Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja nie chce

Blagam pomóżcie!!! Nie wiem co robić...

Polecane posty

Gość ja nie chce

biore tabletki 2 miesiące,w niedziele odstawilam a do dzisiaj nie mam okresu:( nie martwiloby mnie to gdyby nie lekka przesada z moim imprezowaniem,byl karnawal,ferie,wolne i totalne balangi,wypilam hektolitry piwa,czasem kilka kieliszkow wódki,nieraz:O :( mocno wymiotowalam :( a teraz przezywam horror,oczywiscie zaraz posypią sie komentarze ze jestem bezmyslna,glupia,ze nalezy mi sie kara...ale ja naprawde jakos nie pomyslalam,chociaz sama przyznam wam racje a co bedzie jesli bede w ciązy? do konca bralam tabletki,palilam papierochy i pilam alkohol,przeciez to nierealne zeby ono urodzilo sie zdrowe fizycznie i psychicznie? :( jestem zalamana,w dodatku ciagle mi sie wydaje ze jestem w ciazy,czy to jest bardziej prawdopodobne niz to ze nie jestem? proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy czy przyjmowałas tabletki regularnie. po drugie czy wymioty były przed uopłynięciem 4 goidzin czy po czy jesli wymiorowałas to przyjełas kolejną pigułke... nie panikuj, najpierw spróbuj iustalic co i kiedy miało miesjce www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakura
jesli wymiotowalas to tabletka mogla sie nie wchlonac ( do 4 godzin po polknieciu) i mogla wystapic owulacja i tym samym dojsc do zaplodnienia... jesli jestes w ciazy to od teraz powinas przestac palic i pic a te wczesniejsze wybryki napewno nie wplyna na dziecko, wiele kobiet przez 2 tyg ciazy ( nie wiedzac o niej) pije i pali i dzieci rodza w wiekszosci zdrowe ... nie mattw sie zrob test idz do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chce
okres dalej sie nie pojawil a ja biegam co 5 minut do toalety zeby sprawdzic:( dziekuje wam kochane za odzew (normalny,bez krytyki) ale ja i tak jestem przerazona,bo oprocz duzej ilosci alkoholu i papierosów to przeciez wzięlam cale opakowanie tabletek a jesli wymiotowalam wieczorem,przypuscmy po tych 4 godzinach od przyjęcia,a kochalam sie rano następnego dnia i dopiero o 14 wzięlam tabletke? to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freeka
Moze nie powinnam sie wypowiadac - bo nigdy nie bralam tabletek-a jestem mezatka juz prawie 2 rok:) (nie zabezpieczamy sie w zaden sposob) i nie mamy potomstwa... Ale radzialabym dla Twojego dobra isc poprostu do apteki i kupic test ciazowy...moze poprostu opuznia ci sie okres ze wzgledu na stres jaki przezywasz.... Rozwaz to prosze!! I trzymam kciuki za ciebie!!! przestan sie martwic, zrelaksuj sie troche.... moze to pomoze, i biegnij do apteki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie panikuj, wiesz... alkohol, poźne chodzenie spać ;) , papierosy, zmęczenie (+wymiotowanie) bardzo osłabia organizm i okres może sie po prostu spóźniać... :) Pojdz do apteki, kup test ciążowy, zrób go (rano!) i bedziesz wiedziała :) Pozdrawiam i nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka taka
nie martw sie ja ostatnio przezywalam to samo!:) teraz mi sie smiac chce..pierwsze co robiłam jak wstałam rano to patrzyłam czy juz mam okres:d i ciagle latałam do kibelka:) hihihi stres przed zajściem w ciąże powoduje opóźnienie okresu (powiedział mi to ginekolok) bez stresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chce
a na majtkach zadnej,chocby najmniejszej plamki :( tu juz nie chodzi o sama ciaze,chociaz w mojej sytuacji bylaby ona naprawde dramatyczna, :( ale najbardziej boje sie ze pilam,palilam i wzięlam cale opakowanie tabletek:( :( :( :( :( a jak dziecko bedzie nienormalne?niedorozwinięte albo coś...:O :( O BOŻE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina.a
Jeśli odstawiłaś w niedziele, to dzisiaj jest dopiero trzeci dzień przerwy, więc jeszcze nie powinnaś sie martwić....U mnie np. okres przychodzi w 4 a nawet 5 dniu przerwy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×