Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość balladynka32
juz 14.01 - czas leci! milego dnia kielczanie i Amancie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam pierwszy raz na aquaaerobik w City Parku i powiem- rewelacja!. .polecam!! Idę w piątek o 9.00 i w poniedziałek i we wtorek o 8.00 może ktoś jeszcze dołączy do mnie? -pozdrowionka Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednorazowe wejście , to wydatek rzędu 20 zeta. Karnet na 4 wejścia to 76zł, na 8 kosztuje 135, a na 16 235 . .coś w tym stylu. . Gimnastykuje się łatwo i przyjemnie, w zwolnionym tempie , można tyłeczek wymoczyć w bąbelkach i wysmażyć się w saunie. Gimnastyka trwa 45 minut, a 15 min. bąbelki, sauna, lub wolne pływanie. Basen jest niezbyt głęboki, bo 135 cm, a temp. wody ok.31 st. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Chodzmy do primavery 2. Pokaz to zdjęcie z echa Lora 3. napis zmi wiecej o tym city parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" [zgłoś do usunięcia] Lorelai Do Amanta Odnośnie \"Trzech Tenorów\" w sprawie ich rzekomego \"skrzeczenia\" zacytuje pewne przysłowie: \"Są gusty i gusta, tak mówił facet całując krowę w usta\". . -Mnie sie podobało i świetnie się bawiłam -pozdrowionka z Kielc! -acha i dzięki za wyjaśnienia. . obszerne zresztą. . 01:46 [zgłoś do usunięcia] Lorelai I Jak będą nowe wybory na prezydenta, to proszę zgłoś swoja osobę, swój akces, bo już teraz za swój program wyborczy awansem masz u mnie poparcie! \" MAM NADZIEJĘ ZE ZROZUMIAŁAŚ TO O CZYM PISAŁEM:classic_cool:. Nie chodziło o to że Rosja jest lepsza ale ważniejsza:classic_cool:.I najważniesza jest polityka zagraniczna wobec sąsiadów a nie jakichś osobników pokroju Pablo Escobar:classic_cool:. \" Life is GOOD. 22:44 [zgłoś do usunięcia] balladynka32 hehe, Amant i Lorelai lubia sobie podyskutowac. Lorelai - koncertu tenorow załuje - Amancie, chyba nigdy nie byles na takim koncercie - to naprawde przezycie mile dla duszy i ucha. Lorelai - brawo za dzielnosc i ch*jność. ja mam troche mieszane uczucie w zwiazku z orkiestrą, z tym, ze np. J. Owsiak bierze 7% zebranej kwoty dla siebie, ze czesc pieniedzy rozchodzi sie w niewiadomym kierunku. ale cel jest szczytny - otwiera kieszenie Polakow, a rownoczesnie daje im poczucie wlasnej ch*jności, tego, ze pomagają innym. taki zryw. Empiczka - odezwala sie do mnie moja kolezanka z dziecinstwa, ktora mieszka teraz w.... Perth. Znalas może za czasow swojej tam bytności jakąś Ole. Przy okazji podam Ci nazwisko. pozdrawiam wszystkich gorąco balladynka \" Pewnie ze nie byłęm i wiem że mnie by się nie spodobało tamto:P.No chyba żeby zaprosił jakiś solidny zespół jak np. TUNE UP :P. \" 12:07 [zgłoś do usunięcia] empik8 Rzeczywiscie Amancie WC, lubilam czytac Ciebie. Ale te wstawki sa denerwujace. Moze myslisz, ze nie pamietamy co pisza poprzednicy? Dlatego kopiujesz ? Prosze traktuj nas .......... po doroslemu i nadasl wpadaj do nas i pisz.