Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lucyferr

KTOŚ PIJA KAWĘ DAVIDOFF ? CZY JEST WARTA SWOJEJ CENY ?

Polecane posty

Gość Alan Roig
Kupiłem dzisiaj w promocji Davidiffa za 21,50 - niby seria limitowana w srebrnym opakowaniu - Cuvee Superieur- NIE WARTO! Praktycznie niczym sie nie różni od Kronunga za mniej niż połowę, którego ciagle piję. Próbowałem róznych drogich kaw miedzy 20 a 30 zł za 250g i... NIE WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alan Roig
Najlepsze kawy w dobrej cenie to Jacobs KRONUNG i Tschibo EXCLUSIV! Sprawdzone od lat- trzymaja jakość, AROMAT i smak. Jak na dobrą kawę przystało sa leciutko kwaskowate- ktoś kto mówi ze kawa zbyt kwasna to nie ma pojęcia o dobrej kawie. Im bardziej kawa aromatyczna tym wiecej "kwasności" bo to z nim wiąże sie aromat. Kazda dobra Arabika ma taki posmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbuję różnych kaw również tych drogich i tak zwanych prestiżowych, ale zawsze wracam do starej klasyki - Nescafe Classic. Ta gorycz łamana przez aromat, jakoś najbardziej przypomina mi prawdziwą kawę z ekspresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pat29
Davidoff dzis w tesco widzialam po 14,99 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena kawy w etiopi 1kg 1 zł nie przepłacaj najlepszy i największy producent kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Davidoff - ohydna. Wlasnie sie skusilismy. ODRADZAM. Jedna z najgorszych kaw. Bardzo wasna, do tego wyrazny smak czegos przypalonego. Fuuuuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Davidoff - ohydna. Wlasnie sie skusilismy. ODRADZAM. Jedna z najgorszych kaw. Bardzo kwasna, do tego wyrazny smak czegos przypalonego. Fuuuuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś kupowałam waniliową bardzo mi smakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaka kawa DAVIDOFF, bo są różne. Kawa mielona DAVIDOFF ESPRESSO 57 NIE JEST kwaśna. Zdecydowane i jednoznaczne stwierdzenie o kwaśności świadczy o kompletnym braku rozeznania wśród kaw. Minusem TEJ kawy jest cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamona i marketing
Dnia 30.11.2016 o 00:30, Gość Alan Roig napisał:

Najlepsze kawy w dobrej cenie to Jacobs KRONUNG i Tschibo EXCLUSIV! Sprawdzone od lat- trzymaja jakość, AROMAT i smak. Jak na dobrą kawę przystało sa leciutko kwaskowate- ktoś kto mówi ze kawa zbyt kwasna to nie ma pojęcia o dobrej kawie. Im bardziej kawa aromatyczna tym wiecej "kwasności" bo to z nim wiąże sie aromat. Kazda dobra Arabika ma taki posmak.

Bzdury opowiadasz rollu. Kronung i Tchibo to największy szajs na rynku. Kwaśne aż wykrzywia mordę i nie idzie tego przełknąć. Żaden szanujący się kawosz tego nie dotknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×