Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość __zosia78

Gruczolak przysadki

Polecane posty

Gość hania_
tu_kasia przepraszam ze nie pisałam - dzieki ze o mnie pamietasz!!!zanim napisze o sobie gratuluje ci udanej operacji i tego ze jestes taka dzielna!!! mi juz mój lekarz endokrynolog powiedzial ze zabieg jest konieczny bo leki nie działąja a przede wszystkim gdy sie dowiedzial ze nie mam dzieci i dopiero planuje zajsc w ciaze...dr Zielinski utalił mi termin operacji na lipiec (biore slub w czerwcu:) ) - nie ukrywam ze wolałabym miec to za soba jak najszybciej ale zdaje sie na jego doswiadczenia-powiedzial ze on nie radzi mi przed slubem .... troche załuje bo jaeszcze raz mówie ze wolałabym miec to za soba wczesniej ale ... w sumie to wiadomo ile spraw , nerwów bedzie przed....nie ukrywam ze znam lepsze miejsca niz szpital na podróz poslubna:) wiem ze to jest sprawa indywidualna ale powiedzcie mi (te które macie operacje za) jezeli wszytsko jest ok to ile czasu potzreba aby dojsc do "normalności"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_
acha nie pamietam dokładnie kto to pytał ale chodziło o kontakt do kogos dobrego na terenie małopolski-ja z czystym sumieniem moge polecic dr Nazima z mcm Ul T. rejtana 2 tel (012) 2954100 Super facet-ja do niego trafiłam z polecenia mojej ginekolog (która jako pierwsza zleciła mi wszytskie badania hormonów...dotego czasu wszyscy twierdzili ze dojrzewam....)był on moim pierwszym endokrynologiem- teraz jak czytam wasze wypowiedzi wiem ze mialam szczescie ...od poczatku super mi wszytsko wyjasnił - rok pozniej jak sie okazało ze mój "gosc " urósł zaniepokoił sie , nie chciał podejmowac sam decyzji - skonsultował sie z innym lekarzem -bo chciał miec pewnosc ze mnie dobrze kieruje!Gdy mówił mi o operacji od razu powiedzial ze w gre wchodzi tylko Warszawa bo tam maja doswiadczenie !!!! zaden Sląsk czy inne miejsca w Polsce jak wy piszecie - to nie jest operacja wyrostka!!! Obecnie jestem pod opieka lekarzy z Warszawy (tak wyszło ze zdobyłam kontakt a chciałam sie upewnic ..a przede wsztskim byc blizej tych lekarzy którzy zajmuja sie operacjami bezposrednio)ale móiw z cała stanowczosci w warszawie usłyszałam to samo co od Dr Nazima - jeszcze raz podkreslam dla mnie super facet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_
acha nie pamietam dokładnie kto to pytał ale chodziło o kontakt do kogos dobrego na terenie małopolski-ja z czystym sumieniem moge polecic dr Nazima z mcm Ul T. rejtana 2 tel (012) 2954100 Super facet-ja do niego trafiłam z polecenia mojej ginekolog (która jako pierwsza zleciła mi wszytskie badania hormonów...dotego czasu wszyscy twierdzili ze dojrzewam....)był on moim pierwszym endokrynologiem- teraz jak czytam wasze wypowiedzi wiem ze mialam szczescie ...od poczatku super mi wszytsko wyjasnił - rok pozniej jak sie okazało ze mój "gosc " urósł zaniepokoił sie , nie chciał podejmowac sam decyzji - skonsultował sie z innym lekarzem -bo chciał miec pewnosc ze mnie dobrze kieruje!Gdy mówił mi o operacji od razu powiedzial ze w gre wchodzi tylko Warszawa bo tam maja doswiadczenie !!!! zaden Sląsk czy inne miejsca w Polsce jak wy piszecie - to nie jest operacja wyrostka!!! Obecnie jestem pod opieka lekarzy z Warszawy (tak wyszło ze zdobyłam kontakt a chciałam sie upewnic ..a przede wsztskim byc blizej tych lekarzy którzy zajmuja sie operacjami bezposrednio)ale móiw z cała stanowczosci w warszawie usłyszałam to samo co od Dr Nazima - jeszcze raz podkreslam dla mnie super facet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_
