Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

A jak Twoje zęby reagują na kawasy, Setebos ? Deszczowo u nas dzisiaj. Chyba wiosna blisko. Jak się macie dziewczęta? Pozdrawiam i życzę udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie miewam juz dobrze. Połowa pierwszego tygodnia pracy po chorobowym lenistwie. . Oj , chyba przyjdę do Ciebie moja droga Empik na ta WITAMINĘ C ale chyba w przyszłym tygodniu. . lub w niedziele mam czas . . może dzisiaj wieczorkiem?????????. . po 19.00 ?? -pozdrowionka - -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja myje zeby po kazdym posiłku przez 5 min:D Jestem walniety ale w ten sposób unikam skutecznie dentysty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalna dresiara
słyszałam, ze Plaze budują w Kielcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setebos, bardzo milo słyszeć, ze dbasz o zęby - ja również. Numer jeden czyszczenie zębów to/tez ...... nitka dentystyczna!!!! Pytając jak zęby znoszą te kwasy, miałam na myśli szkliwo. Podobnie jak cola cola, niszczy zęby nieodwracalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam o plazy nic nie wiem, a co do zebów to ja mam lipe bo dolnych nie moge nitką:( zresztą ja mam tak ciasno upakowane ze to jest przedziwne ze sa wszystkie proste ... a jak matudzilem do dentystki ze własnie nitka mi nie wchodzi to powiedziała: moge panu pare wyrwac ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To \"milusińską\" masz ta panią stomatolog- Setebosie. Moja pani stomatolog twierdzi, że nie należy przeginać z pastami wybielającymi , bo one niszczą szkliwo. Najlepsza jest elmex, bo działa również przeciw paradontozie i ja ją stosuję(juz nie krwawią mi dziąsła przynajmniej). . choć małżonek twierdzi, ze w smaku jest ohydna. Uważam, jednak, że pasta jest po to, aby nią myć zębiszcza, a nie jeść. . -pozdrawiam. . To Ty nieźle dokładny jesteś! z tym myciem. . a przez tak częste mycie nie zużywasz swojej naturalnej flory bakteryjnej, która masz w \"paszczy\" - hehe :D -Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie \"paszczy\" przypomina mi się śmieszne autentyczne zdarzenie, które przytrafiło się moim kumplom, jak jechali do roboty. Jechali autkiem do pracy oddalonej dobrych kilkadziesiat kilometrów i patrzą, a przy lesie stoją Rumunki uprawiające najstarszy zawód świata. I jeden z tych kumpli powiedział, wiesz, zatrzymajmy się i zapytajmy się o ceny ich usług, tak dla jaj. . .. -no to kumpel zatrzymuje autko i się pyta. .ile bierzecie. ?. . na to Rumunka odpowiada \" w paszczu 50\". . drugi kumpel nie zrozumiał jej odpowiedzi i pyta się swojego kolegi \"po co w płaszczu, na co w płaszczu\" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybielająca pasta jest dobra ta z Sensodyne. Masz racje, należy uważać z tymi pastami. Ja wybielająca używam kilka razy w tygodniu na noc - a normalna Sensodyne na dzień. Poza tym, najważniejszy jest ruch szczoteczka, bo to ona czyści zęby, a nie pasta. Dlatego mój dentysta, polecał myc zęby szczotka i woda, a pastę dodać sobie później, tak do smaku. Dla mnie najlepszym odkryciem jest, szczoteczka do zębów elektryczna - uwielbiam ja. Witam wszystkich w ciepły kielecki dzień. Dziewczynki :D jak będziecie miały ochotę się .. 'odreagować' od prac twórczych, to wiecie gdzie mieszkam ? Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moja naturalna flora poszłaaa razem z migdałkami:D wybielajacych to ja juz nie uzywam, a miałem chyba wszystkie i co dosłownie jajco, bo jaki kolor był taki jest, a chemicznie to tez sie boje o szkliwo ... zdrowe proste ale zółte trudno nie mozna miec wszystkiego, a elmex smakuje normalnie, cytrynowa blend-a-med jest drazniaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Ahoj czyściuchy! empiczka - chetnie sie wybiore w odwiedzimy, ale i ja serdecznie zapraszam, o ostatnio mowilam Lorelai, miała Ci przekazać. wczorja byla cudowna wiosna a dzis juz szaro. mały spi niedaleko, wiec konspiruje z klikaniem, bo zaraz uslyszy i przybiegnie. pozdrawiam! balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Empik, podaj mi swojego e-meila, bo chciałam Ci wysłać pewien informator w PDF-ie, w związku z ostatnia nasza rozmową, może Ci sie przydać pewien przewodnik. -Pozdrawiam przypominam mój: oludka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddddddfg
wiecie moze gdzie na barwinku jest szewc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Barwinku nie wiem, ale jak mi się zepsuje coś, to idę na początek Sienkiewki, bo tam jest szewc w bramie. -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do produktów dr. Nony . to teraz się domyślam, że jak się je kupuje, to sie finansuje ruską mafię. . . -pozdrowionka od Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne newsy z Australii o tych celowych podpaleniach, 500 osobach poparzonych, a 180 martwych. . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka33