\" jA ROZUMIĘ ŻE MASZ PAMIĘĆ ABSOLUTNĄ ALE MAJĄC TAKIE PODEJŚCIE MOGŁABYŚ DOMAGAĆ SIĘ NP. NIE DOSTOSOWYWANIA BYDYNKÓW DO NIEPEŁNOSPRAWNYCH JAK JESTEŚ W TAK DOBRYM STANIE:P. \" Life is GOOD. 12:40 [zgłoś do usunięcia] empik8 Haj Balladynko, nic nie mowi mi imie Ola z Perth. Nazwisko tez mi nic nie powie - nie uzywa sie go wsrod znajomych. Moze przyslala Ci zdjecie? Przy okazji powiesz cos wiecej na Jej temat. Moze znam rodzicow? Kiedy tam pojechala ? ETC ........... To Owsiak bierze dla siebie 7% ???? WSTYD mi za niego !! Rok temu zebrano 35 mln.zl. Ale dziwic sie jemu? Skoro inne wazne i bardzo znane organizacje swiatowe z zebranych pieniedzy oddaja dla potrzebujacych tylko ..... 5 %, 9 % albo 12 % ??? Bylam w szoku. Dowiedzielismy sie o tym po 9/11, Bali i tym podobnych tragediach. Wiec, wszyscy organizuja cos/za cos. Pieniadze dla ludzi dostarczane sa po kilku latach, jak organizacje zarobia na % w bankach. Podobniez, TYLKO jedyna osoba, ktora oddaje w 100 % datki to, OPRAH, (talk show lady, mowi o tym zawsze przy organizowaniu akcji pomocnej) Zaluje, ze nie slyszalam tenorow. Lorelai bylas tak blisko mnie i co ? Moglas wpasc na kawe czy lampke red. Uwielbiam IL Divo (z wygladu tez) 3 lata temu byli w Perth - pieknym i znanym parku, wybralysmy sie z kolezankami - zostal tylko JEDEN ...... bilet. Do dzisiaj nie moge sobie wydarowac. Kilka lat temu, byl koncert w winiarniach J. Iglesias - wielki ulubieniec mojej siostry - byl tylko jeden ...... ostatni bilet. Chcialysmy te ... honorowe miejsca. Albo te, albo zadne. Siostra powiedziala, \'na odleglosc moge zobaczyc Go w TV\' Robi sie cieplo. Slonce ladnie swieci, kiedy sie spotykamy na czekoladzie ? Usciski dla Julci i Wojtulka. Setebos, jak leci z jazda ? Life is GOOD. 12:55 [zgłoś do usunięcia] empik8 Amant WC - Amant Wszech Czasow - Tak brzmi o wiele lepiej. Pozdrawiam Cie. \" DLATEGO NIE LUBIĘ DAWAĆ PIENIĘDZY TAKIM TYPOM.JEDYNIE SOBIE PRZYPOMINAM ŻE DAŁEM KOMUŚ CHLEB TROCHĘ PRZYSCHNIĘTY BO NIE MIAŁEM APETYTU.A JAK BĘDĘ CHCIAŁ KOGOŚ SPONSOROWAĆ TO TYLKO PO LUSTRACJI BO WIELU BIEDNYCH ZASŁUŻYŁO NA TO ABY BYĆ BIEDNYMI.I OCZYWIŚCIE TACY BY BYLI POD DOZOREM BO NIEWDZIĘCZNIKÓW JEST PEŁNO:O. \" Life is GOOD. 22:33 [zgłoś do usunięcia] Lorelai Tak, tak, macie racje z tymi procentami za prowadzenie akcji charytatywnych to są jaja! Myśle jednak, że nic by w Polsce nie zrobiono w sprawie polepszenia sprzętu w szpitalach państwowych, gdyby nie Owsiak. Oby tylko były to sprzety do Państwowych szpitali, a nie do prywatnych klinik, czy innych takich przychodni! Zajrzałam dzisiaj do internetowego echa dnia i nie mogę się rozpoznać. Jakaś \"obleśna gruba baba z kijem stoi . . - hehe. Byłam ubrana na \"cebulkę\" podkoszulek, gruby sweter i podbita kożuszkiem koszula - hehe. W najbliższą sobotę wieczorkiem miałabym czas, albo niedzielę. Ustalajcie gdzie, kiedy na i te \"uszy renifera. . -hehe dla Setebosa trzeba zarezerwować! -Ciepłe pozdrowionka. P.s Uważam, że dobry \"interes zrobiłam z tym kijem hokejowym Czerkawskiego. Traktuje to jak \"talizman, bo facet niby skończył karierę sportową, ale zabrał się za biznes i w całej Polsce otworzył kluby fitnes. Może i mi się uda w coś utrafić i być niezależna od innych pracodawców? pozdrawiam- Lorelai \" WŁAŚNIE MOŻE TAK BYĆ BO PODOBNO MAJĄ ZROBIĆ PRYWATNE.OCZYWIŚCIE TO SĄ BZDURY ŻE PRYWATNE SĄ LEPSZE.DO TEGO KONOWAŁY POWINNY BYĆ POD SPECJALNYM NADZOREM BO ICH DZIAŁALNOŚĆ POWODUJE KONFLIKT INTERESÓW-BO JAK KOGOŚ WYLECZĄ TO NIE BĘDĄ ZARABIALI.DLATEGO POWINNI ICH SROGO KARAĆ.A ZA PRZYPADKI JAK W STYLU PAVULONOWYM KARA ŚMIERCI.W OGÓLE W TAKICH ZAWODACH ORAZ URZĘDNICZYCH