acha nie pamietam dokładnie kto to pytał ale chodziło o kontakt do kogos dobrego na terenie małopolski-ja z czystym sumieniem moge polecic dr Nazima z mcm Ul T. rejtana 2 tel (012) 2954100 Super facet-ja do niego trafiłam z polecenia mojej ginekolog (która jako pierwsza zleciła mi wszytskie badania hormonów...dotego czasu wszyscy twierdzili ze dojrzewam....)był on moim pierwszym endokrynologiem- teraz jak czytam wasze wypowiedzi wiem ze mialam szczescie ...od poczatku super mi wszytsko wyjasnił - rok pozniej jak sie okazało ze mój "gosc " urósł zaniepokoił sie , nie chciał podejmowac sam decyzji - skonsultował sie z innym lekarzem -bo chciał miec pewnosc ze mnie dobrze kieruje!Gdy mówił mi o operacji od razu powiedzial ze w gre wchodzi tylko Warszawa bo tam maja doswiadczenie !!!! zaden Sląsk czy inne miejsca w Polsce jak wy piszecie - to nie jest operacja wyrostka!!! Obecnie jestem pod opieka lekarzy z Warszawy (tak wyszło ze zdobyłam kontakt a chciałam sie upewnic ..a przede wsztskim byc blizej tych lekarzy którzy zajmuja sie operacjami bezposrednio)ale móiw z cała stanowczosci w warszawie usłyszałam to samo co od Dr Nazima - jeszcze raz podkreslam dla mnie super facet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_
acha nie pamietam dokładnie kto to pytał ale chodziło o kontakt do kogos dobrego na terenie małopolski-ja z czystym sumieniem moge polecic dr Nazima z mcm Ul T. rejtana 2 tel (012) 2954100 Super facet-ja do niego trafiłam z polecenia mojej ginekolog (która jako pierwsza zleciła mi wszytskie badania hormonów...dotego czasu wszyscy twierdzili ze dojrzewam....)był on moim pierwszym endokrynologiem- teraz jak czytam wasze wypowiedzi wiem ze mialam szczescie ...od poczatku super mi wszytsko wyjasnił - rok pozniej jak sie okazało ze mój "gosc " urósł zaniepokoił sie , nie chciał podejmowac sam decyzji - skonsultował sie z innym lekarzem -bo chciał miec pewnosc ze mnie dobrze kieruje!Gdy mówił mi o operacji od razu powiedzial ze w gre wchodzi tylko Warszawa bo tam maja doswiadczenie !!!! zaden Sląsk czy inne miejsca w Polsce jak wy piszecie - to nie jest operacja wyrostka!!! Obecnie jestem pod opieka lekarzy z Warszawy (tak wyszło ze zdobyłam kontakt a chciałam sie upewnic ..a przede wsztskim byc blizej tych lekarzy którzy zajmuja sie operacjami bezposrednio)ale móiw z cała stanowczosci w warszawie usłyszałam to samo co od Dr Nazima - jeszcze raz podkreslam dla mnie super facet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_
oczywiscie Kraków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_
0czywiscie Kraków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_
0czywiscie Kraków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_
0czywiscie Kraków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_
0czywiscie Kraków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_
upssssssssss! odświeżałam stronę ........przepraszam za zajecie miejsca na forum .........pozdrawiam wszytskich serdecznie - nie bede sie odzywac jakis czas zebyscie zapomniały przepraszam zapomnieli kto narobił takiego bałaganu:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ile sie czeka na wizyte??to jest na NFZ czy prywatnie?? i JESZCZE JEDNO ROZUMIEM ZE DR.ZIELINSKI JEST ENDO?? juz niemoge sie doczekac az do niego trafie....a przedemna jeszcze duzo dni z tym czyms w glowie.. Ale ja juz niemam sily bole glowy sa coraz gorsze i tak przychodza z nienacka...ostatnio nawed jak mialam gorszy dzien balam sie wyjsc z domu ;/ bo myslalam ze mnie znow zaatakuje tez bol-niemylilam sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko25 - ja mam ten sam problem co Ty. Nie zatrzymana laktacja po karnieniu malego. Wlasnie mija 3 rok a ja nadala mam pokarm. Kilka (3) razy gin. przepisywal mi bromergon , ale to nic nie dalo. Myslal, ze jak zjem cale opakowanie to mi zniknie , jak u innych pacjentek. Pozniej neurolog przepisal mi norprolac, bralam go kilka miesiecy. , ale gosciu zapomnial mi zrobic badanie prolaktyny przed braniem , w trakcie. Dodatkowo leczyl mnie na sm (ktorego nie mam !!!!). Lekarka z Gliwic tez do kitu, ze szkoda gadac. Mialam wrazenie , ze jakas studentka mnie bada.Takie same wrazenie odniosla inna nasza forumowiczka Izka 27. Na szczescie Izka 27 dala mi namiary na endo w Bytomiu a dokladnie do dzielnicy Bytomia. Ja mieszkam w centrum. Bo tak mysle ze ten caly balagan w moim organizmie to przez prolaktyne i chce znalezc kogos , kto wreszcie zrobi z tym porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2007
