Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Wszystkim spokojnych, zdrowych, miłych Świat Bożego Narodzenia przy śledziku, szyneczce, indyku, i innych smakołykach. .byleby wszystko konweniowało i się za bardzo nie pomieszało. .żeby marzenia i życzenia spełniały się przez cały następny rok. Tego Wam wszystkim życzy Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Wesołych Swiąt, kochani!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
w kielcach zawsze jest ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zimno dzisiaj w Kielcach. Witajcie poswiatecznie. Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
oj zimno, ja nosa nie wysuwam. kurde, sasiedzi pala w swoich domach jakims smrodem - okna otworzyc sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piździ jak w kieleckiem
wiadomo, piździ jak w kieleckiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2009. Wspanialej zabawy, dobrych humorow i bogatego Roku 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Szczesliwego Nowego Roku 2009!!! kicham i prycham!!!! pije herbatke z rumem. mam nadzieje, ze to dobry znak, ze na wszystkie klopoty bede kichac :D Lorelai! bawcie sie dobrze! juz wiem, ze nie podjade do Was! wlasnie dzis dopadlo mnie przeziebienie. Empiczka, Happy New Year!!! :) :) Setek - Ty na pewno w wirze zabawy!!! calusy Wasza balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie odwrotnie, jakos nie miałem nastroju na Sylwka, choć propozycji było sporo, ale i tak uwazam ze było ciekawie chociaz to był chyba najkrótszy sylwek w moim zyciu, znajoma koło 11 rzuciła propozycje zeby do niej pod blok poleciec:D Do niej zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwego Nowego dla nas wszystkich. Zdrowia zdrowia zdrowia etc Sylwester jak nigdy wczesniej - grypowy, cala rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nauczkę, aby w Sylwestra nie mieszać szampana i wódki. . znowu sraczkowo- wątrobowe perypetie. . na szczęście tylko ja przechorowałam. . juz jest od razu lepiej dzieki stoperanowi, i specyfikom na wątorbę. . zdrowego Nowego 2009 Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu 15.08.2008 nic sie nie dało odczuć w samych Kielcach.Pamiętam, że była nawet ładna pogoda, bo w tym dniu- Święto Wojska Polskiego defilowali żołnierze i harcerze składając hołd bohaterom -Legionistom, na które to święto zaproszony był sam prezydent RP, gdyż posiadamy taki pomnik autorstwa śp. S. Maja, (wykonany w pierwszej wersji z gipsie, lecz zniszczony w czasie II Wojny Światowej, a na druga wersję złom zbierał również charytatywnie mój zmarły teściu i małżonek. . . Trzeba przyznac, że trąby powietrzne i huragany to coraz częstsze zjawiska pod nasza dugością i szer, geograf. I rzeczywiscie przeraza ten żywioł. Nasza chałupe chronia 10- o pietrowe bloki, tak wiec mam nadzieje, ze nawet gdyby sie pojawiła taka traba u nas w centrum, to jakos bokiem przejdzie. . ponoc kilka razy już przechodziła taka \"trąbka\" (wiem to z relacji sąsiadów, ale rozeszło sie \"po kosciach\" . . -Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
na ksm ie to ja mieszkam i mam bloki obok, pewnie mnie tez chronią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym kobietom tak wszystko lsni, bo chowaja twarz przed sloncem, wiatrem i wszelka chemia w powietrzu .......... tak mysle ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie macie mile kolezanki i koledzy ? Bialo, minus 6 - ale nawet fajnie. Dobrze, ze nie ma ciapy :D Lorelai, przykro slyszec o chorym Sylwku, ja tez bylam chora, jak nigdy wczesniej. Teraz juz wszystko OK. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu wszystkie w domkach mieszkacie w CK? Chyba tylko Empik w bloku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Setebosa, Ka mieszkam na Spacerowej, a chronią mnie bloki 10-o pietrowe na ul.Chęcińskiej. Żadna z nas nie mieszka w bloku. . dziewczyny mieszkają w nowoczesnych domach, budowanych z cegły, które maja kilka mieszkań, ale to na pewno nie bloki! Pozdrawiam Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujemy z Balladynką spotkanie w najbliższa środę. Może ktoś z foremek będzie chciał dołączyć ? Miejsce i czas do uzgodnienia. Zapraszam i pozdrawiam. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to paskudne miasto brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai 🖐️ w srode? Szkoda. Jade do Katowic odwoze rodzine na lotnisko. Udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa ... a o której gdzies tak, bo w czwartek zaliczenie to bym sie pouczył jeszcze, kończe o 13, tylko nie wiem jakis czerwone rekawiczki na uszy albo nos renifera Rudolfa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladynko, Ty zadecyduj o której godzinie możesz przyjść, bo ja jestem dyspozycyjna cały dzionek no i gdzie naturalnie. Na stoliku będzie pluszowy kwiatek koloru np. \"wściekłego różowego\". -Pozdrawiam i do miłego zobaczenia w środę. Patrzeliście dziś na termometry- minus 22 st. !!! kurcze, dawno u nas takiej temperatury nie widziałam, choć pamiętam te z lat 90- tych, gdzie było minus 32 st. i miałam lód na ścianie od wewnętrznej strony domu (w Cz-wie), pomimo, ze ojciec palił w kaloryferach na full!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie mały przypał z tym kwiatkiem, jak cos to nie obiecuje, ale mozliwe ze sie pokaze, w koncu przyda sie przerwa w uczeniu, aha jak cos to ja reflktowałbym na jak najwczesniejsza pore Kurde a jak powiedziałem ze było -22 to mnie pauki wyśmiali ;P, a w odpowiedzi usłyszałem chyba na mazurach u nas max -10, ... tatarata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×