owszem, ale dla Empiczki to prawie rodacy. no i ludzi szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tu wykaze sie byciem zimnym draniem:D Im nas mniej tym lepiej dla planety ... moja nowa strategia ekologiczna ... peace, Greenpeace ... gdyby tak zawirusic afryke, azje, ameryke pd i pn ... szkoda tylko kanady ale cóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lorelai do Amanta. . - niestety nie ma lepszego odnosnika w tłumaczeniu polskim na tej stronie dotyczącej aceroli. Powtórzę tylko, że 1 tabletka w tym pojemniku = 30 tabletkom naszej polskiej witaminy C. Ten znajomy zjadał 6 tabletek dziennie, czyli =180 tabletkom w celu wyleczenia się z infekcji np. zapaleniu oskrzeli(przez 6 dni. Pozdrawiam " Bzdury piszesz o tych tabletkach:O.Przecież to fizycznie niemożliwe:O.Ja kupiłem sobie kwas askorbinowy ale niestety straszono mnie że tak naprawdę dobrze są przyswajalne pochodne a nie czysta witamina:O.Dlatego rozważam jakąś małą syntezę tylko musze wiedzieć co za związek zrobić zo by dobrze się wchłaniał;).A czytałem że askorbinian potasowy jest bardzo skutecznym środkiem leczącym i zwłaszcza zapobiegającym nowotworom;).Dlatego polecam łykać codziennie chociaż z 3 gramy;).Nie jest aż taki drogi(chyba wyjdzie koszt około 30 groszy dziennie) a może zapobiec nie tylko nowotworom;).A co do leczenia oficjalymi metodami z nowotworów wnioski nie są budujące:O.W tym temacie można o tym poczytać:O : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3991038 A co do Australii-podobno wiele osób umarło z przegrzania co nie jest dziwne bo tam było o wiele cieplej niż w Polsce jak dużo ludzi w Polsce z przegrzania umarło:O.Dodam że w południowo wschodniej części Australii(czyli nie tej najcieplejszej) temperatura osiągnęła obłędną wartość 48.8 stopnia i oczywiście było sporo rekordów:O.W Polsce też najprawdopodobniej się ociepli ale raczej na tyle nie ma co liczyć ale niestety 40 stopni w cieniu chyba jednak tyrzeba będzie polubić:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym, tylko ze 40 stopni w Australii (ale nie centralnej) i 40 w PL, to duza różnica. Tam jest przestrzeń i Ocean - a ten chłodzi. Tutaj bloki, kamienice, ciasna przestrzeń, bardziej się ogrzewają, jest bardziej niebezpieczne. W Europie, ludzie umierają przy wysokich temperaturach, szczególnie starsi - ci, z wiekiem maja zanik pragnienia - kiedy zachce im sie pic - jest już za późno !!! Tak, Balladynko, jestem przerażona tym co się dzieje. Odległość ode mnie, to 3,5 godz. samolotem. Ale zawsze to rodacy, ludzie. Jacyś głupcy podpalili celowo busz. Maja już 2 podejrzanych. I co z tego ? Co im zrobią?? ? Podejrzewam, ze 'w wiezieniu załatwia ich więźniowie' 181 osób zmarło - ponad milion zwierząt spaliło się, tysiące poparzonych. Ludzie są ostrzegani i wzywani do opuszczenia domów kilka dni wcześniej, przy przewidywanych poważnych zagrożeniach. Ciężko jest im odejść od dorobku, rozumiem trochę. ALE !! Prawo jest takie: ..... "opuszczasz dom TERAZ, albo WCALE" !!!! Wiedząc, ze jesteś zdecydowany sam na siebie. Czasem schronią się w basenie, czy dobrej piwnicy w ziemi. Ale czy warto ryzykować ? Ludzie decydują się za późno na opuszczenie domu, a las kilometrami już jest otoczony płomieniami i dymem. Nie ma odwrotu. W Australii, ludzie wiedza ze muszą i pija dużo wody 2 litry/dziennie. Jest to bębnione w tv każdego dnia. Sama przeżyłam kilka dni 44 w cieniu, mieszkałam blisko Oceanu, wiec było lżej. Mieszkańcy dalej od wody, śpią na plaży. Najgorsze w Australii, w związku z temperaturami, to jeśli są wysokie przez więcej jak 5 dni - wszystko jest rozgrzane, w nocy temp. jest 28 stopni + Ciężko spać bez klimatyzacji. Wiem, ze Rzad i Czerwony Krzyż szybko postawi do życia na nogi tych ludzi. Moja ex Firma i przyjaciele, już złożyli wysokie datki na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech żyje nam walnięty Walenty, po raz piąty na tym topiku! Buziaki i dużo sexu i miłości dla wszystkich foremek. A co dziś słyszałam w radio?. . to, iz naukowcy znowu odkryli, iż zauroczenie płcią przeciwną trwa od 2-5 m-cy, a potem w/g optymistów następuje faza miłości, a w/g pesymistów miłość do karty kredytowej partnera(-ki). I co Wy na to ?? pozdrowionka i całusy od Lorelai 👄 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tu widzę
Amanta? o chyba z północy Polski jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi, z północy Polski, czy z Zachodu, każdy tu mile widziany! Widzieliście fotki Madonny sprzed 25 lat robione dla Pleyboya z 1985 r? Włoszka ma prawdziwe Włochy w intymnych miejscach, od razu przypomina mi się parodia Nirwany Ala Yankowica . http://goldenfiddle.com/set/326/zoom/9187 albo http://goldenfiddle.com/set/326/zoom/9184/large http://goldenfiddle.com/set/326/zoom/9186/large - hehe. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka33
kochana, te fotki sprzedały sie na aukcji za grube tysiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanych Walętyłków ... a kto ma sie z kim sexic to tez gratuluje:D Madonnie ładnie w czerni ... tylko z tymi pachami to przegiecie ... a nizej to juz jak kto lubi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×