Bernadka Dr Zieliński jest neochirurgiem a nie endo !!!!!!!!!!! Przjmyje raz w tygodniu prywatnie w Warszawie w przychodni na ul. Mokotowskiej trzeba tam zadzwonić i umówić się na wizytę tel. (022) 825-85-99 wizyta kosztuje 210 zł. Na wizytę czekasz ok. 2 tygodni. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2007
Beata-40 Dalej masz problem z moją pocztą????? A dostałaś odemnie maila????????? Rozumiem, że ty idziesz do szpitala po świętach. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_kasia
Witaj Beatko. Miałam nadzieję, że Ty też już jesteś po wszystkim. Teraz będę trzymać kciuki za jak najszybszy termin:) Ja na sali operacyjnej byłam ok 2 godz. Lekarz się trochę namęczył bo okazało się że z mój gruczolak był twardy jak kamyczek. Jeżeli chodzi o samopoczucie, to od godz.11 jak mnie przywieźli na salę pooperacyjną do następnego dnia rano nie było najlepsze, ale w końcu przeszłam operację usunięcia gruczolaka więc jakie miało być. Da się przeżyć:) O wiele gorsze było wyjmowanie setonów, na szczęście trwa to sekundę. Haniu_ O ile dobrze kojarzę jesteś pod opieką lekarzy ze szpitala Bielańskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :D upssss Kurcze to fajnie ze kolejka nie jest taka dluuga...ale ta cena za wizyte troszke mnie przerazilas...chociaz juz mam dosc tego go.....a w mojej glowie i chyba i tak sie wybiore i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :D upssss Kurcze to fajnie ze kolejka nie jest taka dluuga...ale ta cena za wizyte troszke mnie przerazilas...chociaz juz mam dosc tego go.....a w mojej glowie i chyba i tak sie wybiore i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość et-te
Do Izia76, Izka27 Dziewczyny u kogo (endo) byłyście w Gliwicach? Mi polecono dr Kornelię Lazar, byłam 2 razy w IO ale nie miałam okazji zobaczyć się z panią doktor. Dostałam skierowanie na hospitalizację w celu wykonania wszystkich niezbędnych badań w trybie dobowym. Napiszcie co Wam się nie podoba u lekarzy ze Śląska, bo ja na razie mam całkiem pozytywne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka25
do izi76 mam swiety pomusl moze otworzymy sklep z nabialem bedziemy sprzedawac mleko swiezo wyciskane bedzie w cenie zarobimy duzo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata-40
Kasiu tak mam nadzieje ze po swietach wkoncu mnie wezma do szpitala,ale tak to jest jak sie nie ma ubezpieczenia to trzeba czekac i nikogo nie obchodzi czy boli czy tez nie:( napewno napisze jak cos bede wiedziala.Ewa 2007 moze ty mi cos napisz na moja poczte bo ja nie dam rady nic wyslac na Twoja pozdrawiam goraco wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2007
Beatko Dostałaś moją pocztę wysłałam Ci o 15.20 ????? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Hani Ja jestem po operacji, wyszłam ze szpitala 3 dni po. Poza zapchanym nosem przez jakieś jeszcze dwa tygodnie, to już wszystko było Ok. Po tygodniu-dwóch - normalnie już funkcjonujesz, w głowie się nie kreci...ja juz jedziłam normalnie samochodem i w ogóle wszystko robiłam normalnie. Operację miałam 28 grudnia, a na sylwestra dr Zieliński mnie wypisał do domu. Fakt, ze byłam wtedy jeszcze skołowana, bo oczywiście nie leżałam w domu, tylko siedziałam chyba do drugiej, w koncu poszłzm spac, bo w głowie mi się kręciło, oczywiście nie od alkoholu, tylko po operacji ( w szpitalu sie jednak leżało). Wszystko będzie OK. Do Emilki: Zgadzam się z tobą w 100%: ja tez wiele przeszłam u lekarzy: szczegolnie u ginekologa, który wiedział, że prl podwyzszona, a on, to nic - mam zachodzic w ciążę, głowę kazał mi przeswietlic( Siodełko