Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość __zosia78

Gruczolak przysadki

Polecane posty

mam pytanie czyli akrro miala otwierane glowe do operacji a z ktorej strony prosze odpiszcie .bo piszesz ze miala troche wygolone wlosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czarnamegan wiesz ja tez mam akromegalie biore zastrzyki na guz dziala bo sie zmniejszyl ale na hormon wzrostu nie za bardzo teraz bede miala w marcu badania wiec zobaczymy co dalej .pisalas ze akroo miala troche wygolone wlosy czyli miala otwierane glowe prosze napisz cos wiecej pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Do Czarnamegan Dobrze, ze już się czujesz w miarę dobrze po tych tabletkach i że już skutki uboczne nie dają tak o sobie znać. Ja mam nadzieję, że jak przyjdzie co do czego to też się przyzwyczaję po jakimś czasie. Nigdy nic nie brałam na tego guza. Ale...poczekam do konsultacji z Profesorem. Do madzik81 Madzia, no właśnie, dlatego czekam do konsultacji z Profesorem bo tylko on jako lekarz od pierwszej minuty poznania go wzbudził we mnie wszystkie pozytywne uczucia jakie człowiek może wzbudzić w człowieku ze 100% zaufaniem na czele. Ma doświadczenie i jest lekarzem poświęcającym życie dla swojej pasji jaką jest leczenie ludzi. Dlatego właśnie można być pewnym, że każda podjęta przez niego decyzja działa tylko i wyłącznie na naszą korzyść czyli na korzyść jego pacjenta. Akroo ma szczęście, że trafiła na niego. I my też. :) I dobrze Madzia, że zwiałaś z tamtego szpitala. Czarnamegan, jak będziesz w szpitalu to pozdrów Akroo od nas :) Przekaż jej uściski i dużo uśmiechów. Powiedz, ze czekamy tu na nią z niecierpliwością. :) Ja zmykam do przedszkola. Na temat mojej pani doktor się nie wypowiadam. Niestety póki co muszę do niej chodzić bo w moim regionie to jedyna, która w ogóle miała kiedykolwiek do czynienia z leczeniem gruczolaków. Ale...daję sobie obciąć obie ręce za to, że wyleczyła ich ( o ile w ogóle coś do końca wyleczyła) o wiele, wiele mniej niż prof. Zieliński. Pozdrowienia dziewczyny i do wieczora :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czrnomegan witam i jak tam sie czuje akrro powiem ze przejelam sie nia chociaz jej nie znam ale borykamy sie z ta sama choroba to trzeba sie wspierac jak ona sie czuje pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zofai moj guz naciekal zatoke jamista lewa i w zwiazku z tym cos tam zostalo miesiac po operacji dostalem moczowke prosta i pewnie tak juz zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Byłam dzisiaj u Akroo, w miarę dobrze się czuje. Mówiła, że lepiej się czuje po tej operacji przez głowę niż przez nos. Pan profesor mówił, że mimo tego, że coś zostało to jest dobrze. Za 3 miesiące zobaczą po rezonansie czy to odrasta. Ale gołym okiem było widać, że z Akroo schodzi woda, że zaczęło jej ubywać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki CZARNAMEGAN DZIEKUJĘ:) ja dziś z AKROO rozmawiałam również przez smski,opisała mi wszystko co było mozliwe od przygotowań do operacji po narkoze,wybudzenie i czas po,ona jest niesamowita tyle siły w sobie ma ta istotka :) mysle hmm jestem przekonana,ze prof Zieliński jej pomógł,skoro woda jej już schodzi to bardzo dobrze,za pewien czas wróci do normy w poniedziałek jak wszystko ładnie sie będzie goiło to idzie do domku:) jedzenie,opieka bardzo dobra i tak powinien wyglądać szpital :) przyjeli dziś z forum KAMILAS82 i miała mieć jutro operacje,ale przełozyli na czwartek,ponieważ Prof.dzis ma nocny dyzur. aa i mówiła,ze bardzo bała sie wyjmowania cewnika