Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiaczekkk

czy brać jeanine???

Polecane posty

Gość misiaczekkk

Dzisiaj lekarz przepisał mi jeanine...wczesniej brałam Logest ale po nim zle sie czułam:(Powiedziała mi że to noma tabletka..ale po tym co przeczytałam nie wiem czy mam brać??Czy któras z was bierze Jeanine..i jak sie po nich czuje??BO juz kompletnie nie wiem czy mam je brać?? I jeszcze jedno pytanie...brałam logest jak juz pisałam teraz mam 7 dniową przerwe...i jak zdecyduje sie brać jeanine to normalnie zaczynam brac po 7 dniach czy w pierwszym dniu krawawienia??Nie wiem jak to jest ze zmianą:| Prosze o rade..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka_
bierz, sparwadź jak się czujesz , po jdnym opakowaniu już bedziesz iwedziała czy Ci pasują te tabletki czy nie. ja osobiście nie narzekam na nie. co do rozpoczęcia brania, to powinnaś wziąść pierwszątabletkę po tej 7 dniowej przewrie, zresztą w ulotce jest wszystko napisane. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka_
bierz, sparwadź jak się czujesz , po jdnym opakowaniu już bedziesz iwedziała czy Ci pasują te tabletki czy nie. ja osobiście nie narzekam na nie. co do rozpoczęcia brania, to powinnaś wziąść pierwszątabletkę po tej 7 dniowej przewrie, zresztą w ulotce jest wszystko napisane. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczekkk
dziękuje za wypowiedz:) juz sama nie wiem czy brać czy nie...ale spróbowac to chyba spróbuje i zobacze jak bedzie:) wszystko było ok dopóki nie przeczytałam tego forum apropo jeanine...że podobno ma dużą dawke hormonów:(i jakie podobno są złe:( Ale na każdego tabletki działają inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie... organizm ma do 3 cykli aby sie przyzwyczaic... zapraszam www.forum.antykoncepcja.prv.pl :) tam dowiesz sie pozytywniejszych rzeczy na temat jeanine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie... organizm ma do 3 cykli aby sie przyzwyczaic... zapraszam www.forum.antykoncepcja.prv.pl tam dowiesz sie pozytywniejszych rzeczy na temat jeanine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka_
co do dużej ilosci hormonów to chodzi o ot, że w jaenine zastosoawno nowa generację progestagenu- dienogest. wsadzono 2 mg/tabl i dlatego niektórzy straszą " konską dawką", ale te 2 mg są równoważne z zawartościa innych form progestagenu w innych tabletkac. dienogest ma inną budowę czasteczki, czyli inne właściwości chemiczne, a co za tym idzie - inna dawka jest potrzebna. zresztą poczytaj sobie o formach progestagenu stosowanych w tabletkach http://www.amwaw.edu.pl/antykoncepcja/pages/tabletka_podzial.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×