Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anyk

hyperplolaktynemia

Polecane posty

Gość Anyk

od niedawna dowiedzialam sie ze jestem chora na hyperplolaktynemie wiem ze sa to zaburzenia miesiaczkowaniadostaje 05 tabletki bromergonu. Nie wiem co mam dalej z tym robic czy bede mogla miec dzieci w przyszlosci chialabym aby kontaktowaly sie ze mna osoby chore na te chorobe lub ktore byly chore i juz maja dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj w wyszukiwarce - jest kilka takich tematow na kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyk
wiesz w internecie jest stanowczo zamalo napisane o tym problemie droga asiu a zalozylam to po to aby skontaktowaly sie ze mna osoby ktore sa chore tak samo jak ja na te chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dość dużo podwyższoną PRL, to co Ty Anyk, ale już jest w normie, mam nadzieję, że jutro nie dostanę @ i będę w ciąży. temp. od 13 dni na poziomie 37oC i parę kreseczek. przez niecałe 2 miesiące brałam Bromergon i moja endokrynolog powiedziała, że bez problemu można mieć dzieci, trzeba tylko obniżyć PRL. pozdrawiam i nie martw się bo stres jeszcze bardziej podwyższa PRL i nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyk
emilko mam do ciebie prosbe czy moglabys mi podac swoj mail bo ja naprewde nie wiem zabardzo na czym polega ta choroba i pare innych rzeczy chcialam sie od ciebie dowiedziec ale to nie na forum dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anzk + ja wlasnie dlatego pisalam o wzsyukiwarce na Kafeterii, yebz Ci pomoc + ostatnimi czasy powstalo tu sporo podobnyzch tematow + moye znajdziesz cos dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×