Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malta

WRZESIEŃ odezwijcie się wrześniówki!!!

Polecane posty

Gość diodda
hop hooooop babyyy !! piszcie czy posyłacie do przedszkoli i czy dzieciaki robią już na nocnik. U mnie 1) tak i 2) nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala26
hej hej :) Ja chce od września posłac 2 :) a ja szukac pracy ale zobacze jak to wyjdzie. A co do nocnika to odpukac :) od jakis 3-4 tyg chodzi fajnie sama na nocnik, albo woła, ze chce siku i idziemy. ładnie robi si i kupe. Pieluche tylko zakłądamy na noc i jak wychodzimy na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala26
Hejka hejka ! Jasne ,z e pamiętam :) tylko wiesz jakos tak czasu brak w sumie to moze i jest czas ale jakoś tak zawsze no sama rozumiesz. Moja Oliwka to istny łobuz - jak nie moze zabawki zdobyć to gryzie brata. Wogóle to zywe złoto Waży teraz 15 kilo nie wyszła tylko jedna 5 i wszystko do buzi pcha W dzien elegancko majtochy a na noc pielucha, ale sa noze, ze nawet nie siknie w pieluche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak fajie że ktoś jest ! :-) Moja niunia też majty, na nockę pampek :-) Gada dużo jeszcze więcej pyskuje :-) Od września przedszkole :-) Jesteś na naszej klasie albo masz jakies zdjecia w necie Oliwki zeby zobaczy jak tam już wygląda teraz? Pozdrowionka :-) Dziewczyny odezwijcie sie coś. Tyle czasu już mineło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala26
Tak mam profil :) podaj meila podam Ci dane :) tam sa fotki co prawda z przed pól roku ale zawsze cos :) Oj Tak pyskowanie to na porzadku dziennym najbardziej bratu dokucza. Muszę ja utemperować bo robi się nieznośna. Za bardzo została rozpieszczona - królewna tatusia! Już nie długo skończa 3 lata - masakra jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala26
Ja też tu zerkam ale cisza :) Dzieci rosną my mamy coraz wiecej obowiązków i już tu sie nie zaglada :) Moja Oliwka to łobuz totalny, gryzie brata, bije, szaleje ogólnie bunt trzylatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaacierzaaankaa
cześc dziewczyny, a ja przypadkiem tu wpadłam... Nie bywałam tu super często w ciązy, ale jednak ma się sentyment. :) W tym roku 4 lata miną, jacie..,. a ja we wtorek idę urodzić mojemu synkowi siostrzyczkę. :) Pozdrawiam wrześniówki 2005! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_31
cześć dziewczyny - kopę lat, nawet swój nick zapomniałam :) Moja mała laska w przedszkolu:) maaacierzaaankaa super że Twój synek będzie miał siostrzyczkę :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala26
nasze wrzesniowe pociechy będą miały teraz po 4 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala26
Leci ten czas niesamowicie, moja co prawda ma dopiero 30 ale wrześniówka :) Co tam u Was? Moja Oliwka idzie teraz pierwszy rok do przedszkola, zobaczymy jak to będzie :) a ja idę do szkoły - uczyć - też pierwszy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×