Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maksymalnie zmartwiony

plissss niech ktos mi odpisze

Polecane posty

Gość maksymalnie zmartwiony

mam problem:/ mam 19 lat i narazie nie wspolzyje z moja dziewczyna ale uprawiamy tzw petting pieszczoty itp:) bardzo uwazamy naprawde wydaje mi sie ze nawet przesadnie:) i teraz kurcze pojawil sie taka sytuacja ze moja dziewczyna nie ma krwawienia spoznia sie jej juz z 5 dni aha jest teraz chora i bierze leki brala leki na poczatku miesiaca i teraz jeszcze na dodatek boi sie ze moze byc w ciazy:( czy to ma jakis wplyw na dlugosc cyklu? martwimy sie jak cholera ale jakos nie mozemy w to uwiezyc ze tak mozna wpasc i jeszcze jak sie bardzo (bardzo bardzo... ) uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jeśli Twój plemnik nie dostał się do środka pochwy, choćby przy pomocy włożonego palca(ale musiałbyś mieć na palcu spermę) to o zapłodnieniu nie ma mowy. Całkiem możliwe, że przez to że jest Twoja dziewczyna chora opóźnie się miesiączka, może również opóźniać się przez stres lub nagłe chudnięcie. Nie przejmujcie się będzie dobrze, lub zróbcie test ciążowy i wszystko szybko się wyjaśni.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres, leki oraz choroba (leżenie w łóżku) mogą się przyczynić do opóźnienia miesiączki. Jeśli opóźnienie będzie znaczne radzę po prostu zrobić test ciążowy. Ale ja myślę że wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymalnie zmartwiony
wiecie co? jest dobrze:) dzieki za odp;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×