Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Janina22

Kto broni JEANINE?

Polecane posty

Gość Janina22

Niech się wpisują wszystkie kobietki, ktore uwazaja ze Jeanine to dobry wybor i ktore dobrze sie po tych tabletkach czuja. Proponuje ten temat w odpowiedzi na lawine skarg dziewczyn stosujących Jeanine. Wiec - kto jest zadowolony, niech sie wpisuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem
Okres jak w zegarku, mocniejsze włosy, zero plamień...no, może tylko troche puchną mi nogi. Ale cóż...nie można mieć wszystkiego. Pozdrawiam. Aha, stosuję od 4 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodka-Dorotka
Ja również jak najbardziej za - czuję się jakbym wogóle nie brała tabletek. Biorę od 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patipaula
Ja takŻe czuję sie po nim dobrze żadnych plamien , okres jak w zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medyczka
Okres jak w zegarku, lepsza cera, żadnych objawów ubocznych, libido bez zmian. Dla mnie rewelacja. Jeanine nie ma wcale większej dawki hormonów niż większość stosowanych tabletek!!! Ten kto to wypisuje niech spojrzy do indeksu leków!!! JEANINE to bardzo dobry środek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bronie
sa to moje pierwsze taletki, wie nie wiem jakby msie czula biorac inne, ale te biore juz od jakiegos czasu, ponad pol roku i NIC mi nie dolega! zero bolu brzucha podczas 'okresu' trwajacego 3 dni, zero przyszcy, zero nadwagi- niestety niedowagi tez zero :) piersi ok, wlosy ok.. jestem na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapraszam na forum drogie panie...tak apropos negatywnych skutków brania pigułek...jak nie chcecie, nie wchodźcie, ale jeśli macie jakies wątpliowości to zapraszam, może to oszczędzi którąś, która jeszzce nie zaczęła. Zawsze trzeba poznać dwie strony medalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale napiszcie
DLACZEGO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa..
dzisiaj dr zapisała mi te tabletki.. ale jak mam byc szczera to sie boje.. bo przeczytalam wiele nefatywnych opini na ich temat.. jesli ktoras z Was moglaby do mnie napisac bylabym wdzieczne (moj mail podmuch_wiatru@tenbit.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaia
Kończę pierwsze opakowanie. Skutki uboczne są ale da się żyć. Przez cały miesiąc lekkie plamienia (aktualnie zanikają a jestem po 15 tabletce) i ból piersi. Pomimo tego czuję się dobrze i nic więcej mi nie dolega. Mam nadzieje że przy drugim opak. wszystko się unormuje. Dziewczyny popadaja w paranoję już po pierwszej tabletce i o czym tu mówić...Dla mnie J. póki co odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimu nie ma
kobitki! toż to tak indywidualne sprawy, że nie ma co debatować - moim skromnym zdaniem. ja osobiście biorę, fakt faktem - końska dawka hormownów, ale mnie akuratnie potrzebna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×