POWINNI BYĆ LUDZIE NIESKAZITELNI MORALNIE;).OCZYWIŚCIE NIE WEDŁUG NORM Z PARLAMENTU I RZĄDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Amanta \" WŁAŚNIE MOŻE TAK BYĆ BO PODOBNO MAJĄ ZROBIĆ PRYWATNE.OCZYWIŚCIE TO SĄ BZDURY ŻE PRYWATNE SĄ LEPSZE.DO TEGO KONOWAŁY POWINNY BYĆ POD SPECJALNYM NADZOREM BO ICH DZIAŁALNOŚĆ POWODUJE KONFLIKT INTERESÓW-BO JAK KOGOŚ WYLECZĄ TO NIE BĘDĄ ZARABIALI.DLATEGO POWINNI ICH SROGO KARAĆ.A ZA PRZYPADKI JAK W STYLU PAVULONOWYM KARA ŚMIERCI. W OGÓLE W TAKICH ZAWODACH ORAZ URZĘDNICZYCH POWINNI BYĆ LUDZIE NIESKAZITELNI MORALNIE .OCZYWIŚCIE NIE WEDŁUG NORM Z PARLAMENTU I RZĄDU\". Może i masz słuszność, że afera \"pavulonova\" to sprawa, za która w USA dostaliby- konowałom ma się rozumieć karę śmierci. W Polsce niestety (naszym kato-landzie) kara śmierci nie obowiązuje, a szkoda, bo z moich pieniędzy utrzymuje się wszelkiej maści bandziorów, na których nie mam ani przyjemności, ani ochoty łożyć. A jak parę lat temu moja mama dostała udaru w Cz-wie, to \"pawulans \" przyjechał-(czytaj karetka pogotowia) dała jej tylko zastrzyk-hydroxizine na uspokojenie, po którym mama 4 dni nieprzytomna lezała w domu i sobie pojechali,zamiast jąwziąść do szpitala. Po prostu juz osobom po 70 -tce nic sie nie należy, zwłaszcza opieka zdrowotna, tak konowały mysla w Cz-wie. Jeden taki, jak mama poszła do niego z dolegliwosciami, to powiedział\": \" pani patrzy w kalendarz?- ludzie w pani wieku juz dawno wachaja \"kwiatki od spodu\"!!! Dlatego ja przyjechałam do Kielc i tu sie skutecznie jak dotąd wyleczyłam i moja matula żyje dzięki lekarzom z Kielc. Tak więc może nie uogólniajmy. Konowały nie sa równe lekarzom , wszystko zależy od szerokości i długości geograf. i oczywiście od morale. -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Setebosa . .mam pokazać to zdjęcie z Echa. . a nie będziesz się śmiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddddddfg
witojcie! ;p;p jestem nowym nabutkiem Kielc ;] od zeszles niedzieli;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra. . niech stracę. . http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/gallery?Site=ED&Date=20090112&Category=WOSP04&ArtNo=423713082&Ref=PH&Params=Itemnr=6 Na Primavere jestem chętna, bo byłyśmy tam ze 4 lata wstecz, na naszym pierwszym spotkaniu z Kollorową- Płomykówką . .pamiętasz Balladynko? Co do większej ilości informacji o City Parku, to dowiadywałam się, czy dla facetów aqua-aerobik też jest dostępny, to powiedziano mi, że rzadko. .-oferta raczej skierowana jest do pań. Faceci mogą się również gimnastykować, ale to jest jakoś tak indywidualnie chyba.W recepcji babka powiedziała mi, ze byli kiedyś faceci, ale po operacjach urazów kręgosłupa. Podczas tego seansu widziałam jednak faceta, który pomykał boczkiem do basenika z bąbelkami, który jest przedzielony w osobnym akweniku, ale na tej samej sali. Gimnastyka we wodzie zmierzajac do tego tematu jest łatwiejsza do wykonywania. Dodatkowy ekwipunek w postaci steropianowych hantli, czy tzw. "makaronów" pomaga unosić kończyny w góre i na pewno jest łatwiej, niz podczas wykonywania ćwiczeń normalnie, gdzie ciało poddawane jest naturalnym procesom ciążenia- grawitacji. Przy basenie City Parku jest również siłownia i kawiarnia. Miły lokal. . Polecam więc. -Pozdrawiam-Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fddddddfg Witaj w naszych włościach. Chyba ze Śląska ?