Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiedzacaaa

ehh ta blonka.../

Polecane posty

Gość niewiedzacaaa

Witam kobitki,mam nadzieję,ze będziecie mogły mi pomóc:(.Chciałabym się dowiedzieć,czy jeżeli chłopak wsadza do mojej pochwy (na początku 2,potem3 ostatnio nawet 4 palce),to mógł w ten sposób uszkodzić moją błone dziewiczą,albo całkowicie ją przerwac(nic mnie kompletnie nie bolało).Jak np. jej nie uszkodził,to moj"pierwszy raz" może być bezbolesny?Nie wiem czy cos ze mna jest nie tak,ale bardzo sie boję bolu,jaki morze towarzyszyć naszemu zbliżeniu,jestem fizycznie na pewno dojrzała i psychicznie również(nie mam nastu lat)...Więc jak myslicie,czy po takich"przygodach"pierwszy raz musi mnie boleć?Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sync
Odpowiedzcie cos dziołchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No proszę odpowiedzcie na moj
post,to bardzo wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3,4 palce??? To juz błonki na pewno nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3,4 palce??? To juz błonki na pewno nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki bardzo leeluu
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki bardzo leeluu
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delii
moja blonka tez zostala zerwana w ten sposób,a szybciej naderwana,przez paluszki(mialam plamienie).Kiedy pierwszy raz kochalam sie z chlopakiem to równiez plamilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a delii
czulas bol przy pierwszym zblizeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a delii
czulas bol przy pierwszym zblizeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delii
tak,troche bolalo,ale nie bylo tak tragicznie,mój facet jest niezwykle delikatny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm to moze tu znajde
odpowiedz na dreczace mnie pytanie.Otoz,zastanawiam sie,czy blona dziewicza zostaje przerwana,zaraz przy wprowadzeniu penisa(bo blona znajduje sie przy wejsciu do pochwy),czy po wprowadzeniu calego penisa,na koncu pochwy?Moze to prymitywne pytanie,ale dla mnie wazne.(moze delii mi odpowie:))Z gory wielki thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 17
do autorki topicku!!!wedlug mnie jestes komletnie pojebana!nie wiesz,ze mozna uszkodzić blone wsadzając 4 paluchy i podkreślasz jeszcze kurwa,to ja mam naście i wiem,ze tak mozna nie tylko uszkodzić,ale i calkowicie pozbyć sie błonki...więc nawet jeśli ktos ma 30 lat moze okazać sie tak głupim jak TY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comment lalunia 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmm
jak to na koncu pochwy? Przeciez blona dziewicz jest przy wejsciu do pochwy a nie na koncu:-) Wewnatrz na koncu jest szyjka macicy. Czy wy zadnych encyklopedii w domu nie macie, ze nawet nie wiecie jak wygladaja organy plciowe i rodne kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzilo mi o toze blona sie
rozciaga i czy wtedy nastepuje jej przerwanie czy zaraz na poczatku,gdy penis "wchodzi"do pochwy:)noo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ona nie jest
z gumy:-) Az tak sie nie rozciagnie. Jesli wejdzie do wewnatrz, to blony juz nie bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×