tureckie), ktore oczywiscie niczego nie wykazało- bo to badanie jest do kitu...nie pokazuje gruczolaków. Jak mówiłam mu, ze tyję, to kazał odmówic sobie ciastka z kremem.....pajac jeden ( jak ja mogłam wtedy jeśc za pieciu - a ważyłam mniej niż 50 kg). Ja brałam leki na spadek prl ponad 3 lata, nie działały...prl co prawda spadła z 700 na 200nl/l, ale dalej nie spadała....dlatego zdecydowałam się na operację. Pojechałam do dr Zielińskiego prywatnie, a on od razu : operacja. To była moja, tylko moja decyzja: moja endo nawet nic nie wiedziała, powiedziałam jej, jak byłam po operacji. I nie żałuję, jestem jak nowo narodzona, pełna energii....no i chudsza o 7 kg...bez diety!!!! Pozdrawiam, wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Ja sie strasznie boje skodkow ubocznych ;/ bo podobno sa.....\\Ech...my kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka25 - juz sie nad tym zastanawialam. Mała mleczarnia, swieze mleko i serek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik 69
Bernadka, proponuje abys udala sie do dobrego endo poniewaz tak jak pisaly dzieczyny dr Zielinski jest NEUROCHIRURGIEM i on nie leczy farmakologicznie a operuje. Wiec zglos sie do dobrego endo, i zycze powodzenia. Beata, czy juz masz wyznaczony termin ze to bedzie po swietach? masz ty sie kobieto z tymi lekarzami, ale mam nadzieje, ze teraz wszystko sie uda Haniu, mysle, ze dr Zielinski bardzo madrze podpowiedzial ci z tym terminem operacji po slubie. Poki co miej w glowie tylko przygotowania no i przy okazji gratuluje !!!! bedziesz na pewno sliczna panna mloda, potem zafundujcie sobie fajna podroz poslubna, a dopiero potem idz na operacje. To jest w koncu powazny zabieg, dla organizmu to szok, po opercaji mozesz byc nawet do pol roku na zwolnieniu, ja bylam 5 miesiecy. I moze nie u wszystkich ale wiem, ze spada nam po operacji libido wiec nie pociagaja nas pieszczoty i moze dlatego lepiej bys miesiac poslubny miala przed niz po. Ale w tej kwestii to moze niech powiedza tez inne bohaterskie babeczki, ktore jak ja wyrzucily sobie z glowy to male cacko. No i po opracjach czesto wypadaja wlosy, od narkozy, no i nie mozesz sie opalac ani przebywac na sloncu. Wiec mysle, ze najpierw slub - potem oper !!!! Kasiu, dzwon do dr za 2 tyg w sprawie wyniku histopatologicznego, on sam zawozi material do badania i sam odbiera wiec tylko on zna wynik ale dr Zdunowski mowil, ze jeszcze od rodzajow skladu chemicznego zalezy dalsze leczenie. Czy ktos zna jakias diete na obnizenie cisnienia> biore leki i jakos kiepsko mi spada to cisnienie bo dzis znowu bylo 160 na 115, obled.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko gdzie dobrego endo znalesc....bylam juz u 3 i wydaje mi sie ze oni to maja gdzies ...............echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednia
Bernadka, ja osobiście mogę Ci polecić prof. Jerzego Sowińskiego z Poznania. Jest ordynatorem endokrynologii w Klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka27
do et-te: Witaj ja miałam skierowanie własnie do dr.Lazar - czekałam miesiąc na wizyte a i tak przyjeła mnie inna P."Dr"..... Niewiem jak te kobity tam rejestrują ale cóż...... poza tym miałam mieć ustalony termin na oddział ale uznano że nie ma potrzeby - taki młody organizm sam sobie da rade.... więcej niema ochoty sie rozpisywac bo później zaczynam, się denerwować ..... ;-) pozdrawiam buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2007
kasik 69 Jeżeli chodzi o ciśnienie to ja to przerabiałam. Staraj się jeść tylko warzywa i owoce. Bardzo dobry jest czosnek tylko z nim jest jeden problem - zapach. Grejfrut jest też na obniżenie ciśnienia. Nie jedz wędliny bo ona ma dużo soli a to podnosi ciśnienie. Rybka gotowana albo w galarecie do tego jakaś sałatka bez majonezu z oliwą z oliwek. Łatwo powiedzieć co? Podaj mi swojego e-maila to Ci dam dietę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×