- tak po stylu chyba poznaję? -Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny dzien u nas dzisiaj. I tylko -2. Primavera, jest po remoncie. Moze wpadniemy tam ? Lorelai w realu wygladasz o wiele lepiej. Cwiczenia wodne rzeczywiscie sa zdrowsze i szybciej osiaga sie rezultaty. Zadzwonie do Ciebie. Amancie ile Ty masz lat ... 12 ? :P :P Zrozumialam, te kopie to dla samego siebie :P Udanego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddddddfg
nie nie;p tam mi tylko slazakami zajechalo;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem do niedzieli włacznie wolny;] hehe myslałem ze ten park to tak bardziej kooedukacyjny, zostane przy swoim baseniku;] Do Lory hahaha kobiety jak zawsze przesadzaja, bardzo sympatyczne to zdjęcie, taki troche Kosiarz umysłów albo Kosiarka:D z tym kijkiem:P A amant chyba nic nowego nie wniósł po któryms z kolei skopiowanym poscie odpusciłem czytanie, nudne to i drazniace mój drogi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
jestem jestem jak to sie nie udziela, codziennie 2 grosze wklepie :) Amant, nie kopiuj, bo trudno potem Twoje slowa odszukac - cale szczescie chociaz capsem wyrozniasz. I w ogole goryczą trącisz. Amant z Ciebie czy maruda? Lorelai - basen - dobra sprawa. Mi sie z kolei marzy Delfinek dla maluchow, pamietasz, kiedys podawalam stronke. Rozmawialam wczoraj z kolezanka z Gdanska, mowi, ze jej mala chodzi na basen. Lenia mam strasznego, ale moze warto popluskac sie z dzieciakami? Setek - znasz juz Lorelai - to juz w Primaverze nie bedzie pomyłki, najfajniejsze jest, ze cala nasza babska trojeczka, czworeczka z Kollorową jest z wygladu kompletnie różna. Dla mnie Primavera jak na Alasce - daleko - ale jesli w dzien to ruszę. Empiczka, a jak Ty na spotkanie? calusy b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
fddddddfg - witaj u nas. mnie to raczej jakas goralska gwarą zabrzmiało taka stylizacja wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Setek - bardzo lubie Twoją stopke, a najbardziej datę - 18 lipca -trafilam na porodówke :) oj głośno było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobotę mam kolędę w domu. i jeszcze koncert kolęd w Pińczowie o 12.00 i jeszcze uczennicę w domu, którą przygotowuje na konkurs, ale wieczorem po 17.30 będę już wolna, natomiast w niedzielę cały dzień jestem dyspozycyjna. Do Setebosa. Masz racje, że z tym kijem wygladam jak \"śmierć\" - no wiadomo-\"Kopsiara\" . Ale tak jak mówie, nie mogę się rozpoznać. . straaaszszszne! Na spotkanie przyjdę w tej samej kraciastej koszuli( w kolorze takim, jakbym w MPO pracowała, ale fajna jest -podbita kożuszkiem i z Biedronki - tak jak moja córuchna mówi: -\"biedronka- niskie ceny\"}, więc na pewno trafisz do naszego stolika !! - hehe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zadnych powazniejszych planow :D przecie jestem na .... urlopie :D:D:D:D Chetnie spotkam sie z Wami - gdziekolwiek. Planowalam zadzwonic dzisiaj rano do Lorelai i spotkac sie na kawie, po ........... wodnej terapii - zaspalam. Najpierw padlam ze zmeczenia :D Pozno w nocy obejrzalam nowy film z N. Cage i poszlam spac o 2 w nocy. I tak wstalam, skoro w poludnie :D A co myslicie