bardziej niż samej operacji,ale poszlo wszystko sprawnie :) A JA MAM PUSTO W GLOWIE to co napisałas o prof.zielińskim dzis mi o nim to samo napisała AKROO nie znam go a już mu ufam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 81 Ale za co? :-) Co do opieki to prawda, że jest tam dobra, jedzonko też. A Akroo to naprawdę silna baba.Bardzo ją podziwiam, że jest taka odważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNAMEGAN a tak oo za wszystko :P i za napisanie co u AKROO :) byłas sprawdzić wyniki swoje? i co wkońcu zamierzesz?poddasz się zabiegowi czy jednak pozostaniesz przy lekach? ja jak miałam 20 lat przebiłam sobie język bez znieczulenia potem pępek i niczego się nie bałam tak z wiekiem coś mi sie stało i coraz bardziej jakaś taka tchórzliwa się robie :) Ty kochana równiez twarda babka jesteś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Hej, hej :) To dobrze, że Akroo dobrze się czuje. Ja dalej wierzę w to, że w końcu damy sobie na dobre radę z tymi naszymi gruczolakami. :) A co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
A chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że dziś dzwoniłam do Profesora żeby skonsultować z nim to co mi ta endokrynolog nawymyślała. Kazał poczekać i nie brać póki co żadnych zastrzyków. On to jest niesamowity człowiek. Naprawdę, za każdym razem jak do niego dzwonię albo jadę na wizytę to utwierdzam się w przekonaniu, że pamięta on każdego swojego pacjenta. Drugie nasze szczęście w nieszczęściu to to, że trafiłyśmy na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 81 Kochana, dzwoniłam dzisiaj do sekretariatu no i nic jeszcze nie ma, mam zadzwonić za 2 tygodnie i mam do odebrania 3 wyniki a nie 2, nie wiem co jest tym 3 wynikiem. Madziu teraz to mam taki mętlik w głowie, że nie wiem co robić. Zapisałam się na rezonans, mam 10 kwietnia i wtedy pójdę do profesora skonsultować się. Jeżeli się zdecyduję to i tak pewnie na jesień, ponieważ od maja zaczynam pracę i po prostu nie wyrobie się przed majem z rekonwalescencją po zabiegu :-) teraz to ja zaczynam się bać tej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Do czarnamegan Czemu zaczynasz się bać operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam już pusto w głowie To rzeczywiście szczęście w nieszczęściu, że trafiłyśmy na niego. Ja to zupełnie przypadkiem, i tak sobie myślę, że to chyba jakiś znak żeby się oddać w jego ręce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam już pusto w głowie Nie wiem, chyba boje się że sobie zrobię gorzej tą operacją, nie wiem sama już, ale pewnie się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNAMEGAN no wlasnie czemu zaczynasz sie bac tej operacji? nie mozesz sie jej bac bo ja sie znowu zaczne bac noo;) a na wyniki w spokoju poczekamy :) AJA MAM PUSTO W GLOWIE coraz bardziej zaczynam sie przekonywac do Profesora zreszta przekonywac heh sama chcialam do niego jechac i jestem pewna,ze to bardzo dobry wybór ;) a nie ten którego nazwiska nie podajemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Powiem Wam, że jak będzie konieczność zrobienia u mnie jeszcze jednej operacji to ja nie będę się bała. Znaczy pewnie dopadnie mnie jakiś tam stres mały, malutki ale nie będę się zastanawiać nad tym czy ją robić czy nie. Czarnamegan :) Nie bój się. Nie pogorszysz nic. Będzie dobrze. Zobacz na Akroo jak sobie dzielnie radę daje. I to nie pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNAMEGAN kochanie a będziesz mogła być tam ze mną znaczy byc w sensie przyjść na jakiś czas? bo mój mąż to chyba nie zostanie w