Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alilo25

Gdzie dostane przypominajkę

Polecane posty

Gość alilo25

Kto wie gdzie moge dostac przypominaję do pigulek?? zdaża mi się zapominać a potem się męcze, wiem ze cos takiego jest, ale nie moge znależć.Pytałam w mojej aptece, ale tam jakos te panie nic o tym nie wiedziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33
u ginekologa, bo to reklamówki. a swoja drogą wkurwiajaca ta przypominajka, pika codzień, w koncu ja rozwalilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alilo25
Chyba wlasnie takie jest jej zadanie :> pikac codziennie zeby przypominać o braniu pigułki :> ja bym jej nie rozwalila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie latwiej
nastawic komorke na dana godzine na pobudke? i ustawic na wszystkie dni tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbir
dodaja do potrojnego opakowania mercilonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbir
dodaja do potrojnego opakowania mercilonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alilo25
Ja niestety nie korzystam z komórki :) dlatego chce mieć przypominajkę :) miałam wczesniej komórkę, ale zrezygnowałam, bo mi wszyscy wchodzili na głowę, poza tym nawet jeżeli ją jeszcze miałam to nie zawsze nosiłam ją przy sobie. Dziekuje za info, bede musiała się zapytać czy do innych pigulek tez ją można dostać , a jeżeli nie to muszę poprosić koleżankę bo ona bierze Mercilon :) ale przypominajki jeszcze nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewirka
Mi się wydaje , że do pojedynczego opakowania nie dostaniesz, ja biorę juz dluższy czas mercilon , ale kupuje pojedyncze opakowania i nie dostałam takiej przypominajki :( Muszę zapytać się w aptece, ty też się zawsze możesz zapytać, albo koleżanki , która już to bierze. A poza tym gdyby ktos wiedział ile kosztuje potrojne opakowanie Mercilonu to napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pomysł: trzymać przy szczoteczce do zębów- bądź co bądź ale zęby chyba codziennie myjesz? (ja zawsze biore przy wieczornym myciu zębów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alilo25
:) HIhi ale pomysł , całkiem niezle :) a jak zęby myjesz raz o 22.00 a raz o 1.00 to co wtedy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz miec 5 godzin różnicy :D między 22 a 1 jest dokładnie 4 wiec wszystko jak w zegarku ;) Polecam bo działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nawet do 12 godzin różnica jest dopuszczalna (aby nie wiecej niż 36 godzin między 2 pigułakami) ale ja tam nie ryzykuje i nie srawdzam czy i po 11 działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikro
Przypominajkę dostaniesz do trzech opakowań tabletek Mercilon, mała , różowa zabaweczka ;) ale przydatna i skuteczna przez trzy miesiace od aktywacji dzwoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miri
hej ja biore mercilon juz od dłuzszego czasu i to dobre pigułki :) a do tego dają jeszcze prezenty dziewczynkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszatka
A czy przypominajka jest tylko dołączana do Mercilonu? Można to kupić np. w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×