o Nordic Walking? Tez wspanialy i zdrowy sport ! Moze tak sie zbierzemy i zaczniemy spracerowac ? Zycze milego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki nowy z N. Cage? Pewnie skarb narodów:) Dobra jak cos to podajcie date kiedy i o której;] Se wreszcie do primavery pójde;D Bo tak przechodze a sam wchodził nie bd bo i po co, Anonse przy czekoladzie to sobie moge w domu. Lora docenia Biedronke i git;] Ostatnio polazłem na Kadzielnie ze znajomą po nocy bo jeszcze zimą nie bylem (lol) i w koncu dowiedziałem sie co to za szkoła tam blisko jest (hahaha przypał nie z tej ziemi). nO ale zmierzajmy do pointy ... mówi o to sobi ewyjdziemy koło biedronki ... a ona ze nawet nie wiedziała ze tu biedronka jest. ... Pójdziesz na studia bedziesz z zawiazanymi oczami kazda biedronke w miescie znajdywac a tymbardziej na studiach poza CK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai na wstępie wystarczyłoby żeby łobuzy zaczęły pracować w mało przyjemnych warunkach -np. takich niemiłych przy szambie oczywiście to dla tych pomniejszych łobuzów:classic_cool:.Dla większych robota stwarzająca duże zagrożenie śmiercią oczywiście:classic_cool:.A co do konowałów nie uogólniam:P.Niestety zdecydowana większość jest do bani i trzeba im śrubki przykręcić:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant ty z kielc jestes
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie podłapałam wirusa grypy, trzepie mnie, jak diabli. Tak więc na razie rezygnuje i dziękuje. Musze iść po ratrunek do konowała właśnie. . Bo wirus dzis drapał w gardło a teraz cherlam jak zdechlak. Trzymajcie za mnie kciuki. . -Papatki. P.S. A jesienią się szczepiłam i wirusy kurcze mnie nie oszczędzają! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Lorelai, chora znowu? Tak mi przykro. Moze to po basenie ? Dbaj o siebie, i wracaj szybko do zdrowia. Setebos, moze to i nie nowy? Polski tytul moze bedzie \"Niebezpieczny Bankog\" ??? Cage gra \'zabojce na zlecenie\' Pozdrawiam i zycze milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedziele 18 w tv o godz. 20:30 na HBO bedzie 2 godz. uroczystosc z zaprzysiezenia B. OBAMY. Kanal HBO - bedzie rozkodowany na ten czas. I tylko ten kanal transmituje te okazje z wieloma gwiazdami USA. Taka otrzymalam wiadomosc od rodziny z Niemiec. Moze ktos jest tez zainteresowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
nie mam HBo - na szczescie. Amant jak dobrze pamietam jest ze Szczecina - ale ma sentymen do kielczątek naszych. Lorelai - szczepienia, to pierwszy krok do choroby :) nigdy wiecej. trzymaj sie dzielnie. Setek, no widzisz, znowu ze spotkania nici - zachcialo sie lorelai sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tego filmu:D Ja to teraz biegam podniecony tym ze Underworld 3 wychodzi:D:D ktoś sie pisze? Jessssu mi tez sie zachciało sportu, scigałem sie z kumplem na basenie, przeforsowałem, zdechłem przy 10 długosci a potem si ejuz tylko unosiłem:) A teraz umieram bo mi stawy barkowe rozpier*ala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ja juz nie pamietam, kiedy bylam na basenie. a raczej pamietam, ze dawno temu, w październiku 2007 :) Setek, na ktorym basienie byles? my z lorelai kiedys na toporowskiego regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×