Warszawie bo on nie będzie miał tam co robić itd ;/ po za tym on pracuje no i będe tam sama :( cały czas co do stresu sie przyzwyczaiam wiem co mnie czeka teraz tylko to przezyć,to naprawde nie to samo co u prof,którego nazwiska nie podajemy ;) hehe pisze jak w Harym Poterze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA MAM PUSTO W GLOWIE a tobie najpierw dawali troszeczke srodka nasennego aby zobaczyc czy nie masz uczulenie i wszystko ci wirowało a potem usnałas jak juz wiecej tegpo dali? AKROO pisała,ze tak się czuła jakby miała zaraz spaść ze stołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam już pusto w głowie
Do madzik81 Jeśli chodzi o to co podawali na sali operacyjnej to podali chyba od razu całą dawkę narkozy. I nic nie czułam. Znaczy anestezjolog powiedziała, że może mnie szczypać lekko ręka. Poczułam delikatne szczypanie w ramieniu i nie zdążyłam dokładnie o tym pomyśleć bo już spałam. Nic kompletnie nie pamiętam. Normalnie jak za dotknięciem różdżki zasnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 81 Oczywiście, że będę do Ciebie przyjeżdżać, nie martw sie kochana, nie będziesz tu sama. Ciekawe kiedy będziesz miała termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)) a ja mam pusto... czytam Twoje posty i zastanawiam się nad swoją sytuacją.. ja na polecenie endokrynologa zapodałam sobie somatulinę 3 tyg. temu i mam wziąć jeszcze jedne zastrzyk niedługo, potem badania hormonów. Rozumiem, ze i u Ciebie wyszedł podwyższony poziom hormonu wzrostu, tylko powiedz czy GH czy IGF1 czy obu? Co do hydrokortizonu to endo kazał odstawić z racji normy kortyzolu więc już nie biorę. Po co mamy faszerować się sterydami skoro kortyzol w normie? Ja nie znam odpowiedzi a nie chcę dzwonić do profesora, jakoś trudno mi uwierzyć, że dzwoniąc nie utrudniamy życia lekarzowi. W końcu też człowiek i prawo do odpoczynku ma. Ale w ten sposób zostałam sama ze swoimi wątpliwościami i mam nadzieję, ze sobie nie zaszkodzę.. Zamierzam zrobić badanie hormonow, kontrolny rezonas i dopiero udać się do Warszawki. Dlaczego Tobie profesor odradził somatulinę zaproponowaną przez endo? Jakie masz wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA MAM PUSTO W GLOWIE to mialas lepiej heh AKROO podali najpierw mała dawke i mówili,ze sprawdzaja czy nie bedzie reakcji uczuleniowej i jej sie zaczeło wszystko w oczkach latac potem powiedzieli ok i podali reszte AKROO chciała cos powiedziec ale juz nie zdazyła :) potem budzili ja raz obudziła sie i znowu usneła to znowu ją budzili :) ale to musi byc silne... CZARNAMEGAN nie wiem kochana,ale zapewne szybko bo tak,w czwartek ide do ZUSU na komisje o zasiłek rechabilitacyjny i w piatek pojade do mojej ordynator do szpitala po skierowanie,kurcze coraz częściej mam zawroty głowy czy to moze byc od tego? a dzis ciśnienie mam 40/70 bo byłam u lekarza po kolejne L4 cały dzień jestem jak zbity pies ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, że Akroo ma swietną mamę, taka wesoła, rozgadana, baaardzo sympatyczna kobitka, właśnie wcinamy naleśniki :-) Świetne kobitki, ponieważ mimo tylu problemów nie użalają się nad sobą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNAMEGAN ty to sie polatasz do nas do tych szpitali,kochana masz u mnie juz wielkie zaproszenie do WROCŁAWIA:) dziekuje z całego serduszka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 81 dla mnie to nie problem, a z zaproszenia myslę że kiedyś skorzystam, bo mam tam niedaleko dziadków :-) :-) Nie martw się Madziu wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×