Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki 24

czy postinor ma wplyw na dzialanie pigulek???

Polecane posty

Gość miki 24

biore logest od 2 miechów ostatnio bylam zmuszona takze do zażycia postinoru w trakcie jego brania..skonczylam opakowanie(6 pigulek) w przerwie dostalam okresu i zaczelam kolejne opakowanie..tylko zastanawiam sie czy jestem zabezpieczona gdyż postinor podobno rozlegulowuje cykl wiec owulacja mogla zostac przesunieta..nie znam sie na tym dlatego pytam o rade..po 2 tabletkach z nowego opakowania współzylam i zastanawiam sie czy bylam zabezpieczona tak jak powinnam podczas brania pugulek anty czy moze coś uleglo zmianie po zazyciu postinoru..czy ktoś moze mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to
nie rozumiem dwoch rzeczy w Twojej wypowiedzi. Jak to skonczylas opakowanie (6 pigulek), o co chodzi? A po drugie dlaczego bralas postinor albo czemu musialas wziac skoro bierzesz pigulki....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki 24
po wzieciu postinoru pozostalo mi jeszcze 6 pigulek anty do konca opakowania wiec wzielam je ....wziecie postinoru doradzil mi ginekolog gdyż dwa dni przed stosunkiem mialam biegunke i jakieś lekkie zatrucie wiec dzialanie bylo oslabione ...oczywiscie nie bylam nierozsadna i zastosowalismy jeszcze prezerwatywe tyle ze pekla wiec to tak jakby jej nie bylo i nie mialam wyjścia.......wiec czy ktos wie czy pigułki dzialaja z taka sama skutecznościa jak przed wzięciem postinoru????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki 24
tzn dwa dni trwalo moje zatrucie i biegunka a po ustapieniu dolegliwosci nastepnego dnia współżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki 24
nikt nie wie???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G
Moim zdaniem to nie ma wpływu. To nieważne ze Postinor rozregulowuje owulacje skoro pigułka antykoncepcyjna powoduje ze w ogole tej owulacji nie ma. Nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki 24
a tak wogle to zauwazylam ze mam taki sam śluz jak kiedys przed braniem tabletek podczas dni plodnych:( odkad zaczelam brac pigulki zniknal zupelnie a teraz jest znowu...boje sie ze jednak cos moze być nie tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki 24
niech ktos sie wypowie.............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×