z Niemiec. Moze przyjada za 1/2 godz. ?Beda 2 tyg. u nas. Nie wiem czy znajde czas na wizyty.Moze pozniej po 21 ? Poniewaz bedzie 5 gosci + piesek. Chyba bede nocowala z moimi pupilami w nowym mieszkaniu. Moze wtedy uda mi sie spotkac z Wami. Dam znac Lorelai. Dziekuje za zaproszenie. U mnie w mieszkaniu rzeczy nadal nie poukladane. Od kilku dni mamy wizyte kochanej cioci z W-wy. Nawet nie mysle o sprzataniu. Pozdrawiam serdecznie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
oj Empiczka, alez mnie zaciekawilas, moze pocykalabys foteczki kuchnu i dala na maila, ja ciagle nie moge sie wybrac do majstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
jak to nikt? ja sie interesuję i nawet wzielam pod uwage ewentualnosc zaprzyjaźnienia :) spoko setebos, my po prostu zaganiane, jeszcze chwilka cierpliwosci. lorelai - wzruszajaca propozycja - milo, ze zapraszasz do siebie, pomyslmy moze jednak o plenerze, szkoda maluchow pod dachem. i setebos dołaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaspodkielc
dziś byłam w Kielcach, załatwiłam wszystko pozytywnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie sie wybiore w plener, tylko powiedziec gdzie , co i jak i sie stawiam. Moze tym razem Setebos nie zawali i da sie poznać w realu- nie mylic ze sklepem- hehe :) U nas dzis za oknem robiła zieleń miejska porządek z drzewami, a konkretnie z gałęziami, będzie po prostu bezpieczniej, bo gałęzie zahaczały o druty( a miały być śliczne kuliste drzewka, tylko co 2 lata przypominają sobie o nich, oczywiście pomógł monit mojego mężola. . Pozdrawiam wszystkie foremki i do miłego zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no poczułem sie troche zauwazony:P:P ja jak zawsze jestem za wypadem, aha, nie chodziło mi o wasze zaganianie tylko o cos innego;) bo poczułem sie pominięty;P Btw co do zieleni miejskiej jak 2 lata temu obcieli gałezie przy 2 lipach centralnie przed moim balkonem na 1 pietrze to diabli wzieli cien i przyjemnie chłodny balkonik w 30 stopniowe upały, no i diabli wzieli równiez jedna lipe dokładnie drobnolistna (Tilia cordata - musze odreagowac po zaliczeniu zielnika) szczerze to ja dziekuje zieleni bo zagrozenia nie było a teraz jest $%@$%# ... czyli przeslicnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
no u nas przed domem też gałezie wpadly w ręce nozyczek, strasznie mi bylo przykro, a teraz leża na chodniku i zal patrzec. mowisz Loreiai, ze Twoj mezus tak zadzialal :) Sluchajcie kochani, prosze zatem skladac propozycje, kto kiedy moze i gdzie proponuje. Pogoda ma byc coraz lepsza, wiec nie ma co sie pod dachem kisic. Ja z moim młodym sie dostosujemy. pozdrawiamy Was balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na weekend spadam na wies, ale jak cos to sie dostosuje:P do tej która wiedzie tu prym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu na naszym topiku jest równouprawnienie, chyba nikt prymu nie wiedzie. Każdy mówi to co chce i proponuje, to, co uważa za stosowne. Piatek Balladynce odpowiadał i mnie również, teraz tylko wybrać odpowiednia porę. Mnie pasuje pora około 13.00- 15.00 , lub 18.00- do wieczorka. To proszę teraz swoje opcje wpisywac i miejsce na miłe spotkanko (przy piweczku- myśle ) co? I oczywiście zaproszeni niech czuja się wszyscy uczestnicy tego forum . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antrakt, czy może cos innego.Miles Davis- zbiórka, np. o 13.00, te rejony- piweczko? może gdzieś indziej? Gdyby jeszcze ktoś inny określił godzinę, lub miejsce, oprócz mnie. . jeśli pasuje dzisiejszy dzionek? -Pozdrawiam Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×