Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krystynkowo

szukam przyjaciół którzy lubią ...

Polecane posty

Gość krystynkowo

porozmawiać o wszystkim.Może się przyłączysz? Zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owca szuka Bacy
Rzuć temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuu
to zapraszam :) www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynkowo
co sądzicie o seksie w wieku 13-14 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to zdecydowanie za wcześnie, ja mam 25 lat i w wieku 13-14 letnim nie myślałam o seksie. O chłopakach, całowaniu, książkach, modzie itp może tak, ale nie o seksie. Dziewczyny zwłaszcza w tym wieku jak zaczynają uprawiać seks, to mają wiele problemów same ze sobą , z rówieśnikami, mają kompleksy i czują sie niedowartościowane później, znam takie przypadki. Uważam, że na wszystko jest czas, na rozmowy, randki, i wiele różnych rzeczy można robić.Uważam też,że rodzice powinni otwarcie z dziećmi 13-14 letnimi jak najbardziej rozmawiać o seksie i o dojrzewaniu, o wielu sprawach.:-) To jest ważne w tym wieku i w każdym innym. Może temat roli sztuki artystycznej w domu? lub Sposób na dobre chwile a zatrzymanie czasu? pozdrawiam serdecznie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SsSsSsS
ja też myślę że to o wiele za wcześnie na takie sprawy choć sama mam niewiele, bo 17. i mam ten problem, chociaż rozmawiałam z moim chłopakiem i on swierdził że ma ochotę ale widząc moją reakcje (chociaz ja też bym chciała ale obawiam się wpadki) myślę że jednak za wcześnie... mój chłopak też stwierdził że nie trzeba się spieszyć (on jest starszy odemnie o 3 lata) pozdr czekam na wasze dlasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynkowo
witajcie !milego dnia. ja dlatego poruszylam ten temat bo moja 18 letnia córka gdy miala lat 16 mówila mi że koleżanka w wieku 14 lat współżyła z kolegą . przeżyłam maly szok.nie myślałam że takie mlodziutkie dziewczyny które jeszcze się rozwijają mają takie doświadczenia. A może jestem staroświecka? Z moją córką rozmawiamy od najmlodszych lat o wszystkim rownież o seksie. Wiem że jest jeszcze dziewicą mimo że chodzi z chłopakiem 2 lata. Mówi że zaczną dopiero gdy zda maturę , bo nie chce sobie skąplikować życia.W jej liceum ( 3 klasa) są już 2 mamy.Gdy córka mowi koleżankom na jakie tematy rozmawiamy to wszystkie się dziwią .W moim przekonaniu rozmowy a nie zakazy dają więcej nastosatkom.Dlatego Emika ma rację. Pozdrawiam Cię Emika🌻 ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za uznanie Krystynkowo :-) Pozdrawiam Cię serdecznie. Ja poprostu uważam, że rozmowy na wszystkie tematy są dozwolone, a rodzice sami wiedzą (lub powinni wiedzieć) znając swoje dzieci, jakie tematy w jakim wieku nalezy poruszyć, bo przecież o seksie nie będzie sie rozmawiać z osobą 7 - letnią,prawda? Często jednak rodzice nie zdają sobie sprawy jak bardzo dużą rolę odgrywają takie rozmowy w młodych umysłach - pozytywną oczywiście, i przykro jest jak widzi się np. rodziców, którzy wstydzą sie rozmawiać z dziećmi na tematy intymne. powoduje to pewną blokadę na świat,niewiedzę młodych ludzi i to że zostają one mamami w wieku 15-17 lat. pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynkowo
gdy moja córka miała jakieś 5 lat to byla bardzo dociekliwa więc gdy widziała ciocię w 7 miesiącu ciąży pytała jak ten dzidziuś dostał się do brzuszka cioci . Oczywiście tłumaczyłam jej wszystko w miarę jej wieku i nie zawsze jej to wystarczało. Ważne aby nie okłamywać swoich dzieci bo stracimy ich zaufanie . 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 17
co więc powinno być wyznacznikiem czasu na pierwszy raz?chce to wiedzieć zanim rozpoczne zycie sesualne.czym powinnam sie kierowac?dziewczyny widze,ze jesteście doświadczone i mozecie cos na ten temat powiedziec:) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYSTYNKOWO
PRZEDE WSZYSTKIM NIE ZMUSZAĆ SIĘ DO NICZEGO , BO NP. KOLEŻANKI MAJĄ TO ZA SOBĄ,ALBO CHLOPAK NACISKA.musisz sama tego chcieć. pamiętaj że "DŁUGIE CZEKANIE TO DOBRE ŚNIADANIE" wg.przysłowia. Aby nie żałować decyzji musisz być pewna swego chlopaka i zabezpieczyć się.Życzę powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×